Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  179 członków

Xavian Klub
IGNORED

Klub Xaviana


Gość BlueMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ambra w testach

http://www.hifi-voice.com/component/content/article/2023-xavian-ambra.html

 

W wielkim skrócie, Perla na sterydach, wszystkiego więcej w podobnej manierze ;)

Pewnie tak jest, że Perla na sterydach, ale na basie powinno być lepiej, ze względu na wielkość głośnika i obudowy. A skoro lepiej na basie, to i reszta pewnie się trochę zmieni... :)

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio okazję posłuchać Perly i byłem zachwycony, szczególnie podobało mi się brzmienie gitar, jeśli Ambra to miałoby być jeszcze lepiej, tyle że cena jednak jest już wysoka

SinusAudio, Equilibrium Ether S6, Stars DSD Audio DAC, Nordost Blue Heaven LS i Purple Flare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Roberto Barletta się rozpędza. Są już nowe podłogówki od Xaviana, oczywiście nawiązujące do serii Natura.

Mają być rozwinięciem modelu Ambra. Prezentują się genialnie.

Oficjalna premiera na najbliższym Audio Show w Pradze.

 

10006188_1175567672468549_4019799483424014882_n.jpg?oh=18c6fa25dd1d892b7fd53e837a70bc68&oe=576EC09F&__gda__=1465937587_1df0cebb40a050d0ae8a6ce26de5ba6d

 

http://www.premiumsound.pl/stereo/162-xavian-stella.html?search_query=xavian&results=11

Edytowane przez Premiumsound

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Moi drodzy zgłaszam akces do klubu Xaviana

 

Xavian Perla na pokładzie

 

Od dziś zaczynamy wygrzewanie na obecną chwile niebo i ziemia w stosunku do poprzednich ( dali 5005)

Dziękuje panom ze sklepu wiadomego za wszystko :)

Bardzo dziękuje panie Arku :)

 

ale to nie wszystko królik blisko ale gonim go ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też, ja też.............

 

XN250 napędzane żarówkami :) To moje pierwsze kolumny podstawkowe i trochę żałuje, że dopiero teraz do tego dojrzałem :)

słuchałem ich na tranzystorach szkoda że nie wpadłem na pomysł żeby panowie z Premium podłączyli lampy.... na pewno jeszcze piękniej :)

 

miłego słuchania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj podłączyliśmy lampkę do XN250. Wygrzewamy Fezz Audio Silver Luna w wersji limitowanej. http://www.premiumsound.pl/aktualnosci/114_FEZZ-AUDIO-SILVER-LUNA-6n2p-Limited-Edition--

Gra to pięknie, ale te kolumienki mają niezaspokojony apetyt na prąd i wszystkie swoje zalety pokazały po podłączeniu ich do Audia Flight Strumento, o wartości 10x większej... :)

 

Natomiast z Perełkami, polski lampiszon radzi sobie bardzo efektownie.

 

pozdrawiam

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj podłączyliśmy lampkę do XN250. Wygrzewamy Fezz Audio Silver Luna w wersji limitowanej. http://www.premiumsound.pl/aktualnosci/114_FEZZ-AUDIO-SILVER-LUNA-6n2p-Limited-Edition--

Gra to pięknie, ale te kolumienki mają niezaspokojony apetyt na prąd i wszystkie swoje zalety pokazały po podłączeniu ich do Audia Flight Strumento, o wartości 10x większej... :)

 

Natomiast z Perełkami, polski lampiszon radzi sobie bardzo efektownie.

 

pozdrawiam

Już mam zmienić tranzystora na lampę ? ciekawa opcja hehe ale najpierw chociaż chwile niech Perelki pograją z Musicalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak dobrze pójdzie, to w kwietniu wreszcie dojadą do nas Ambry. Nie mogę się doczekać odsłuchu.

Łatwiejsze do napędzenia głośniki i większa obudowa, zapowiadają mocną konkurencję dla XN250. Posłuchamy, zobaczymy... :)

Podobno też nowa, podłogowa Stella ma być w kwietniu dostępna. Niektórzy twierdzą, że na żywo wygląda i brzmi niesamowicie, ale jak na razie to tylko opowieści i parę zdjęć - http://www.premiumsound.pl/44_xavian

 

12809520_10153481172940784_978983917064015036_n.jpg

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

No i Panowie, cisza w klubie Xaviana...

Czy miał już ktoś okazję posłuchać modelu Ambra? I przede wszystkim, porównać go do XN 250?

Na razie z tego co wiem Ambra w salonie Premium Sound ( 3 tygodnie temu) jeszcze nie była.....

 

Perla sie wygrzewają :)

jest muzykalnie.......

Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy...

Maestro Barletta ma swój rytm :) Prawdopodobnie dojadą do nas pod koniec kwietnia, ale wolę nie składać deklaracji,

bo włosko-czeski mix daje dużą fantazję i ma sporo uroku, ale terminowość łączy im się chyba tylko z terminalami głośnikowymi... :)

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

I tak minęło pare dni z Xavianami Perla ....:) myślę że już dostatecznie wygrzały się u mnie i jak obiecałem

w opiniach zapisałem swoje odczucia z nimi

tutaj napisze że bardzo muzykalne i gładkie w odsłuchu ,przestrzenne i nie meczące dźwiękowo kolumienki

pięknie wykonane

polecam w poszukiwaniach kolumn brać je pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko go pochwaliłem. Dzisiaj słuchając bardzo głośno przez około pół godziny nagle przestał grac lewy kanał. Po ściszeniu zaczął grać. Wzmak gorący był jak kaloryfer w zimie.

Nie mniej przy dużej głośności dźwięk był czysty. Na atollu usłyszałem dźwięki, których wcześniej nie słyszałem na exposure. To dziwne bo sprzęt o połowę tańszy, dlatego jestem zaskoczony.

Trochę mnie martwi to wyłączenie kanału ....

Krell kav300i, Xavian XN250, Audio Analogue Paganini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.