Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  179 członków

Xavian Klub
IGNORED

Klub Xaviana


Gość BlueMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jeden z pierwszych testów modelu Premio

 

http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprosoustavy-regalove/1039-xavian-premio

 

Cena koło 16 tys. zł więc naturalne porównanie do Orfeo, także jeśli chodzi o gabaryty. Kolumny dynamiczne, muzykalne, a w porównaniu do Orfeo rysujące dźwięki mniej ostrą, kolorową kreską. Mniej od nich precyzyjne i napięte w prezentacji materiału, ale przez to dostarczające więcej naturalnej barwy. Mniej audiofilskie, bardziej przyjemne

Czechy24.com.pl - Czechy na okrągło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Powie mi ktoś co.to za.model XN250 jest który ma prosty przód kolumny a nie ścięty?

Bo na ogłoszeniach widzę XN250 ale z prostym przodem

 

Jeżeli piszesz o tych na allegro, to tylko złudzenie optyczne, w rzeczywistości mają przednią ściankę zamontowaną pod kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludziska wypowiadajcie się na temat XN 250 czy warto je kupić na rynku wtórnym i jak grają głównie chodzi mi o górę czy jest szczegółowa. Bo ja słuchałem w salonie ale już dawno było. Ale z tego co pamietam to góra raczej szczegółowa nie była.

Pomóżcie ludziska bo ja już zgłupiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ludziska wypowiadajcie się na temat XN 250 czy warto je kupić na rynku wtórnym i jak grają głównie chodzi mi o górę czy jest szczegółowa. Bo ja słuchałem w salonie ale już dawno było. Ale z tego co pamietam to góra raczej szczegółowa nie była.

Pomóżcie ludziska bo ja już zgłupiałem

Te kolumny potrzebują bardzo mocnego, wydajnego wzmacniacza. Ale takiego na poważnie mocnego, a nie tylko w deklaracjach producenta. Im lepszą elektronikę podepniesz, tym lepiej będą grały. Okablowanie też nie może zamulać. Jeśli tam gdzie słuchałeś nie było szczegółów na górze, to efekt wzmaka przede wszystkim. Niektórzy podpinają pod te kolumny potężne końcówki mocy w cenach katalogowych nawet kilka razy droższe od samych kolumn i nie jest to mezalians, ani głupota. Genialne kolumny, ale wymagające.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Cześć

Zasta

@DelphiX

 

Z czym dokładnie grają Twoje Xaviany Stella ?

 

Trochę późno odpowiadam, ale nie ustawiłem sobie powiadomień z klubu Xaviana.

A więc moje Stelle grają z Heglem H360.

 

Jak ustawiacie Xaviany? Już kilka miesięcy walczę z akustyką pokoju. Obecnie ustawiam kolumny na planie trójkąta równobocznego z bazą wynoszącą 2m.

Kolumny są lekko skręcone do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zasta

 

Trochę późno odpowiadam, ale nie ustawiłem sobie powiadomień z klubu Xaviana.

A więc moje Stelle grają z Heglem H360.

 

Jak ustawiacie Xaviany? Już kilka miesięcy walczę z akustyką pokoju. Obecnie ustawiam kolumny na planie trójkąta równobocznego z bazą wynoszącą 2m.

Kolumny są lekko skręcone do środka.

 

Mógłbyś powiedzieć czy stelle potrzebują dużo przestrzeni wokół siebie, zastanawiam się nad nimi ,ale mam po około 30 cm luzu z tyłu i boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.