Skocz do zawartości
IGNORED

problem z brzmieniem perkusji


radark

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też radark Ciebie nie rozumiem. NAD C372 to za***isty wzmak

225W 8Ohm

340W 4Ohm

460W 2Ohm mocy dynamicznej.

Człowieku dzisiaj przytargałem do domu czarny album Metallica w analogu wzmacniacz na 15g.mało mi okien nie wywalił, bas grzmoci że aż miło, kontrola, zróżnicowanie. Warunek jednak taki że głośnik stoi po 1 METRZE OD ŚCIAN inaczej zapomnij.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym stoja kolumny? Czy maja podstawy marmurowe lub granitowe? Czy podloga jest sztywna i nie pochlania czesci energii z kolumn?

Na czym stoi wzmacniacz i zrodlo? Czy sa wystarczajaco odizolowane od drgan?

 

....no wlasnie!!!! a do tego spytam czy kolumny sa dobrze ustawione???? kop to kop ale do tego musi dojsc plastycznosc przekazu wtedy pojawi sie kop, a i wtedy tez mozna ocenic czy to wzmak czy cd - ek " lezy "...kable nie maja z tym nic wspolnego!! Odbiorniki radiowe samochodowe ze wzgledu na ekstremalne warunki reprodukcji dzwieku poddaja dzwiek - dynamike kompresji dlatego wrazenie, ze "toto" gra z kopem i wszystko jest na miejscu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoje 826 napędzam Marantzem PM 7200 + Cd 6002 . 2x95 W przy 8 ohm wystarczy :) . Swoją drogą też lepiej się czuje przy wyższych poziomach głośności, ale cicho i średnio cicho też gra nieźle. Właśnie sobie włączyłem Manowara , Kings of Metal , kto słucha to wie o czym pisze :) , nie mam zastrzeżeń . W swoim czasie miałem podłączonego PM5003 brata , i o zdecydowanie nie było to. Proponuje pożyczyć jakiegoś wzmaka , z tym że raczej z tych bardziej jasnych i wtedy posłuchać .

M

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no wlasnie!!!! a do tego spytam czy kolumny sa dobrze ustawione???? kop to kop ale do tego musi dojsc plastycznosc przekazu wtedy pojawi sie kop, a i wtedy tez mozna ocenic czy to wzmak czy cd - ek " lezy "...kable nie maja z tym nic wspolnego!! Odbiorniki radiowe samochodowe ze wzgledu na ekstremalne warunki reprodukcji dzwieku poddaja dzwiek - dynamike kompresji dlatego wrazenie, ze "toto" gra z kopem i wszystko jest na miejscu...

 

gdyby kolumny były źle ustawione to ogólnie byłby problem z basem, także przy wolniejszych utworach, wcale nie kręci mnie wymiana klocków, bo to zawsze sporo zachodu i kasy, dlatego wolałbym pokombinować z tym co mam, wzmaka wymienię w ostateczności, chociaż większość ludzi twierdzi że rotele do ostrej muzy są idealne więc przynajmniej posłucham jak to gra, jeśli sieciówka rzeczywiście poprawi bębny chociaż co do wpływu sieciówek na dźwięk mam duże wątpliwości, to jaką polecacie tylko za rozsądne pieniądze, na razie grają u mnie sieciówki DIY z allegro, czy wymiana zworek będzie miała aż taki wpływ na brzmienie, mozna kupić na allegro dedykowane właśnie do nadów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż większość ludzi twierdzi że rotele do ostrej muzy są idealne więc przynajmniej posłucham jak to gra, jeśli sieciówka rzeczywiście poprawi bębny chociaż co do wpływu sieciówek na dźwięk mam duże wątpliwości, to jaką polecacie tylko za rozsądne pieniądze

 

"chociaż większośc ludzi twierdzi że" zmieniając siekierkę na kijek uzyskasz poprawę co najwyżej samopoczucia, bo szkopuł tkwi najprawdopodobniej w samym pomieszczeniu... to jakoś widzę z Twojej strony stosunek olewczy do tematu, także może najpierw ustalmy pewne fakty - czy rzeczywiście chcesz coś poprawic czy po prostu cierpisz na nadmiar wolnej gotówki, którą koniecznie musisz wydac, co specjalnie mnie nie dziwi, bo sam tak mam średnio cztery razy w roku ;)

Druga sprawa, że Focale (przynajmniej te, które miałem) ze swej natury grają nieco jazgotliwie, zwłaszcza w nie do końca idealnych warunkach lokalowych, a to z kolei może tłumaczyc dlaczego im głośniej tym lepiej, chociaż to "lepiej" też jest tutaj mocno dyskusyjne, bo to nie wzmacniacz zaczyna grac "lepiej" tylko dają znac o sobie mody własne pomieszczenia. Na początek proponuję najprostszy eksperyment - ustaw "uczciwie" gałkę volume wzmacniacza (na poziomie, na którym gra najlepiej) i odpal dowolny utwór, a następnie w najgłośniejszym jego fragmencie wciśnij pause w odtwarzaczu. Jeśli dźwięk całkiem nie ucichnie natychmiast po wciśnięciu pause, to masz odpowiedź na swoje pytanie. Następnie możesz w wolnej chwili pochodzic po pokoju i poklaskac (ewentualnie pokrzyczec). Jeśli w którymś momencie usłyszysz nienaturalny odgłos lub zbyt długi pogłos, to też jest jakaś wskazówka. Na koniec ponownie uruchom sprzęt (z muzyką i poziomem wysterowania, które grają według Ciebie najlepiej) i ponownie pospaceruj po pokoju, zwłaszcza przy ścianach i narożnikach, no i porównaj czy to co słyszysz jest zawsze tym samym co leci z głośników, kiedy stoisz metr czy dwa przed nimi. Oczywiście to są najbardziej prymitywne "metody" ale często mówią więcej o akustyce pomieszczenia niż tygodniowe debaty na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"chociaż większośc ludzi twierdzi że" zmieniając siekierkę na kijek uzyskasz poprawę co najwyżej samopoczucia, bo szkopuł tkwi najprawdopodobniej w samym pomieszczeniu... to jakoś widzę z Twojej strony stosunek olewczy do tematu, także może najpierw ustalmy pewne fakty - czy rzeczywiście chcesz coś poprawic czy po prostu cierpisz na nadmiar wolnej gotówki, którą koniecznie musisz wydac, co specjalnie mnie nie dziwi, bo sam tak mam średnio cztery razy w roku ;)

Druga sprawa, że Focale (przynajmniej te, które miałem) ze swej natury grają nieco jazgotliwie, zwłaszcza w nie do końca idealnych warunkach lokalowych, a to z kolei może tłumaczyc dlaczego im głośniej tym lepiej, chociaż to "lepiej" też jest tutaj mocno dyskusyjne, bo to nie wzmacniacz zaczyna grac "lepiej" tylko dają znac o sobie mody własne pomieszczenia. Na początek proponuję najprostszy eksperyment - ustaw "uczciwie" gałkę volume wzmacniacza (na poziomie, na którym gra najlepiej) i odpal dowolny utwór, a następnie w najgłośniejszym jego fragmencie wciśnij pause w odtwarzaczu. Jeśli dźwięk całkiem nie ucichnie natychmiast po wciśnięciu pause, to masz odpowiedź na swoje pytanie. Następnie możesz w wolnej chwili pochodzic po pokoju i poklaskac (ewentualnie pokrzyczec). Jeśli w którymś momencie usłyszysz nienaturalny odgłos lub zbyt długi pogłos, to też jest jakaś wskazówka. Na koniec ponownie uruchom sprzęt (z muzyką i poziomem wysterowania, które grają według Ciebie najlepiej) i ponownie pospaceruj po pokoju, zwłaszcza przy ścianach i narożnikach, no i porównaj czy to co słyszysz jest zawsze tym samym co leci z głośników, kiedy stoisz metr czy dwa przed nimi. Oczywiście to są najbardziej prymitywne "metody" ale często mówią więcej o akustyce pomieszczenia niż tygodniowe debaty na forum.

 

ok posłucham się i spróbuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
czy wymiana zworek będzie miała aż taki wpływ na brzmienie, mozna kupić na allegro dedykowane właśnie do nadów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

U mnie miała.

Możesz kupić, ja bym zrobił sam . Metr Klotza to ok. 9 zł a cztery neutriki to ok 20 zł. Sam sobie odpowiedz.

Ja także mam sieciówkę DIY opartą na Lappkabel Oflex Classic 110 CY 12x0,75 i gra to fatasycznie. Zrobił porządek z basem i ustabilizował scenę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl - słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o stope perkusji to wazna jest szybkosc wzmacniacza - by zbocze nie narastalo za wolno - zatem wydajnosc pradowa trafa i ukladu zasilania. Wiele osob zwraca uwage na sile uderzenia i zachwyca sie rozmyta stopa. Dopiero porownanie z prawdziwym instrumentem zwraca uwage, ze nie jest dobrze.

Generalnie się zgadzam, ale uważam, że równie ważna (nie ważniejsza?) jest szybkość kolumn.

 

 

 

 

 

 

czy wymiana zworek będzie miała aż taki wpływ na brzmienie, mozna kupić na allegro dedykowane właśnie do nadów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

U mnie miała.

Większy niż np. zmiana dogięcia kolumn o kilka stopni?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz śledzę tan wątek od początku bo sam walczyłem z basem dość długo. Na dzisiaj jest cudnie, mam to do czego tak uparcie dążyłem. No i oczywiście zasiano teraz temat zworek. A co to ma wspólnego z dźwiękiem?

Zoller bądź łaskaw opisać problem ku uciesze gawiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz śledzę tan wątek od początku bo sam walczyłem z basem dość długo. Na dzisiaj jest cudnie, mam to do czego tak uparcie dążyłem. No i oczywiście zasiano teraz temat zworek. A co to ma wspólnego z dźwiękiem?

Zoller bądź łaskaw opisać problem ku uciesze gawiedzi.

 

chodzi o zworki preampa z końcówką mocy, masz 372 więc zobacz, złączki są naprawdę badziewne jakaś zwykła stal chyba, a preamp nada to i tak nie najlepsze ogniwo, więc połączenie ich czymś lepszym na pewno poprawi dźwięk przynajmniej trochę,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoller bądź łaskaw opisać problem ku uciesze gawiedzi.

Chcesz się zajmować jego urojeniami? - strata czasu

 

chodzi o zworki preampa z końcówką mocy, masz 372 więc zobacz, złączki są naprawdę badziewne jakaś zwykła stal chyba, a preamp nada to i tak nie najlepsze ogniwo, więc połączenie ich czymś lepszym na pewno poprawi dźwięk przynajmniej trochę,

Podobnie jak płytki holfi x-P (wewnątrz wzmacniacza jest pierdylion razy więcej , znacznie gorszych połączeń)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby kolumny były źle ustawione to ogólnie byłby problem z basem, także przy wolniejszych utworach, wcale nie kręci mnie wymiana klocków, bo to zawsze sporo zachodu i kasy, dlatego wolałbym pokombinować z tym co mam, wzmaka wymienię w ostateczności, chociaż większość ludzi twierdzi że rotele do ostrej muzy są idealne więc przynajmniej posłucham jak to gra, jeśli sieciówka rzeczywiście poprawi bębny chociaż co do wpływu sieciówek na dźwięk mam duże wątpliwości, to jaką polecacie tylko za rozsądne pieniądze, na razie grają u mnie sieciówki DIY z allegro, czy wymiana zworek będzie miała aż taki wpływ na brzmienie, mozna kupić na allegro dedykowane właśnie do nadów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

...noooo... to zrob tak: wloz w cd-ka plyte na ktorej jest dosc duzo basu potem podkrec we wzmaku basy do konca i jesli zaczna Ci zanikac wysokie dzwieki / bedziesz mial wrazenie, ze muzyka "matowieje" / to skup sie jednak na ustawieniu kolum i bacznym przypatrzeniu na czym stoja Twoje urzadzenia....Normalnie gdy wszystkie elementy sa odizolowane od drgan przy dodaniu basu wzrasta kop albo inaczej...uderzenie w podloge, a nie bas jako taki na pierwszym planie.Dobre ustawienie to.... brak basu, a wtedy pojawi sie ten wlasciwy bas... Wszelkie "druty" to ostatni szlif...wygladzenie, uspokojenie itd. a sieciowki dzialaja!!! naprawde dzialaja....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się zajmować jego urojeniami? - strata czasu

 

 

Podobnie jak płytki holfi x-P (wewnątrz wzmacniacza jest pierdylion razy więcej , znacznie gorszych połączeń)

 

to po grzyba ta cała zabawa w kable głośnikowe, ic, sieciówki, lepiej połączyć wszystko najtańszymi drutami i już, kiedyś uparcie nie wierzyłem w kable ale po przetestowaniu kilku uznałem że różnice są, czasem nawet spore, może co do sieciówek do końca nie jestem przekonany, a co do zworek to podpiąłem ic profigolda żeby sprawdzić i różnica jest na plus oczywiście więc sądzę, że z lepszego materiału może być jeszcze lepiej, wiadomo że nie zmieni to zasadniczo brzmienia systemu ale drobna poprawa na pewno będzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po grzyba ta cała zabawa w kable głośnikowe, ic, sieciówki, lepiej połączyć wszystko najtańszymi drutami i już

Nie bardzo ... najtańsze np. interkonekty zbierają zakłócenia jak antena (pomijalny ekran) i są słabe mechanicznie (same z siebie po pewnym czasie zaczynają nie łączyć).

 

Co do głośnikowców ... w sumie wystarczy zwykła miedź. Udziwnione (i drogie) kable np. węglowe maja gorsze parametry i pogarszają brzmienie.

 

Kable głośnikowe z puszkami miewają tam różne filtry które jeśli są w drodze sygnału to tylko degradują.

 

Dla czego właściwie rozmawiamy o "cenie" a nie parametrach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zoller bądź łaskaw opisać problem ku uciesze gawiedzi
Chcesz się zajmować jego urojeniami? - strata czasu

 

Mam zestaw jaki mam i długo pracowałem żeby uzyskać dźwięk, jaki moim zdaniem powinien być. Z tej racji że mam dość ekstremalne warunki odsłuchowe. (pokój o wymiarach 3 m na 4,3 m) kolumny stoją blisko ściany, sam siedzę pod ścianą ok 1,8 m od linii głośników. Do tego podłoga z desek na legarach (pudło rezonansowe), czyli tendencja do basowienia wszystkiego czego słucham. Generalizując na dzień dobry miałem wszystkiego za dużo od basu po wysokie z jazgotliwym środkiem. Zaznaczę też, że posiadam bardzo ograniczone możliwości finansowe. To też walka była tym cięższa. Z tego też powodu większość rzeczy dłubie sam.

Na początek oczywiście poszły kable łączówki i głośnikówki - już było lepiej. Bas się poprawił, środek utemperował. Później zająłem się zasilaniem, w skutek testowania różnych kabli (mam dostęp zawodowo) zrobiłem kable zasilające. Progresja była ogromna w każdym aspekcie, poprawiła się scena, przestrzeń, lepsza kontrola basu, góra się oczyściła itp. Po pewnym czasie zrobiłem nowe zworki do wzmacniacza i znów poprawa w basie i przestrzeni przede wszystkim. Ostatnio zrobiłem filtr sieciowy i jestem zaskoczony im plus efektem.

 

Granie z miejsca odsłuchowego

Zdj%EAcie171m.jpg

 

Filtr

Zdj%EAcie172m.jpg

 

Od tyłu

Zdj%EAcie173m.jpg

 

Kabel zasilający - przekrój

Zdj%EAcie175m.jpg

 

Kabel zasilający - grubość

Zdj%EAcie176m.jpg

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl - słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te zworki poprawiły przestrzeń?

Wiesz że aż spróbuję, mam wolny Monster Interlink 400 - ciekawe.

Zachować kierunek out in?

 

 

Oczywiście, że tak ! (jeżeli kabel jest kierunkowy :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl - słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam, ale jak przeczytałem o tej scenie, przestrzeni, basie i czymś tam jeszcze,

a następnie zobaczyłem fotki pomieszczenia, sprzętu i jego ustawienia...

Ludzie, litości! Toż to się nadaje do wątku "Brak humoru na forum" a nie d*pę zawracac takimi bzdurami na STEREO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam, ale jak przeczytałem o tej scenie, przestrzeni, basie i czymś tam jeszcze,

a następnie zobaczyłem fotki pomieszczenia, sprzętu i jego ustawienia...

Ludzie, litości! Toż to się nadaje do wątku "Brak humoru na forum" a nie d*pę zawracac takimi bzdurami na STEREO

 

No to bardzo przepraszam, że nie mam fantastycznego 20. metrowego pokoju do odsłuchu. Niektórzy tak mają, np. ja. Takie życie. Uzyskać fantastyczne brzmienie w doskonałych warunkach to pryszcz. Spróbuj osiągnąć podobny efekt, za podobną kasę w takich warunkach jak ja - cwaniaku :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl - słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walczę z basem już od dawna i na chwilę obecną nie udało mi się go stłamsić, próbowałem wspomóc się korektorem akustyki pomieszczenia, niestety nie wiedzieć dlaczego nie działał u mnie poprawnie, próbowałem odpowiednio według mojej, co prawda skromnej wiedzy zaadoptować akustycznie pomieszczenie, użyłem dla poskromienia basu pułapek basowych z twardej wełny mineralnej, pułapki o wymiarach 50cmx50cmx120cm porozmieszczałem w rogach i co? i gów...o! żadnej poprawy na basie a co gorsza wcięło mi przy okazji wysokie tony, no ale jestem pełen optymizmu bo jak przeczytałem w tym temacie bas można utemperować kabelkami hłe..hłe..hłe!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoller,

Na drugim zdjęciu w wypowiedzi #75

to jest filtr liniowy? Nie jest widoczny opis.

PS Ściany na fotach rzeczywiście brr

Pzdr

Daniel

 

to coś takiego:

 

1242565533_2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl - słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walczę z basem już od dawna i na chwilę obecną nie udało mi się go stłamsić, próbowałem wspomóc się korektorem akustyki pomieszczenia, niestety nie wiedzieć dlaczego nie działał u mnie poprawnie, próbowałem odpowiednio według mojej, co prawda skromnej wiedzy zaadoptować akustycznie pomieszczenie, użyłem dla poskromienia basu pułapek basowych z twardej wełny mineralnej, pułapki o wymiarach 50cmx50cmx120cm porozmieszczałem w rogach i co? i gów...o! żadnej poprawy na basie a co gorsza wcięło mi przy okazji wysokie tony, no ale jestem pełen optymizmu bo jak przeczytałem w tym temacie bas można utemperować kabelkami hłe..hłe..hłe!

 

Przeczytałeś, a słuchałeś?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostanę zjedzony ale u mnie z Focalami 836v gra Cambridge 840 Pre+Power (ale próbowałem również z integrą 840v2) i jest miodzio. Podwójna stopa pierwsza klasa.

Słucham głównie rocka/metalu i uważam,że jest to zestaw stworzony do takiej muzy a testowałem u siebie naprawdę sporo sprzętu i to z różnych półek.

Ostatnio sprzedałem np. Krella S-300i i zakupiłem właśnie CA, bo rocka z Focalami gra lepiej...

Rock: 10/10

Audiofilskie popierdółki: 8/10

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostanę zjedzony ale u mnie z Focalami 836v gra Cambridge 840 Pre+Power (ale próbowałem również z integrą 840v2) i jest miodzio. Podwójna stopa pierwsza klasa.

Słucham głównie rocka/metalu i uważam,że jest to zestaw stworzony do takiej muzy a testowałem u siebie naprawdę sporo sprzętu i to z różnych półek.

Ostatnio sprzedałem np. Krella S-300i i zakupiłem właśnie CA, bo rocka z Focalami gra lepiej...

Rock: 10/10

Audiofilskie popierdółki: 8/10

 

Gratulacje, miałem 807v, do rocka są super.

A dlaczego zjedzony?, jak pasuje i gra i jesteś zadowolony to najważniejsze, ważne że słuchasz i wybierasz świadomie a nie bo ktoś polecił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz zostanę zjedzony ale u mnie z Focalami 836v gra Cambridge 840 Pre+Power (ale próbowałem również z integrą 840v2) i jest miodzio. Podwójna stopa pierwsza klasa.

Słucham głównie rocka/metalu i uważam,że jest to zestaw stworzony do takiej muzy a testowałem u siebie naprawdę sporo sprzętu i to z różnych półek.

Ostatnio sprzedałem np. Krella S-300i i zakupiłem właśnie CA, bo rocka z Focalami gra lepiej...

Rock: 10/10

Audiofilskie popierdółki: 8/10

 

a jakie masz kabelko do tego systemu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.