Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  134 członków

Oppo Klub
IGNORED

OPPO CLUB


matee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jest ty ktoś jeszcze na forum kto posiada 105 może też być również 103 i posada średnio-podstawową wiedzę z obsługi komputera, potrzebuje coś sprawdzić aby porównać czy u mnie na 105D jest podobnie. Najlepiej kontakt na PM.

_______________

To tak przy okazji zapraszam również do testowania:

https://forum.filmozercy.com/watek-oppo-udp-20x-automatyczne-zarzadzanie-napisami-do-plyt

Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ps39 napisał:

Oppo może zostać transportem plików i płyt, z Tidal raczej już nie będzie współpracować.

Z transportem mi nie potrzebny, tylko Tidal.

W taki razie myślę o TEAC NT505.

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość

(Konto usunięte)

Wypróbowałem ostatnio oprogramowanie Audirvana Studio. Zainstalowane na Mac Mini (jest też wersja na Win), a jako odtwarzacz sieciowy: Oppo Sonica oraz Oppo BDP-105D. Komputer podłączony tylko do sieci, bezprzewodowo. Muszę powiedzieć, że jest bardzo dobrze. Lepiej niż na oryginalnym oprogramowaniu Oppo. Poza tym dużo fajniejsza funkcjonalność i mam prócz Tidal i Spotify jeszcze dostęp do Qobuz, HighresAudio, Radia internetowe. 

Po skonfigurowaniu na kompie można używać do sterowania, aplikacji na smartfonie.

Edytowane przez Marcysko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcysko napisał:

Wypróbowałem ostatnio oprogramowanie Audirvana Studio. Zainstalowane na Mac Mini (jest też wersja na Win), a jako odtwarzacz sieciowy: Oppo Sonica oraz Oppo BDP-105D. Komputer podłączony tylko do sieci, bezprzewodowo. Muszę powiedzieć, że jest bardzo dobrze. Lepiej niż na oryginalnym oprogramowaniu Oppo. Poza tym dużo fajniejsza funkcjonalność i mam prócz Tidal i Spotify jeszcze dostęp do Qobuz, HighresAudio, Radia internetowe. 

Po skonfigurowaniu na kompie można używać do sterowania, aplikacji na smartfonie.

A jak takim zestawem się steruje: z poziomu Oppo przez apkę czy też trzeba to robić z poziomu kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.