Skocz do zawartości
IGNORED

Klub TRÓJMIASTO


krzysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze do końca tygodnia mam w domu końcówki Arcama P1 grające z Elacami 510. Będę do tego podłączał subwoofer Rela Storm III, aktywną zwrotnicę Behringera DCX2496 i korektor parametryczny DEQ2496. Jak ktoś ma ochotę na wizytę to zapraszam. Potrzebuję ekstra pary uszu do odsłuchów korekcji pomieszczenia.

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Tak dokładniej to byl Avid Volvere SP, ramie SME 309, wkładka Goldring Elite, preamp Avid Pulsus :)

 

Niedługo będę miał w dobrej cenie niewiele używaną Divę SP, z SME 309 i Ortofon Salsa - od nowego właściciela Volvera :)

 

Dzięki! Nieźle pokręciłem :)

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcić "winylem" - toż to sama przyjemność ;-]

 

No kręci się nieźle... Tak nas te Avidy i czarne krążki zakręciły i oczarowały, że chyba jakąś habilitację z analogu będzie trzeba zrobić i tylko tym się zajmować. Bajkowe tematy, a jak czas przy tym ucieka... Takiej Kari Bremnes to mogę na vinylu bez przerwy słuchać i zawsze chce się więcej, do tego Dead Can Dance i King Crimson i wieczór z głowy.

 

Z vinylowym pozdrowieniem.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Coś wiadomo na temat tego wykładu na temat adaptacji akustycznej w Premium Sound. Jakieś spotkania wktrótce? MOże ktoś ma ochotę na porównanie sprzetu u mnie. Serdecznie zapraszam na kawę i pogaduszki. Za jakieś półtora tygodnia bedę się bawił programem Room EQ Wizard i mierzeniem charaktersytyki sprzetu i pomieszczenia. Jak ktoś chce potowarzyszyć to też zapraszam. Szczególnie tych co się tematem interesują i mają minimum wiedzy. Co dwie głowy to nie jedna. Tomek

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To dam znać po świetach jak sprawa wygląda. Do kompletnego zestawu brakuje mi przedwzmacniacza z phantomem 48V z wyjściem USB do podłączenia ECM8000 do komputera. Mam na oku parę rzeczy i mam nadzieję, że w ciągu półtora - dwóch tygodni puszczę już konkretną propozycję z datą. Fajnie, że będzie z kim pogadać, bo żona dostaje palpitacji serca jak coś wspominam o sprzęcie audio. PS. Dostałem wczoraj filtry z Filtercoma, typ S. Przy okazji posłuchamy i moze nawet zobaczymy na wykresie jaka jest różnica pomiędzy Sonus Oliva, Filterconem, a brakiem listwy ;) Chyba że ktoś ma ochotę przynieść jakąś super hiper listwę typu Helion, Furutech itp do porównania z czymś tzw. referencyjnym.

Edytowane przez dziemian

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze raz zapytam, czy ktoś z forumowiczów ma wzmak mikrofonowy z phantomem 48v i wyjsciem usb i chciałby go uzyczyć do celów szkoleniowych do RTA i zabaw z DEQ2496? Moje zakupy sie opóźniają, bo nie chcę kupowac nowego, a na rynku wtórnym takich zabawek jak na lekarstwo. Szukam zwłaszcza EMU 0404. Tomek

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.