Skocz do zawartości
IGNORED

KUJAWSKO - POMORSKIE ODSŁUCHY .


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

To jest zdjęcie en face a nie w profilu ignorancie ;(((

Chodzilo mi o profil forumowy, a nie o zdjecie z profilu. Napisalem ze ma zdjecie W profilu a nie z profilu ;), 'geniuszu'! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...
  • Użytkownicy+

:)

Spotkanie było fajne, cieszę się, że wróciliśmy do tego. Dziękuję przybyłym za obecność i fajną atmosferę.

 

Większość czasu słuchaliśmy sprzętów DiY Piotrka, które mają grać na wystawie w listopadzie. Wydaje się, że zarówno wzmacniacz jak i dac, są dopieszczonymi konstrukcjami. Był też dac Muchy, jednak nie można było za jego pomocą uzyskać pożądanej głośności. Grając cicho, było ciekawie, trudno to jednak oceniać.

 

Kolejne spotkania wkrótce, przynajmniej jedno jeszcze do AVS.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Byłem wczoraj w Bydgoszczy na prezentacji systemu analogowego u forumowego kolegi Liana. Były to takie małe odsłuchy. Otworzył on sklep z winylami i ma tam stanowisko do słuchania. Nie jest to jednak takie zwykłe stanowisko odsłuchowe. Jest to świetnie zestrojony system, dawno tak dobrze grającego sprzętu nie słyszałem, po prostu urywa ...., zero plumkania, drajw, bas, prawdziwa muzyka. Usłyszałem też kilka czarnych płyt tak nagranych i tak ciekawych, że zastanawiam się nad dodatkowym systemem analogowym u siebie. Były 2 gramofony, z czego jeden jakiś stary DUAL, do tego stare pre Luxmana, amerykańskie monobloki lampowe oraz kolumny KEF Reference, nazwy modelu nie pamiętam. Fotek nie zrobiłem, może Lian coś powie o sprzęcie i o swoim zamyśle odnośnie tego miejsca, bo mówił że planuje więcej takich spotkań...

 

Sklep nazywa się EPKA

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Bydgoszczy na prezentacji systemu analogowego u forumowego kolegi Liana. Były to takie małe odsłuchy. Otworzył on sklep z winylami i ma tam stanowisko do słuchania. Nie jest to jednak takie zwykłe stanowisko odsłuchowe. Jest to świetnie zestrojony system, dawno tak dobrze grającego sprzętu nie słyszałem, po prostu urywa ...., zero plumkania, drajw, bas, prawdziwa muzyka. Usłyszałem też kilka czarnych płyt tak nagranych i tak ciekawych, że zastanawiam się nad dodatkowym systemem analogowym u siebie. Były 2 gramofony, z czego jeden jakiś stary DUAL, do tego stare pre Luxmana, amerykańskie monobloki lampowe oraz kolumny KEF Reference, nazwy modelu nie pamiętam. Fotek nie zrobiłem, może Lian coś powie o sprzęcie i o swoim zamyśle odnośnie tego miejsca, bo mówił że planuje więcej takich spotkań...

 

Sklep nazywa się EPKA

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

to jest nowootwarty sklep, czy istniejacy juz od dawna w tej lokalizacji, bo juz sam nie wiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak otworzył, to chyba nowy;-)

Swoją drogą - gratulacje!

no wlasnie chcialem sie dowiedziec, o ile pamietam, to prowadzila go jakas dziewczyna, bylem tam kilkanascie razy. ostatnio niestety nie odwiedzalem tego sklepiku. stad wlasnie moje pytanie, czy cos sie z wlasnoscia zmienilo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś sklep tylko! z vinylami to jak jazda bez trzymanki :)

 

W Krakowie chyba dalej taki jest ale niby go nie ma :) (wiemy o co chodzi) Uchylone lekko drewniane żaluzjowe drzwi, półmrok w środku; no kurcze faktycznie zamknięte ;) i ten kto nie wie nawet tam nie zajrzy. Nowi zaglądajacy są na dzień dobry traktowani tam jak intruzi, trzeba mieć smykałkę żeby się "wkupić" na listę klientów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś sklep tylko! z vinylami to jak jazda bez trzymanki :)

 

W Krakowie chyba dalej taki jest ale niby go nie ma :) (wiemy o co chodzi) Uchylone lekko drewniane żaluzjowe drzwi, półmrok w środku; no kurcze faktycznie zamknięte ;) i ten kto nie wie nawet tam nie zajrzy. Nowi zaglądajacy są na dzień dobry traktowani tam jak intruzi, trzeba mieć smykałkę żeby się "wkupić" na listę klientów :)

nie wiem czy w przypadku tego bydgoskiego nie działały dotacje/kasa na zalozenie dzialalnosci + niskie oplaty zus itd. jesli rzeczywiscie sklep zmienil wlasciciela to by sie zgadzalo 2 lata i szlus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w przypadku tego bydgoskiego nie działały dotacje/kasa na zalozenie dzialalnosci + niskie oplaty zus itd. jesli rzeczywiscie sklep zmienil wlasciciela to by sie zgadzalo 2 lata i szlus.

 

Jakoś trzeba sobie z tym pazernym państwem radzić,becikowe będą rozdawać po pięć stów na plemnik+jajeczko a całą resztę nam wcześniej zabraną wydawać na ośmiorniczki (fuj!).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trzeba sobie z tym pazernym państwem radzić,becikowe będą rozdawać po pięć stów na plemnik+jajeczko a całą resztę nam wcześniej zabraną wydawać na ośmiorniczki (fuj!).

 

sam sobie moglbym odpowiedziec. jest rzeczywiscie jak mowilem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2 lata temu zalozony sklep przetrwal tylko dzieki preferencji. koniec ulg = zamkniecie biznesu. ja p** jak widze takie rozdawnictwo to mnie tez skreca. tyle pieniedzy stracone. ile maszyn i urzadzen, sprzetu komputerowego i innego oferowane jest na portalach z dopiskiem likwidacja dzialalnosci itd. w 90% oznacza to jedno. ktos wzial kase, przepieprzyl ja, nic nie stracil osobiscie, popsul rynek i byc moze doprowadzil do zamkniecia jakiegos starego biznesu tuz za robiem, a teraz jeszcze na tym zarobi. kto za to placi? pan placi, pani placi, spoleczenstwo placi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie moglbym odpowiedziec. jest rzeczywiscie jak mowilem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2 lata temu zalozony sklep przetrwal tylko dzieki preferencji. koniec ulg = zamkniecie biznesu. ja p** jak widze takie rozdawnictwo to mnie tez skreca. tyle pieniedzy stracone. ile maszyn i urzadzen, sprzetu komputerowego i innego oferowane jest na portalach z dopiskiem likwidacja dzialalnosci itd. w 90% oznacza to jedno. ktos wzial kase, przepieprzyl ja, nic nie stracil osobiscie, popsul rynek i byc moze doprowadzil do zamkniecia jakiegos starego biznesu tuz za robiem, a teraz jeszcze na tym zarobi. kto za to placi? pan placi, pani placi, spoleczenstwo placi.

 

Nie można zmieniać świata, należy się do niego dostosować.Zejdź na ziemię widziałem przekręty za 100milionów EU i nikt się tym nie przejął. Maluczcy tacy jak Ty czy ja mają inny światek a pozostali inny.

 

Ale jednak

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zmieniać świata, należy się do niego dostosować.Zejdź na ziemię widziałem przekręty za 100milionów EU i nikt się tym nie przejął. Maluczcy tacy jak Ty czy ja mają inny światek a pozostali inny.

 

Ale jednak

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

to co napisalem powyzej, to moje prywatne zdanie na ten temat. czy cos z tym robie, czy nie, to juz 2ga sprawa, natomiast na pewno tego nie akceptuje. skala mnie nie interesuje, bo i tak wszystko rozpoczyna sie od ludzi.

 

a tu taki imho madry przyklad, ze nawet 1 glos moze sie liczyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a tak btw. tez lubie te piosenke

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co napisalem powyzej, to moje prywatne zdanie na ten temat. czy cos z tym robie, czy nie, to juz 2ga sprawa, natomiast na pewno tego nie akceptuje. skala mnie nie interesuje, bo i tak wszystko rozpoczyna sie od ludzi.

 

a tu taki imho madry przyklad, ze nawet 1 glos moze sie liczyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I dla tego poszedłem na wybory i w Krakowie było 8% ale w Polsce nie załapało się ugrupowanie o zbliżonych do mojego poglądach.

 

I został nam na kolejne 4 lata dalej system dwupartyjny z udawanymi różnicami miedzy sobą!

 

W sumie jakie to państwo i o jakiej ciągłości? skoro pierwsze wybory i słynne 3xTAK sfalszowano?

 

Czy ono w ogóle jest legalne?

 

Może od tego zacznijmy dyskusję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla tego poszedłem na wybory i w Krakowie było 8% ale w Polsce nie załapało się ugrupowanie o zbliżonych do mojego poglądach.

 

I został nam na kolejne 4 lata dalej system dwupartyjny z udawanymi różnicami miedzy sobą!

 

W sumie jakie to państwo i o jakiej ciągłości? skoro pierwsze wybory i słynne 3xTAK sfalszowano?

 

Czy ono w ogóle jest legalne?

 

Może od tego zacznijmy dyskusję.

idac tym tropem, to pewnie musielibysmy sie cofnac o jakies 1000 lat wstecz, czy nawet dalej.

zrobiles swoje, niestety wiekszosc nie. wiec mamy jak mamy. najwiekszym problemem polski nie sa sasiedzi, polozenie geopolityczne, a sami polacy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Piotr, dziękuję za tak przychylny wpis i tak gorącą ocenę. Kilka słów wyjaśnienia. Otóż tam był sklep (Gimnazjalna 6) przez dwa lata, prowadzony przez panią Dominikę. Sklep został przejęty w czerwcu i od lipca działamy tam my. Zmienił się wystrój, płyty, ale również zamysł. Sklep technicznie prowadzi moja lepsza połowa. Jest to nasze wspólne hobby, bywam tam wieczorami (dwa, trzy razy w tygodniu) i słucham muzyki, czasem kogoś zaproszę, czasem ktoś wejdzie z ulicy. Uważam, że aglomeracja bydgoska zasługuje na takie offowe miejsce. Wszyscy gadają, że tu nic się nie da. Nie wierzę w to, to bzdura. Połowa pomieszczenia jest przeznaczona na odsłuch, jest tam sofa, audio. Chciałbym wreszcie wykreować miejsce, w którym ludziska będą mogli porównać sobie wkładki na własne uszy: masz przykładowo ORTOFON 2M BRONZE i MC BLUE. Ceny dość podobne. Ale co lepsze?

Dziś klient musi kupić w ciemno i się zadowolić. Trudno jest gdzieś tego posłuchać, a o rzetelnym porównaniu to już mowy nie ma.

Idea zupełnie realna, ale finansowo niełatwa. Nie muszę dodawać, że producenci nie są czymś takim zainteresowani :)

 

Ale sklep "EPKA, Studio Czarnej Płyty" to przede wszystkim płyty i muzyka. Ja po prostu lubię kontakt z płytą. Jednakże obrona etosu analogu to nie moje zadanie. Lubię też kompakty. Nie bawimy się w marketing typu że coś tam jest najlepsze. Poza płytami są akcesoria gramofonowe, wszystko do płyty. Ze sprzętu dyskretnie będziemy wystawiać urządzenia raczej typu vintage. Dlaczego? Bo mnie to interesuje. Nie będzie nowych gramiaków za 5tys. Dlaczego? Bo mnie one nie interesują. Ze sprzętu będą więc się pojawiać produkty: od wkładek po phonostage'e. Nic wyżej, są tu lepsi i jeszcze lepsi.

 

W zasadzie to powinienem chyba zmienić ustawienia profilu na branża i inaczej podejść do reklamy. Jednakże jeśli chodzi o jakiś debiut na forum, to planuję to zrobić po oficjalnej publikacji naszego sklepu internetowego, co mam nadzieję, stanie się w przyszłym tygodniu, przed AS. Jeśli więc mój wpis jest nieetyczny, to przepraszam z góry moderację.

 

Jeśli chodzi o wczorajszy odsłuch:

Przeczytałem o tym, ze Piotr_1 na AS wystawia nową wersję swojej końcówki. Spotkaliśmy się i było naprawdę fajnie. Dlaczego? Dlatego, że w pewnym momencie słuchaliśmy muzyki i chyba czuliśmy to samo. W zasadzie od czasów studenckich lubię wspólne słuchanie muzyki, wspólne emocje. Pod tym kątem zmieniamy elementy toru, nie po to żeby ktoś wygrał. W sklepie stoją kolumny kef reference model three, rzecz z którą ciężko mi się rozstać od dłużeszego czasu. Są tam pewne problemy z wysterowaniem przy głośniejszych akcjach i dlatego poprosiłem Piotra_1 o pomoc w ocenie, bo zna się na tranzystorach. Kefy napędzane są SIX-PAC'ami od AUDIO ELECTRONICS, które było częścią czy czymś tam CARY AUDIO. To są końcówki mocy, każdy monoblok ma 6xEL34. Gra to zamaszyście, krwiście, witalnie z dużą rozpiętością. Jednakże przydałoby się więcej porządku. Wzmacniacz Piotra pokazał więcej detali w wyższej średnicy i również lepszą kontrolę, rysunek instrumentów. Natomiast w ujęciu makro i pewnego zadowolenia ze słuchania pozostałbym przy lampach. Tutaj trochę złamię stereotyp. Brak kontroli lampy nie polega w tym przypadku na poluźnieniu basu czy jakichś opóźnieniach. Powiedziałbym, że masa dźwięku jest przekazywana efektownie i poprawnie. Ale na koncercie skrzypcowym Wieniawskiego słychać pewne nieprawidłowości skrzypiec. Są to jakby przebrzmienia, gdzie wirtuoz gra równocześnie kilkoma dźwiękami (w różnych oktawach), wdziera się do dźwięku jakby przytępienie, jakaś sztuczność, głuchość. Są to mikrosekundy, transjenty. Tutaj końcówka Piotra zagrała lepiej.

Tak czy inaczej wygląda na to, że trzeba zrobić dwa kroki: dokupić jakąś końcówkę tranzystorową typu czołg. Oraz do sixpaców, coby daremnie nie stały, dokupić inne kolumny.

Fajnie byłoby dysponować różnymi modelami audio.

Właściwie to tyle.

 

Dziękuję wszystkim za dobre słowo.

 

Zapomniałem napisać o gramiakach. Są dwa na razie: fajny DUAL 1229 typu IDLER z wkładką DENON DL 103 (chwilowy mezalians) oraz LUXMAN PD 444 z ramieniem VICTOR oraz z ramieniem REGI RB250. Na victorze wisi nowiutki DYNAVECTOR KARAT17D3, ale gra słabo :) Na redze wisi ORTOFON 2M RED - pozwólcie, że nie skomentuję. Ponieważ mam w zapasie jeszcze jednego takiego Luxmana (uwielbiam ten styl) pojawi się tam długie ramię, coś pod SPU. Z pre są: LUXMAN C02. Dobra rzecz, w sekcji MC są trafka i gra to nieźle. Do MM raczej jest słaby. Mam też swój pre lampowy, rozwijany od kilku lat, ale na razie jest w stanie regresu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata możesz się pobawić a później przepiszesz na żonę i kolejne dwa lata, w tym czasie dorosną dzieci i przepiszesz na nie a po tym czasie minie karencja i znów możesz przepisać na siebie :)

 

Połam lian igły co by nie zapeszyć ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najbardziej mnie wczoraj rozbroiła płyta Modern Talking 1986 roku. Takie soczyste, ciekawe granie, zupełnie co innego niż znam z radia. Kwestia analogowej realizacji. Potencjał na hobby dla wielu nowych osób jest. Dobra reklama i biznes powinien się kręcić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurczę muszę zajrzeć (po wcześniejszym umówieniu, oczywiście)

 

Proszę o informacje jak będzie coś w planach, też się wybiorę... chciałbym posłuchać teraz coś z muzyki polskiej lat 70 i 80tych :) Może na przykład coś Breakoutu w czarnopłytowej wersji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało mi się dziś zawitać u Liana, niestety na chwilkę tylko (robota;-(

Więc o dźwięku nie będę się wypowiadał, zrobię to po kolejnej dłuższej wizycie...

Miło było się spotkać z pasjonatem, znanym mi już zresztą, i chwilę pogadać!

Niewielu jest teraz takich ludzi, którzy mają Pasję i próbują ją realizować, do tego w ambitny i gustowny sposób.

Trzymam kciuki, a wszystkim, którzy nie byli polecam wizytę.....

Ja choć nie mam (i nie będę miał) gramofonu wyszedłem z niezwykle ciekawą, trudną do dostania płytą dla kumpla, który ma drapaka;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! obiecuję sobie, że dzisiaj na pewno się wybiorę. No i było blisko. Utknąłem u Grzegorza G. Ach te Diapasony...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Art Audio Argento (paralel SET na lampach 300B XLS ) szuka nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak....u Grzesia zawsze jest b. miło, a ja jeszcze nie byłem w nowym lokalu....

Może spotkamy się u Liana kiedyś....byłoby miło - o Tobie i Twojej gościnności słyszałem same wspaniałości, a nie udało się nam jeszcze spotkać...

Których słuchałeś i z czym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Witek, że wpadłeś. Na dłuższe odsłuchy przyjdzie jeszcze czas. Musi być czas, atmosfera, kanapki, nad EPKĄ jest sklep z winami :)

Powiedzmy sobie szczerze: przed nami AS. I pewnie to też nas odciąga od innych tematów.

Proponuję spotkać się nie w przyszłym tygodniu lecz w kolejnym, jak już wszyscy mentalnie odpoczną...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.