Skocz do zawartości
IGNORED

KUJAWSKO - POMORSKIE ODSŁUCHY .


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tam Tara Air, Heavens Gate Silver Signature (czarny, gruby) i siwy HG Ultra Silence.

 

O kurcze, walnąłem tysięcznego posta, fajnie, że w naszym wątku!!!

idę to opić;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, dla chcącego......

Ale, ale, mam nadzieję, że będziemy mogli się znowu napić w realu, bo trochę mi tego brakuje;-)

Serdecznie pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam Tara Air, Heavens Gate Silver Signature (czarny, gruby) i siwy HG Ultra Silence.

 

O kurcze, walnąłem tysięcznego posta, fajnie, że w naszym wątku!!!

idę to opić;-)

No to ja tez kolejke postawie, sam wkrotce dobije do 2000, to licze na rewanz:).

O widze , ze Maciek dopiero co przekroczyl 2K.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez kolejke postawie, sam wkrotce dobije do 2000, to licze na rewanz:).

O widze , ze Maciek dopiero co przekroczyl 2K.

 

Dzięki wszystkim, aż mnie rano łepetyna bolała;-)

Postaram się odwdzięczyć, jeśli nie przeoczę i forum się zupełnie nie rozpier....pszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliscie na odsluchu Astera. Ja mialem w domu na 2 dni Adamantesa i brakowalo mi kilku rzeczy przy odsluchu muzyki elektronicznej. Massive Attack lepiej mi sie slucha na Amphionach. Bardzo mi sie podoba dzwiek Adamantesa, na tyle, ze jesli nie znajde podlogowki o podobnej charakterystyce dzwieku jak Adamantes + dodatkowe zejscie na basie, to zagoszcza u mnie w domu. Aster schodzi 2Hz nizej, ale jest ciezszy do napedzenia, no i cena jest zabojcza ze standami. Mieliscie cos na uchu podobnego do Diapasonow w obudowie podlogowki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Użytkownicy+

Sorki Marcin, że nie odpowiedziałem, ale jakoś natchnienia i czasu nie było...

 

Nie mam pojęcia, co zaproponować zbliżonego do Diapasonów. Te są dość trudne w aplikacji, według mnie i mysioperz, wymagają szybkiego wzmacniacza. Właśnie ukazała się nasza recka tych kolumn w Magazynie Hi-Fi. Jeśli się pobawisz, to zapewne wyciągniesz sporo z tych monitorów. \Wygląd i kształt obudowy mają świetny, przetworniki zacne, więc potencjał jest.

 

Teraz męczymy Dynaudio C2, póki co, nie znaleźliśmy dobrej konfiguracji. Całość zbyt pastelowa i zaokrąglona, brak ataku i szybkości. Mamy trochę pomysłów, jak to poprawić, ale w dole pasma raczej będzie ciężko coś zmienić. Tutaj widziałbym coś w rodzaju Wellsa Innamoraty lub Bi-Arta od Vittoria, ale nie ma na to szans w tej chwili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24402-0-12648200-1403217093_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak szybki czy wolny wzmacniacz.

Zeby miec atak i szybkosc trzeba odizolowac kolumny od podloza, a to oczysci dzwiek z brudow i nalecialosci.

 

Przykladowa pieciowarstwowa izolacja spelnia juz dobrze swoja funkcje. Nie musze chyba dodawac ze elektronika takze potrzebuje izolacji od drgan.

 

DSCF0210small_zpsf665de19.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz męczymy Dynaudio C2, póki co, nie znaleźliśmy dobrej konfiguracji. Całość zbyt pastelowa i zaokrąglona, brak ataku i szybkości. Mamy trochę pomysłów, jak to poprawić, ale w dole pasma raczej będzie ciężko coś zmienić. Tutaj widziałbym coś w rodzaju Wellsa Innamoraty lub Bi-Arta od Vittoria, ale nie ma na to szans w tej chwili.

I chyba nie znajdziecie takiej konfiguracji abyscie mieli brzmienie jakiego byscie chcieli. Zaokraglenie calosci, "cieplota i lagodnosc brzmienia", wicofanie i troche przyslona na dzwieku, za mala szybkosc, lekkie dudnienie i rozmycie basu to raczej cechy charakterystyczne tych drogich kolumn. Zreszta zawsze Esotar na gorze, niestety nie da brzmienia bezposredniego, otwartego, zblizone do brzmienia zywych instrumentow. Choc musze przyznac, ze niektore rzeczy sluchane z tych kolumn wywarly na mnie pozytywne wrazenie - np. bylem pod wrazeniem brzmienia, wypelnienia i potegi instrumentow perkusyjnych, kotlow.

 

[

Nie ma czegos takiego jak szybki czy wolny wzmacniacz.

 

Rzeczywiscie, trudno mowic o wzmacniaczu wolnym i szybkim, ale Robert chyba mial na mysli raczej wzmacniacz, ktory nie emanuje zbyt duza iloscia basu, a raczej basem bardziej konturowym, zebranym itp. Dla Dynaudio C2 im wieksza ilosc basu i "zbasowienia" tym bedzie raczej tylko gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Panowie, to co wrzuciłem, to tylko zajawka. Dopiero zaczynamy testy C2, które mają przecież duży potencjał. System pod Dynaudio C3 dobieraliśmy... prawie rok czasu i pewnie nadal można wiele zmienić. Sądziłem, że tym razem damy radę to zrobić szybko, bo firma ta sama, a tu jednak nieco inny charakter brzmienia. Oczywiście są cechy wspólne, ale są też różnice. C2 są ciemniejsze i pełniejsze. Cechy dla wielu jak najbardziej cenne, jednak wymagające innego ustawienia kolumn i innej elektroniki. Tak więc spokojnie, to nie pierwszy raz, gdzie trzeba się będzie bardziej przyłożyć, aby uzyskać dobry dźwięk. Za kilka dni zamelduję, jak się sprawy mają.

 

>>fafarskid

Pomysł z podstawkami jest jak najbardziej dobry, spróbujemy płyt granitowych, lub coś podobnego. Jeśli jednak uważasz, że nie ma czegoś takiego, jak szybkość oddawanych impulsów przez wzmacniacz, to nie wiem co mam powiedzieć. To podstawa jeśli chodzi o piece. Nie zawsze ta szybkość jest potrzebna w wysoko skutecznych kolumnach ma to mniejsze znaczenie, przy niższej skuteczności to podstawa.

 

>>Lutek

Redy to fajne kolumny, ale do esotara na górze, to im naprawdę dużo brakuje... Są transparentne, ale też bardzo szorstkie, wręcz szkliste na wysokich. Elektroniką i ustawieniem można to nieco utemperować, ale nadal pozostanie charakterystyczna jasność. Porównanie ma niewielki sens, chyba bardziej skrajnie różnych kolumn nie można sobie wymyślić. Jak zwykle, konfiguracja to podstawa.

 

Prądu Panie, prądu potrzeba:)

 

To potoczne stwierdzenie, mamy dość mocne wzmacniacze, ale jednocześnie obszernie grające. Tu trzeba innego podejścia, być może zmienimy całą elektronikę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obszernie grające" czyli z poluzowanym basem? Te Dynki potrzebują czystej klasy A, mnimum Accu A-50V a jeszcze lepiej to Pass XA 100.5. I nie będzie ani ciemno ani jasno czy szklisto:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Lutek

Redy to fajne kolumny, ale do esotara na górze, to im naprawdę dużo brakuje... Są transparentne, ale też bardzo szorstkie, wręcz szkliste na wysokich. Elektroniką i ustawieniem można to nieco utemperować, ale nadal pozostanie charakterystyczna jasność. Porównanie ma niewielki sens, chyba bardziej skrajnie różnych kolumn nie można sobie wymyślić. Jak zwykle, konfiguracja to podstawa.

 

I tu się mylisz w dobrej aplikacji grają na wysokim poziomie, wysokie są gładkie aksamitne, mają znakomita przestrzenność.

Ale wykonanie zwrotnicy zajmuje bardzo dużo czasu i pomiarów. Chyba mało słyszałeś to nie pisz głupot, inni to czytają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Mówię o tym, co słyszałem, a słyszałem oryginalne niegrzebane kolumny. Piszesz o przeróbkach w zwrotnicy, lub jej nowym opracowaniu. Mówiąc o konkretnym modelu, możemy mieć jakąś bazę do rozmowy. Przeróbka powoduje, że nic nie wiadomo o dźwięku. W domyśle, możemy się spodziewać, że właściciel przyciął dźwięk do własnych potrzeb. Nie znając tych preferencji, brakuje nam wspólnego mianownika, co wyklucza możliwość rozważań nad dźwiękiem. Oczywiście rozumiem, że to starsza konstrukcja i można dzisiaj zaopatrzyć ją w nowoczesne podzespoły, jednak nie zmienia to faktu, że wtedy rozmawiamy o dwóch różnych produktach. Tak więc uważałbym z używaniem takich słów jak "pisanie głupot", szczególnie w kontekście setek oryginalnych paczek i jednej, czy kilku par grzebniętych, gdzieś tam w świecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutek chwalił się że też grzebał w kolumnach, więc nie wiem jak grają ( Ty słyszałeś jak grają Lutkowe? ), ale użycie nowoczesnych podzespołów nie jest gwarantem dobrego grania, tylko umiejętne zestrojenie całości może dać dźwięk wysokiej wierności. Dałeś przykład grzebanych kolumn, więc też pisałem o grzebanych ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Lutek chwalił się że też grzebał w kolumnach, więc nie wiem jak grają ( Ty słyszałeś jak grają Lutkowe? ), ale użycie nowoczesnych podzespołów nie jest gwarantem dobrego grania, tylko umiejętne zestrojenie całości może dać dźwięk wysokiej wierności. Dałeś przykład grzebanych kolumn, więc też pisałem o grzebanych ;-))

 

U Lutka słuchałem dawno temu, nie opierałbym się wyłącznie na tym odsłuchu. Mówiłem o (byłych już) kolumnach Yoachima. Tutaj znajdziesz ich zdjęcia:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

"Nie ma czegos takiego jak szybki czy wolny wzmacniacz."

 

Polecam zapiąć jakąś wydajną końcówkę, np. Marka Levinsona, to te kolumny zagrają nawet stojące luzem na dywanie, po co kombinować z 5 warstwami izolacji od podłoża ;) jak tu prądu trzeba, nie piramidy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W izolacji chodzi o to, aby kolumna przetwarzala impulsy tak jak podaje je wzmacniacz, czyli aby zminimalizowac wplyw podloza. Szczegolnie jest to zaniedbywane w stosunkowo lekkich kolumnach podlogowych, bo ciezkie konstrukcje same znaczaco neutralizuja interakcje z podlozem, natomiast monitory dostaja standy. W audio juz tak jest, ze nie powinno sie zaniedbywac zadnego czynnika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

"Nie ma czegos takiego jak szybki czy wolny wzmacniacz."

 

Polecam zapiąć jakąś wydajną końcówkę, np. Marka Levinsona, to te kolumny zagrają nawet stojące luzem na dywanie, po co kombinować z 5 warstwami izolacji od podłoża ;) jak tu prądu trzeba, nie piramidy.

 

Powtarzam, nie o moc tu chodzi, tylko o charakter. Pierwsze podłączenie było z końcówką Levinsona 23.5 :) Ten model charakteryzuje się mocnym, dość obszernym basem. Nie tędy droga, wzmacniacz musi mieć precyzję i energię. Kultowy 23.5 stawia na muzykalność, chociaż braku prądu nie można mu zarzucić. To chamerykańskie granie, duży dźwięk, ale bez rozbierania dźwięku na detale. Do Dynek potrzebny szybki wzmacniacz, Octave RE 290 nieźle się sprawdza, choć lampa i znacznie słabsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Użytkownicy+

Okres wakacyjny, więc wyjazdy nad wodę opóźniły trochę relację z ostatnich spotkań.

 

Z dużą ciekawością, jechaliśmy wraz z Krzyśkiem do Darka - forumowa _mucha_ . Darek zachęcony dobrym odbiorem jego monitorów na wystawie AS, popełnił kolejne konstrukcje, jednak tym razem podłogowe. Przetworniki są niemal te same co w monitorach, jednak dodano 15cm średniaka. Wykończenie obudowy, to naprawdę wysoki poziom. Odważna czerwień, świetnie komponuje się z czarnymi bokami. Całość robi naprawdę świetne wrażenie. O szczegółach konstrukcyjnych zapewne kilka słów skrobnie Darek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24402-0-88380600-1407844474_thumb.jpg

post-24402-0-90904500-1407844502_thumb.jpg

post-24402-0-81881100-1407844533_thumb.jpg

post-24402-0-85562200-1407844564_thumb.jpg

post-24402-0-91918100-1407844595_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dynek potrzebny szybki wzmacniacz, Octave RE 290 nieźle się sprawdza, choć lampa i znacznie słabsza.

 

Powiedziałbym, że ML z drugiej serii 3xx to jedno z najlepszych połączeń z Dynaudio. Nie jestem tak doświadczony w ilościach wysłuchanych połączeń ja Wy panowie, jednak co najmniej kilkanaście zestawów kolumn przećwiczyłem z No.335, 336, 33 i 33H. Niemal, że synergiczne rezultaty są zarówno z serią Confidence jak i starą Contour 3.0 i 3.3. Próbowałem też No.335 z 52SE i starą Special 25 Signature. Wszystkie wymienione opcje pasują do siebie i grają jak Jarrett, DeJohnette i Peacock. Szczytem w tych zestawieniach jest para ML No.33, No.32 i Evidence Master. Podobało mi się bardzo bardzo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Dynki mają swoich wielbicieli, ja do nich nie dołączę. Mają swoje zalety, ale to nie moja bajka.

 

Wracając do kolumn _muchy_, to ciężko mi wydawać ostateczne wyroki. Wiadomo, że gra cały system, a słuchaliśmy z elektroniką Draka w jego pomieszczeniu. Dźwięk był pod pewnymi względami bardzo fajny, pod innymi można znacznie lepiej. Zaletą jest średnica pasma, pełna i namacalna, z dobrą definicją i konturem, jednocześnie posiadająca odpowiednią wagę. Wysokie tony były nieco uspokojone, bez drażniących sybilantów. Ja lubię nieco więcej zadziorności, ale tak podana góra, może dawać możliwość dłuższego relaksacyjnego słuchania. Jedyne zastrzeżenia, miałem do dołu pasma. Rozdzielczość w tym zakresie była co najwyżej średnia, jednak ogólna równowaga tonalna była odpowiednio zestrojona. Gdyby dopracować najniższe częstotliwości, byłoby naprawdę nieźle.

 

Ogólnie niezłe brzmienie, po ciepłej stronie. Wraca pytanie o elektronikę. Wydaje mi się, że tutaj można postarać się o większą kontrolę nad dołem pasma.

 

 

Kolumny stoją teraz (przez ok. m-c) w salonie Audio Emar w Bydgoszczy. Kto ma chęć, może posłuchać konstrukcji Darka. Mam nadzieję, że uda się również sprawdzić kolumny w znanych mi warunkach odsłuchowych.

 

Jeszcze raz gratuluję wykonania tak ładnych konstrukcji.

 

Pozdrawiam

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Użytkownicy+

Przyjmujemy ziomali, dawaj śmiało :)

Wprawdzie ostatnio spotykamy się w mniejszym gronie, ale równie często. Nie ogłaszam tego na forum, bo spotkania są bardziej kameralne, ze względu na przejściowy brak większego pomieszczenia. Daj znać na pw, to się dogadamy.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Użytkownicy+

Kilka spotkań za nami, więc wypada rzec dwa słowa...

Po pierwsze to dzięki panowie, za wspólne spędzone chwile. Przemo i Mario - dzięki, przywieźliście fajne klocki, jak zwykle atmosfera była super.

 

Testów było sporo, większość u Sławka, ale też u Witka, Marka i Krzyśka. Małe pół roku i może spotkamy się ponownie u mnie, jak czas pozwoli to wcześniej. Póki co, dzięki panowie za wspólne nasiadówy.

 

Co do sprzętów, to przerzuciliśmy znów kilka kabli. Najbardziej nam się podobała cyfrówka Audiomica Lab. Alunite Reference. Witek wprawdzie woli swojego Transparenta, ale tym razem jest w mniejszości. Może będzie okazja na jeszcze jedno porównanie (jedzie do mnie topowa cyfrówka Audiomiki - Flint Consequence) więc się ostatecznie przekonamy.

 

Było też porównanie transportów i tym razem Witek tryumfował. Jego Wadia 3200 była lepsza od SBT. Będę chciał porównać to jeszcze raz, z innym zasilaczem do SBT i z innym dac-em. Nie sądzę, żeby to pomogło na tyle, żeby role się odwróciły, ale nie takie rzeczy mnie zdziwiły w audio.

 

Gwiazdą ostatniego spotkania były monosy ;) Krella Evo 400, oraz studyjne Dynaudio. Krell zagrał szybko i dokładnie, oraz gładko. Czuć było potencjał sprzętu, jednak w jeden wieczór trudno spiąć wszystko tak, żeby oszałamiało... Przywiezione Dynki zagrały w pewnych aspektach wyśmienicie, w innych tak sobie. Sądzę, że pomieszczenie jednak dla nich trochę za małe - niespełna 20m2, a w kolumnach dwa wofery 30 cm na kanał. Chłopaki mówili, że gra to wyśmienicie w 17 metrach, widać jakoś się spasowały z otoczeniem. C2 Sławka zagrały w tych okolicznościach lepiej, chociaż rozmachem i swobodą ustępowały znacznie. Na koniec moje kulki. Moje najmojsze, szczególnie w akustycznych nagraniach je lubię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24402-0-63929200-1411860179_thumb.jpg

post-24402-0-02317500-1411860229_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Zapomniałem dodać, że jadą do mnie kable Rafaella, naszego kolegi forumowego. Przewody nie są drogie, ciekawe więc jak się sprawdzą w porównaniu do uznanej konkurencji. Mam otrzymać trzy sieciówki (jedna z dedykacją do źródła, dwie do końcówek/monobloków), cyfrówkę i dwie łączówki (RCA i XLR). Będzie więc sporo zabawy, zobaczymy co się z tego urodzi.

 

Poniżej, jeszcze dwa zdjęcia z ostatniego spotkania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24402-0-87070300-1411892288_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.