Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze płyty z wczoraj (Queen i Bonamassa z plików):

 

Dzięki za info o płytach. Dzięki tej wiadomości przesłuchałem jedną z nich (tej akurat nie znałem ) i do teraz mam ciarki na plecach.

Chodzi o Michel Godard "Monteverdi -A Trace of Grace". Doskonała płyta.

 

Pozdrawiam Wszystkich Klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie było żadnego nowego sprzętu, więc cały wieczór po prostu słuchaliśmy muzyki - na monitorach Firefly podpiętych do GM-ek, a potem do Ugody.

 

>umka

Brotzmanna rzeczywiście nie wytrzymaliśmy długo, ale za to eksperyment taki jak "rgg szymanowski" bardzo nam się spodobał. ;-)

 

P.S. Proszę, niech ktoś wrzuci jakiś post, to wkleję płyty. Inaczej silnik forum poskleja wszystko razem.

post-827-0-89063900-1501227169_thumb.jpg

Edytowane przez twonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka płyta dokładnie ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jest na fotce. Przedostatni rząd, pierwsza od lewej.

Front-men z saxem na tle perkusji dopiero zaczynał się przedstawiać (fakt, trwa to dość długo), a panowie w klubie po dwóch minutach mieli już dość. Ale Jar-1 ma rację, monitory bez dobrej podstawy basowej nie oferowały niezbędnego do oddania klimatu tego rodzaju muzyki ładunku energii.

Następnym razem wezmę coś z podstawówki, czyli lajtowego przy Brotzmann- ie Kena Vandermarka. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest na fotce. )

 

W Tapatalk nie wyświetla się fotka. W Safari wyświetla się tyle, że w innych rzędach. (do forum przeważnie używam telefonu).

 

To ta ?

 

5ce219021d0c25d2297ba39659ab8426.jpg

 

Jeśli nie to proszę o tytuł.

Z góry dziękuje.

 

P.S.

A. Braxton gra na wielu swoich płytach (nazwijmy to w skrócie ) bardzo "specyficznie".

Na pewno nie jest to muzyka ani do tanga ani do kielicha :)

A i żona potrafi mi zwrócić uwagę po 10 min słuchania tej muzyki :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie. Mówimy o tej.

 

Dzięki.

Z dostępnością tej płyty na dzień dzisiejszy będę miał problem.

Ale nie omieszkam jej posłuchać, gdyż Brexton mnie ostatnio inspiruje. Aczkolwiek żony nie może być w domu :)

Zresztą z Ornette Colemanem, którego uwielbiam jest podobnie :)

 

9b3bedf2bcaa7acad838fbe5c5f0bd50.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ornette to mainstream! Żródło! A ich żródłem był Charlie Parker! Braxton odjechał mocno we współczechę, ale jego jazz uwielbiam. Braxton to oddzielne studia, poza jazzem i poza wszystkim. Jest mocno 'osobisty - proponuję go nie polecać. Kena V lekkość? To zależy które rzeczy - są i takie, że spokojnie rywalizują z Karabinem Maszynowym!

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kena V lekkość? To zależy które rzeczy - są i takie, że spokojnie rywalizują z Karabinem Maszynowym!

 

Masz rację, ale jest sporo muzy opartej o płynną melodię. Chłopaki z KAIM-u słuchają tylko Zeppelinów, AC/DC i im podobną, albo biesiadną. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już macie obcykane?

Dość fajna płytka w tym gatunku. :)

http://www.music-island.pl/opisplyty-BCE+16001.html

 

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inną zajebistą płytą w gatunku jest ta niżej wymieniona.

Odkryłem ja ostatnio ponownie w swoim zbiorze.

Znakomita, autentyczna przestrzeń, zawirowania powietrza w instrumentach perkusyjnych zjawiskowe ( czym ona tam macha w powietrzu nadal nie mam pojęcia, a sama pani Nora Thieles to cud pekusyjnej natury- polecam google i filmy), choć jej nagrania solowe chyba trudno dostępne.

 

http://www.music-island.pl/opisplyty-RK+2904.html

Edytowane przez globtroter1

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.