Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość papageno

(Konto usunięte)

Z kolorami nigdy nie należy być pewnym do końca. Używałem standów demonstracyjnych w kolorze jacaranda woods. I takie też zostały zamówione w kraju Pana Kiuchi. Dopiero dziś dotarły do mnie. I są w kolorze black satin, ha, ha, ha. Mało mnie szlag nie trafił. Ale skręciłem, postawiłem kolumienki i mama z żoną orzekły, że jest jeszcze lepiej. Bo przecież stalowe elementy stolika są czarne, blaty i podstawki granitowe pod kolumny są czarne, więc wszystko pasuje idealnie. Nie ma pstrokacizny, jak orzekła współfinansująca zabawki moja żona. No to i ja się cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolorami nigdy nie należy być pewnym do końca. Używałem standów demonstracyjnych w kolorze jacaranda woods. I takie też zostały zamówione w kraju Pana Kiuchi. Dopiero dziś dotarły do mnie. I są w kolorze black satin, ha, ha, ha. Mało mnie szlag nie trafił. Ale skręciłem, postawiłem kolumienki i mama z żoną orzekły, że jest jeszcze lepiej. Bo przecież stalowe elementy stolika są czarne, blaty i podstawki granitowe pod kolumny są czarne, więc wszystko pasuje idealnie. Nie ma pstrokacizny, jak orzekła współfinansująca zabawki moja żona. No to i ja się cieszę.

Każdy kolor jest dobry,byle był czarny :).

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Jacek przytarga swój odtwarzacz?

 

W piątek przyjadę z kolumnami , stendami i odtwarzaczem. Kto ma chęć posłucjać namiastki tego co potrafią niech nie przegapi. A póki je mam, może na przełomie lipca i sierpnia zrobimy spotkanie otwarte. Wtedy przywiozę wszystko. Pomyślimy z terminem. Później nie wiadomo kiedy będzie okazja.

Edytowane przez umka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W piątek przyjadę z kolumnami , stendami i odtwarzaczem. Kto ma chęć posłucjać namiastki tego co potrafią niech nie przegapi. A póki je mam, może na przełomie lipca i sierpnia zrobimy spotkanie otwarte. Wtedy przywiozę wszystko. Pomyślimy z terminem. Później nie wiadomo kiedy będzie okazja.

 

Nie wiem czy się mam poświęcać chodzi o pre na xlr-ach i monosy.

Jarek coś wspomniał o swoim pre na xlr-ach-więc nie chciałbym robić zamieszania-jak myslicie może być kaszana co?

 

Umka

Kable też bierzesz do wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się mam poświęcać chodzi o pre na xlr-ach i monosy.

Jarek coś wspomniał o swoim pre na xlr-ach-więc nie chciałbym robić zamieszania-jak myslicie może być kaszana co?

 

Umka

Kable też bierzesz do wszystkiego?

Kaszana może być :)

Ale możesz wziąc, zawsze będzie na ratunek, jak się okaże że mój zagra dupawo. Nie stoi nic na przeszkodzie, by posłuchać.

Tylko niczego więcej :)

 

Jakieś dobre kabelki xlr macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja moge tez dla porownania w doborowym towarzystwie przyniesc swojego pre jak wola bedzie....

 

Ponoć jest też potrzeba XLR-ów, które leżą na poczcie?

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o pre z xlr napisałem dlatego, że Alefik powinien lepiej zagrać na sygnale zbalansowanym. Nie muszę brać swojego pre, bo nie o porównywania preampów teraz chodzi a o prezentację kolumienek.

Ponieważ to jest temat Jacka, niech on zdecyduje jakie pre chce podpiąć do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wszystko wiem na temat dźwięku tej manufaktury. Ale te monitory rzucają na kolana nawet mnie. Nie chciało mi się przestawiać dużych braci ze swojego miejsca (jak widać na fotce) i siedzę teraz od kolumn ok. 2m z rozstawem 1,7m, mając teraz za kolumnami dobre dwa metry. Myślałem, że będę siedział na kolanach muzyków, a tymczasem scena rozgrywa sie za kolumnami na przestrzeni do ściany tylnej. Jestem szoku na tyle, że jak je odłączę, zaczynam jeździć z podłogówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umka, barzdo ładny i gustowny pokoik do Nirvany......kolorystyka monitorków i standów trochę się kłóci i ten wariant

w razie zakupu należy bardziej dopracować.

 

No,no,no-Magnepan esteta,dekorator wnętrz i zarazem wrażliwy człowiek z Ciebie i jeszcze ponoć Audiofil-prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.