Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  191 członków

STX Klub
IGNORED

Klub Fanów STX


KotD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolego,ale nie każdy chce wydać te 7 tyś na Chińskie kolumny,,bo potem koledzy co mają kolumny po 15tyś będą się śmiali że te za 7 to lipa,i tak można w nieskończoność,kupić sobie sprzęt za 30 tyś i być nie szczęśliwym,to ja dziękuję,zdrowy rozsądek nakazuje mi kupno zestawu za 6 tyś i go słuchać,a reszte kasy przeznaczyć np na wczasy niezapomniane,i jedyne w swoim rodzaju.Parę lat temu goniłem za amplitunerami z coraz wyższej półki skończyłem na flagowcach po 20 tyś i stwierdziłem że to głupota,dobrze że polowałem na nie z drugiej ręki,bo te pieniądze bym po prostu utopił,więc przestań chwalić te Ushery,bo są jeszcze i inne lepsze kolumny za te 5tyś,tylko kwestia wydania kasy,czy na prawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny pseudofan STX. Może założyciel tematu przejrzy na oczy i zobaczy zacietrzewiony najazd klonów USherowców?

Jakim prawem gokar83 decydujesz co dla mnie ma być lepsze? Idż razem z marianem do swojego domu, który zwie się USHER

 

Jeszcze raz napiszę STX jest lepszy od chińskiego Usher bez wględu na cenę. Najlepszym dowodem jest ocena podłogowych Usher w teście Audio Video, tak marnego wyniku USHER nie widziałem od lat, a testy bądż co bądż wykonali profesjonaliści.

Dalej - wystarczy w googlach poczytać jak setki ludzi ma problemy z Usher, tego nie da się nagiąć Marianie, Gokarze! Dalej chcecie promować chińską tancię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dariusz964 - Nigdzie nie napisałem, że wydałem 7 tyś na kolumny tylko, że mam wyższy model. To ile wydałem to tylko i wyłącznie moja indywidualna sprawa. Nie piszę też, że STX to lipa tylko, że są mocne w swoim przedziale i proszę by nie pisać głupot, że zagrają jak chińskie ushery za 7 tysi.

Skoro sam miałeś tyle sprzętu i w tak wysokich cenach to chyba już do tego doszedłeś...

 

@angina - bez ataków personalnych bardzo Cie proszę. Druga sprawa - mnie już wpisy na google nie interesują ani testy w gazetach - pisałem wyżej - już się naciąłem kilka razy. Teraz słucham i sam oceniam. Kupuje sprzęt od znajomych bo mam dobre ceny i moge najpierw kilka tygodni posłuchać u siebie i sie zastanowić czy mi pasuje.

Edytowane przez gokar83

-- Marantz ND8006-- Marantz PM8005 --- BMN S1II--Interconect: PAD Genesis, Głośnikowy: Wireworld Eclipse 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gokar83 napisałeś:

 

pisałem wyżej - już się naciąłem kilka razy. Teraz słucham i sam oceniam.

Daj innym tą samą możliwość! Niech sami oceniają, nie rób tego za nich! mam nadzieję że wreszcie dotarło.

Fanklub STX oznacza w moim przekonaniu zrzeszenie ludzi, którzy polubili tą firmę, to brzmienie. Natomias tw wpier.. nie się to pejsów z Usher jest dla mnie jawnym marketingiem.

Edytowane przez angina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - nie rozkręcaj się za mocno. Nerwy Cie ponoszą. Prześpij się i najlepiej już dzisiaj nic nie pisz.

 

PS. Swoją drogą nie mogę się doczekać jak do mnie wrócą moje SCX-AWX z pomiarów do prawidłowej zwrotki. Nie miałem okazji ich posłuchać z lampą a przyznam, że brzmienie samej kopułki mi pasuje :) Mam nadzieje, że ten wpis bardziej pasuje do tego klubu :)

Edytowane przez gokar83

-- Marantz ND8006-- Marantz PM8005 --- BMN S1II--Interconect: PAD Genesis, Głośnikowy: Wireworld Eclipse 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych dwóch to przykład prawdziwych polaków, przyjaciół, nazywaja siebie nawet fanami. Tylko popatrz co robią i zrobią z następną polską firmą. Powinniśmy zrobić konkurs na nazwę "polaczka" który zwie się przyjacielem firmy a w rezultacie jest to judasz. lis, porpostu ograniczona wielkimi uszami świnia.

Edytowane przez angina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon, zajrzyj do słownika skoro nie odróżniasz dwóch pojęć od siebie.

 

Ten kto pisze że 250-tki to najlepszy wybór do 5000zł jest albo głuchy albo zwyczajny naciągacz.

Opisy w prasie mnie nie interesują, i nie obchodzi mnie to że dostały ileś tam gwiazdek... wystarczy dobrze zapłacić i o tym każdy wie, już nie róbcie z ludzi debili.

 

Tak, jest to klub fanów STX... ale ja tu widzę nie fanów tylko fanatyków.

Nigdzie nie napisałem "nie kupujcie STX-ów, kupujcie Ushery".

Nie ważne jakiej marki jest głośnik, jeśli jest lepszy to trzeba to przyznać.

Dałem przykład Ushera bo są w dobrej cenie (ceny samych głośników a nie kolumn).

Gdybym napisał że Seasy są lepsze od STX-a to byście napisali że jestem z forum Seasa, proste.

Seas też nie jest polski, Scan również... no i co? jak napiszę że są lepsze to będę oskarżony o zniszczenie polskiej marki?

Trochę opanowania i mniej fanatyzmy Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszne, ze najwiecej do powiedzenia maja niki po okolo 10 postow, gdzie wszystkie dane sa utajnione a w jednym jest krotka notka "branza" - mysle, ze to powinno zakonczyc ta batalie. Podejrzewam, ze pod kilkoma nikami kryje sie byc moze jedna lub dwie osoby.

-- Marantz ND8006-- Marantz PM8005 --- BMN S1II--Interconect: PAD Genesis, Głośnikowy: Wireworld Eclipse 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BETON! jak widać jest niereformowalny i nadal twierdzi że piwo za 10 zł jest lepsze od piwa za 2,5.

FS-250 sa dla wielu najlepszym wyborem do 5000 tyś zł, zrozum betonie że dla Ciebie NIE, ile ku..wa można tłumaczyć.

 

Marian1333 jesteś klasycznym przykładem amatora z zacięciem snobistycznym. Dla Ciebie wszystkom co drogie jest dobre i niech tak zostanie. Dla mnie dobre jest to co sam ocenieę jako dobre i nie musi wiązać się z ceną (przykład piwa czy FS-250)

Pamiętam jak 10-15 lat temu kilka firm imprtujących np. wzmacniacze z Angli tak zakręcili amatorami snobami w Polsce że do dziś nie jeden płacze ile kasy utopił w rzekomo "brytyjskie brzmienie". Sam jestem przkładem idioty, któremu wmówiono że angelsky wzmacniacz jest najlepszy na świecie i posiadanie takiej diory jest czymś wręcz śmiesznym. Po kliku latach słucham i słucham mojego Rotela i dochodzę do wniosku że WS303 był nawet lepszym niż ten rzekomy hiend wypormowany przez lata przez grupę pejsów w Polsce. i na dodatek WS kosztował 1/5 tego co ten zasr.. ny hiend z Angli. Marian uczestniczysz w podobnej sytuacji promując chińszczyznę jaką jest USHER. Pomijając fakt jak wielu ludzi ma problemy z tymi głośnikami więc droższe nie oznacza że są lepsze.

 

gokar83

 

Podejrzewam, ze pod kilkoma nikami kryje sie byc moze jedna lub dwie osoby.

zgodnie z psychoanalizą .... masz jednak coś z tym wspólnego :) Tak to już jest. A tak przy okazji jesteś tu po to razem z takim marianem żeby pokazać jak bardzo irytują Was pochwały dla STX? No to macie problem z własną osobowością (zawiść) ? Nie przejmujcie się, 90% (mniej więcej tyle co uważa sie za ...) robi podobnie drugiemu i na tym korzysta pejs, Chińczyk, Anglik czy Skandynaw ( o ile wszystko już nie robią w Chinach, mowa o głośnikach i nie tylko)

Edytowane przez angina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest bo np tak chetnie kupowane CA,Arcamy to straszna lipa,suchary straszne,ale nie mozna o nich pisać żle bo pranie mózgu spowodowało ogólne ogłupienie,i ich zachwyt przez nieszczęsnych właścicieli.Sam sie nabrałem w 2006 roku na CA,a potem na Arcama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sie przyznaję, z 10 lat temu kupiłem Arcma 8 , sprzedałem po roku bo wydawał mi się płaski, później kupiłem Coplanda niestety musiałem trochę dołożyć. Po następnym roku Coplanda sprzedałem (zdużą stratą nota bene) i kupiłem prosty brzydki wzmacniacz od Irka. Kolumny też sprzedałęm a były to monitory B&W. Po latach doświadczeń przyznaję, byłem głupi.

Teraz ma amp. Irka i kolumny STX.

Edytowane przez kartaSD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cambridge Audio wtopiłem z 3 tyś. Potem na Nad-zie made in China, starsze były lpesze, ostatnio na Rotelu, nie podoba mi się jednak to brzmienie. Chyba wrócę do legendarnego ws503 albo do batlaba, który był wyjątkowo najlepszy z tych wszystkich i na dodatek polski :) Ale nie wszystko co nasze polskie lubię, zle wspominam polonezy, nie miałem szcześcia, same reklamacje i stanie na kanale, również kolumn Altus po prostu nie mogę słuchać, jeden wielki huk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak jeszcze tylko dla podsumowania dodam, że jest recka kolumn fs-250 na tym forum, którą napisałem ponad rok temu. Potwierdzona zdjęciami. Była to recka bardzo pozytywna. Kolejne wpisy tylko to potwierdzały.

Firma STX ma kilka bardzo udanych głośników o czym było wyżej. Nikt tego nie neguje. Niestety w zestawie fs-250 żaden z tych świetnych nie siedzi. Mimo wszystko jest to mocny zestaw tylko nie konkuruje z zestawami za 5 tyś tylko z zestawami za 2 tyś.

 

 

Prostuję to i się upieram bo sam kilka razy na podstawie podobnych naciąganych wpisów coś kupiłem licząc, że to coś wyjątkowego, a było przeciętne i mogłem śmiało kupować coś innego.

 

 

Z mojej strony EOT bo widzę, że jednak miałem rację co do klonów i naciąganych wpisów.

Mam nadzieję, że kolejna osoba, która zacznie atakować moją osobę lub wpisy i będzie miała kilka postów na tym forum to w celu poparcia swoich myśli podobnie jak ja zrobi najpierw recenzję sprzętu, który tak zachwala, napisze dokładnie czego słucha, jak słucha, jak długo oraz z czym miała okazję porównać. W takiej dyskusji chętnie wezme dalej udział.

-- Marantz ND8006-- Marantz PM8005 --- BMN S1II--Interconect: PAD Genesis, Głośnikowy: Wireworld Eclipse 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Rotelem jest tak jak mówisz. Już nie jest brytyjski?

 

Widać schemat z DIY AUDIO pewna grupa (konkurencja dla STX) podszywa się pod STX i robi zamieszanie celowo żeby zamknąć dyskutowanie o tej firmie. Jak dla mnie to klony, lobby USZERA.

 

Panowie nie dajcie się sprowokować i nie dyskutujcie z takim gokar i marian, im STX jest wrogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obserwuje sobie ten temat gdyż też chciałem/chcę kupić ww. kolumny STX FS 250 n problem polega na tym, że nie mam żadnej możliwości ich posłuchania. Chcę popierać polski przemysł itp. ale jak mam to robić jak producent nie wychodzi do klientów... Miałem kupić nowy sprzęt, kupiłem używany wzmacniacz yamaha ax-496 oraz magnaty monitory 250 (podstawkowe za 350zł komplet) z tych kolumienek jestem zadowolony a kwota ryzyka była niewielka bo tylko 350zł... Osobiście nie kupiłbym kolumn za 1650zł w tzw. ciemno.Moim zdaniem jak STX po artykule w AV mógł podnieść ceny o 20% to również mógł chociaż pomyśleć o wstawieniu kolumn do dystrybutorów po to aby dostępność ich była normalna. Nie wiem może producent boi się chińskiej tańszej konkurencji...

 

Robicie tylko pod górkę swojej ulubionej firmie, a dlaczego? bo dobry produkt nie musi się bronić :)

Całkowicie się pod tymi słowami podpisuję.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to firma więcej wysyła za granicę niż sprzedaje tu w Polsce, więc dlaczego miała by walczyć o klienta detalicznego skoro z niego nie ma kasy?

 

Tak jak napisał kopaczmopa, w Juzefowie ich posłuchasz.

Posłuchasz też FX-300.

Na Twoim miejscu, jeśli nie potrzebujesz oryginalnych nowych kolumn, to za cenę 250-tek zrobił bym kopię FX-300, która zagra lepiej nawet w obudowie z wiórówki sklepanej w garażu niż oryginalne 250-tki, bo po prostu użyte tam głośniki są lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian133 wysłałem twój wpis do oceny adresta, chyba przegiąłeś z tym opłacaniem i pomawianiem jego rodziny. Czy musisz używać wulgaryzmów?

 

 

Hehehe, co za palanty.

Ciekawe ile STX wam (tobie, bo czort wie czy to czasem nie pisze jedna osoba) płaci za takie wpisy.

Albo to jakaś rodzina :)

Żałosne

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Marian133 wysłałem twój wpis do oceny adresta, chyba przegiąłeś z tym opłacaniem i pomawianiem jego rodziny."

 

Spoko, może napisze do moderki tego forum aby zrobić coś z tymi fanatykami, bo tylko psują renomę firmy.

A takie kłótnie będą zawsze gdy tylko ktoś zauważy kłamliwą gadkę. Ja zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.