Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  191 członków

STX Klub
IGNORED

Klub Fanów STX


KotD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest, wystarczy sie cofnac i poczytac. Nic Ci nie da informacja jak ktos napisze ze gra to fajnie/niefajnie, bo nie masz punktu odniesienia. Ja moge napisac ze mx140 zjada Twoje topazy, ale nie wiem czy chcesz to przeczytac :)

 

Send from Tapatalk.

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam mx140 ale znam większe fx300. Dźwięk może być podobny. Znajdziesz moją opinie w tym wątku oraz w zakładce Opinie.

Nie sugeruj się za bardzo tym co ktoś pisze o sprzęcie audio i jego brzmieniu. Sam musisz zweryfikować, a to niestety kosztuje trochę pieniędzy i czasu. Ja przebrnąłem przez kilka zestawów i o to doświadczenie jestem "bogatszy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest, dlatego zawsze tez proponuje na swoim zasilaniu i zrodle (najlepiej we wlasnym pomieszczeniu) posluchac zestawow i wybrac dla siebie optymalny. O dzwieku pisac to mozna poezje a na koniec i tak zostaje kwestia gustu i preferencji... :)

 

Send from Tapatalk.

www.audio.lutuje.se

Trójmiasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zainteresował ten wątek, że się zarejestrowałem na forum ;)

 

A co powiecie na taki wybór?

- STX FS-250;

- TAGA HARMONY AZURE F-80

- YAMAHA NS-555

 

Wszystkie w podobnej cenie 1600 - 1800 za pare

Nawet nie ma porównania FS-250 grają zdecydowanie lepiej,miałem Platinum,i teraz FS-250 sporo lepsze.ns555 to bardzo słabe kolumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilem - nie ma nic na forum o mx 140

 

Audio Video tam STX MX-140 dostał ***** pozostawiając daleko konkurencję w tej cenie.

 

 

A co powiecie na taki wybór?

- STX FS-250;

- TAGA HARMONY AZURE F-80

- YAMAHA NS-555

 

Wszystkie w podobnej cenie 1600 - 1800 za pare

 

 

STX ma dwie długości przewagi :) nad tymi zwykłymi masówkami. Jedynie stare NS10 podobno warte były uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie zainteresował ten wątek, że się zarejestrowałem na forum ;)

 

A co powiecie na taki wybór?

- STX FS-250;

- TAGA HARMONY AZURE F-80

- YAMAHA NS-555

 

Wszystkie w podobnej cenie 1600 - 1800 za pare

 

Swoje fs 250 porównywałem do yamahy NS-555. Nie miałem sposobności zbyt długo ich porównywać ale już po kilku chwilach wiedziałem ,że stx zostaną. Yamaha nie zachwyciła(poza wyglądem). Co do pozostałych to Taga f-80 kumpel słuchał- moge podpytać bo moich stx-ów też słuchał więc może podpowie.

ps Przeglądając te i inne fora, bez odsłuchów można dojść do wniosku, że fs 250 są najlepszą ofertą w swojej klasie cenowej. Z dobra elektroniką mogą stawać w szranki z droższymi kolumnami bez kompleksów. Gdyby producent zastosował kilka zabiegów marketingowych to z pewnością fs 250 mogłyby być uplasowane wyżej. Mam tu na myśli "design" i PR. Wygląd-jednym się bardzo podobają inni kręcą nosem(cena odzwierciedla wykonanie). Kontakt z producentem słaby- nie odpowidają na emaile(chyba, ze chcemy dokonać zakupu). Moim zdaniem fs 250 maja zmarnowane "dzieciństwo". Inne produkty stx(fx300 mx140) bronią się same.

Naim Unitiqute 2+Naim Nap 100 Studio 16 Hertz Minas Anor III 2.5r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ciągle mówicie o tych MX-140 na 18AWX a wg mnie zdecydowanie lepszym na średnicy jest 15AWX (jego mniejszy brat). Miałem obydwa głośniki i bardziej podobał mi się 15AWX. Dziwię sie że nie ma w STXie żadnego gotowego zestawu/kolumn na tym głośniku (chociaż powstały zwrotnice do zestawienia z kopułką AWX, 27TBFC/G a nawet wariant 2.5way). Przecież taki zestaw 2.5w byłby konkurencją Siest. Dużo osób lubi wąskie ścianki przednie w podłogówkach lub małe monitory. Ja swego czasu popełniłem coś takiego: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2326603.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do Pana - Marian133 na priv. informację odnośnie obelg i pomówień.

 

S. Trzaskowski

STX

Na razie uspokoiło się.

Następnym razem jak będą tu zaglądali "zachwalacze" innych produktów jednocześnie używający obelg wobec użytkowników i produktów STX to sam zadziałam.

Proszę o informacje jak sprawa się zakończyła.

 

Kto zbanował użytkownika protoplasta10 z tego wątku i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Śmieszni jesteście, kiedy listy do prezydenta? "

 

O, Panie Trzaskowski, proszę wysłać PW do użytkownika jarek5127 z groźbą o zawiadomieniu prokuratury, jeśli zaraz nie przeprosi na łamach forum, za to że nazwał pana "śmiesznym".

Jak cisnąć to wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis mój tyczy się Ciebie Marian133 i użytkownika angina.

 

http://synonimy.ux.pl/synset.php?id=1975

 

Synonimy słowa "śmieszni".

 

Jeżeli nie umiecie się opanować to załatwiajcie swoje sprawy poza forum.

 

Marian133 : najpierw wychwalasz STX a potem mieszasz go z przysłowiowym gównem, i namawiasz do głośników "zachodnich". Dobrze, że Pan Sławomir Trzaskowski interweniuje w tej sprawie i broni swojej firmy jak i mienia. Wszędzie gdzie człowiek napisze coś o STX to trafiają się atakujący, którzy nie widza nic poza markami zachodnimi, których ceny są kosmiczne a różnice skromne..

Accuphase P-450, Visaton Couplet, Visaton Conga, Asus Xonar Essence ONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Marian133 : najpierw wychwalasz STX a potem mieszasz go z przysłowiowym gównem, i namawiasz do głośników zachodnich"

 

Czy wam się już w głowach poprzewracało?

1. pokaż mi w której części mojej wypowiedzi mieszam STX z "gównem"

2. w którym miejscu namawiam do zakupu innych głośników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mógłbym jeszcze zamieścić więcej takich wpisów również z forum DiyAudio, ale mi się po prostu nie chce, także jeżeli chcesz mieć Ushery to miej, ale nie mieszaj w garnku komuś innemu.

 

I co z tego, że Usher je rzekomo "zamiata" ? Jeżeli komuś odpowiada brzmienie STX'a to ten Usher może nawet umieć prać i sprzątać a Kowalskiego to nie zainteresuje.

post-49047-0-91656000-1389981611_thumb.jpg

Accuphase P-450, Visaton Couplet, Visaton Conga, Asus Xonar Essence ONE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.