Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  191 członków

STX Klub
IGNORED

Klub Fanów STX


KotD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

A czytasz kolego ze zrozumieniem? Napisałem przecież, że sprzedający załatwia dla mnie taką podstawkę z kolcami. Akurat podstawka w moim przypadku to najmniejszy problem.

Umiem czytac i wiem ze masz załatwione. Nie tylko ty czytasz te posty.

 

Wysłane z mojego ASUS_T00G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, po co kupowałeś za 70 zł podstawkę skoro zniszczyła się w transporcie? To jest raczej problem sprzedającego, gdybyś sam rozwalił to rozumiem. Zapłaciłeś za sprawny, pełnowartościowy produkt, więc z jakiej paki masz płacić za nową podstawkę? 7 dych to nie majątek, ale lepiej z dziewczyną pójść na kolację albo do kina.

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, po co kupowałeś za 70 zł podstawkę skoro zniszczyła się w transporcie? To jest raczej problem sprzedającego, gdybyś sam rozwalił to rozumiem. Zapłaciłeś za sprawny, pełnowartościowy produkt, więc z jakiej paki masz płacić za nową podstawkę? 7 dych to nie majątek, ale lepiej z dziewczyną pójść na kolację albo do kina.

Byłem osobiscie je odebrac podczas wyciagania z bagaznika zachaczyłem i podstawka sie złamała.

 

Wysłane z mojego ASUS_T00G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to rozumiem. :) Napisałem wczoraj mejla do stx w sprawie głośników do electrino i echo. Chyba jutro tam zadzwonię. Znalazłem u nich na stronie jakieś podobne, ale nie mam pewności czy to te. A średniotonowego nie ma wcale w ofercie z białą membraną i czarną kopułką.

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A tak to rozumiem. :) Napisałem wczoraj mejla do stx w sprawie głośników do electrino i echo. Chyba jutro tam zadzwonię. Znalazłem u nich na stronie jakieś podobne, ale nie mam pewności czy to te. A średniotonowego nie ma wcale w ofercie z białą membraną i czarną kopułką.

To kup czarne i przemaluj na biało. Ja bym te dzieciary w klatce pozamykał. A maskownice zdjeta miałes? Czy długie kły te dzieciaszki maja?

 

Wysłane z mojego ASUS_T00G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę nic malował, chcę mieć wszystko w oryginale, a nie jakąś sztukę zrobioną. Maskownic nie było, bo nie po to takie piękne kolumny kupiłem, żeby je teraz jakąś czarną siatką zakrywać. Była reprymenda, już nie dotkną więcej, bo będzie szlaban na wszystko. :)

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym one maja ładnie grac a nie pachniec i wygladac.

 

Właśnie tą filozofią szło wielu producentów, w tym STX i się przejechali. Kolumna ma dobrze grać i dobrze wyglądać. A Ty kolego nie miałeś problemów skontaktować się z STX w sprawie podstawki? Bo ja dzisiaj dwukrotnie próbowałem się dodzwonić na oficjalny numer kontaktowy i zostałem odrzucony, na maila też nikt mi od 2 dni nie odpisał. To jest w porządku traktowanie klienta? Coś tam chyba kuleje w tej firmie pod tym względem...

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesteś upierdliwy. CZego oczekujesz?

ze napiszesz ze nie odobieraja i myslisze ze ktos poda ci złoty nr do prezesa,????

 

Otóż chodziło jedynie o zwrócenie uwagi na kulejącą obsługę klienta, a nie o żaden złoty numer. Dzisiaj w końcu udało mi się dogadać, więc po temacie.

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja akurat dodzwonilem się za pierwszym razem ale potwierdzam że kolega miał duże problemy a wszystko przez to że jest jeden numer kontaktowy który odbiera zawsze jedna i ta sama osoba. W stxie "dział handlowy" jak to ładnie się nazywa na stronie jest w postaci jednego pracownika,który zajmuje się odbieraniem telefonu, odpisywałem na maile,prowadzeniem odsluchow i grzebaniem w magazynie poszukując konkretnych egzemplarzy, ladowaniem na wózek i transportem z magazynu na parking. Jedna osoba niestety się nie wyrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo byłem i na własne oczy widziałem. Nie wiem czy dlatego że była sobota i mają mniejszą obsadę czy tak jest zawsze ale fakt jest faktem że facet się nie wyrabia i wcale się nie dziwię. Byłem przez półtorej godziny, co chwile dzwonił telefon,następny klient czekał na odsłuch a każdemu niestety trzeba poświęcić czas. Jak widzisz kolego nie pisze głupot więc się nie bulwersuj, zmień ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO ZE SIĘ NIE WYRABIA JESTEM W STANIE ZROZUMIEĆ ALE TO ZE GADAŁ Z TOBĄ A PÓŹNIEJ JEŹDZIŁ PALECIAKIEM I MOŻE ROZMAWIAŁ Z TOBĄ ROWNOCZENIE TO JUŻ NIE.

CZOŁGI TEZ TAM BYŁY?

NIE LUBIĘ TAKICH BAJKOPISARZY

 

Bo byłem i na własne oczy widziałem. Nie wiem czy dlatego że była sobota i mają mniejszą obsadę czy tak jest zawsze ale fakt jest faktem że facet się nie wyrabia i wcale się nie dziwię. Byłem przez półtorej godziny, co chwile dzwonił telefon,następny klient czekał na odsłuch a każdemu niestety trzeba poświęcić czas. Jak widzisz kolego nie pisze głupot więc się nie bulwersuj, zmień ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tak naprawdę o co ci chodzi kolego. Szukasz dziury w całym. Pisaliście że jest problem aby się skontaktować więc domyślam się jaka jest tego przyczyna i wyraziłem swoje zdanie. Nie mam zastrzeżeń do obsługi w stxie bo to co chciałem załatwiłem bez problemu tylko twierdzę że mają za mało ludzi bo tak naprawdę jest jeden człowiek od wszystkiego. Nie rozumiem czego oczekujesz, mam tam wrócić i zdjęcia zrobić specjalnie dla ciebie? A ja nie lubię jak ktoś robi ze mnie debila, może ochłoniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do klubu że swoimi electrino 250. Grają u mnie w 25 mkw z denon pma720ae na kablach melodika purple rain. Na początku basu wogóle nie było, ale Teraz po ponad stu godzinach grania jest i bas i to całkiem ładny, dobrze kontrolowany. Niedługo wrzucę dłuższy filmik na YouTube z odsłuchem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.