Skocz do zawartości
IGNORED

Devialet - pierwsze odsłuchy


stempur

Rekomendowane odpowiedzi

A Devialet to niby jaka klasa ?

Jak to jaka? Ano taka sama jak dartzeele, sashe, synergistici, shunyaty, dcsy ...

 

Taki przerost formy nad treścią .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli by w to pudelko wlozyli oddzielny wzmacniacz dla kazdego glosnika i program dla DSP na "zwrotnice cyfrowe" to by byl (dla mnie) ideal.

Maya,

zwrotnice cyfrowe - pelna zgoda i pewnie to akurat zrobia pewnie szybko - w srodku juz jest "bezrobotny" Sharc, ktory jest do tego stworzony.

Natomiast co do multiampingu to rynkowo chyba nie jest najlepsza koncepcja, bo (chyba) nie tak wiele kolumn ma wyprowadzone terminale do poszczegolnych glosnikow i mozliwosc rozpiecia zwrotnicy ? No i troche nie za ciekawie jest prowadzic do np. trojdroznej kolumny 6 par kabli...

Bo chyba o takiej koncepcji pisalas ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, masz racje, rynek...

juz teraz mozna zaprogramowac dwa takie wzmacniacze przez konfiguracyjna karte SD do biampingu. mozna zmieniac czestotliwosc podzialu i rozne takie...

brakuje mi jeszcze korekcji czestotliwosciowej i fazowej w calym pasmie...

a tak ogolnie, to czekam zeby kazdy glosnik w kolumnie mial swoj wzmacniacz cyfrowy i IP adres ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, masz racje, rynek...

juz teraz mozna zaprogramowac dwa takie wzmacniacze przez konfiguracyjna karte SD do biampingu. mozna zmieniac czestotliwosc podzialu i rozne takie...

brakuje mi jeszcze korekcji czestotliwosciowej i fazowej w calym pasmie...

a tak ogolnie, to czekam zeby kazdy glosnik w kolumnie mial swoj wzmacniacz cyfrowy i IP adres ;)

 

 

korekcja częstotliwości jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korekcja czestotliwości jest

Hm, korekcja czestotliwosci czego ? Bo mnie przychodza na mysl glosniki, a Devialet to chyba tylko zewnetrzny wzmacniacz ?

 

Maya, koncepcja wzmacniacza cyfrowego wbudowanego w kolumne tez mi jest bliska :) moze nawet niedlugo bedzie taki produkt na polskim rynku.

 

Natomiast ciekaw jestem bardzo do czego bys wykorzystala IP w kolumnie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maya, koncepcja wzmacniacza cyfrowego wbudowanego w kolumne tez mi jest bliska :) moze nawet niedlugo bedzie taki produkt na polskim rynku.

 

Natomiast ciekaw jestem bardzo do czego bys wykorzystala IP w kolumnie ?

nie IP kolumny, a IP kazdego bezprzewodowego glosnika z oddzielnym wzmacniaczem aktywnym w kolumnie. jesli mamy 2 kolumny 3 drozne to powinnismy miec 6 kanalow - urzadzen multimedialnych w sieci Wi-Fi. tylko takie rozwiazanie daje nam mozliwosc korekcji "w locie" z jednego DSP, no i dzialanie bezprzewodowe z zachowaniem "zero analogu oprocz glosnika". za DSP (cyfrowe zwrotnice, korekcja fazowa, charakterystyk glosnikow, pomieszczenia, ..., ..., ) moze robic plugin do playera na komputerze, ktory bedzie multimedialnym serwerem tej sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie IP kolumny, a IP kazdego bezprzewodowego glosnika z oddzielnym wzmacniaczem aktywnym w kolumnie. jesli mamy 2 kolumny 3 drozne to powinnismy miec 6 kanalow - urzadzen multimedialnych w sieci Wi-Fi. tylko takie rozwiazanie daje nam mozliwosc korekcji "w locie" z jednego DSP, no i dzialanie bezprzewodowe z zachowaniem "zero analogu oprocz glosnika". za DSP (cyfrowe zwrotnice, korekcja fazowa, charakterystyk glosnikow, pomieszczenia, ..., ..., ) moze robic plugin do playera na komputerze, ktory bedzie multimedialnym serwerem tej sieci.

Zanim takie rozwiązania będą na poziomie Hi End musi minąć jeszcze kilka ładnych wiosen :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez sygnal cyfrowy mozna w dowolnym miejscu toru przeslac bezstratnie siecia bezprzewodowa.

a hi-end? ... dla kazdego co innego znaczy. jesli przyjac, ze Devialet to hi-end, to juz dzis wystarczy wlozyc po jednym takim klocku w w kazda kolumne 2 drozna wywalajac z niej zwrotnice i mamy prawie to, o czym pisalam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez sygnal cyfrowy mozna w dowolnym miejscu toru przeslac bezstratnie siecia bezprzewodowa.

To samo mówi się o kablach usb i ethernet a różnice w brzmieniu są.

 

a hi-end? ... dla kazdego co innego znaczy. jesli przyjac, ze Devialet to hi-end, to juz dzis wystarczy wlozyc po jednym takim klocku w w kazda kolumne 2 drozna wywalajac z niej zwrotnice i mamy prawie to, o czym pisalam.

Jasne, ale Devialet to hi-end dla gadżeciarzy. Jeśli o mnie chodzi, to za 50kzł wolałbym mieć klasyczny system audio. Nie wiem jeszcze jaki, ale myślę, że dałoby się złożyć coś lepszego.

Żeby nie było - słuchałem Devialeta i jestem pod jego pozytywnym wrażeniem. Uważam, że to przyszłościowa technologia. Na tą chwilę jednak bym podziękował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

To samo mówi się o kablach usb i ethernet a różnice w brzmieniu są.

 

Kabel Ethernet zmienia brzmienie? Jeśli używa się go jak zwykły IC i przesyła nim regularny sygnał, to pewnie tak, choć nikt normalny nie będzie tego próbował.

 

Ale w protokole TCP/IP albo wszystkie bity trafiaja na miejsce niezmienione, albo nie trafia żaden. Innymi słowy, albo gra, albo nie. Nie może grać "inaczej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale Devialet to hi-end dla gadżeciarzy. Jeśli o mnie chodzi, to za 50kzł wolałbym mieć klasyczny system audio. Nie wiem jeszcze jaki, ale myślę, że dałoby się złożyć coś lepszego.

moze... co kto lubi...

tak czy inaczej to co piszesz dotyczy dnia dzisiejszego. jutro taki klocek (moze tylko mniej "odbayerowany" - czytaj: mniej podobny do Bang & Olufsen) bedzie kosztowal kilkaset $.

 

Kabel Ethernet zmienia brzmienie? Jeśli używa się go jak zwykły IC i przesyła nim regularny sygnał, to pewnie tak, choć nikt normalny nie będzie tego próbował.

 

Ale w protokole TCP/IP albo wszystkie bity trafiaja na miejsce niezmienione, albo nie trafia żaden. Innymi słowy, albo gra, albo nie. Nie może grać "inaczej".

ja sie zgadzam z Toba w 100%. no sa ludzie, ktorzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . dyskutujemy o tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie IP kolumny, a IP kazdego bezprzewodowego glosnika z oddzielnym wzmacniaczem aktywnym w kolumnie. jesli mamy 2 kolumny 3 drozne to powinnismy miec 6 kanalow - urzadzen multimedialnych w sieci Wi-Fi. tylko takie rozwiazanie daje nam mozliwosc korekcji "w locie" z jednego DSP, no i dzialanie bezprzewodowe z zachowaniem "zero analogu oprocz glosnika". za DSP (cyfrowe zwrotnice, korekcja fazowa, charakterystyk glosnikow, pomieszczenia, ..., ..., ) moze robic plugin do playera na komputerze, ktory bedzie multimedialnym serwerem tej sieci.

No do tego rzeczywiscie musialoby uplynac ladnych kilka wiosen, jesli w ogole branza pojdzie w tym kierunku. Najwiekszym deal-breakerem jest pasmo - 6xHD audio to jest ponad 30 MBit i co najwazniejsze ciaglych, nie 100 czy 500 Mbit specyfikacji bezpolaczeniowego IP po Wi-Fi. Zwroc uwage, ze obecnie przeslanie 2xHD (czyli stereo) po Wi-Fi to jest raczej wyczyn. 3x szybciej to nie jest bulka z maslem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie przeslanie 2xHD (czyli stereo) po Wi-Fi to jest raczej wyczyn. 3x szybciej to nie jest bulka z maslem

w tej chwili ciagne z jakiegos D-Linka za 50$ 4xHD audio (dwa zestawy jednoczesnie) bez problemu. wprawdzie serwer (PC) wisi od niego na drucie. to tak praktycznie.

teoretycznie 24 bity 96 tysiecy razy na sekunde x 6 kanalow to okolo 14Mb/s. o kompresji bezstratnej "w locie" nie wspomne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili ciagne z jakiegos D-Linka za 50$ 4xHD audio (dwa zestawy jednoczesnie) bez problemu. wprawdzie serwer (PC) wisi od niego na drucie. to tak praktycznie.

teoretycznie 24 bity 96 tysiecy razy na sekunde x 6 kanalow to okolo 14Mb/s. o kompresji bezstratnej "w locie" nie wspomne.

Moje 30 Mbit wynikalo z policzenia 192 kHz, ale rzeczywiscie 96k jako HD wg mnie rowniez powinno w zupelnosci wystarczyc.

Co do osiaganych przesylow to moze nie jestem na biezaco, wydawalo mi sie, ze rozne Squeezbox-y i audiofliskie rozwiazania sie raczej meczyly z HD po Wi-Fi. No ale moze nie docenilem tu postepu.

A u Ciebie jaka jest konfiguracja sprzetowa - co nadaje i co odbiera w tym 4xHD ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem wczoraj tego devialeta w swoim systemie kilka h na słuchawkach i kolumnach w dwóch konfiguracjach kablowych (gośnikowei sieciowe) i muszę sie przychylic do pochlebnych opinii.

Jest to bardzo dobre urządzenie które gra pełnym, naturalnym, rozdzielczym i dynamicznym dźwiękiem. Z vovoxem Initio zagrał słabo, matowo, bez barwy i życia a z koleii z Mitem tak jak trzeba - żywiołowo, barwnie ,prawdziwie, rzekłbym spektakularnie. Ciekawe, że z tak niepozornego pudełka można usłyszeć tyle ,,pozytywnych wibracji,,

Cena a jakość dźwięku to według umownej skali 9/10

jakosć budowy bardzo wysoka, funkcjonalność przyzwoita, design jak dla mnie nieakceptowalny.

Ogólnie przekaz tej małej, niepozornej skrzynki może zadziwić wiele drogich systemów.

Mnie się podobał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadaje PC przez LAN do D-Linka, dalej z powietrza odbiera Yamaha 2065 i notebook polaczony z DAC.

 

Yamaha odbiera przy pomocy swojego MusicCast-a ? Nie czytalem super-dokladnie, ale nIe zauwazylem, zeby sie chwalili na pierwszych stronach, ze moga przeslac HD w tym rozwiazaniu ? Czy to dwa razy HD jednoczesnie oznacza jedno HD do Yamahym drugie do notebook-a, czy jakos inaczej ? Jesli tak to jak notebook dostaje dane - po prostu jako bezposredni odczyt HD z serwera po Wi-Fi czy jakims specjalnym protokolem lub z dodatkowym hardware ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobał.

napisz prosze w jakim pomieszczeniu i na jakich glosnikach.

 

bezposredni odczyt HD z serwera po Wi-Fi czy jakims specjalnym protokolem lub z dodatkowym hardware ?

troche OT sie robi...

dziala zarowno 2 x stereo w streem (player na serwerze), jak i 2x serwer plikow (player v Yamaha i player w notebooku napedzajacym DAC-a). jedynie w tym drugim przypadku Yamacha gra tylko 16/44.1 (tylko taki na swoj player). oczywiscie oba przypadki przez wi-fi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem wczoraj tego devialeta w swoim systemie kilka h na słuchawkach i kolumnach w dwóch konfiguracjach kablowych (gośnikowei sieciowe) i muszę sie przychylic do pochlebnych opinii.

Jest to bardzo dobre urządzenie które gra pełnym, naturalnym, rozdzielczym i dynamicznym dźwiękiem. Z vovoxem Initio zagrał słabo, matowo, bez barwy i życia a z koleii z Mitem tak jak trzeba - żywiołowo, barwnie ,prawdziwie, rzekłbym spektakularnie. Ciekawe, że z tak niepozornego pudełka można usłyszeć tyle ,,pozytywnych wibracji,,

Cena a jakość dźwięku to według umownej skali 9/10

jakosć budowy bardzo wysoka, funkcjonalność przyzwoita, design jak dla mnie nieakceptowalny.

Ogólnie przekaz tej małej, niepozornej skrzynki może zadziwić wiele drogich systemów.

Mnie się podobał.

 

Znaczy, że masz dobry słuch :-) Gratuluję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz prosze w jakim pomieszczeniu i na jakich glosnikach.

 

 

W 17mkw na głosnikach wzorowanych na avalon opus ceramique na komplecie z Accutona, serwer Jplay na rme aes32, zamiennie Stax SR-009 z LRT V2, kable MIt Oracle zIII,głosnikowe MH-770 Ref Spectral ,MIT Powerbar, Vovoxy Initio ac, głosnikowe

Dodam tylko że Devialet jest bardzo czuły na okablowanie, a właściciel urządzenia który przytargał ze sobą Vovoxy oniemiał jak wpieliśmy okablowanie Mita,

Miło ogladać takie zdziwienie na twarzy.

Devialet zagrał pełną gebą

 

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw johny. Jak maya ma uwierzyć w ten wpływ kabli skoro ateiści ciągle mówią jej że kable nie wnoszą żadnych zmian.

Biedna maya.... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw johny. Jak maya ma uwierzyć w ten wpływ kabli skoro ateiści ciągle mówią jej że kable nie wnoszą żadnych zmian.

Biedna maya.... :-)

 

 

Niestety Devialet jest czuły na zasilanie i pokazuje różnice zarówno w w kablach digital, jak i w zasilajacych. Z drugiej strony można w ten sposób " doprawic " dźwięk pod własne preferencje.

 

Osoby, które twierdza, ze w tej cenie są w stanie złożyć lepszy system, poproszę o przykłady. Chętnie skorzystam z doświadczenia innych. Elb mi niestety nie odpowiedział. O wyglądzie nie dyskutuje, gdyż każdy ma swoją wizje i preferencje :) . Moja jak zobaczyła ARC Ref'a 110 to stwierdziła, ze lodówkę przytachalem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw johny. Jak maya ma uwierzyć w ten wpływ kabli skoro ateiści ciągle mówią jej że kable nie wnoszą żadnych zmian.

Biedna maya.... :-)

Twoje posty kompletnie niczego nie wnosza oprocz emocji. napisz w koncu cos wartosciowego i przestan trollowac.

 

producent jednoznacznie napisal:

 

"Dear Maja,

Thank you very much for your message and for your interest in Devialet and the D-Premier.

Because of the way the D-Premier has been designed, it is far less sensitive to mains quality or mains-cables quality than other amplifiers. We don't recommend the use of any particular mains cable or mains filter. It works brilliantly without any artifacts."

 

natomiast jesli ktos jest innego zdania, to wyslucham tego z szacunkiem i zainteresowaniem, tylko "na Boga" nie zmuszajcie ludzi do wiary.

 

ateizm proponyje krytykowac w watku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , a wiare w:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) bo to dyskusja w nieskonczonosc i szkoda zasmiecac innych watkow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardziej wiarygodni są 2 użytkownicy Devialeta, którzy uważają iź jest wrażliwy na okablowanie niż maya której jak na razie tylko

marzy się, że może kiedyś go sobie kupi. To nie ja twierdze że tak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

producent jednoznacznie napisal:

 

"Dear Maja,

Thank you very much for your message and for your interest in Devialet and the D-Premier.

Because of the way the D-Premier has been designed, it is far less sensitive to mains quality or mains-cables quality than other amplifiers. We don't recommend the use of any particular mains cable or mains filter. It works brilliantly without any artifacts."

 

natomiast jeśli ktoś jest innego zdania, to wysłucham tego z szacunkiem i zainteresowaniem, tylko "na Boga" nie zmuszajcie ludzi do wiary.

 

Maju, czy uważasz, że w dzisiejszych czasach producent zarekomenduje Ci jakiekolwiek kable, jeśli nie ma jakiejś umowy między nim a firmą "kablarską"? Nikt nie zapłacił devialetowi za to, żeby coś wspomnieli z jakimi kablami ich urządzenie ładnie się skomponuje. Wynika to z tego, że devialet to młodziutka firma, a produkt nie jest bardzo znany, a technologia raczkująca (fakt - bardzo rozwojowa i obiecująca).

O zarozumiałości Francuzów już nie wspomnę :) Zdanie "It works brilliantly without any artifacts" mówi samo za siebie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, czy uważasz, że w dzisiejszych czasach producent zarekomenduje Ci jakiekolwiek kable

masz racje, oczywiscie ze nie. tylko nie widze powodu, aby producent nie zastosowal jakiejs hi-endowej sieciowki, jesli by miala wplyw na dzwiek. takie hi-endowe kable kosztuja w produkcji czesto kilka-kilkaset razy taniej niz potem na polce.

 

czy ktos sluchal go na sluchawkach? czy ma wyjscie sluchawkowe? nie moge sie doszukac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację. Ale to też wynika z ceny devialeta. Chyba to logiczne, że nie ma sensu ładować się w kable za np 20kzł, skoro sam devialet kosztuje 50kzł.

Tak czy inaczej - warto wypożyczyć kilka rozsądnych kompletów i posłuchać. Spróbuj, nic nie tracisz. A nuż zauważysz różnicę w brzmieniu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayu, jesteś już duża i powinnaś wiedzieć że wszystko co się sprzedaje w produkcji kosztuje ułamek tego co na półce.

Kabel za 5000zł może faktycznie kosztować 500zł w produkcji a może nawet mniej.

A myślisz że Devialet mający detal 50 000zł to ile kosztuje w produkcji? 35000zł?.... :-)...jak kosztuje 5000zł to jest max!!!

Podobnie np z kosmetykami które pewnie czasem kupujesz i z wieloma innymi rzeczami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które twierdza, ze w tej cenie są w stanie złożyć lepszy system, poproszę o przykłady. Chętnie skorzystam z doświadczenia innych. Elb mi niestety nie odpowiedział.

 

Przykład pierwszy z brzegu: MSB Analog DAC (27kzł) + Cary SA-200 (14.5kzł).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sty30

o co Ci chodzi? przeciez napisalam to samo.

 

tak, jestem juz duza, czasami kupuje kosmetyki, a jeszcze lubie te watki w ktorych masz bana jako troll. wiecej tu nie bede zagladala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.