Skocz do zawartości
IGNORED

Devialet - pierwsze odsłuchy


stempur

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwek wszystko się zgadza ale w świecie audio są sprzęty dobre i kiepskie. Germany wybitnie zaliczają się do tych drugich. Słaby dźwięk za wysoką cenę i kropka. Dobór sprzętu pod względem słuchanego repertuaru to kolejna partia kaloszy. Nie istnieją systemy najlepsze pod każdym względem i wszyscy o tym wiemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Piotr,że mimo iż siedzieliśmy w jednym pokoju to słuchaliśmy dwóch różnych systemów :).

Głównym słuchaczem był nasz wspólny kolega,My siedzieliśmy z tyłu,i raczej z boku.

Nie było żadnych zastrzeżeń do systemu,poza tym,że brakowało nasycenia i gęstości w średnicy.

 

Nałożyły się charaktery przezroczystych MBLi,oraz genialnego w swej przejrzystości(choć jak się okazuje nie zawsze) Acrolinka 6300,po zmianie na IC Harmonixa,wrócił Reimyowski charakter średnicy.

Te doświadczenie pokazuje,że stety lub niestety Reimyo gra najlepiej w całym swoim secie,łącznie ze wszystkimi kablami,i nie ma co kombinować z innymi przewodami,nawet za kolosalne pieniądze.

 

Konkluzja końcowa padła z ust głównego Słuchacza,posiadającego także bardzo dobre urządzenia:

"Nasze systemy,(także Twój Piotrze) można spakować do pudełek i..."

nie wiem może wystrzelić w kosmos ;).

 

Wracając do Devialeta wcześniej porównywałem go z końcówką MSB za jakieś 60 tys.zł,i nie grał wcale gorzej w żadnym aspekcie.

 

Kable przepiołeś dopiero wtedy zagrało BARDZO DOBRZE-taka prawda

Przed przepięciem Twój system po prostu GRAŁ ŻLE i ma tu mowy o jakiś brakach bo pasmo przesuniete do góry było górna średnica za bardzo wyeksponowana,brak dociążenia śrenicy w ogóle,rozchwiana równowaga tonalna-nie dało sie tego słuchać-krew z uszu,dzwiek meczący górne pasmo wyeksponowane aż nadto i takie tego są skutki...........teraz już wiesz,ze najwazniejsza jest KONFIGURACJA-TEMAT MASZ ZAMKNIĘTY.

Dziękuję za dobre słowa mam jako jeden z niewielu system kosmiczny))

 

Wróć do poprzedniej konfiguracji konektów wtedy Twój system będzie wprost galaktyczny))-zgadzasz się-bo ja co słysze to tak pisze,czyli PRAWDĘ.

Jak coś żle to nie słodzę bezsensownie-taki jestem-bo wartość systemu w ilości zer o niczym nie swiadczy-ma grać jak trza i koniec tematu.

Dzieki za wizyte i nie kombinuj już nic z kablami))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wypada że Stefek głuchy skoro "krew z uszu" to miał być miód. To jak to Stefciu z tym słuchem u Ciebie, że Piotrek musi Ci system układać? A może obecny system ma więcej wad niż myślisz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wypada że Stefek głuchy skoro "krew z uszu" to miał być miód. To jak to Stefciu z tym słuchem u Ciebie, że Piotrek musi Ci system układać? A może obecny system ma więcej wad niż myślisz...

Lepiej byś coś powiedział o swoim systemie,dopiero może być wstyd :).Mój gra znakomicie,a z uszami Piotrka się nie zgadzam,wystarczy,że parę razy posłuchałem jego systemu :).

P.S.

Poza tym,może wróćcie do tematu wątku,a o tym kto ma dłuższego pogadajcie w zakładce KLUBY.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byś coś powiedział o swoim systemie,dopiero może być wstyd :).Mój gra znakomicie,a z uszami Piotrka się nie zgadzam,wystarczy,że parę razy posłuchałem jego systemu :).

P.S.

Poza tym,może wróćcie do tematu wątku,a o tym kto ma dłuższego pogadajcie w zakładce KLUBY.

 

Mam mozliwość zrobienia wielu konfiguracji...także jeszcze wszystko przed Tobą)).....jeszcze docieram niebawem odsłuch.

Twój gra teraz znakomicie-tutaj pełna zgoda-a jak grał?....natomiast mój gra zjawiskowo to sa słowa tego kolegi co był ze mna u Ciebie na odsłuchu.

Bylismy tez z nim w zeszłym tygodniu na odsłuchu także u takiego Pana-co Twoja wieża Reimyo i mój najlepszy system to sa zabawki po prostu.

Także jeszcze przed nami daleka droga........jak myslisz prawdę pisze,czy błądzę?

Grał u mnie też devialet i wraz z godzinami grania oraz z nowszym softem jest coraz lepiej.......kable niezwykle ważne tutaj są!!

Mimo róznych zdań nadal bawmy sie audio-póki słuch i czas na to pozwala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byś coś powiedział o swoim systemie,dopiero może być wstyd :).Mój gra znakomicie,a z uszami Piotrka się nie zgadzam,wystarczy,że parę razy posłuchałem jego systemu :).

P.S.

Poza tym,może wróćcie do tematu wątku,a o tym kto ma dłuższego pogadajcie w zakładce KLUBY.

Życzę Ci drogi kolego podobnego wstydu jak u mnie. Poszukaj w wątkach a pokoik i konfigurację znajdziesz.

 

Wyobraź sobie swój system, ze gra 300% lepiej i pomnóż to przez 10 wtedy otrzymasz moją konfigurację :)

 

Zachodzę w głowę po kiego diabła spraszasz ludzi do siebie, żeby z nich później drwić i wyśmiewać system. Po takich cwaniaczkach to wiadomo czyj dziadek na konia wsiadał...

Wrzuć na luz bo zostanie z Ciebie tylko gruz.

 

Sylwek, rozumiem że musisz być aktywny w każdym temacie bo zbierasz punkty w loterii ale Stefek chyba adwokata nie potrzebuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie zabieram zadania we wszystkich tematach, nie zbieram też żadnych punktów ale widzę jaki z ciebie zadufany bufon, który

myśli że zjadł wszystkie rozumy a inni są dla ciebie idiotami.

Mogę zrozumieć taki punkt widzenia i nieco "ułomne" ego ale nie rozumiem po co wpierw włazisz komuś w dupę bez mydła, picujesz, niby-friend, a potem znów jazda. Masz jakiś problem ze sobą? Mam biła? Czy ojczym brzydko się zabawiał?

 

Fajnie że masz 30x lepszy system niż stefek i ja też bo wiem co myślisz o moim systemie.Mój też jest do dupy ale mnie się podoba.

I fajnie i twoje prawo. stefek po prostu jest może bardziej elegancki niż ja i może dlatego nie komentuje twoich zaczepek.

Ale skoro twój system jest taki genialny to po co ciągle coś do niego szukasz i kombinujesz?

A to DAC, a to kabel głośnikowy a to kabel USB?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja też generalnie olewam co jest high end a co nie i też staram się być normalny.

Wiadomo że chciałbym żeby grało jak najlepiej,lubię to od zawsze i bawie się w to na tyle na ile

potrafię.

Ciągle się uczę i podaję nowe tematy audio.

Ale widzę że bardzo dużo w tym hobby jest dziwnych ludzi i niezdrowych emocji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Szymon

Po co te zaczepki, przecież wiadomo, że zestaw za astronomiczną cenę zestawiany przez kilka lat doświadczeń dla siebie, nie musi spełniać oczekiwań wszystkich.

Wiele Twoich wpisów wnosi dużo do dyskusji, ale ostatnio się czepiasz.

pozdr. Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

sugeruję zaprzestać dalszej wymiany uprzejmości i powrócić do meritum, chyba, że komuś tęskno do urlopu od forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugeruję zaprzestać dalszej wymiany uprzejmości i powrócić do meritum, chyba, że komuś tęskno do urlopu od forum

 

A Pan devialeta to słuchał już??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugeruję zaprzestać dalszej wymiany uprzejmości i powrócić do meritum, chyba, że komuś tęskno do urlopu od forum

Skoro Moderator taki konsekwentny w wycinaniu postów,to nie rozumiem czemu zostawił w dalszym ciągu kilka innych chamskich odzywek.

Na temat jest dosłownie kilka,i kilka można zostawić,a w dalszym ciągu pozostały te ,które doprowadziły do "dyskusji".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....pewnie Szymon jest nie do ruszenia...:):)....jak będę szedł na polowanie to tego gościa zabieram do nagonki...może tam się nada..:):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

A Pan devialeta to słuchał już??

 

słuchał, ale w dość mało zobowiązujących okolicznościach

 

Skoro Moderator taki konsekwentny w wycinaniu postów,to nie rozumiem czemu zostawił w dalszym ciągu kilka innych chamskich odzywek.

Na temat jest dosłownie kilka,i kilka można zostawić,a w dalszym ciągu pozostały te ,które doprowadziły do "dyskusji".

 

Z wątku wynika, że różnicie się opiniami nt. własnych systemów i konkretnych konfiguracji, których akurat nie miałem okazji słyszeć, więc w to się nie mieszam, Jedynie forma w jakiej prowadzicie dyskusję zaczęła zbytnio zbliżać się do poziomu zbliżonego do bocznicy a tego lepiej unikać. Jeśli ktoś uzna, że trochę przesadził z emocjami spokojnie może zaraportować konkretne posty do korekty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchał, ale w dość mało zobowiązujących okolicznościach

 

 

 

 

 

Phi.....też mi odpowiedż.......taka skromna-chociaz dziekuję i za takową........ale nie było to chyba gdzieś........na dworcu PKS bądż PKP))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Phi.....też mi odpowiedż.......taka skromna-chociaz dziekuję i za takową........ale nie było to chyba gdzieś........na dworcu PKS bądż PKP))

Warunków wystawowych (m.in. Munich High End Show) nie uważam za wystarczające do wyrobienia sobie opinii nt. tego urządzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

klasa D wzmacniacza ma zawsze swoje prawa choć nalezy także zauwazyc, że preamp jest w klasie A.To połączenie jest po prostu trafione...choc nowe i niejako pionierskie występujące w jednym urządzeniu.

preamp? nie rozumie... sygnal cyfrowy ze zrodla zamieniany jest na analogowy (dla przedwzmacniacza klasy A) a potem z powrotem zamieniany na cyfrowy dla wzmacniacza w klasie D?

ze schematu producenta wynika chyba, ze w klasie A pracuje tylko koncowka mocy i to dla malych sygnalow. moze ktos to wytlumaczyc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ktoś zna cenę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Szymon jesteś dobry.

Do mnie piszesz że dużo siedzę w necie

ale sam siedzisz jeszcze więcej szczególnie śledząc różne aukcje,

ogłoszenia, wyprzedaże i inne tego typu.

Znasz wszystkie oferty, ceny , co ile było a allegro itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy, wszystko drożeje z dnia na dzień ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz już go to opisz bez lukrowania jak faktycznie gra

I zdjęcia z aplikacją doboru konfiguracji, jeszcze raz zdjęcia kosmicznych klocków,...chyba że wpadły, w czarną dziurę....

>>>kosmiczny>>>galaktyczny>>>istota rozumna>>>

SA, to kosmita...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.