Skocz do zawartości
IGNORED

Czy słuchacie kabli sieciowych?


Lesław01

Różnica między kablami sieciowymi  

928 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy słyszysz różnicę mędzy kablami sieciowymi



Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce nikogo urazić, ale ja różnicy nie słyszę. I tak na prawdę większość z Was słyszących sieciówkę to tak na prawdę tylko tak Wam się wydaje że słyszycie różnice, ot co własna autosugestia wydałem kasę to musi grać lepiej. Takie jest moje zdanie. Owszem można kupić lepszy kabelek, ale tylko po to żeby poprawić styk w gniazdach, żeby nie było że są przerwy w zasilaniu poprzez kiepski styk.

 

Żeby usłyszeć różnicę nie trzeba mieć wcale idealnego słuchu, wystarczy trochę osłuchania. różnice są tak znaczące, że nie sposób ich ignorować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikogo urazić, ale ja różnicy nie słyszę. I tak na prawdę większość z Was słyszących sieciówkę to tak na prawdę tylko tak Wam się wydaje że słyszycie różnice, ot co własna autosugestia wydałem kasę to musi grać lepiej. Takie jest moje zdanie.

 

Tak się składa, że sieciówki, które mam, nie kosztowały mnie nic. Czyli według tego rozumowania można przyjąć, że różnice, które słyszę, to nie autosugestia:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie u Ciebie zasilające kable som-wtedy może pogadamy:):):) Pogadamy analfabeto jak pisowni sie nauczysz ...som :):):) Dlugo nie czekalem az Ty sie pomylisz :):)

 

U Ciebie kable zasilające też som Ty głupolku?

 

Nie chce nikogo urazić, ale ja różnicy nie słyszę. I tak na prawdę większość z Was słyszących sieciówkę to tak na prawdę tylko tak Wam się wydaje że słyszycie różnice, ot co własna autosugestia wydałem kasę to musi grać lepiej. Takie jest moje zdanie. Owszem można kupić lepszy kabelek, ale tylko po to żeby poprawić styk w gniazdach, żeby nie było że są przerwy w zasilaniu poprzez kiepski styk.

 

Też nikogo nie chce urazić...ale ksztalony a gamoń...chiba....jak myslicie ma styki nadpalone...już chiba??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ziemią i to głęboko, żeby krety i dżdżownice nie zakłóciły naszego dźwięku. Na słupach nie da rady bo ptaki będą zakłócać.....

 

Znaczy obsrane kable sieja zakłócenia??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby usłyszeć różnicę nie trzeba mieć wcale idealnego słuchu, wystarczy trochę osłuchania. różnice są tak znaczące, że nie sposób ich ignorować.

witam wystarczy miedzy gniazdko w scianie a sprzet dac taki o to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Sluchalem u kolesia wplyw na dzwiek jest i to jaki , prad tak stabilny ze kondycjonery za ponad 10 000zl czola moga chylic .

 

Znaczy obsrane kable sieja zakłócenia??

Zeby kable nie sialy zaklocen to kazda z zyl musi byc odizolowana od drugiej ekranem , a zatem tanie kable nie sa izolowane i nie graja :):) np Lapp kabel :(

 

kable som, bedom i nie ma co sie kucić o takie njułance:))

szczegolnie som...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem u kolesia wplyw na dzwiek jest i to jaki , prad tak stabilny ze kondycjonery za ponad 10 000zl czola moga chylic .

 

A w czym ten przyrząd ma być lepszy od takiego kondycjonera za 10 000? Może porównasz chociaż parametry, czy to nie ma żadnego związku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym ten przyrząd ma być lepszy od takiego kondycjonera za 10 000? Może porównasz chociaż parametry, czy to nie ma żadnego związku?

czym ?? cena chociazby :) czepiasz sie , wiesz co to jest stabilizator ?? do czego sluzy :) mierzylismy w gniazdku prad, mial 226-228v wachal sie po podlaczeniu np mikrofali spadl do 220v ze stabilizatorem po wlaczeniu mikrofali trzymal 238-240v A KTO NAPISAL ZE JEST LEPSZY NIZ KONDYCJONER :):) Ty tez w cyferki wierzysz co napisza to swiete a odsluch sie nie liczy ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje odwrotne podejscie do tematu. Czy system moze grac dzwiekiem najwyzszej proby, gdy sieciowki sa zwykle powiedzmy komputerowe?

 

Jeśli jesteś tego świadomy, że to tylko zwykłe sieciówki do kompa to nigdy w życiu. Lub jeśli je widzisz z miejsca odsłuchu. Dużo pomaga wsadzenie tychże komputerowych sieciówek do jakiegoś efektownie wyglądającego węża ogrodowego. Wartość wzrasta kilkunastokrotnie. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym ?? cena chociazby :) czepiasz sie , wiesz co to jest stabilizator ?? do czego sluzy :) mierzylismy w gniazdku prad, mial 226-228v wachal sie po podlaczeniu np mikrofali spadl do 220v ze stabilizatorem po wlaczeniu mikrofali trzymal 238-240v A KTO NAPISAL ZE JEST LEPSZY NIZ KONDYCJONER :):) Ty tez w cyferki wierzysz co napisza to swiete a odsluch sie nie liczy ???

 

Producent podaje "Napięcie wyjściowe: 230 V (+ / - 8%)", wiesz co to oznacza?

Napięcie w instalacji spada mniej niż wynosi dokładność stabilizacji tego przyrządu - przypadek mikrofali.

Nie jest lepszy niż kondycjoner? Musiałem źle zrozumieć.

Jak najbardziej wierze w odsłuchy, w cyferki zresztą też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam firmę bardzo blisko elektrowni. Praktycznie tylko rozdzielnia znajduje się pomiędzy, w sumie jakieś 500 metrów. Zapraszam na odsłuchy takiego zasilania :)

 

Wejściówka to butelka jakiegoś wina lepszego niż Zielony Komandos (w zasadzie wszystko jest lepsze).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiophools - goo.gl/NJkF8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwa PF-1 fajnie się "zgrywa" z najniższym Furutechem z wtykami "R" znacznie lepiej niż z LC-1 za połowę ceny LC-2.

Oczywiscie trzeba samemu sobie konfigurować, a wpisy na forum traktowac li tylko po,ocniczo.

 

W uproszczeniu główną przyczyną dla której kable zasilające wpływają na brzmienie systemu audio jest przesyłanie sygnału pomiędzy urządzeniami tworzącymi ten system, przewodami ochronnymi PE kabli sieciowych.

 

witam tak jak kolega pisze : jak najbardziej kabel jest nie tylko filtrem ale dziala jak kondensator , kabel o pewnej grubosci, dlugosci , co za tym idzie pojemnosci !! izolowana kazda zyla od zaklocen ( testuje teraz material jaki bedzie uzyty do izolacji ) itp.. dziala jak filtr.

To faktycznie duże uproszczenie. Sytuacja pogarsza się znacznie gdy na końcu kabli sieciowych tworzących przewodami ochronnymi niechcianą , dodatkową drogę dla sygnału tkwi audiofilska listwa z filterem , który dodatkowo ten sygnał łączy przez jakąś pojemność z przewodem fazowym lub zerowym sieci. Stąd pewnie wpływy listw na brzmienie systemu.

Żeby usłyszeć różnicę nie trzeba mieć wcale idealnego słuchu, wystarczy trochę osłuchania. różnice są tak znaczące, że nie sposób ich ignorować.

 

Widzę że dyskusja rozgorzała na dobre ;)

 

No właśnie, a ja jako całkowity laik w temacie sieciówek mam kilka pytań:

 

1) Co w przypadku jeżeli mamy już audiofilską listwę sieciową? Czy ona nie wystarcza by odfiltrować wszelakie zakłócenia prądowe. Bo przecież jak wepniemy na początku listwy kabelek i na wyjściu to rozumiem że pewne zjawiska i filtracje nakładają się na siebie a efekt może być różny.

 

2)Czy lepiej jeżeli wszystkie kable sieciowe są takie same czy też tego samego producenta i czy to wtedy tworzy jakąs dajmy na to harmonię - synergię, czy też to nie ma znaczenia że mamy różne sieciówki w jednym systemie?

 

3) Czy nie lepszą inwestycją niż drogie kable sieciowe byłby taki powiedzmy kondycjoner ze średniej półki i do tego powiedzmy niedrogie w miarę uniwersalne sieciówki?

 

4) Czy możemy stwierdzić że jest coś takiego jak dobry i uniwersalny kabel sieciowy, czy taki kabel powiedzmy z określonych komponentów będzie miał nieco inny wpływ na różne urządzenia?

 

5) O ile nie pozostawia wątpliwości potrzeba dostarczenia dobrej jakości prądu do wzmacniacza, to zastanawiam się dlaczego również przy transporcie czy odtwarzaczu CD musi być również nieskazitelna jakość prądu?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i komentarze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent podaje "Napięcie wyjściowe: 230 V (+ / - 8%)", wiesz co to oznacza?

Napięcie w instalacji spada mniej niż wynosi dokładność stabilizacji tego przyrządu - przypadek mikrofali.

Nie jest lepszy niż kondycjoner? Musiałem źle zrozumieć.

Jak najbardziej wierze w odsłuchy, w cyferki zresztą też.

Tak wiem ze moze miec napiecie okolo 238v tak jak podalem , urzadzenie sie wachalo 238-240v,.wiec producent lekko zanizyl -;+ te cyferki , moze urzadzenie dodawalo ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesław01,

 

1) Wszystkiego nie odfiltruje, w teorii czym lepsza jakość listwy tym mniejszy wpływ kabla, a jak w praktyce...

 

2) Nie ma znaczenia, ale można w pewien sposób zrobić tak, że masz dobrany tor i teraz chcesz wymienić sieciówki, ale boisz się, że sieciówki popsują ci synergię i chcesz, aby czarne tło było, więcej detali, bez ingerencji w pasmo - da się coś takiego zrobić.

 

3) Na rozum lepiej, ale jak z tym w praktyce jest to nie wiadomo.

 

4) Czy możemy stwierdzić że jest coś takiego jak dobry i uniwersalny kabel sieciowy, czy taki kabel powiedzmy z określonych komponentów będzie miał nieco inny wpływ na różne urządzenia?

 

5) O ile nie pozostawia wątpliwości potrzeba dostarczenia dobrej jakości prądu do wzmacniacza, to zastanawiam się dlaczego również przy transporcie czy odtwarzaczu CD musi być również nieskazitelna jakość prądu?

 

6) Tak można, jeśli znajdziesz grubo ekranowany kabel z dobrych materiałów to ma on takie same właściwości dla wszystkich systemów dlatego, że nie ingeruje w pasmo. Ale większość producentów bawi się z grubością ekranu, geometrią kabla, uziemieniem i nie wiadomo jak od wewnątrz ten kabel zbudowany jest, rysunek za wiele nie daje. I takie kable będą miały różne efekty u innych, bo ingerują w pasmo.

 

// Nie mogłem edytować, a coś mi pochrzaniło poprzedni post, proszę o usunięcie poprzedniego postu, wklejam poprawiony teraz.

 

Lesław01,

 

1) Wszystkiego nie odfiltruje, w teorii czym lepsza jakość listwy tym mniejszy wpływ kabla, a jak w praktyce...

 

2) Nie ma znaczenia, ale można w pewien sposób zrobić tak, że masz dobrany tor i teraz chcesz wymienić sieciówki, ale boisz się, że sieciówki popsują ci synergię i chcesz, aby czarne tło było, więcej detali, bez ingerencji w pasmo - da się coś takiego zrobić.

 

3) Na rozum lepiej, ale jak z tym w praktyce jest to nie wiadomo.

 

4) Tak można, jeśli znajdziesz grubo ekranowany kabel z dobrych materiałów to ma on takie same właściwości dla wszystkich systemów dlatego, że nie ingeruje w pasmo. Ale większość producentów bawi się z grubością ekranu, geometrią kabla, uziemieniem i nie wiadomo jak od wewnątrz ten kabel zbudowany jest, rysunek za wiele nie daje. I takie kable będą miały różne efekty u innych, bo ingerują w pasmo.

 

5) Transport i wzmacniacz = najcięższe zakłócenia do ogarnięcia. Kable przeznaczone do tych urządzeń powinny mieć wysoką pojemność elektryczną, kabel w układzie gwiazdy dobrze się sprawdza, ale jeszcze rozchodzi się o materiały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a ja jako całkowity laik w temacie sieciówek mam kilka pytań:

 

1) Co w przypadku jeżeli mamy już audiofilską listwę sieciową? Czy ona nie wystarcza by odfiltrować wszelakie zakłócenia prądowe. Bo przecież jak wepniemy na początku listwy kabelek i na wyjściu to rozumiem że pewne zjawiska i filtracje nakładają się na siebie a efekt może być różny.

Niestety nie wystarcza, nie ma drogi na skróty. Listwa sieciowa pomoże ale zwykle nie ma sensu nie zastosować dobrych kabli do urządzeń. System gra jako całość a listwa sieciowa czy kondycjoner pokaże na co ją stać, kiedy zastosujesz dobre sieciówki.

 

 

2)Czy lepiej jeżeli wszystkie kable sieciowe są takie same czy też tego samego producenta i czy to wtedy tworzy jakąs dajmy na to harmonię - synergię, czy też to nie ma znaczenia że mamy różne sieciówki w jednym systemie?

A w tym przypadku jest różnie i nie ma reguły. Czasem tak a czasem nie. Moim zdaniem łatwo jest zepsuć dźwięk bezkrytycznym wpięciem w tor wszystkich sieciówek tego samego producenta.

 

3) Czy nie lepszą inwestycją niż drogie kable sieciowe byłby taki powiedzmy kondycjoner ze średniej półki i do tego powiedzmy niedrogie w miarę uniwersalne sieciówki?

Będzie kiepski efekt.

 

4) Czy możemy stwierdzić że jest coś takiego jak dobry i uniwersalny kabel sieciowy, czy taki kabel powiedzmy z określonych komponentów będzie miał nieco inny wpływ na różne urządzenia?

Nie istnieje uniwersalny przewód sieciowy, bo każde urządzenie reaguje trochę inaczej na ta samą sieciówkę. Jednocześnie taki kabel będzie miał nieco inny wpływ na różne urządzenia. Sieciówki wykonane, jak to ująłeś z określonych komponentów i w określony sposób będą posiadały, mówiąc ogólnie "określoną sygnaturę" wpływającą na brzmienie urządzenia.

 

 

5) O ile nie pozostawia wątpliwości potrzeba dostarczenia dobrej jakości prądu do wzmacniacza, to zastanawiam się dlaczego również przy transporcie czy odtwarzaczu CD musi być również nieskazitelna jakość prądu?

Bo jak byle co wzmocnisz, to byle co usłyszysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i akceptuje, że sieciówka ma wpływ na brzmienie.

Mam pytania do użytkowników dobrych sieciówek.

W jaki sposób dobraliście kpl. tych kabli?

Czy znaliście właściwości kabli i wiedzieliście jaki będą miała wpływ na system?

Czy uważacie, że sieciówka dobrze pracująca z waszym wzmacniaczem zagra równie dobrze z innym?

Czy sieciówki, jakie używacie pochodzą od jednego producenta?

Jak tłumaczycie poprawę brzmienia?

Czy przy wyborze sieciówki bierzecie pod uwagę fakt wykorzystania lub nie przewodu uziemiającego przez urządzenie oraz możliwość, że przewód uziemiający jest na stałe spięty z przewodem neutralnym (np. w skrzynce bezpiecznikowej)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre sieciówki są ciekawe np. Acoustic Zen Gargantua II grała bardzo dobrze u mnie tylko z końcówką mocy...po podpięciu do pre nastąpiła degradacja brzmienia - totalne zmulenie. Zazwyczaj bezpieczną sieciówką do źródeł jest Shunyata, im wyższa tym lepiej. Do listwy Furutecha TP609 używam sieciówki Furutecha Power Reference III - wisi na nie niej cały system i b.dobrze się to sprawdza. Trzeba eksperymentować samemu, nie ma gotowych recept....temat zasilania intensywnie przerabiałem przed trzema-czterema laty, od tego czasu w zasadzie nic nie zmieniłem w tej kwestii, a na pewno słychać zasilanie u mnie :-) Mam sieciówki różnych producentów, ale dwie Shunyaty - Pythony. Dobranie oczywiście w drodze wyboru - co mi lepiej pasowało to zostało. Poprawa brzmienia ? Na pewno likwidacja pętli masy, ale też pewnie redukcja zakłóceń elektromagnetycznych...pewnie też niektórych mechanizmów jeszcze nie znamy....wynikiem jest owo legendarne czarno tło - muzyka wydobywa się z próżni niejako. Natomiast same ceny sieciówek są chore niestety.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z DIY nie usłyszysz czarnego tła, raczej nie będziesz miał gradacji planów - punktowej lokaliacji itd

kilka aspektów może się polepszyć w odniesieniu do kabli komputerowych - ale to na ogół nie ten poziom, o który warto walczyć w zasilaniu

 

i tyle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wystarczy miedzy gniazdko w scianie a sprzet dac taki o to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Sluchalem u kolesia wplyw na dzwiek jest i to jaki , prad tak stabilny ze kondycjonery za ponad 10 000zl czola moga chylic .

 

 

Zeby kable nie sialy zaklocen to kazda z zyl musi byc odizolowana od drugiej ekranem , a zatem tanie kable nie sa izolowane i nie graja :):) np Lapp kabel :(

 

 

szczegolnie som...

witam a dokladnie takie cacko u mnie gra , pochodzi z bylej republiki CCCP z lat 60-tych , ponoc lampy starej produkcji graja dlaczego to ma nie miec wplywu na brzmienie , to dziala jak porzadny kondycjoner tylko bez filtracji , poprawila sie rozdzielczosc , bas glebszy , konturowy a do tego glosniej - dynamiczniej i glosy jakies takie wygladzone , nie nosowe tylko naturalnie brzmiace , ale to moja opinia mozna sie wprosic Trojmiasto posluchac samemu np Metallica co robi dobry prad jak gra taka plyta , zero zlewania sie w calosc , itd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"z DIY nie usłyszysz czarnego tła, raczej nie będziesz miał gradacji planów - punktowej lokaliacji itd kilka aspektów może się polepszyć w odniesieniu do kabli komputerowych - ale to na ogół nie ten poziom, o który warto walczyć w zasilaniu i tyle"

 

Czemu ?

Zdecydowana większość mitycznych kabli zasilających,to przepakowane tanie kable.

Wezmy takiego Proteusa PAD 2500 funciaków:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:-)))

 

Doskonałe druty zwijał Zydelek,w niczym nie odbiegały od monstrualnie drogich wyrobów,niestety lenistwo ugryzło go za dupę ,więc nowych wyrobów nie ma.

A ,szkoda,bo tła wszelkie były!!

 

A,ten Belden od PDA w Polsce można nabyć w granicach 9 peelenów za metr bieżący.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonałe druty zwijał Zydelek,w niczym nie odbiegały od monstrualnie drogich wyrobów,niestety lenistwo ugryzło go za dupę ,więc nowych wyrobów nie ma.

A ,szkoda,bo tła wszelkie były!!

Hmm... To nieporozumienie, ten kabelek do CD miał tło jak każdy, ale nie był na tyle przejrzysty żeby w kombinacji z innymi mogła pojawić się "czerń i przestrzeń kosmosu". Nie potrafił różnicować basu w taki sposób jak te monstrualnie drogie a wysokie były mocno zgaszone, scena o konsystencji płynnej smoły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a dokladnie takie cacko u mnie gra , pochodzi z bylej republiki CCCP z lat 60-tych , ponoc lampy starej produkcji graja dlaczego to ma nie miec wplywu na brzmienie , to dziala jak porzadny kondycjoner tylko bez filtracji , poprawila sie rozdzielczosc , bas glebszy , konturowy a do tego glosniej - dynamiczniej i glosy jakies takie wygladzone , nie nosowe tylko naturalnie brzmiace , ale to moja opinia mozna sie wprosic Trojmiasto posluchac samemu np Metallica co robi dobry prad jak gra taka plyta , zero zlewania sie w calosc , itd

Załączone miniatury

 

Załączona grafika: P1010472.JPG

Załączona grafika: P1010470.JPG

Załączona grafika: P1010468.JPG

 

A to jak rozumiem masz podłączone pod wzmacniacz tak? A to czarne obok a la rozgałęziacz to co to takiego?

 

I czy coś takiego np. może zmulić dźwięk czy też by się nadało?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A może zamiast listwy sieciowej kupić po prostu kondycjoner w końcu za nieco ponad 1000 zł już chyba można kupić jakieś więc może jest to lepsze rozwiązanie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jak rozumiem masz podłączone pod wzmacniacz tak? A to czarne obok a la rozgałęziacz to co to takiego?

 

I czy coś takiego np. może zmulić dźwięk czy też by się nadało?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A może zamiast listwy sieciowej kupić po prostu kondycjoner w końcu za nieco ponad 1000 zł już chyba można kupić jakieś więc może jest to lepsze rozwiązanie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Jak nie posluchasz to sie nie dowiesz czy muli w/g mnie nie !! z gniazdka ze sciany do tego stabilizatora od niego ten filtercon a w niego cd i wzmak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a dokladnie takie cacko u mnie gra , pochodzi z bylej republiki CCCP z lat 60-tych , ponoc lampy starej produkcji graja dlaczego to ma nie miec wplywu na brzmienie , to dziala jak porzadny kondycjoner tylko bez filtracji , poprawila sie rozdzielczosc , bas glebszy , konturowy a do tego glosniej - dynamiczniej i glosy jakies takie wygladzone , nie nosowe tylko naturalnie brzmiace , ale to moja opinia mozna sie wprosic Trojmiasto posluchac samemu np Metallica co robi dobry prad jak gra taka plyta , zero zlewania sie w calosc , itd

 

Czy w ogóle jesteś świadomy co podłączyłeś do swojego sprzętu i czy ten zabytek uciągnie to co do niego podpinasz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był osobiście sceptyczny do tej afery z Proteusem. Nie wierzę, że nie postarali by się bardziej, aby zatuszować sprawę. Wygląda mi to na podróbkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.