Skocz do zawartości
IGNORED

LUBLIN z województwem -Klub Miłośników Dobrego Brzmienia


whiter1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, rejbis napisał:

Dziękuję za odzew. Robert, gdybyś miał poruszać się w moim budżecie, to czy Tucana 2 byłaby nadal brana pod uwagę, czy postawiłbyś jednak na inne urządzenia? Doprecyzowując - czy w tych pieniądzach dostanę coś, co będzie lepsze zarówno pod względem budowy, dźwięku jak i funkcjonalności? Co myślicie o wspomnianym Brystonie b135 cubed albo ML 383 (czy to nie jest już nieco zbyt leciwa konstrukcja, co wiąże się z ryzykiem kosztownego serwisu?)? Na olx w Lublinie jest też ogłoszenie z końcówką h20 hegla + firmowy preamp p20.

Hegel musi się wpisać w kolumny,ostatnio słuchaliśmy z Dynaudio focusami 340 model h360 i dało się osiągnąć fajne granie ale okablowanie które podpinaliśmy niewiele taniej kosztowało od tego hegla, jakbyśmy chcieli kupować nowe kable. A taki Electrocompaniet ECI 5 na prostszym okablowaniu już grał. Dlatego niestety trzeba słuchać i ja  w żadne opisy z forum nie wierzę ludzie mają tak różne oczekiwania i doświadczenia, że często się czymś zachwycają, co wcale dobre nie jest. Czy wróciłbym do Leemy nie wiem, na pewno  nie przy obecnych kolumnach. Ja słucham spokojniejszej muzyki, więcej jazzu, klasycznej i mam trochę inne oczekiwania zapewne. Dla mnie super wycenioną integrą jest ECI 5 i 6 w swoim budżecie są całkiem dobre, choć dynamikę mogłyby mieć jeszcze trochę lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Popieram przedmówcę: LAR do muzyki rockowej brudnej gitarowej jest świetny. Ma wykop i dynamikę, a do tego ładną barwę i małą górkę w dolnej średnicy - czyli coś, co pozwala słuchać bez bólu zębów dobrej muzyki z pięknych czasów, niestety, przeważnie fatalnie nagranej. Do tego te hipnotyczne wskazówki VU-metrów i można odlecieć 😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kolega kupił sobie stary wzmacniacz Philipsa model dfa 888. Wzmacniacz jest sprawny ale chciałby go sprawdzić, pomierzyć, ewentualnie wymienić newralgiczne elementy - typu wyschnięte elektrolity itp. Czy jest ktoś z naszych okolic kto wykonuje takie rzeczy? Oczywiście jeżeli warto, nie znam tego modelu, kolega ma sentyment do tej marki. Zakres prac w ramach zdrowego rozsądku i rozsądnych kosztów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.