Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepsza integra na świecie


Mart2M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

każdy ma prawo mieć swoje zdanie....i moje właśnie jest takie...

jeżeli chodzi o kable to numerem jeden jest Głuchy Harry...pomijam fakt zmiany nicka

który poza jakimś chaosem nic dobrego nie wniósł....może również jakąś anonimowość ale na krótko

kiedyś Głuchy Harry przesłał mi na priv recenzję kabli....odpisałem że znam tylko jednego gościa

który potrafi tak precyzyjnie opisywać różnice między kablami i nie jest to G. Harry a Tomkly.....

to tak jakby założyć na głowę Mika Tysona kaptur i zapytać co to jest za zawodnik który tak szybko

nokautuje przeciwników...

 

Tomek w przedziale kable jest dla mnie numerem jeden...oczywiście można się z tym nie zgodzić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ może być mój - zasady już dawno przedstawione. "Nieosłuchany" zdezerterował, ty jesteś wykluczony za brak kultury i nieobiektywność (teraz też nieosłuchanie jak kolega). Dlatego trzeba zebrać więcej bezstronnych osób, aby statystyka spowodowała, że odsłuch na coś się przyda

Zatem mamy sedno sprawy. Pan Wuelem jest obiektywny i osluchany. Przyjechał z dobroci serduszka chociaż nawet dziecko wie w jakim celu.

Wracamy do podstaw czyli nie mogę posłuchać twojego systemiku bo bla bla bla. Statystyka już zdecydowała, jesteś w absolutnej mniejszości jak chodzi o ocenę systemu Rafała. Właściwie na marginesie :)

Sam nie masz nic do zaproponowania i pełne portki.

 

?

 

 

 

Proszę o odpowiedź.

Z producentem. Pisałem o tym już lata temu. Jak się okazało Marton nie jest w stanie napędzić kolumn o tak niskiej impedancji jak moje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość LTD12

(Konto usunięte)

Z producentem. Pisałem o tym już lata temu. Jak się okazało Marton nie jest w stanie napędzić kolumn o tak niskiej impedancji jak moje

 

Przeczytaj swoją pierwszą wypowiedź. Jest o czymś innym.

Kolejna manipulacja.

Twoje " nie jest w stanie" nie wynika z faktu, że do takiej próby doszło, nie doszło nawet do propozycji ze strony p. Marka ( dzisiaj będę się widział i raz jeszcze o ten fakt się zapytam ).

Wynika tylko z faktu przeczytania opisu parametrów wzmacniacza w internecie. Tak we wzmacniaczu jest ustawiona ochrona przed zwarciem i zalecana impedancja standardowo to 4 - 16 Ohm. I to wszystko.

Czy to ma jakieś przełożenie na jakość dźwięku? ( retoryczne )

Jestem przekonany, że gdyby twoje zamówienie zostało przyjęte do realizacji to ten egzemplarz miałby indywidualne ustawienia, dopasowujące wzmacniacz do kolumn, które ma napędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przeczytaj swoją pierwszą wypowiedź. Jest o czymś innym.

Kolejna manipulacja.

Twoje " nie jest w stanie" nie wynika z faktu, że do takiej próby doszło, nie doszło nawet do propozycji ze strony p. Marka ( dzisiaj będę się widział i raz jeszcze o ten fakt się zapytam ).

Wynika tylko z faktu przeczytania opisu parametrów wzmacniacza w internecie. Tak we wzmacniaczu jest ustawiona ochrona przed zwarciem i zalecana impedancja standardowo to 4 - 16 Ohm. I to wszystko.

Czy to ma jakieś przełożenie na jakość dźwięku? ( retoryczne )

Jestem przekonany, że gdyby twoje zamówienie zostało przyjęte do realizacji to ten egzemplarz miałby indywidualne ustawienia, dopasowujące wzmacniacz do kolumn, które ma napędzić.

Nie doszło do żadnej próby. Pan Marek się wycofał. Pisałem to wielokrotnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyka już zdecydowała, jesteś w absolutnej mniejszości jak chodzi o ocenę systemu Rafała. Właściwie na marginesie :)

 

Kolejna manipulacja z Twojej strony, a kto robi te statystyki i na podstawie czego? Jeżeli dokonujesz ich na podstawie wpisów w wątku, to tak, ale z tego co wszyscy wiedzą, osobom którym nie przypadł do gustu sposób prezentacji na tzw. "maxa" czyli 90-100dB w porywach, nie piszą ponieważ nie chcą mieć do czynienia z Twoimi inwektywami i ewentualnymi "atakami na ulicy"

 

P.S.

Bardzo chętnie nawołujesz do porównań i rękawic. Przypomnę mój challenge. Pokaż i daj do porównania 15 letni produkt Amplifona pod względem jakości wykonania. Oczywiści porównamy do moich poczynań z tamtych lat. Jakoś nabrałeś oceanicznej wody w usta i zaczyna cierpnąć język?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle jesteś niedoinformowany. Spytaj się "głuchego" pod jakim nickiem pisał. Ciągle ta sama grupa, to są moi wierni fani :)))

 

Tak masz rację z nowym nickiem Tomasza , nie śledzę tego tak wnikliwie jak Ty :-)

 

Co do testów i porównań to może przyjdzie na to czas że posłuchasz mojego systemu , jednak będziesz musiał zrewidować i zmienić swój stosunek do osób z którymi akurat prowadzisz dyskusję na temat sprzętów czy odsłuchów. bo mam wrażenie że pozjadałeś wszystkie rozumy świata. Takie i podobne relacje miedzy userami nic dobrego nie wnoszą poza wzajemnymi animozjami.

 

To że akurat słyszę niektóre rzeczy z Ytube nie wynika z przypadku a raczej z tego co uczciwie słychać ze średniej klasy głośników podpiętych do kompa.

Gdybym miał lepsze lub te najlepsze z Ancient Audio na przykład to mógłbym dokłaniej jeszcze opisać gdzie , co i dlaczego. Szymon , tutaj kłania

się osłuchanie z systemami powiązane z jakimś tam audiofilskim doświadczeniem które każdy jakieś przecież ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż i daj do porównania 15 letni produkt Amplifona pod względem jakości wykonania

Nie lepiej przedwojenny? Bredzisz jak twój koleżka powyżej.

Niech zgadnę, systemu nie da się posłuchać, może chociaż foto hłe hłe hłe.

Przepraszam ale szkoda na was czasu. Gołębie muszą bawić się razem.

 

Tak masz rację z nowym nickiem Tomasza , nie śledzę tego tak wnikliwie jak Ty :-)

 

Co do testów i porównań to może przyjdzie na to czas że posłuchasz mojego systemu , jednak będziesz musiał zrewidować i zmienić swój stosunek do osób z którymi akurat prowadzisz dyskusję na temat sprzętów czy odsłuchów. bo mam wrażenie że pozjadałeś wszystkie rozumy świata.

Czekam z utęsknieniem. Cały czas chcę liznąć tego mitycznego hajenda. Odkąd pamiętam czytam tego typu wywody i... NIC.

Pozdrawiam Serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek w przedziale kable jest dla mnie numerem jeden...oczywiście można się z tym nie zgodzić

 

Mogę tylko potwierdzić to co napisałeś , lepszego recenzenta kabli ic , pc i głosnikowych po prostu NIE MA. Tomasz w opisach i precyzji testowania

interkonektów jest chyba ....najdokładnieszy w PL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej przedwojenny?

No tak wymiękasz. Można się tego spodziewać. Jeszcze kilka miesięcy temu stroszyłeś ogonek, iż pokażesz WM z tamtych lat. A teraz napuszony ogoneczek odwróciłeś o 180st prawie inteligentnym zdaniem.

 

Mnie tylko zastanawia, jak w perfekcyjnym akustycznie pomieszczeniu pojawiają si mody w dolnym zakresie, lub latanie ptaszków (może gołębi) nad głową? Czy prowadzisz statystyki w tym zakresie, przydadzą się Tobie w następnych projektach pod nazwą "Jak nie robić akustyki".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon , a może ustawimy odsłuchy z Martonem Ref na dzień dobry ? Co Ty na to ? Gwarantuję niezłe wrażenia i doznania soniczne , powinieneś się o tym jak najszybciej przekonać, po prostu warto poznać i usłyszeć świetną konstrukcję made in PL Możemy nawet przytargać trochę sprzętu do Ciebie po wakacjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie abym kiedykolwiek napisał że u mnie jest Hi End...po prostu nie ma

wiem co muszę poprawić i zmienić aby uzyskać zajebiste granie ale Hi -Endu nie osiągnę

trzezwo ( chyba nie najlepsze określenie) lepiej będzie jak napiszę że realistycznie patrzę na moje hobby ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon , a może ustawimy odsłuchy z Martonem Ref na dzień dobry ? Co Ty na to ? Gwarantuję niezłe wrażenia i doznania soniczne , powinieneś się o tym jak najszybciej przekonać, po prostu warto poznać i usłyszeć świetną konstrukcję made in PL Możemy nawet przytargać trochę sprzętu do Ciebie po wakacjach.

Bardzo chętnie, chciałbym po prostu poznać Twój system i pomysł na dźwięk. Nie widzę problemu żeby później pobawić się innymi klockami. Oczywiście wrażenia zostawię dla siebie jeżeli nie będziesz chciał aby pisać o nich publicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość LTD12

(Konto usunięte)

W innym miejscu przed chwilą napisałeś:

 

"Nie weźmiesz na porównanie Martona? Ponoć to bardzo bezawaryjne urządzenie (Pan od Verictum by się ucieszył), gotowe do pracy w 5 sekund o wybitnych walorach brzmieniowych. Po ostatnim teście cała Warszawa już to wie :) Słuchałeś tylu wybitnych wzmacniaczy do 50kzł a wybrałeś paździerz Amplifona, pewnie jesteś podobnie głuchy jak ja i setki innych szaleńców.",

 

a ponieważ nigdy Martona nie słyszałeś, Magnepan, odradzam spotkanie z Szymonem on już przecież bez słuchania dokładnie wszystko wie.

A powściągliwość w jego wypowiedziach "jaka jest to każdy widzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz, toć napisałem, że ponoć gra wybitnie i też źle. Nijak nie dogodzisz. Pretensje proszę mieć do branży, która obsmarowuje Martona na każdym kroku. Ja swoją opinię mogę wygłosić dopiero jak posłucham w kontrolowanych warunkach. Osobiście cieszyłbym się jakby jakikolwiek tranzystor zagrał na poziomie przynajmniej 50% dobrej lampy. Trzymam kciuki, żeby Panu Markowi się to udało. Magnepan jakie wzmacniacze używasz w swoim systemie?

Czy ktoś znający Martona może napisać co się stało z poniższym egzemplarzem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość LTD12

(Konto usunięte)

Każdy ma swoje zdanie. To jest oczywiste.

Twoim "problemem" jest fakt, że twoje nie jest określone na podstawie odsłuchów.

I nie jest istotne jakie ono jest, tylko fakt, że jest ono bezpodstawne. Ergo jesteś niewiarygodny.

 

A jakie faktycznie jest znaczenie twojej wypowiedzi? widać po następnym wpisie osoby, z którą zapewne często ostatnio się spotykasz

 

 

Odpowiadam:

 

Jest to wzmacniacz z końca lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

Przypuszczam, że gra w dalszym ciągu ( pod warunkiem,że nikt w nim nie dłubał:) ).

 

Co ma wspólnego wzmacniacz tamten z obecnie produkowanymi wzmacniaczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyslec , ze to mnie niedawno zarzucano jakies chore zawody i wyscigi w przypadku przyszlego testu Jazz,a Wile u Elberotha :)

Patrzac na to co tu sie dzieje nie mam juz najmniejszej ochoty jechac w tym celu do kolegi Szymona1 . Przedszkole jakies sie tu zrobilo. Poczekam spokojnie do listopada i wybiore sie do Elberotha gdzie i warunki jaki i podejscie jest o wiele zdrowsze i powazniejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na to co tu sie dzieje nie mam juz najmniejszej ochoty jechac w tym celu do kolegi Szymona1

Jakoś będę musiał z tym żyć :)

U mnie pobłażania nie ma więc się nie dziwię. Na szczęście mam zaproszenie od mniej strachliwego właściciela Jazza więc tak czy siak posłucham. Do tego posiada o wiele lepsze kolumny od Paradigmów więc jest większa szansa na sukces.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś będę musiał z tym żyć :)

U mnie pobłażania nie ma więc się nie dziwię. Na szczęście mam zaproszenie od mniej strachliwego właściciela Jazza więc tak czy siak posłucham. Do tego posiada o wiele lepsze kolumny od Paradigmów więc jest większa szansa na sukces.

No zobacz jakie szczescie :-)

A tak na serio to przepychacie sie tu jak dzieci w piaskownicy wolajace jeden drugiego by porownac siusiaka :-) Wiesz ,ja nie mam problemu by zapakowac Jazza w auto i wpasc do Ciebie posluchac ale nie widze wiekszego sensu widzac u Was takie nastawienie. Mysle ,że jak mamy porownywac ta konstrukcje to najlepiej bedzie zrobic to na neutralnym terenie a za taki uważam odsluch u kolegi Elberotha . On sam tez nie ma zadnego interesu by trzymac jedną ze stron.

Rozumiem ze zdanie o kolumnach ma zdeprecjonowac Paradigmy S6v3 :) ale one doskonale bronia sie na tle innych konstrukcji z tego przedzialu cenowego a ich glowna zaletą jest kultura,zrownowazenie i to ze w zadnym aspekcie nie schodza ponizej dobrego poziomu na tym pulapie co nie znaczy ze nie mozna lepiej.

Widzisz,sam bardziej jestes zaiteresowany odsluchem Jazza z lepszymi glosnikami niz moje mizerne S6 wiec nie dziw sie ,ze wole pofatygowac sie do kolegi Elberotha u ktorego kolumny sa z najwyzszej półki. I jak juz wspomnialem ,to jest dla mnie najwazniejszy sprawdzian Jazza bo chce poznac granice jego mozliwosci . Porownanie go z np Makiem czy Gryphonem traktuje juz raczej jako dodatek bo wiem na jakim poziomie ten wzmacniacz gra. Puszenie piorek jakie tu uskuteczniacie ani mnie ziębi ani grzeje. Prężyć sie nie mam zamiaru. Wole spotkac sie z kims u kogo bede mogl przede wszystkim posluchac muzyki a jesli chodzi o ocene Jazza,bede mogl liczyc na obiektywizm. Chyba nie musze tlumaczyc dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopytam o integre Vitusa SIA 025... warto wymienić monobloki Classe M300 i pre Octave na właśnie tego Vitusa? Używał ktoś z szanownego grona? Będzie to krok do przodu czy raczej w bok? Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopytam o integre Vitusa SIA 025... warto wymienić monobloki Classe M300 i pre Octave na właśnie tego Vitusa? Używał ktoś z szanownego grona? Będzie to krok do przodu czy raczej w bok? Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

...ode mnie się tego nie dowiesz, jeżeli masz ten zestaw to raczej ja chciałbym się od Ciebie dowiedzieć

...czy warto..?

ostatnio Damazy słuchał dokładnie ten zestaw i jego zdaniem z Vitusem chyba było lepiej

ale o coś więcej nie pytaj bo nie wiem

....może to było u Ciebie ?

 

Porownanie go z np Makiem czy Gryphonem traktuje juz raczej jako dodatek bo wiem na jakim poziomie ten wzmacniacz gra.

 

...jednak z tego wychodzi że jest to super integra...możesz napisać coś więcej z którym konkretnie

Makiem porównywałeś ...MA7000 czy MA8000? ...w czym Wile był lepszy ?

oczywiście skrobnij też kilka słów odnośnie Gryphona ....który?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...ode mnie się tego nie dowiesz, jeżeli masz ten zestaw to raczej ja chciałbym się od Ciebie dowiedzieć

...czy warto..?

ostatnio Damazy słuchał dokładnie ten zestaw i jego zdaniem z Vitusem chyba było lepiej

ale o coś więcej nie pytaj bo nie wiem

....może to było u Ciebie ?

Właśnie u mnie tego słuchaliśmy... obaj jesteśmy pozytywnie zaskoczeni co te maleństwo robi z B&W802d3. W przyszłym tygodniu porównam z Classe (chłopaki również są zaproszeni jak znajdą czas pomiędzy urlopami...). Dlatego pytanie do forumowiczow czy używał go ktoś dłużej? I czy to nie jest takie pierwsze - wowwww... no i te 25watt w klasie A i 100watt w AB nie będzie za mało na przyszłość?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie tego słuchaliśmy... obaj jesteśmy pozytywnie zaskoczeni co te maleństwo robi z B&W802d3. W przyszłym tygodniu porównam z Classe (chłopaki również są zaproszeni jak znajdą czas pomiędzy urlopami...). Dlatego pytanie do forumowiczow czy używał go ktoś dłużej? I czy to nie jest takie pierwsze - wowwww... no i te 25watt w klasie A i 100watt w AB nie będzie za mało na przyszłość?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

jak Damazy o tym powiedział to nie dowierzałem że Vitus tak się zaprezentował

przecież on do jakiś mocarzy nie należy...skrobnij kilka słów więcej co oznacza te ,, pierwsze wowwww,, ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak Damazy o tym powiedział to nie dowierzałem że Vitus tak się zaprezentował

przecież on do jakiś mocarzy nie należy...skrobnij kilka słów więcej co oznacza te ,, pierwsze wowwww,, ?

Wzmacniacz gra bardzo żywo. Wręcz na żywo. Bardzo analogowo, być może to zasługa interkonektów i glosnikowego Synergestica z czerwonymi pinami. Bowersy na górze potrafią bardzo dużo i ten Vitus sobie z tym radzi. Nic nie kluje w uszy, nie ma efektu że jak damy głośniej to od razu chcemy sciszyc. Gra do końca skali bez zniekształcenia, da się słuchać przy 0.0 decybeli. Bass jest od początku skali, pełna kontrola. Nic się nie snuje, nie buczy, nie dudni. No właśnie i tu pojawia się pytanie... bo bardzo szybko dochodzi do tego 0.0. Gdzie w pre Octave i monobloki Classe to za godz 12 skali nie zdarza się przekroczyć.

Dlatego chce w przyszłym tygodniu porównać.

Bo być może spowodowane jest to tym że Vitus grał na Argento Flow. Dodam że kabelki świetne, zatem wersja Flow Reference pewnie bajka... a Classe były na dużo tańszych Synergesticach Black 10AWG.

Gdyby był połowę tańszy to nie było by tematu... już by stał na półce :-)

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ten Vitus robi wrażenie...kiedyś miałem na odsłuchu Vitusa ri-100

może go nie doceniłem ale jakoś nie przypadł mi do gustu

kiedyś przeczytałem na forum że różnica między ri-100 a SIA 025 jest duża i nie chodziło tylko o cenę

może tak być że Vitusowi podeszły kable Argento...gładkość, jedwabistość jest znakomita

mam dwie sieciówki Argento FMR i we wrześniu jedną pożyczę Damazemu aby sprawdził u siebie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ten Vitus robi wrażenie...kiedyś miałem na odsłuchu Vitusa ri-100

może go nie doceniłem ale jakoś nie przypadł mi do gustu

kiedyś przeczytałem na forum że różnica między ri-100 a SIA 025 jest duża i nie chodziło tylko o cenę

może tak być że Vitusowi podeszły kable Argento...gładkość, jedwabistość jest znakomita

mam dwie sieciówki Argento FMR i we wrześniu jedną pożyczę Damazemu aby sprawdził u siebie

Zatem podjade do niego posłuchać tego FMR... choć ciekawe jak to z MC7000 się zgra?

Dużo lepszy od Argento Flow? Porownywales może 1 do 1?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem podjade do niego posłuchać tego FMR... choć ciekawe jak to z MC7000 się zgra?

Dużo lepszy od Argento Flow? Porownywales może 1 do 1?

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

 

nie robiłem takiego porównania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś przeczytałem na forum że różnica między ri-100 a SIA 025 jest duża i nie chodziło tylko o cenę

 

Mirek, RI-100 jest wyraźnie słabszy. Mniej wyrafinowany, bardziej kanciasty, momentami twardawy. Jak chodzi o barwę nieco szary. SIA 025 ma ciemniejsze tło, lepsze barwy i ogólnie większe wyrafinowanie. Przy czym w mojej ocenie relacja cena/jakość pozostaje mocno problematyczna. Ale rozumiem, że rozmowa dotyczy nie ceny a dźwięku. A ten jest całkiem niezły, przy czym osobiście ja wolę nieco bardziej rozwibrowane i doświetlone w średnicy wzmacniacze. Mówiąc wprost, SIA 025 brzmi jak dla mnie trochę zbyt ciemno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, RI-100 jest wyraźnie słabszy. Mniej wyrafinowany, bardziej kanciasty, momentami twardawy. Jak chodzi o barwę nieco szary. SIA 025 ma ciemniejsze tło, lepsze barwy i ogólnie większe wyrafinowanie. Przy czym w mojej ocenie relacja cena/jakość pozostaje mocno problematyczna. Ale rozumiem, że rozmowa dotyczy nie ceny a dźwięku. A ten jest całkiem niezły, przy czym osobiście ja wolę nieco bardziej rozwibrowane i doświetlone w średnicy wzmacniacze. Mówiąc wprost, SIA 025 brzmi jak dla mnie trochę zbyt ciemno.

 

...czy Ty musisz się na wszystkim znać....nie wystarczą kable ;-)

Tomek, w klubie Ziggy miałem do Ciebie jeszcze kilka pytań odnośnie kabli innych firm

ale uznałem że moge przesadzić z pytaniami i zamilkłem ;-)

tu również nie jest miejsce aby pisać o kablach i przenoszę się odpowiedni przedział

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.