Skocz do zawartości
IGNORED

Accuklon P-7100


Bogdan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewien tego co piszesz ?

 

U chinoli widziałem całkiem podobne jak nie identyczne :) w dużych ilościach :)

 

tadam:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

P.S: chyba Michał na nich składa też

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gucio.

Uprzejmie proszę użytkownika ---- bum1234 ---- o nie komentowanie powyższego postu, a z głuchymi o wpływie i budowie kabli nie ma sensu dyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U chinoli widziałem całkiem podobne jak nie identyczne :) w dużych ilościach :)

 

tadam:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

P.S: chyba Michał na nich składa też

 

To są płytki zaprojektowane przeze mnie oraz zoptymalizowane pod elementy, które miałem zamiar użyć. Nie wiem jak chińskie, ale na moich jest w głośnikach absolutna cisza i grają super :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowieści część dalsza.

Do całości jest dołączona płytka z gniazdami na PCB oraz przełącznikami podłączona za pomocą taśmy do PCB Pre. Zrezygnowałem z pośrednich poziomów głośności, czyli jest tylko MAX, albo -12dB. Przekaźniki domyślnie pracują w trybie XLR co pozwala zaoszczędzić im cykli przełączania.

 

BTW: Kilka płytek końcówek mocy i Pre mi jeszcze zostało.

 

Pozdrawiam

Protagoras

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez protagoras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z tego hi endu nie będzie, będzie tylko dobrze grający wzmacniacz . Wpływ elementów i połączeń dla tych układów jest kluczowy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z tego hi endu nie będzie, będzie tylko dobrze grający wzmacniacz . Wpływ elementów i połączeń dla tych układów jest kluczowy .

 

Tak już wszyscy wiedzą że P-7100 gra tylko pod warunkiem że jest zrobiony przez ciebie a wszystkie inne wersje nie dorastają twojemu do pięt.

 

JarekC

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam klona z płytkami jaskiniowca i gra super, prawie tak jak oryginał P500 - różnica brzmienia do usłyszenia tylko przy natychmiastowym przełączeniu głośników przekaźnikiem , więc jest git jak na klona

ale wywody , że płytki Tomka są be , a od Chińczyka to nie ma prawa zagrać są żałosne...

trochę więcej wiary , to chiński pociąg jest najszybszy na świecie ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata z tym ustrojstwem eksperymentowałem żeby to doprowadzić do "end" . Były sytuacje że wyrąbałem połowę elementów z pcb wycinając i zastepując innym . Także do oceny wystarczy tylko ze na to popatrzę . Aa pcb tez zamawiam u chinoli :) i mam dobre kontakty z nimi :) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jaskiniowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata z tym ustrojstwem eksperymentowałem żeby to doprowadzić do "end"

 

A skąd pewność, że ktoś nie spędził 3 lat nad tym, żeby doprowadzić do END? Nie słyszałeś, nie widziałeś a już osądy, że na pewno nie tak dobre jak Twoja.

Wg mnie ciężko Ci się pogodzić, że jest na rynku alternatywa...nie martw się, jeśli Twój wzmak gra przez duże G, to i tak obroni się sam.

Trzymając się faktów, musimy Ci wierzyć na słowo, że niby porównałeś swoją maszynkę do oryginalnego 7100 i wypadła przyzwoicie, nie ma na to świadków, zdjęcia też żadnego nie wrzuciłeś. Także wybacz, ale na razie będę powściągliwy z ocenami które gra a które nie, bez zachwytów przedwczesnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd pewność, że ktoś nie spędził 3 lat nad tym, żeby doprowadzić do END? Nie słyszałeś, nie widziałeś a już osądy, że na pewno nie tak dobre jak Twoja.

Wg mnie ciężko Ci się pogodzić, że jest na rynku alternatywa...nie martw się, jeśli Twój wzmak gra przez duże G, to i tak obroni się sam.

Trzymając się faktów, musimy Ci wierzyć na słowo, że niby porównałeś swoją maszynkę do oryginalnego 7100 i wypadła przyzwoicie, nie ma na to świadków, zdjęcia też żadnego nie wrzuciłeś. Także wybacz, ale na razie będę powściągliwy z ocenami które gra a które nie, bez zachwytów przedwczesnych.

 

A u Ciebie jak prace? na jakim etapie bo ciekawi mnie bardzo ta chińska wersja 7100

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uprzejmie proszę użytkownika ---- bum1234 ---- o nie komentowanie powyższego postu, a z głuchymi o wpływie i budowie kabli nie ma sensu dyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Ciebie jak prace? na jakim etapie bo ciekawi mnie bardzo ta chińska wersja 7100

 

Trochę się przeciągnęło, ale teraz prace trwają, będzie gotowy niebawem :)

Dam znać na pewno jak będzie gotowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego by nie wstawię fotki możliwe ze jeszcze w tym miesiącu, z małych testów .

Z tymi pcb to mi wsio, co nieco się wkręciłem w pewny półświatek audiofilski i to ze koleś pokazuje pcb to dla mnie już nie ma większego znaczenia , tylko napisałem obiektywna opinie .

 

Mam inne problemy na głowie ale to wyższa jazda - układ sterowania ,

Ale na ten sterownik który teraz się rodzi nie będzie bata , na poprzedniej wersji wpadliśmy w błędne koło i należało wszystko przeprojektować . Układ będzie miał możliwość wyświetlania mocy wyjściowej , poboru prądu, a obsługa z pilota i wifi :) . - prawie gotowy .

Do tego doszlifowanie projektów elementów i znowu przerobienie rysunków technicznych . takie tam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Rafał porównywał orginał 7100 z klonem Jaskiniowca , - klon wypadł przyzwoicie , prawie tak samo ,więc przy lepszym doborze elementów może ten układ zagrać bardzo dobrze ,może lepiej niż orginał , nie widzę problemu aby tak zagrało

Co do kluczowego wpływu elementów .... , nie podoba mi się połączenie u kolegi na taśmie PCB z gniazdami z PCB pre , choć miałem sporo czasu 7100 Jaskiniowca z połączeniami sygnałowymi i zasilającymi na listwach , jak i 7100 Tomka gdzie wszystkie połączenia były lutowane do PCB - grało to tak samo , więc ... ?

 

Skoro komercyjny wzmak Jaskiniowca kosi wszystko ,klony , orginały , jest tak cholernie dopracowany to za ile będzie sprzedawany na oficjalnym rynku ? , cena musi być w okolicach chyba sporo powyżej 50kzł , marka nie wypracowana za krótko na rynku ... .. więc trzeba czymś zachęcić

 

 

aha zapomniałem , ode mnie duże brawa dla kolegi za poświęcony czas , determinację przy projekcie tych PCB ,niesamowita praca ,za DIY :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez indyk9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kluczowego wpływu elementów .... , nie podoba mi się połączenie u kolegi na taśmie PCB z gniazdami z PCB pre , choć miałem sporo czasu 7100 Jaskiniowca z połączeniami sygnałowymi i zasilającymi na listwach , jak i 7100 Tomka gdzie wszystkie połączenia były lutowane do PCB - grało to tak samo , więc ... ?

 

- tor sygnałowy ma do kitu . Sam byłem w szoku jak może zepsuć ok 10 cm kabla , Chociaż w to nie wierzyłem, bo jakże co to 10 cm :) raczej nie wiele . Plus reszta toru . Tylko do takiej zabawy w testy tylko kolumny o wysokiej efektywności . A co tam zastosować - to juz jest woodu pierwszej kategorii :)

- ale pcb jak pisali wcześniej inni to nie jego projekt .

 

 

Indyk - jakoś będzie , trzeba do tego podchodzić luzacko . :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jaskiniowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- tor sygnałowy ma do kitu . Sam byłem w szoku jak może zepsuć ok 10 cm kabla , Chociaż w to nie wierzyłem, bo jakże co to 10 cm :) raczej nie wiele . Plus reszta toru . Tylko do takiej zabawy w testy tylko kolumny o wysokiej efektywności . A co tam zastosować - to juz jest woodu pierwszej kategorii :)

- ale pcb jak pisali wcześniej inni to nie jego projekt .

 

 

Indyk - jakoś będzie , trzeba do tego podchodzić luzacko . :)

 

Przepraszam bardzo, na jakiej podstawie twierdzisz, że to nie jest mój projekt płytek oraz wszystkie elementy brane są na cito? To, że kolor maski jest identyczny nie znaczy, że jest ta sama płytka. Skąd takie informacje? Równie dobrze można powiedzieć, że skoro masz zielone płytki, to są kogoś innego. To czysta insynuacja z Twojej strony. Nie jesteś jedyna osobą, która ma wiedzę z elektroniki i potrafi narysować płytkę. Założę się, że na tym forum mnóstwo osób poradziło by sobie ze zrobieniem klonu.

Podsumowując, to co Tobą kieruje w oczekiwaniu mnie? Ogarnij się i trochę kultury w stosunku do innych ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, na jakiej podstawie twierdzisz, że to nie jest mój projekt płytek oraz wszystkie elementy brane są na cito? To, że kolor maski jest identyczny nie znaczy, że jest ta sama płytka. Skąd takie informacje? Równie dobrze można powiedzieć, że skoro masz zielone płytki, to są kogoś innego. To czysta insynuacja z Twojej strony. Nie jesteś jedyna osobą, która ma wiedzę z elektroniki i potrafi narysować płytkę. Założę się, że na tym forum mnóstwo osób poradziło by sobie ze zrobieniem klonu.

Podsumowując, to co Tobą kieruje w oczekiwaniu mnie? Ogarnij się i trochę kultury w stosunku do innych ludzi.

 

 

Nie watro tu dyskutować :) ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie watro tu dyskutować :) ....

 

Nie wydaje mi się, żeby to była dyskusja.

Ktoś podpisuje się pod projektem pcb, inna osoba pisze, od razu, że to beeee złe i niedobre a na koniec, że to plagiat i tak jest...

Mocne słowa jak dla mnie, bez ani jednego dowodu na tą śmiałą tezę.

 

Różni ludzie czytają to forum, Ci którzy już znają się trochę chociażby z wcześniejszych postów, jak i Ci którzy dopiero wyrażają się w temat, dlatego jasno trzeba pisać, kto tu łże.

 

Dyskusja była by wtedy gdybyśmy rozmawiali o wyższości jednego projektu nad drugim, a jeszcze lepiej poparta odsłuchami w większym gronie, z możliwością styczności do obu konstrukcji.

 

Tak jak już kiedyś napisałem, pełen szacun dla wiedzy jaskiniowca w dziedzinie elektroniki, ale jak dla mnie cała reszta leży i kwiczy.

Już dawno jego wynalazki powinny zostać przeniesione do działu hi fi a może nawet hi end i tam niech konkurują z innym sprzętem. To jest diy, wymiana doświadczeń i wspólne budowanie sprzętów. Już dawno jego wiedza i doświadczenie, jak i same pcb nie są dostępne dla ogółu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

protagoras - mistrzu nie mam cie za co przepraszać, tak nie są to pcb od chińczyka zmyliła mnie troszkę soldermaska żółta zwykle chińczyki taką stosują - wyprodukowane w chinach .

Ale projekt zerznąłeś z projektu PCB od Tomka - raczej wszyscy wiedza od kogo, przynajmniej pcb główną .

Czy się mylę 99,9 nie - powieliłeś za dużo szczegółów które były tylko w tym projekcie .

Na jakiej podstawie potrafię to przeanalizować bo mam pcb od Tomka .

 

Sory ale tak się nie robi ja tez nie powielam projektów innych z tego forum chociaż mógł bym, albo jesteś Tomek i strzelasz z nowego konta .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

protagoras - mistrzu nie mam cie za co przepraszać, tak nie są to pcb od chińczyka zmyliła mnie troszkę soldermaska żółta zwykle chińczyki taką stosują - wyprodukowane w chinach .

Ale projekt zerznąłeś z projektu PCB od Tomka - raczej wszyscy wiedza od kogo, przynajmniej pcb główną .

Czy się mylę 99,9 nie - powieliłeś za dużo szczegółów które były tylko w tym projekcie .

Na jakiej podstawie potrafię to przeanalizować bo mam pcb od Tomka .

 

Sory ale tak się nie robi ja tez nie powielam projektów innych z tego forum chociaż mógł bym, albo jesteś Tomek i strzelasz z nowego konta .

O jeśli to Tomek to niech mi odda kasę którą mi wisi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na chłopski rozum, skoro miała to być możliwie wierna kopia oryginału, a taka też była wersja Tomkowa, to jak obie wersje (Tomka i Protagorasa) mają nie być podobne do siebie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś z góry, że jest "be". Nie osądzaj bez argumentów. W życiu najważniejsza jest życzliwość i relacje, bez nich zatracamy sami siebie.

Stworzyłem dla siebie w dużym stopniu wierną kopię oryginału z własną optymalizacją elementów. Nikt nie ucierpiał.

Co wskazało Ci, że mój klon gra źle? Słyszałeś go, że masz taką opinię?

Skąd wiesz jakich użyłem elementów? W którym miejscu zastosowałeś lepsze części od moich? Dla mnie liczą się konkrety.

 

Ogólnie według mojej opinii straciłeś ducha DIY i zamiast coś wnosić do wątku, to najeżdżasz na mnie. Mnie cieszy jeśli ktoś wystawia swój nowy projekt, dopinguję go, a nie od razu zakładam, że jest to szrot.

 

Nie jestem Tomkiem, nie pleć andronów.

Zatargi z nim, to nie moja sprawa, ale obiło mi się o uszy ile przez niego niektórzy wycierpieli, sam post kolegi methan mówi wiele o tym.

 

Dla chętnych do dialogu:

Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem, już sporo osób mnie o niego pytało :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

protagoras, dzięki za głos rozsądku w tym bałaganie ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także po prostu ze przerysowałeś projekt Pcb Tomka i tyle . Mam nadzieje ze poprawiłeś babole w nim :) .

Bo do org raczej nie miałeś dostępu .

 

Co do grania, to powiedziałem co powiedziałem , układ zagra dobrze ale END to na pewno nie będzie .

Za długo w tym siedzę i już troszkę rozeznania mam .

Co ''grania pcb'', to jest tylko mania, liczy się wykonanie całości, a to dość mocno kuleje .

Z doświadczenia wiem ze sporo osób jest narwana że sobie sama złoży " najlepsze " efekt różny

 

Co do handlu pcb twoja sprawa, ale mnie już dosyć dawno ktoś po - dje... do pewnej instytucji .

Ale udało mi się z tego wyjść tylko przez farta bo nie trafiłem na skuu.. który by mi chciał dowalić z górnej półki . Nam zgłoszona działalność itp . Także na wszystko praktycznie wystawiam fakturę albo paragon zero lewizny . Ty nie wiesz z kim piszesz i kto to jest, jest to ślizganie po cienkim lodzie, aż trafisz na gnoja .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaskiniowiec, jak masz pisać takie rzeczy, to nie pisz. Nie kompromituj się. Szkoda, kiedyś miałeś dobrą reputację i robiłeś fajne rzeczy. Teraz to równia pochyła w dół.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaskiniowiec tu jest dział DIY a jak chcesz coś pokazać i podzielić się projektem to prosimy , anie przedstawianie prywatnych firmowych twoich spraw. wydaje mi się ze END to na pewno nie będzie, wyświetlacze, wi -fi i inne nie potrzebne bajery nic nie wnoszą ino chaos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kepel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Panowie, że macie podobne zdanie, żenada żeby ktoś załatwiał prywatę w dziale DIY i był prorokiem w nowych, innych projektach nie mając żadnej styczności z nimi.

 

Tu trzeba jasno i stanowczo gonić takich ludzi, fajnie że ktoś zabrał głos.

Czy ktoś zdecyduje się na pcb Protagorasa czy chińskie projekty, bez znaczenia - kibicuję obu rozwiązaniom.

 

A jaskinowcowi radzę wielkie END w temacie i zapraszam do Hi END jeśli tam aspiruje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jar 1 - ty też się nieźle ślizgasz na tych ugodach . Są ludzie którzy na diy robią niezłe wałki .

Sprawa wygląda tak kupuje od ciebie układ - jako konstruktora , Wkłada do obudowy i sprzedaje za 10 krotność tego co u ciebie kupił . Wszystko wygląda dobrze o ile naiwny człowiek który to kupił nie wie co to . I na ile go koleś naciągnął . Jak sprawa wychodzi na jaw to już nie jest tak śmiesznie i sprawa dochodzi na wokandy sądowe, wiesz ze ciebie tez znajdą .

Miałem trzy takie przypadki stworzone przez dwie rożne osoby, dwie się udało załagodzić. Przy trzeciej gdybym kolesiowi nie wystawił rachunku bym beknął . Zapewniam cię ze koleś cie sypnie w piękny sposób .

 

To tylko jeden ze przekrętów .

Diy nie diy to brutal live . Mnie już troszkę życie nauczyło .

 

A z tym podrabianiem pcb tez nie jest tak ze tego nie można ugryźć, jeżeli Tomek - który oszukał tutaj sporo osób wy-karze się sprytem to protagoras-a załatwi . Dla kasy tylko i wyłącznie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jaskiniowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczekaj jak się Accu za Was wszystkich weźmie :) :) Do końca życia się nie wypłacicie :) :) :) Dla kasy tylko i wyłącznie :) :) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daris666

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :) dobrze piszesz , np ; Rafals ma org 7100 mieszkamy godz drogi od siebie, niedawno nawet byłem u niego, Może by się zgodził za jak by się dobrze obstawić :) na rozebranie i zrobieni idealnej kopii - ale czy warto ??? . Chińczyki sobie moga robić co chcą bo im nic nie zrobią .

Także ja wole się skupić na przekonstruowaniu układu tak żeby w razie draki wyjść z tego cało i się wybronić .

Najważniejsze żeby dobrze grało .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.