Skocz do zawartości
IGNORED

Ripy z sieci to lipa


jarex

Rekomendowane odpowiedzi

Stron jest dużo gdzie można pobrać ripy z płyt , nie z mp3.Ja głównie korzystam z 2-3 stron pochodzenia wschodniego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mozna by założyć jakis zamknięty blog czy coś w tym stylu i wymieniać sie dobrymi jakosciowo ripami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje testy z FLAC:

 

Michael Jackson - Blood on the Dancefloor - cały album 100%

Dire Straits - Brothers in Arms - większość utworów 100%, parę 85%, jeden error, razem 94,38%

Blackmore's Night - Autumn Sky - dwa utwory 99%, reszta 100%, razem 99,87%

Owl City - All Things Bright and Beautiful - cały album 100%

Sandra - The Art of Love - jeden utwór 99%, reszta 100%, razem 99,92%

Katie Melua - The House - jeden utwór 99%, reszta 100%, razem 99,92%

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można założyć temat na jakimś warezie i wrzucać tam linki do stron lub nawet linki do serwerów z naszymi wlasnymi forumowymi ripami. Albo pogadać z moderacją, może pozwolą założyć temat, w sposób, który nie będzie koligował z regułami forum. Sądzę, że większość ludzi na forum poparła by ten pomysł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można założyć temat na jakimś warezie i wrzucać tam linki do stron lub nawet linki do serwerów z naszymi wlasnymi forumowymi ripami. Albo pogadać z moderacją, może pozwolą założyć temat, w sposób, który nie będzie koligował z regułami forum. Sądzę, że większość ludzi na forum poparła by ten pomysł.

 

Tylko na reklamie Plusa można legalnie ściągać z "sieci" mp3 i filmy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie dziela się na sciagajacych i niesciagajacych, tylko na tych, ktorzy sie przyznaja i tych, ktorzy sie nie przyznaja, prawda jest taka, ze wszyscy ciągną. Mam miesieczny transfer na poziomie ok. 300gb, ach te bluraye ;) Zobacz na zakladke kino domowe, myslisz, ze wszyscy, ktorzy maja kino kupuja wszystkie filmy na dvd ablo bluray ? Raz, ze nie wszystkich na to stac, dwa, poprostu niektorych filmow nie dostaniesz w europie. A ja juz wczoraj Real Steel'a sobie trzasnalem :) A gdzie jeszcze do pemiery na bluray, pewnie w polsce jeszcze w kinach siedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam podobnie gdyż ludzie dzielą się na tych co ściągają z sieci pliki i na tych co jeszcze nie potrafią.

 

Nie wyobrażam sobie jak można płacić ze te gnioty co lecą od około dwóch lat w kinach. A muzyka max trzy utwory na płycie są ok a reszta to zapychacze. Oczywiście czasami zdarzy się jakaś perełka ale dla niej nie popłaca się kupować odtwarzacza CD za np 5kz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jeszcze ściąganie jest legalne dzięki "dozwolonemu użytkowi własnemu", choć wskutek akcji przemysłu rozrywkowego może się to zmienić. Jednak udostępnianie już nie. Jest wiele nagrań niedostępnych, bo wycofanych z katalogów, niektórych nie dystrybuuje się w Polsce, inne wydane są przez małe wytwórnie. Jak je zdobyć inaczej? Czy zdać się tylko na rynek wtórny.

Do ściągania przyznają się także sami "artyści", np. Nergal mówi o tym wprost w wywiadach. Najgłośniej zaś krzyczą o ich okradaniu polscy, lokalni piosenkarze, sprzedaż płyt których jest z powodu owej lokalności niska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpełni się z wami zgadzam moi koledzy. Poza tym sami artyści coraz częściej publikują swoje nagrania w sieci, umożliwiając ściąganie. Radiohead przełamało lody wypuszczając "In Rainbows" jako download, na zasadzie płać ile chcesz. Wiedzieli, że fani darzą ich takim szacunkiem, że nikt ściągnie tego za darmo. Nieoficjalne źródła podawały, że po zakończeniu "aukcji", średnia cena płyty wyszła ok. £10, więc calkiem nieźle, zważając, że tylko w ten sposób można było nabyć dwie płyty. Druga nigdy nie została opublikowana na krążku. Mimo wszystko mam całą ich dyskografie na płytach. Pozdrawiam wszystkich "radiogłowych".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Audiocheckera - u mnie pod Windows 7 wyświetla się nieprawidłowo. Nie ma ostatniej kolumny z wynikami i przycisku START.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Oni rzekli: Panie, tu są dwa miecze. Odpowiedział im: Wystarczy." (Łk 22, 38)

"Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" (Łk 22, 36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by na tych koncertach czekali tylko na takich klientów jak ja i co się z tym wiąże na moje 200 zł to radzę aby znaleźli sobie dodatkową robotę bo ciężkie czasy nadchodzą.

 

Na takim koncercie to się można ze znajomymi napić a nie muzyki posłuchać. Ostatni moje wyjście na darmowy koncert było takie, że nie wiem czy ja czy solista był bardziej napruty. Tylko, że ja przyszedłem się bawić a on zabawiać a nie się zataczać i bełkotać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.. koncert Acceptu z Markiem Tornillo we Wrocku był świetny. Jedni pili piwo a inni słuchali , kiwali się, śpiewali a nawet robili młyn przed sceną. "Dziadki" z Accept odwalili kawął dobrej rozrywkowej roboty !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Oni rzekli: Panie, tu są dwa miecze. Odpowiedział im: Wystarczy." (Łk 22, 38)

"Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" (Łk 22, 36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie miałem pisać kto to ale to jednak nie nowina i o takich incydentach tego wokalisty jest pełno w necie i w goglasie wystarczy wpisać "lady pank pijany"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat prawie się wyczerpał. Jednak swoje trzy grosze dorzucę.

Po pierwsze, każdy rip umieszczony w sieci powinien mieć log z procesu zgrywania.

To jest poprawna zgrywka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Po drugie, brak owego loga jest podejrzany.

Po trzecie, są już zamknięte fora lub blogi ze świetnymi jakościowo zgrywkami.

Po czwarte, proces wypalania CD powinien być także przeprowadzony starannie (oprogramowanie, nagrywarka, nośnik), ponieważ ma także zasadniczy wpływ na brzmienie.

Po piąte, TAU Analyzer jest moim zdaniem lepszy od Audiocheckera.

 

Moje płyty grają bardzo dobrze, różnice między użytymi nośnikami są słyszalne tak bardzo, że aż sam się dziwię.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl - słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionek DVD-RW 218 - zgrywając zapisano w podanym logu ,że miał włączoną opcję Audio Cache - z tego co wiem szkodliwą. Co innego Accurate Stream...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Oni rzekli: Panie, tu są dwa miecze. Odpowiedział im: Wystarczy." (Łk 22, 38)

"Lecz teraz - mówił dalej - kto ma trzos, niech go weźmie; tak samo torbę; a kto nie ma, niech sprzeda swój płaszcz i kupi miecz!" (Łk 22, 36)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skonczy sie na tym ze beda tylko koncerty po 200 zl za wejscie i sobie majtki bedziecie mogli ...sciagnac. po prostu zajawka na mtv a reszta live. ta tendencja rozwija sie od paru lat.

 

Hehe, jako że żadnego popu nie słucham, więc i nie sciągam, to i mało obeszłoby mnie jakby cały przemysł rozrywkowy poszedł z torbami. Ale tak się nie stanie, bo CD lub koncert to tylko produkt końcowy całej machiny, która żywi się masowymi gustami oraz je kształtuje. Można odnieść wrażenie, że muza to tylko dodatek. Główną troską jest tam: jak zarobić na wyprodukowanym towarze. Zysk jest w centrum tego interesu. Dlatego spece od sprzedaży wymyślą jakiś sposób, żeby zarobić. I będzie się kręcić. Poza tym to wentyl bezpieczeństwa systemu. Gdyby nie ów wentyl, prawdopodobnie gniew ludu rozpirzyłby system. A tak metalu posłuchają, głowami pokiwają i w poniedziałek zapakują się w garnitury, by karnie usiąść przy korporacyjnym biurku ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionek DVD-RW 218 - zgrywając zapisano w podanym logu ,że miał włączoną opcję Audio Cache - z tego co wiem szkodliwą. Co innego Accurate Stream...

Tam jest poprawny log, z poprawnymi ustawieniami EAC.

Defeat Audio Cache - musi być zaznaczone, bez względu na to czy napęd sam kasuje pamięć podręczną czy nie.

Jeżeli napęd nie obsługuje kasowania pamięci podręcznej, podczas próby zgrywania pojawia się komunikat, że z takimi ustawieniami rip jest niemożliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze teorie spiskowe maja sie dobrze...i rosną

 

Polecam książkę M. Horkheimer, Th. Adorno "Dialektyka oświecenia", rozdz. "Przemysł kulturalny. Oświecenie jako masowe oszczerstwo". To nie teorie spiskowe, ale filozofia społeczna. Stare, ale jare. Choć może być za trudne w lekturze dla osoby bez filozoficznego treningu. Chyba że takowy jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadomo kopernik bredzi a kosciol katolicki jeszcze bedzie mial racje tyllko nie teraz. dlatego wlasnie grupa Bildenberg ma jak najwiekszy sens.

 

Cóż, nie odpowiem z dwu powodów: nie bedę przedłużał off topu i czuję się zażenowany poziomem wiedzy, a raczej niewiedzy :o

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że wszyscy ściągają pliki, ale tylko niektórzy się do tego przyznają. Ja np. nie ściągam ani muzy, ani filmów i żyję. Fakt są jednak takie , że pliki z muzyką rządzą, typowa impreza "domówka" wyglada tak, że żródłem muzyki jest laptop, dobrze jeżeli jeszcze jest do tego jakiś dac i jakieś kolumny, ale to rzadkość, przeważnie muzyka płynie z komputerowych głośników. Rosnąca popularność dac też jest dowodem na to w jaki sposób ludzie słuchaja muzyki, z jakich żródeł. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć ściąganie muzyki przez osoby niezamożne o tyle taki sam proceder w przypadku osób zamożnych i średniozamożnych jest dla mnie zwykłym złodziejstwem i mówcie sobie co chcecie. Argument w postacii tego, że ściągam bo na płycie są dobre tylko dwa utwory też do mnie nie trafia bo ja po poprotu nie słucham tego typu "artystów". Takie argumenty i taki sposób podejeścia do muzyki osłabiają wartość merytoryczną forum, które powoli zaczyna wyglądać żałośnie, ale to są właśnie skutki słuchania dwóch utworów "artysty" ściągnietych z sieci i puszczonych na kompie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ta stronke dla milosnikow rocka

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że wszyscy ściągają pliki, ale tylko niektórzy się do tego przyznają. Ja np. nie ściągam ani muzy, ani filmów i żyję. Fakt są jednak takie , że pliki z muzyką rządzą, typowa impreza "domówka" wyglada tak, że żródłem muzyki jest laptop, dobrze jeżeli jeszcze jest do tego jakiś dac i jakieś kolumny, ale to rzadkość, przeważnie muzyka płynie z komputerowych głośników. Rosnąca popularność dac też jest dowodem na to w jaki sposób ludzie słuchaja muzyki, z jakich żródeł. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć ściąganie muzyki przez osoby niezamożne o tyle taki sam proceder w przypadku osób zamożnych i średniozamożnych jest dla mnie zwykłym złodziejstwem i mówcie sobie co chcecie. Argument w postacii tego, że ściągam bo na płycie są dobre tylko dwa utwory też do mnie nie trafia bo ja po poprotu nie słucham tego typu "artystów". Takie argumenty i taki sposób podejeścia do muzyki osłabiają wartość merytoryczną forum, które powoli zaczyna wyglądać żałośnie, ale to są właśnie skutki słuchania dwóch utworów "artysty" ściągnietych z sieci i puszczonych na kompie.

 

 

a mnie od zawsze zastanawialo to, ze jak tylko zacznie sie o sciaganiu to jedni popieraja inni mowia ze to kradzierz i doszedlem do wniosku ze to tylko wyznacznik nowej ery, ery internetu komunikacji, jedni chca dostepu do informacji nowosci w tym audio-video i potrafia do tego dotrzec a inni sa za tym jak dawniej, miej malo plac duzo, ale mamy kapitalizm ktory jak wiemy zmienil oblicze, na miej duzo plac malo, a wiec moim zdaniem rozroniamy takie typy osob: sciagaja bo przemysl trzyma sie dawnych wyzyskowych metod co w zaden sposob nie pozwala zaspokoic potrzeby ludzi chcacych byc na bierzaco chyba ze jest kapitalista - jesli bedzie alternatywa platna dajaca im to czego potrzebuja przeniosa sie na nia, NASTEPNA GRUPA sciagaja zeby oszczedzic, a wiec zdecydowal sie ta plyte bym kupil, oszczedze sciagne i nagram (to jest zle i nie popieram tego), nastepnia GRUPA niesciagaja bo nie umia boja sie itp ale nie kupuja tez bo ich nie stac (ofiary kapitalizmu tez negatywna sytuacja ale w druga strone), OSTATNIA nie sciagaja bo popieraja obecna metode dystrybucji i czynnie ja wzmacniaja kupujac regularnie wszystko co potrzebuja, sa na tyle zamozni ze obecna metoda dystrybucji nie zuboza ich (5-10cd miesiecznie 10dvd/bluray = 750-1500zl a wiec popierajac obecna metode i nie zaliczajac sie do ofial kapitalizmu jesli mamy potrzebe obejrzenia 10filmow miesiecznie i kupna 10cd miesiecznie to musimy dysponowac kwota 1500zl w polsce wiec to jest powazna sprawa dlatego nie popieram dzialan "ofiara kapitalizmu" czyli """astepnie niesciagaja bo nie umia boja sie itp ale nie kupuja tez bo ich nie stac"""

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie popieram takich lewicowych, rewolucyjnych teorii, na forum mnóstwo takich Che Guevar flacców,mp3... marnie się takie "przemiany" zawsze kończą, przeważnie rządami badziewia i obywateli szmaciaków. Dwuutworowych 'artystów" mam w d...., mało tego to właśnie takie działania jak masowe ściąganie z sieci tworów muzykopodobnych nabijają im kabzę i są źródłem ich istnienia, ale ci ludkowie przy kompach pewnie myślą, że są Robin Hoodami. Artystów, których słucham najzwyczajniej w świecie nie mógłbym okradać, bo może dzięki moim pieniądzom będą mogli dalej tworzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość romekxxx

(Konto usunięte)

niedawno wzialem do rak dwuplytowe wydanie suit bacha na wiolonczele od harmoniamundi za sto zlotych. i co mialbym to najpierw ukrasc a potem niby czerpac z tego jaakas radosc? to juz brednie ze cena uzasadnia kradziez. fundamenty sie nie zmienily. to dzieki nim kiedy ktos nas okradnie mamy moralne prawo do scigania zlodziei i do roszczen

 

niedawno wzialem do rak dwuplytowe wydanie suit bacha na wiolonczele od harmoniamundi za sto zlotych. i co mialbym to najpierw ukrasc a potem niby czerpac z tego jaakas radosc? to juz brednie ze cena uzasadnia kradziez. fundamenty sie nie zmienily. to dzieki nim kiedy ktos nas okradnie mamy moralne prawo do scigania zlodziei i do roszczen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.