Jump to content
Severance

Subiektywny ranking lamp EL34 / 6CA7 / KT77

Recommended Posts

W dniu 14.11.2020 o 00:13, _Kamol_ napisał:

6CA7 EH

Zdecydowanie ten !

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

xavian
4 godziny temu, Titanic napisał:

Takie lampy z Nowego Swiata, 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy moze ktos z was slyszal, albo ma je u Siebie, kszaltem i budowa zupelnie odbiegaja od innych EL34?

Na podstawie 300b moge tylko powiedziec, ze fajnie graja ale mocno awaryjne, na el34 tez daja tylko miesiac gwarancji.

ksztaltem bardziej przypominaja 6ca7

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Pocieszjace jest to ze zaczynaj produkowac lampy mocy naprawde przyzwoite, nie wiem jak el34 ale nowe acme bardziemj mi sie podobaja niz stare kultowe weetern electric, przy dzisiejszej popularnosci el34 to jest sznasa, ze Sophia wypuscila przyzwoite lampy, tyle ze  ja nie sorawdzisz to nie bedziesz wiedzial, bo opinie w internecia dzisiaj sa malo wiarygodne

Czasem lepiej nic nie mowic i wyjsc na idiote niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

5 godzin temu, Titanic napisał:

Czy moze ktos z was slyszal, albo ma je u Siebie, kszaltem i budowa zupelnie odbiegaja od innych EL34?

Ech, szkoda, że do takich starych dziadów, jak ja Mikołaj już nie zagląda :-)))). Posłuchałbym....

Godzinę temu, hubertrs napisał:

przy dzisiejszej popularnosci el34 to jest sznasa, ze Sophia wypuscila przyzwoite lampy, tyle ze  ja nie sorawdzisz to nie bedziesz wiedzial, bo opinie w internecia dzisiaj sa malo wiarygodne

Złamali się, bo o ile mnie pamięć nie myli byłem na ich stronie rok temu (?) i uderzył mnie bral EL34 w ofercie...

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Godzinę temu, SynSama napisał:

Złamali się, bo o ile mnie pamięć nie myli byłem na ich stronie rok temu (?) i uderzył mnie bral EL34 w ofercie...

A serfujac trafilem tutaj, 

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

to chyba najdrozsze el34 z nowej produkcji para za 1500pln!!

2 godziny temu, hubertrs napisał:

W swiecie 300b firma majaca wielu zwolennikow, czyli nie tak do konca z d...,

Tak, masz racje ,o 300 B jest znacznie wiecej , o Sophia 34el mniej, wlasciwie tyci. 

poki co zakupilem, kwadre 6ca7 Zenith(Sylvania), jestem ciekaw jak wypadna....

Ja mam pytanie trochę z innej beczki, być może już było o tym pisane, ale wybaczcie po przeoraniu tych 40 stron mogę już nie pamiętać.

Kwestia taka czy odczuwalna jest różnica pomiędzy wersjami standard, a gold ze złoconymi nogami ?

3 godziny temu, Gienek1987 napisał:

Kwestia taka czy odczuwalna jest różnica pomiędzy wersjami standard, a gold ze złoconymi nogami ?

Ale o jakie lampy chodzi, El34 czy jakieś inne? EL34 ze złoconymi nogami nie widziałem. 

W dniu 22.11.2020 o 23:46, Gienek1987 napisał:

Np. Harmonix ma 2 wersje EL34

EL 34 od EH ze złotymi pinami ? Nie widziałem, niektóre sterujące od nich tak, ale chyba raczej nie te (?!)

W dniu 22.11.2020 o 23:46, Gienek1987 napisał:

Np. Harmonix ma 2 wersje EL34

Dawniej złocone piny, miały lampy specjalnego wykonania o podwyższonej trwałości i niezawodności.  

Obecnie to raczej czysty marketing, nie patrzyłbym na to za bardzo.   

• Like 1

Elektro harmonix jest dobrym przykladem tego, iz mozna produkowac szajs, byle tanio a zawsze znajdzie sie ktos kto to kupi.

20 minut temu, hubertrs napisał:

Elektro harmonix jest dobrym przykladem tego, iz mozna produkowac szajs, byle tanio a zawsze znajdzie sie ktos kto to kupi.

A jakie EL34 sa dobre?

Jaką firme bys polecił?