Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też słyszałem same dobre rzeczy o cdkach hegla.

Co prawda nigdy nie miałem ale spróbuje kiedyś.

Co do wzmacniaczy mogę powiedzieć, że z moich znajomych wszyscy przesiadają się na hegla H360 z Accuphase czy Luxmana.

Twierdzą, że oferuje więcej możliwości brzmieniowych w korzystniejszej cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem same dobre rzeczy o cdkach hegla.

Co prawda nigdy nie miałem ale spróbuje kiedyś.

Co do wzmacniaczy mogę powiedzieć, że z moich znajomych wszyscy przesiadają się na hegla H360 z Accuphase czy Luxmana.

Twierdzą, że oferuje więcej możliwości brzmieniowych w korzystniejszej cenie.

Wlasnie - to nie moze byc tylko kwestia ceny.Jak tylko bedziesz mial okazje to przetestuj cd Hegla - 2 lub 4 - a ogarnie Cie duza radosc.Masz wrazenie ,ze gra z patefonu - sa super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to bardzo proszę. Myślę kupić H360, dlatego było by to dobrą dla mnie wskazówką.

Polecacie zakup w DANII H360 w AV-Connection?

 

Ja jestem zadowolony z H360 fajna maszyna. Nie wiem na czym słuchasz obecnie.

Ja mam ogólnie 3 wzmacniacze ale w domu w Pl tylko Hegla.

Każdy gra inaczej :)

Edytowane przez Purple
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica jaki sklep. Z tego co widać na str. to cena była tylko na Black Friday podobnie jak w UK.

Także z dniem wczorajszym o godz. 0.00 wygasła.

Cenę sobie wczoraj "zaklepałem" ,ale niestety nie wybrałem płatności kartą i teraz się zastanawiam czy warto ponosić ryzyko związane z zakupem w Danii. Płatność kartą jest ubezpieczona, a to jest często korzystne.

Magico79 gdzie teraz mieszkasz ? Za ile tam można kupić H360 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegel ma wielu zwolenników, jak i niecierpliwych słuchaczy. Celowo napisałem niecierpliwych, ponieważ myślę że trzeba dać mu czas. Oswoić się ze sceną którą tworzy. Są gusta i guściki, o tym tu piszemy. Jednak niemal 6k postów przez 4 lata o czymś swiadczy.

 

Pozdro dla wytrwałych

Przypomina mi to pewien klub na S... Tam też wszyscy się przyzwyczajaja do swoich wzmacniaczy. A nie które nawet dostosowują się do reszty sprzętu. Ale nie wiem jak :)

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przypomina mi to pewien klub na S... Tam też wszyscy się przyzwyczajaja do swoich wzmacniaczy. A nie które nawet dostosowują się do reszty sprzętu. Ale nie wiem jak :)

 

Nie czytałbym po łebkach....wiesz jeden nie daje sobie szansy po jednym nagraniu, inny szuka i znajduje:) nie ukrywam ja jestem cierpliwy.

 

Proponuje wypożyczyć sobie 2 wzmaki, 2 pary kolumn, 2 źrodła, a następnie pobawić sie odsłuchami w rożnych konfiguracjach. Ale nie przez 2 godziny- minimum tydzień+. Konfiguracja dotyczy rownież pozycji kolumn i pozycji odsluchowej.

Nawet wielkość kolumn (fizyczne rozmiary, odległości driverów) maja znaczenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam posłuchać tak jak napisał will66 ponad tydzien nowego pieca, później (o ile posiadamy) starego.

 

Pamiętam jak po h200 podłączyłem starą ale jarą Yamahę, zacząłem grzebać w ustawieniach, bo było znacznie gorzej, a żona śmieje się i mówi ``nie wyciągniesz``

Skoro Ona słyszała różnicę coś jest na rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.