Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  593 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PanAntoni napisał:

Likwidujesz ? Idziesz w kino czy w ogóle niczego nie będziesz słuchał 😮

Mało czasu. Głownie słucham w samochodzie bądź na słuchawkach. Stereo w ciągu ostatniego miesiąca chodziło może przez godzinę-dwie. Nie mam od dłuzszego czasu ochoty siedzieć i słuchać. 

Do tego stwierdzam, że wole tworzyć niż słuchać, więc wracam po kilkuletniej przerwie do gitary 😉 

Do tego mój ojciec aktualnie siedzi na zestawie h390 + sopry n02, które powalają, więc wole czasem wpaśc w odzwiedziny i posłuchać u niego 😉

Sam mam jeszcze Yamahe Pianocrafta, który gra na tyle przyzwoicie i jest na tyle tani, że moze stac i być uruchomiony od czasu do czasu 😉

Kino tez po remoncie zlikwidowalem (projektor). 

Jestem krótko przed 30 i życie jest na tyle intensywne i czasochłonne (praca + magisterka zaoczna), że czasu na kontemplacje muzyki w domu na kanapie nie ma. A jak jest to wole wykorzystac go w bardziej aktywny sposób. Do stereo z pewnoscia wroce - za kilka lat jak wszystko sie troche uspokoi 🙂 

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)

Witam serdecznie. 

Stałem się posiadaczem H100 

Całkiem przyzwoity wzmacniacz ale... 

Nie ma opcji stand by i stąd moje pytanie po zakończeniu słuchania zostawiać go włączonego? 

Czy wyłączać? 

Ewentualnie jesli by miał być cały czas uruchominy nie będzie to wpływać na żywotność wyświetlacza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
13 minut temu, wojtek1234 napisał:

Czasem z nudow czytam te wasze wypociny i zastanawiam sie kto tu te glupoty wypisuje??To jakby dzieci ,Pdaja tu tak bzdurne pytania ze rece opadaja a odpowiedzi sa jeszcze glupsze.SZO POPROSTU SZOK przyklady mamy wyzej a i na calym tym forum jest ich pelno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
52 minuty temu, wojtek1234 napisał:

Czasem z nudow czytam te wasze wypociny i zastanawiam sie kto tu te glupoty wypisuje??To jakby dzieci ,Pdaja tu tak bzdurne pytania ze rece opadaja a odpowiedzi sa jeszcze glupsze.SZO POPROSTU SZOK przyklady mamy wyzej a i na calym tym forum jest ich pelno

Kolega to prawdziwa skarbnica wiedzy 😉

Mógłbyś z łaski swojej coś podpowiedzieć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu i KOMU podpowiadac?jesli ktos pyta o bzdury ,oczywiste sprawy na ktore odpowiedz nasuwa sie sama to o czym pisac? wystarczy spojrzec po loginach-MISIE X itd.To komu i po co pisac?Nikt powazny tu nie siedzi ja czytam to i sie smieje.Przeciez to forum jest dla ludzi ciemnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, wojtek1234 napisał:

Przeciez to forum jest dla ludzi ciemnych 

A  ty to gdzie jak nie tutaj 🤣

I jaki śliczny login 😂

Edytowane przez misiek x

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wojtek1234 napisał:

Co tu i KOMU podpowiadac?jesli ktos pyta o bzdury ,oczywiste sprawy na ktore odpowiedz nasuwa sie sama to o czym pisac? wystarczy spojrzec po loginach-MISIE X itd.To komu i po co pisac?Nikt powazny tu nie siedzi ja czytam to i sie smieje.Przeciez to forum jest dla ludzi ciemnych 

Kolego po co taki komentarz?  

 

Kolega mniej doświadczony zadał pytanie .

Po prostu chciał zapytać zapytał miał takie same prawo jak Twój  arogancki  i samolubny komentarz 🙂

 

Skoro wszystkie pytania są takie poniżej twojej inteligencji to po co się udzielasz skoro w tym wypadku nikomu nie pomagasz ? 

I skoro są tu same ,, debile,, to niczym nie różnią się od ośób które czytają te ,,wypociny,, 😉 🙂

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tego miłego klubu i Tłumacza Google, aby wiedzieć, czy któryś z forumowiczów miał kiedyś przetwornik Hegel HD12 i czy zostawił go dla innego przetwornika innych marek (ale zawsze z pilotem) o wyraźnie lepszej jakości, ale nadal z rozsądna cena. Dziękuję Ci bardzo. Maurizio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, samoggia napisał:

Korzystam z tego miłego klubu i Tłumacza Google, aby wiedzieć, czy któryś z forumowiczów miał kiedyś przetwornik Hegel HD12 i czy zostawił go dla innego przetwornika innych marek (ale zawsze z pilotem) o wyraźnie lepszej jakości, ale nadal z rozsądna cena. Dziękuję Ci bardzo. Maurizio

HD 25 🙂

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wzmacniacz sprzedany w weekend - rozmawialem z nowym wlascicielem kilka minut temu i jesli ktos sie zastanawia czy h300 jest warty swojej ceny to nowy wlasciciel zachwycony i nie wylacza go prawie od 5 dni 😉

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi po głowie chodzi brzydka myśl coby spróbować sobie jakiegoś innego sprzętu posłuchać, jak nie zaskoczy to do Hegelka zawsze można wrócić za jakiś czas, ale to tylko taka myśl ulotna 🙂

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, freju napisał:

A ja nadal szukam h100 -h80- lub h70 ? Mam tez lampe octave v40 SE jak by ktoś chciał kupić zamienić ?

A ja mam h300 i tak się nieśmiało zastanawiam nad jakąś zmianą 🙂

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H300 dla brata za grubo 😉  A ja osobiście wole moje h200A i koniec mocy z pre gram nimi na zmianę i kuwa oba są dobre dlatego narazie zostają oba 😉 Bo jak mam ochotę poszpanować wykopem to zapinam końcówe i mam wgniecioną klatę ;))🤪

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2022 o 16:57, PanAntoni napisał:

Tak mi po głowie chodzi brzydka myśl coby spróbować sobie jakiegoś innego sprzętu posłuchać, jak nie zaskoczy to do Hegelka zawsze można wrócić za jakiś czas, ale to tylko taka myśl ulotna 🙂

Może coś takiego:

https://avcorp.pl/product-pol-4691-Kinki-Studio-EX-B7-koncowki-mocy-czarne.html
 

Na jakiejś skandynawskiej stronie widziałem chyba za 16K nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Stałem się posiadaczem H70 i mam w związku z tym wzmacniaczem pytanie. Chodzi mi o wejścia Rca. Czy Cd podłączone np do wejscia Aux bedzie gralo tak samo jak podłączone do dedykowanego wejscia Cd?  Na logikę Cd podpięte do ktoregokolwiek z tych wejść powinno grać tak samo. No ale różnie to bywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Piter258 napisał:

Witam.

Stałem się posiadaczem H70 i mam w związku z tym wzmacniaczem pytanie. Chodzi mi o wejścia Rca. Czy Cd podłączone np do wejscia Aux bedzie gralo tak samo jak podłączone do dedykowanego wejscia Cd?  Na logikę Cd podpięte do ktoregokolwiek z tych wejść powinno grać tak samo. No ale różnie to bywa. 

Sam sobie odpowiedziałeś 🙂

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.