Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  592 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Ajothe napisał:

Bardzo dobrze, że się Tobie podoba i załatwia tyle aspektów, ja jedynie otwieram furtkę dla uciekającego króliczka...nie mów, że chcesz zakończyć przewalanie audio szpejów 😁

No, króliczek jest na horyzoncie... to nowe kolumny. Gdzieś przeczytałem opinię, że m.in. Xaviany świetnie zgrywają się z Heglem. I wizualnie białe Accorda Evoluzione się mnie podobają, choć na razie ich nie słuchałem... zbieram środki. Potem zaatakuję tego króliczka 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.12.2023 o 14:09, dekoracja napisał:

mój zen jest na pewno sporo lepszy od czasu update'u jakiś tam miesiąc, dwa temu. Trochę więcej posłuchałem i na pewno wew. streamer w H190 nie gra tak samo jak zen. Ale gra dobrze, ciekawie, dosyć ciepło (powiedzmy). 

Eversolo oczywiście jest teraz gorącym tematem, ale rozumiem, że jako transport gra gorzej od IFI (tak rozumiem wpis Twój).

Bo pewnie jako all-in-one to zupełnie biednie?

U mnie IFI ma sboostera. Całość po coax do H190 jest bardzo zadowalająca dźwiękowo...

Eversolo pod względem obsługi jest naprawdę świetny i już nie wyobrazam sobie powrotu do ifi czy usbridge, ewentualnie zmianę na wyższy model  A8. Puki co wsadziłem lepsze zasilanie i wygrzewam dalej. Pewien progres jest zauważalny, zobaczymy co będzie dalej...received_1014520113104905.thumb.jpeg.74190610646690557c12b9683dcc0115.jpeg

received_306154492397127.jpeg

received_900315025089546.jpeg

Edytowane przez zoromoto

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
16 minut temu, zoromoto napisał:

Eversolo pod względem obsługi jest naprawdę świetny i już nie wyobrazam sobie powrotu do ifi czy usbridge, ewentualnie zmianę na wyższy model  A8. Puki co wsadziłem lepsze zasilanie i wygrzewam dalej. Pewien progres jest zauważalny, zobaczymy co będzie dalej...received_1014520113104905.thumb.jpeg.74190610646690557c12b9683dcc0115.jpeg

received_306154492397127.jpeg

received_900315025089546.jpeg

Po takim upgradzie traci się gwarancję, prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Androma napisał:

No, króliczek jest na horyzoncie... to nowe kolumny. Gdzieś przeczytałem opinię, że m.in. Xaviany świetnie zgrywają się z Heglem. I wizualnie białe Accorda Evoluzione się mnie podobają, choć na razie ich nie słuchałem... zbieram środki. Potem zaatakuję tego króliczka 🙂 

https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=330656102

Te miałem kiedyś na testach  uważam że świetnie się zgrywają z heglem, są na bardzo dobrych przetwornikach i są białe 😁

5 minut temu, Kw202 napisał:

Po takim upgradzie traci się gwarancję, prawda? 

Nie jak się dogadało z dystrybutorem obu tych klamotow

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, zoromoto napisał:

Puki co wsadziłem lepsze zasilanie i wygrzewam dalej

A które to te lepsze? Z tym niebieskim trafem może? 

Nie chce mi się sprawdzać dlatego pytam, wszędzie pier**lą o tym Eversolo, boję się do lodówki zajrzeć. 

Kiedyś otworzyłem lodówkę, a tam Wiim Pro teraz się boję. 

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sir.jax napisał:

A które to te lepsze? Z tym niebieskim trafem może? 

Nie chce mi się sprawdzać dlatego pytam, wszędzie pier**lą o tym Eversolo, boję się do lodówki zajrzeć. 

Kiedyś otworzyłem lodówkę, a tam Wiim Pro teraz się boję. 

 

No raczej ten z niebieskim 😄

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, sir.jax napisał:

Eversolo, boję się do lodówki zajrzeć. 

jest parcie teraz 😉 Było już kilka takich marek 😉

Weź sobie Rose Audio na testy od nas 😉

Z resztą dawno Cię u nas nie było...

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

jest parcie teraz 😉 Było już kilka takich marek 😉

Weź sobie Rose Audio na testy od nas 😉

Z resztą dawno Cię u nas nie było...

Muszę pomyśleć, może przyszły tydzień.

Ale nie wiem, czy coś wezmę, nie moge dźwigać 🤭

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2023 o 16:38, J4Z napisał:

To który lepiej się spisał? Chord, czy Oyade? Chord nie za ostro?

Sybilantów nie masz, za bardzo zaznaczonych na tych bowersach z Heglem? Talerze w rocku nie syczą?

Źródło rozumiem że drapak? Ściany gołe, czy robiłeś coś z akustyką ?

Przed chwilą słuchałem płyt Daft Punk Random Access Memories i mnie olśniło. Drapak, to gramofon 🙂 Śmiejcie się, jest mi wszystko jedno 🙂

Mam Music Hall z wkładką MM Shelter 201 spiętego z Musical Fidelity LX2-LPS zasilanego 12V (świeci się dioda EPS).

2 godziny temu, zoromoto napisał:

https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=330656102

Te miałem kiedyś na testach  uważam że świetnie się zgrywają z heglem, są na bardzo dobrych przetwornikach i są białe 😁

Nie jak się dogadało z dystrybutorem obu tych klamotow

Ale te kolumny, to podstawkowe, a ja celuję w podłogowe. Dzięki za link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2023 o 17:49, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

jest parcie teraz 😉 Było już kilka takich marek 😉

Weź sobie Rose Audio na testy od nas 😉

Z resztą dawno Cię u nas nie było...

a mieliście u siebie eversolo do porównania? bo jak nie to nie macie o czym pisać...

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten eversolo nawet masters raczej nie może być  zbyt dobry bo moim zdaniem budżet mu na to nie pozwala ,w innych krajach europy można go kupić w cenie detalicznej 4tys pln , jako kombajn z dac na pokładzie hmm no cudów niema i nie da sie oszukać przeznaczenia 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dekoracja napisał:

a mieliście u siebie eversolo do porównania? bo jak nie to nie macie o czym pisać...

nie  handlujemy tym, ale klienci przychodzą z różnymi rzeczami na testy 😉

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, freju napisał:

Ten eversolo nawet masters raczej nie może być  zbyt dobry bo moim zdaniem budżet mu na to nie pozwala ,w innych krajach europy można go kupić w cenie detalicznej 4tys pln , jako kombajn z dac na pokładzie hmm no cudów niema i nie da sie oszukać przeznaczenia 😉 

a ile kosztuje ten dac? 50 USD za czipa? reszta elementów dookoła kości to też nie majątek... 

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Kw202

(Konto usunięte)
8 godzin temu, freju napisał:

Ten eversolo nawet masters raczej nie może być  zbyt dobry bo moim zdaniem budżet mu na to nie pozwala ,w innych krajach europy można go kupić w cenie detalicznej 4tys pln , jako kombajn z dac na pokładzie hmm no cudów niema i nie da sie oszukać przeznaczenia 😉 

A ja ci powiem że radzi sobie całkiem dobrze. 

Przynajmniej jako transport. 

W tym chorym hobby wydając nawet kilka tysięcy zł nie masz pewności że aplikacja do obsługi nie będzie cie doprowadzać do furi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kw202 napisał:

A ja ci powiem że radzi sobie całkiem dobrze. 

Przynajmniej jako transport. 

W tym chorym hobby wydając nawet kilka tysięcy zł nie masz pewności że aplikacja do obsługi nie będzie cie doprowadzać do furi. 

 

 Tak szczerze to mi dupy nie urwał. Cały czas mi czegoś w dzwieku brakuje, chociaż obsługa rzeczywiście świetna.

Porównując z USBridge signature zasilanym shanti czy nawet ifi zen stream z ifi ipower elite to sporo mu brakuje. Eversolo nie ma tej mikro i makro dynamiki , dociażonej średnicy, tak holograficznej sceny, realizmu... Średnie granie w fajnym pudełku z kolorowym wyswietlaczem i fajną apką. Też się dałem na to nabrać . Pozostaje mieć nadzieję że A8 sprosta 😅

 

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też chciałem kupić eversolo z czystej ciekawości. Dobrze,że przemyślałem swoją decyzję. Teraz proszę się nie śmiać jedzie do mnie wiim amp który będzie testowany z Heglem h590 face to face. Ciekawe jak to się potoczy. Wiim pro fajny stremerek robi robotę ma fajną apkę nie można mu nic zarzucić. Dla mnie liczy się , że ma Roon ready i to dla mnie najważniejsze. Można go ustawić jak budzik na konkretną godzinę playlistę i się włączy. Szkoda tylko,że Hegle nie wzbudzają się gdy wykryją sygnał. Można by je ustawić na poziom 99 i jazda. 8 rano pobudka. W H600 już takie rzeczy są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, zoromoto napisał:

Pozostaje mieć nadzieję że A8 sprosta 😅

a to już liga Rose RS-250A i ja tutaj pozostaję spokojny o Rose, no ale czas pokaże 😉

 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, zoromoto napisał:

Na pewno niebawem na YT będą się pojawiać  porównania hifi rose z eversolo...

18434-eversolo-dmp-a8-inpage14 (1).jpg

323rose.ins.jpg

Oparte są na innych "kościach" więc na pewno brzmią inaczej...każdy wybierze coś dla siebie (możliwości obydwóch są bardzo rozbudowane)

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, art72 napisał:

Panowie 

czy pod liniowe wyjścia audio rca mogę podłączyć wzmacniacz słuchawkowy, ewentualnie pod które?

W heglu h190

A jakiej jakości według Was jest dziurka pod słuchawki w tym wzmacniaczu?

możesz podłączyć, słuchawkowy jest całkiem niezły, no ale wszystko zależy od tego jakie masz słuchawki i do czego (jako zewnętrzny wzmak słuchawkowy) porównujemy ;) 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.