Skocz do zawartości
IGNORED

No to co? Szczepimy sie? Pewnie! Jak nie to wpier...


Zdzislav
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powtórz ale w jednym ciągu myśli. 

A słowo wiara w moim wpisie odnosi się do poznańskiej gwary. 

Ale kolega już się zgłosił, że niewierzący, więc jedyne co cię czeka na koniec to pustka i nic a całe twoje życie i każdy twój uczynek nie mają najmniejszego znaczenia, dla nikogo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dominic2509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i to jest słuszna koncepcja, proszę zaczać od personelu szpitali, nauczycieli i innych zawodów gdzie jest codziennie kontakt z dużą liczbą osób. Bardzo słuszna jest ta koncepcja ?

Przed nami modyfikacja kalendarza szczepień. Chcemy, aby szczepienia obowiązkowe, jak i zalecane, nie dotyczyły tylko dzieci, ale również objęły osoby dorosłe - powiedział podczas IV Kongresu Wyzwań Zdrowotnych wiceminister zdrowia, Zbigniew Król.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez thrak

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co w tym dziwnego?Jesli niektorzy nie sa zaszczepieni a nauka widzialaby taka koniecznosc..Szczepienie to nie jest kara za grzechy jak sie niektorym wydaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak szczerze to ty nie jesteś realnym człowiekiem z krwi i kości, z twarzą, zainteresowaniami oraz znajomymi tylko botem czy jakimś tam innym programem??? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, TomekL3 napisał:

Zmiany zmiany...

Zmiany są takie, że jakaś grupa lekarzy próbuje dorobić na boku i "zagospodarować" dla siebie coraz większą liczbę jeleni. A że pan już jest emerytem to nie boi się, że mu  zabiorą prawo wykonywania zawodu. 

Łykacie te bajeczki, bezrefleksyjnie, a oni na tym mają łatwy pieniądz. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu tak  dla przypomnienia

pierwszy taki przypadek "najbardziej przerażającej choroby" od 30 lat. Rodzice odmawiali szczepienia

pierwszy przypadek od 30 lat
– CDC (agencja rządu federalnego Stanów Zjednoczonych wchodząca w skład Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej – przyp. red.) właśnie opublikowała studium przypadku pierwszego pediatrycznego przypadku tężca od ponad 30 lat w Stanach Zjednoczonych.

Na stronie CDC możemy zapoznać się ze szczegółowym opisem "piekła, jakie musiało przez 57 dni znosić dziecko, ponieważ rodzice odmówili mu ochrony przed tym koszmarem, czyli po prostu szczepionki".

– W 2017 roku 6-letni chłopiec, który nie otrzymał żadnych szczepień ochronnych, zranił się w czoło podczas zabawy na farmie. Rana została wyczyszczona i zszyta w domu. Sześć dni później miał epizody płaczu, jego szczęka zaciskała się, zaobserwowano mimowolne skurcze mięśni kończyn górnych, po których następowało wygięcie szyi i pleców (opistotonus) oraz spazmy – czytamy w opisie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Włoszech weszła w życie nowa ustawa, zgodnie z którą rodzice mogą zostać ukarani grzywną w wysokości do 500 euro, jeśli wyślą niezaszczepione dzieci do szkoły. Dzieci poniżej szóstego roku życia mogą natomiast zostać nieprzyjęte do przedszkola, jeśli wcześniej nie zostały zaszczepione przeciwko powszechnym chorobom zakaźnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2019 o 01:40, Jaro_747 napisał:

Następny czub nawiedzony. Skąd się tacy biorą???

Jak to  skąd . Z internetu , to sposób na życie . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak dla przypomnienia o ziebie

Jeńców brać nie będziemy". Lekarz wytacza najcięższe działa przeciwko antyszczepionkowcom

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i koniec z tym dziadostwem

Ostateczny cios w antyszczepionkowców? Amazon usuwa książki promujące ten groźny trend

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że antyszczepionkowcy czytają jeszcze cokolwiek poza tym co na ekranie komputera lub czegokolwiek innego podpiętego do internetu? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy ciag dalszy

Kilkadziesiąt osób, w tym dzieci może zachorować na odrę przez 36-letnią łodziankę. - Kobieta wbrew zaleceniom lekarza poszła do szkoły swojej córki - słyszymy w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi, gdzie hospitalizowana jest pacjentka. Ciągle przebywa w szpitalu. Według wyliczeń łódzkiego sanepidu, swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem 36-letnia kobieta naraziła na zachorowanie na odrę blisko 90 osób. (http://www.tvn24.pl)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.03.2019 o 17:08, Przemysław_51508 napisał:

Myślisz że antyszczepionkowcy czytają jeszcze cokolwiek poza tym co na ekranie komputera lub czegokolwiek innego podpiętego do internetu? 

 

wymień proszę wszystkie pozycje, książki, jakie przeczytałeś na temat szczepień. 

Książki, nie ulotki farmaceutyczne lub artykuły z wp.

dziękuję. 

W dniu 23.03.2019 o 08:23, muls napisał:

mamy ciag dalszy

Kilkadziesiąt osób, w tym dzieci może zachorować na odrę przez 36-letnią łodziankę. - Kobieta wbrew zaleceniom lekarza poszła do szkoły swojej córki - słyszymy w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi, gdzie hospitalizowana jest pacjentka. Ciągle przebywa w szpitalu. Według wyliczeń łódzkiego sanepidu, swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem 36-letnia kobieta naraziła na zachorowanie na odrę blisko 90 osób. (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

naraża? po kompletnym wyszczepieniu jeszcze im grozi choroba? to ona w ogóle działa czy mowa o placebo? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Dominic2509 napisał:

wymień proszę wszystkie pozycje, książki, jakie przeczytałeś na temat szczepień. 

Książki, nie ulotki farmaceutyczne lub artykuły z wp.

dziękuję. 

Czasem muszę zrobić rozeznanie co mogą jeszcze głupiego wymyślić pacjenci mojej żony i trochę tych bzdur czasem czytam. Ostatnio np. dowiedziałem się, że leczenie kanałowe nie wywołuje chyba tylko trzęsienia ziemi. 

Co do szczepień mam lepsze źródło wiedzy niż artykuły z gazety czy też internetu. Jak coś mnie niepokoi to pytam żony, siostry, i paru innych osób z wykształceniem medycznym z rodziny. Sam też mam jakieś tam wykształcenie  pozwalające oddzielić ziarno od plew. 

 

Zrewanżuje podobnym pytaniem. Jaki masz wykształcenie lub źródła rzetelnej informacji poza tymi z książek dla nieuków i stron dla im podobnych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie przeczytałeś w w/w temacie nic a jedynie reprodukujesz czyjeś słowa, a jednocześnie zarzucasz, błędnie wyciągając wnioski, gdyż nie znasz faktów, inaczej myślącym to co sam czynisz. 

Kurde, nawet logiczne. 

Wykształcenie mam wyższe. 

Jakie książki masz na myśli? Podaj przykład, przecież tak się na tym znasz, więc nie będzie to dla ciebie problem. Czy oceniasz książki po okładce? 

Jeden z moich przykładów: " Impfungen - der unglaubliche Irrtum: Eine grundlegende Studie über Impfungen aus weltweiter Forschung und Literatur" oraz "Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach" plus fachowa opieka pediatry. 

żona czyli stomatolog specjalista od pediatrii to jak blacharz, który naprawia skrzynię biegów. Jakieś tam wykształcenie facet ma i umi oddzielić maskę od bagażnika.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dominic2509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dominic2509 napisał:

ykształcenie mam wyższe. 

i to ma sie do czego?

5 godzin temu, Dominic2509 napisał:

araża? po kompletnym wyszczepieniu jeszcze im grozi choroba? to ona w ogóle działa czy m

po wyszczepieniu grozi choroba ale  juz o w znaczanie lagodniejszej  formie dla szczepionego..Nie pisali w

 

5 minut temu, Dominic2509 napisał:

mpfungen - der unglaubliche Irrtum: Eine grundlegende Studie über Impfungen aus weltweiter Forschung und Literatur" oraz "Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach" plus fachowa opieka pediatry. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dominic2509 napisał:

żona czyli stomatolog specjalista od pediatrii to jak blacharz

Od pediatrii mam siostrę cioteczną żony, tak pediatra z doktoratem. Coś tam się zna na leczeniu i profilaktyce dzieci. Ale co tam ona przy takich fachurach jak ty. 

 

20 minut temu, Dominic2509 napisał:

plus fachowa opieka pediatry

Współczuje wyboru. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Od pediatrii mam siostrę cioteczną żony, tak pediatra z doktoratem. Coś tam się zna na leczeniu i profilaktyce dzieci. Ale co tam ona przy takich fachurach jak ty. 

 

Współczuje wyboru. 

nie ja a lekarz z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Jedynie moja decyzja jak i odpowiedzialności z niej wynikająca. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dominic2509 napisał:

odpowiedzialności z niej wynikająca

Ubezpieczyłeś się od odpowiedzialności, czy chomikujesz w SparKassie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarka, której udało się wygrać z Naczelną Radą Lekarską w UK przez udowodnienie, że szczepionki nie są konieczne do zachowania dobrego zdrowia.

Dr Jayne Donegan, brytyjska lekarka rodzinna przeżyła niesamowitą historię. Początkowo była zagorzałym zwolennikiem szczepień, ale w dużym skrócie z biegiem lat zaczęła odstępować od tych poglądów. Obecnie mówi o zagrożeniach związanych ze szczepieniami.

Mówiłam im, że rzeczywiście zdarzają się niepożądane odczyny związane z tym szczepieniem, ale nie byłam jednym z tych lekarzy, którzy zetknęli się z tak nieprzyjemnymi efektami ubocznymi. Nam lekarzom mówiono, że prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych po szczepionce przeciw krztuścowi jest 10 razy mniejsza niż prawdopodobieństwo powikłań mogących wystąpić po zachorowaniu na tą chorobę. Celem szczepienia było zapobieganie zachorowaniu.

Rzeczywiście kiedyś myślałam, że rodzice którzy nie chcieli zaszczepić swojego dziecka są ignorantami lub socjopatami. Sądzę, że ten pogląd wśród obecnie praktykujących lekarzy nie należy do rzadkości. Czemu przejawiałam taką postawę? Cóż, podczas całej mojej medycznej edukacji uczyłam się, że ludzie, którzy umierali w tysiącach czy setkach tysięcy na takie choroby jak: błonica, krztusiec czy odra – chorób, na które są szczepionki – przestali umierać właśnie z powodu wprowadzenia szczepionek.

Jednocześnie dowiedziałam się, że takie choroby jak tyfus, cholera czy szkarlatyna – na które nie ma szczepionek – przestały zabijać ludzi z powodu poprawy warunków socjalnych. Logicznym było, iż zaczęłam zadawać sobie pytanie: skoro lepsze warunki socjalne poprawiły zdrowie populacji w odniesieniu do niektórych chorób to dlaczego nie miałyby wpłynąć na stan zdrowia w odniesieniu do wszystkich? Jednak ilość wiedzy jaką trzeba sobie przyswoić podczas studiów medycznych jest tak ogromna, że po prostu ma się tendencje do przyjmowania treści tak jak jest napisane i nie łączenia tego co mogłoby być oczywiste dla kogoś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TomekL3 napisał:

Lekarka, której udało się wygrać z Naczelną Radą Lekarską w UK przez udowodnienie, że szczepionki nie są konieczne do zachowania dobrego zdrowia.

Z tym, że to nie oznacza, że szczepionki szkodzą. 

Gdyby szczepionki były potrzebne, to ludzkość nie przetrwałaby do czasów ich wynalezienia ?

Tak samo ze smartfonami i samochodami. Bez nich tez ludzie mogą żyć. I bez internetu też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.