Skocz do zawartości
IGNORED

No to co? Szczepimy sie? Pewnie! Jak nie to wpier...


Zdzislav
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I w zasadzie idylla i szczęście rodzinne byłoby pełne, gdyby nie fakt, że połowa osiedla patrzy na męża ze współczuciem, druga połowa - z politowaniem, zaś sam mąż się mocno zastanawia, czemu od jakiegoś czasu żadna czapka nie pasuje do jego głowy.

Tak, czy owak - gratulacje, Tomuś!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TomekL3 napisał:

Jadę w czwartek do (już)znajomych, którzy mieli podobny problem. Trzy lata po klinikach, ginekologach, preparatach. Stali właśnie przed decyzją - in vitro. Poznałem ich w sytuacji związanej z remontem mojego domu. Zaproponowałem im osobę, która poprowadzi ich przez ziołowe oczyszczanie organizmu. Oczyszczanie to usuwa pasożyty i toksyny z organizmu. Jednocześnie wzrasta energetyka całego ciała.

Detoks trwał ok 3 mcy. Kobieta ta jest w ciąży w pięć miesięcy po rozpoczęciu kuracji ziołami.

Samo oczyszczanie nie jest jakieś uciążliwe. Wymaga tylko systematyczności.

Ja znalazłem znajomym jeszcze prostszy sposób, powiedziałem im, ze trzeba się normalnie, po ludzku  pier...lić.

I zadziałało :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, TomekL3 napisał:

Tu jednak nie zadziałało;) Zadziałały zioła. Sam byłem zaskoczony jak szybko. Szacowałem na rok detoksu.

No popatrz, same zioła i bez pier...lenia? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, jar1 napisał:

No popatrz, same zioła i bez pier...lenia? :)

No wiesz, Tomek się tam kręcił...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

No wiesz, Tomek się tam kręcił...

czyli trójkącik

11 godzin temu, jar1 napisał:

Ja znalazłem znajomym jeszcze prostszy sposób, powiedziałem im, ze trzeba się normalnie, po ludzku  pier...lić.

I zadziałało :)

a na powaznie pierwsza porada która otrzymuja w poradniach leczenia niepłodnosci oprocz informacji kiedy z gubsza powinno byc to pierd...nie    dodatkowo otrzymuja jeszcze polecenie zakupu flaszki wina

czynnosc niby prosta ale niektórzy zbyt duzo myślą przy tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, cir napisał:

a na powaznie pierwsza porada która otrzymuja w poradniach leczenia niepłodnosci oprocz informacji kiedy z gubsza powinno byc to pierd...nie    dodatkowo otrzymuja jeszcze polecenie zakupu flaszki wina

czynnosc niby prosta ale niektórzy zbyt duzo myślą przy tym

 

No nie wiem. Ja tam zawsze chwilę się zastanawiam i przebieram jak kupuję wino ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaro_747 napisał:

 

No nie wiem. Ja tam zawsze chwilę się zastanawiam i przebieram jak kupuję wino ;-).

W tym przypadku liczy się ilość a nie jakość :)

26 minut temu, cir napisał:

czyli trójkącik

a na powaznie pierwsza porada która otrzymuja w poradniach leczenia niepłodnosci oprocz informacji kiedy z gubsza powinno byc to pierd...nie    dodatkowo otrzymuja jeszcze polecenie zakupu flaszki wina

czynnosc niby prosta ale niektórzy zbyt duzo myślą przy tym

To było całkiem poważnie ;)

Kombinowali długo, żeby "trafić". Pomiary przed termometrem, określanie dni płodnych itp... taki przerost intelektualny który zdecydowanie hamował zwykłą fizjologię. A to chucia robi Gucia  :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płodnosc par jest odwrotnie proporcjonalna do wykształcenia sądzac po elektoracie PISu  :) wiec to moze byc absolutnie prawda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jar1 napisał:

Kombinowali długo, żeby "trafić". P

i tak pdejrzewam było a w trakcie modlitwa.Jak zalecił ksiondz.To kto by temu sprostał.

na pewno nie plemnik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, muls napisał:

i tak pdejrzewam było a w trakcie modlitwa.Jak zalecił ksiondz.To kto by temu sprostał.

na pewno nie plemnik.

Akurat tutaj to była metoda korporacyjna a nie religijna. Cel, zasoby, środki, zagrożenia …..

Wszystko przemyślane, tylko ruchów frykcyjnych zabrakło :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu wspomienia dla idiotow skierowane

ojciec bił głową w ścianę Prof. Karczewska szczególnie zapamiętała ciemne sale dzieci chorych odrę. Zanim w Polsce wprowadzono szczepienia przeciwko tej chorobie w 1974 roku, chorowało w kraju od 70 do 200 tysięcy osób rocznie. Nawet 300 rocznie umierało. Tysiące miało ciężkie powikłania. - Odra mnie przerażała. Były to dzieci, które miały bardzo wysoką gorączkę, obsypane wykwitami, miały uporczywy kaszel i dodatkowo jeszcze raziło je światło. W związku z tym leżały w ciemnych pokojach... No i najczęściej były powikłania, zapalenia płuc, zapalenia ucha, zapalenia mózgu. Wiele dzieci umierało w szpitalu na odrę – wspomina lekarka. (http://www.tvn24.pl)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta glupota antyszczepionkowa wywodzi sie z anonimowego wyrazenia swoich mysli w internecie.

Poniewaz wiekszosc nie jest zbyt madra wiec glupie tezy, filozowie, teorie zyskuja odrazu wielu zwolennikow.

Ale kiedys bylo calkiem inaczej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The hepatitis B vaccine is routinely administered to newborns, often just a few short hours after birth. It’s a highly controversial practice; for many parents, the idea of vaccinating a delicate, newborn baby has been a hard pill to swallow. Now, new research confirms there is a link between the hepatitis B vaccine and brain damage.

A team of scientists from the Department of Anatomy and Neurobiology at Sun Yat-sen University in China have confirmed a link between the hepatitis B vaccine (HBV) and brain damage in animal models. Published in 2018 by the journal Cytokine, the researchers say their findings show HBV may have “adverse implications for brain development and cognition” in human infants.

The researchers write:

In brief, these experiments showed that IL-4 mediates the delayed neurobehavioral impairments induced by neonatal hepatitis B vaccination, which involves the permeability of neonatal blood–brain barrier and the down-regulation of IL-4 receptor. This finding suggests that clinical events concerning neonatal IL-4 over-exposure, including neonatal hepatitis B vaccination and allergic asthma in human infants, may have adverse implications for brain development and cognition.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fox733 napisał:

Może być nawet po niemiecku;)

Tak jak z żoną w kuchni przy dziecku. Tfu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tak wiec czas juz skonczyc z ta bzdura                                                                                                                                                              .Największe jak do tej pory badanie potwierdziło to, o czym naukowcy mówili od dawna - nie ma związku pomiędzy szczepieniem na odrę, świnkę i różyczkę a występowaniem autyzmu.

Duńscy naukowcy przebadali 657 461 dzieci urodzonych między styczniem 1999 a grudniem 2010. Wśród nich były osoby zarówno szczepione, jak i nieszczepione. Spośród nich 6 517 wykazywało zaburzenia ze spektrum autyzmu.

Naukowcy po przeanalizowaniu danych wykazali, że związek pomiędzy szczepieniem MMR (na odrę, świnkę i różyczkę) jest statystycznie nieistotny.

Oczywiście nie jest to jedyne badanie, które wykazuje, że szczepionki nie powodują autyzmu. Naukowcy opierają się często także o metaanalizy, czyli badania podsumowujące inne badania, które również tego związku nie wykazały. Duńskie badanie jest o tyle istotne, że przebadało największą jak dotąd grupę dzieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś nie poszło jednak...

Nadzór prawny wojewody śląskiego uznał w czwartek (28 lutego) za nieważną uchwałę Rady Miasta Częstochowy, preferującą przy naborze do przedszkoli zaszczepione dzieci. Decyzja o ewentualnym zaskarżeniu tej decyzji do sądu należy do radnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...zgodnie z ustawą z 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi osoby przebywające na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej są obowiązane do poddawania się szczepieniom ochronnym.

W razie uchylania się od tego obowiązku odpowiednie organy zastosują procedurę egzekucyjną przewidzianą przepisami prawa..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, muls napisał:

Duńscy naukowcy przebadali 657 461 dzieci urodzonych między styczniem 1999 a

a to mieli byc pracownicy drogowi.

albo ostatecznie.... homopoeci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to tak biały personelu??? ;-)

Region Emilia-Romania zaproponował obowiązek szczepienia dla wszystkich "operatorów sanitarnych" (lekarzy, pielęgniarzy itd) i... odmówili kategorycznie powołując się na wolność wyboru:

https://www.liberascelta.org/medici-sanitari-contro-obbligo-vaccinale/?fbclid=IwAR1aUtNtCY85Bi7Dul6Vh7INe7ThNI-2cZUOElrVzhqZNJH5lGPbHo0fwSU

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To portalik jakichś włoskich antyszczepionkowych poyebów. Wiarygodność zerowa, lub nawet ujemna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak informuje na swoich stronach Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, w dwóch pierwszych miesiącach tego roku odnotowano w Polsce aż 314 przypadków odry. To niemal tyle samo, co przez cały ubiegły rok.

Statystyki są bezlitosne. Jak pisze „Dziennik Gazeta Prawna”, w pierwszych dwóch miesiącach 2018 r. takich przypadków było 29. Jeszcze rok wcześniej, w analogicznym okresie – 12. Jednocześnie, Instytut przypomina, że w całym 2018 roku odnotowano w P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) olsce 339 przypadków odry, w 2017 r. – 63.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to pech.Ida w samozniszczenie.Albo kolejna lapowa dla rzondu.

Od poniedziałku niezaszczepione dzieci nie będą miały prawa wstępu do żłobków i przedszkoli we Włoszech. To rezultat przepisów o obowiązkowych szczepieniach. W przypadku uczniów szkół podstawowych ich rodzice otrzymają kary finansowe za brak szczepień. We Włoszech w ostatnim czasie podejmowano próby opóźnienia wejścia w życie przepisów ustawy z 2017 roku, stwierdzających, że szczepienia są warunkiem przyjęcia dzieci do żłobków i przedszkoli. Po okresie, w którym wystarczyło oświadczenie złożone przez rodziców o zaszczepieniu dzieci, od poniedziałku obowiązywać będzie bezwzględny nakaz przedstawienia zaświadczeń lekarskich. (http://www.tvn24.pl)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.