Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  83 członków

Nordost Klub
IGNORED

KLUB MIŁOŚNIKÓW KABLI FIRMY NORDOST


Gość cdplay.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy któryś z szanownych fanów tej marki ma doświadczenie z glsnikowym white lightning i blue haeven (starsza seria -srebrny przewód z niebieskim paskiem) .

Jak można te dwa przewody sklasyfikować w stosunku do siebie,? Bardzo mile widziane opinie osób które miały okazje posłuchać tych dwóch glosnikowcow :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Myśle, że z tysiąc Odinów zeszło, jak nic. Pamiętajmy o krajach arabskich, Rosji i Chinach.

Calkiem mozliwe. Sa ludzie na swiecie dla ktorych 22 tys euro nie robi wiekszego wrazenia...

Trafna uwaga z tymi Chinczykami i Rosjanami, od pewnego czasu przygladam sie aktywnosci turystow z tych krajow.... widac ze lubia i przede wszystkim moga wydawac "grube" tysiace na roznego rodzaju dobra (odziez, bizuteria itp)

Edytowane przez Kacper525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Witam, chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat kabla:NORDOST FLATLINE BLUE HEAVEN

Mogę go kupić za 200 zł 2mb. Jest to kabel przygotowany do centralnego czyli cztery sekcje po sześć złączone po dwie na jeden banan. Czy można coś takiego rozdzielić i zrobić z tego kabel 2x2m.

No i pytanie czy ten kabel jest wart cokolwiek, czy raczej taki sobie?

DCD 2010, PMA-2020AE, SR7007+ Diy MTM W15, focal be, W15 / ceol n9 + excite x16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat kabla:NORDOST FLATLINE BLUE HEAVEN

Mogę go kupić za 200 zł 2mb. Jest to kabel przygotowany do centralnego czyli cztery sekcje po sześć złączone po dwie na jeden banan. Czy można coś takiego rozdzielić i zrobić z tego kabel 2x2m.

No i pytanie czy ten kabel jest wart cokolwiek, czy raczej taki sobie?

 

Zamiast tego kup Chorda Oddysey 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam do sprzedania

Nordost Red Dawn LS -seria druga-ostatnia - xlr- 1 metrowe oby dwa - dwie pary w pudelkach kupione w sklepie przeze mnie ostatniej jesieni.

oraz Heimdal glosnikowy Bi-wirwing seria I w pudelku kupiony z drugiej reki dlugosci 2*2metra

 

info na priv

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co zmieniasz? I jakieś może słówko o tym, jak to gra takie coś na xlr ;)

 

Red dawn ls gra najpelniejszym dźwiękiem w kablach nordøst - sygnalowych - w nieabstarkcyjnych cenach - nastepny nowy Heimdal ładnie grał góra ale na elektrokompaniecie AW180 jazgotal podpiety pod Kefy QX 40 dopiero sprawę zalatwili drogue kable zasilające na odsłuchu jak byli u mnie koledzy i takowe przetargali wiec heimdale wypozyczone szybko oddałem co by się przez nieuwagę z nimi nie ożenić. Same red dawny podpiete pod cd, i końcówki z heimdalem jako głośnikowym sprawdziły się wyśmienicie, było trochę metalucznej Góry delikatnie W Dźwięku Ale To był już efekt kefow, kopulka i sredniotonowy tam jest metalowy ukag uniqu -musiałem z podlogowkami się rostac mój pokój zwłaszcza lewej kolumny nie nadaje się, dość zamknięte miejsce plus sofa w kształcie c zamykająca dół kolumny wiec przeszłem na monitory, później zmieniłem końcówki na lampę i ze względu ze monitory mają przewagę gory , niesamowitej góry musze szukać jak dociazyc maksymalnie dźwięk w dół a tym samym nie stracić szczegółów i to może być karkołomne impreza. Ale do tranzystorów i pełnych kolumn polecam tę kable - patrząc na w miarę dobry sprzęt będzie to bardzo dobry wybór jak ktoś zna kable nordøst - blue haven , i niższe z nimi odpadają, moim zdaniem,

Możliwe że będę miał jeszcze spm reference bez pudełka 2 X 2metra pojedyncze głośnikowe, jak przyjaciel się nie określi.

Oraz pół metrowy Kimberl ks 1120 -xlr bo chyba zrezygnuje z przerabiania go na RCA - dobre wtyki zakręcane to około 500zl wiec pochopna decyzja na dniach o jego zakupie.

 

 

 

Możliwość zamiany na drogie kable zasilające bo potrzebuje do mojej lampy masę prądu, co za ile i jak z dopłatą z mojej strony czy czyjejś to ewentualnie w trakcie rozmowy -możliwość dogadania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żadna to okazja i kabelek to nic specjalnego?

u siebie korzystam z tego kabelka; blue haven single wire, wczesniej mialem flat line gold, pozniej white lightning -w moim przypadku blue haven okazal sie zdecydownaie najlepszym rozwiazaniem. Warto oczywiscie najpierw posluchac i samemu ocenic czy kabelek w zestawieniu ktore posiadasz spelni Twoje oczekiwania. Kiedys poprosilem przedstawicieli Nordost o opinie na temat blue haven flat line i porownali go do glosnikowca z nowej serii "purple flare". Blue haven single wire takze ma dwie sekcje na jeden banan (widoczne na zalaczonym zdjeciu), napewno przy rozdzielaniu przewodu bedziesz mial duzo roboty bo izolacja jest delikatna - na Twoim miejscu zaoferowalbym 180 pln i bral.

post-48920-0-79849100-1455964396_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie korzystam z tego kabelka; blue haven single wire, wczesniej mialem flat line gold, pozniej white lightning -w moim przypadku blue haven okazal sie zdecydownaie najlepszym rozwiazaniem. Warto oczywiscie najpierw posluchac i samemu ocenic czy kabelek w zestawieniu ktore posiadasz spelni Twoje oczekiwania. Kiedys poprosilem przedstawicieli Nordost o opinie na temat blue haven flat line i porownali go do glosnikowca z nowej serii "purple flare". Blue haven single wire takze ma dwie sekcje na jeden banan (widoczne na zalaczonym zdjeciu), napewno przy rozdzielaniu przewodu bedziesz mial duzo roboty bo izolacja jest delikatna - na Twoim miejscu zaoferowalbym 180 pln i bral.

Ciekawie - "na krzyz" wpiete w terminal.O ile dobrze zauwazylem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.