Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Kappy 8.2i za 8tzł!

Fajne wyliczenie.

 

Nie sledze calego watku od poczatku, szkoda, ze nie odpisujesz konkretnie na pytania tylko tak na okolo :P Tu jest 80 stron watku, przeciez nie bede szukac tracac godzine albo dwie ile dostales na swoje kolumny.

 

No to ile kosztowala calosc?

Edytowane przez robsonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj.. do tych 10 tys. dodaj powiedzmy dniówkę w wysokości powiedzmy 50zl (tak żeby nie przesadzić) pomnóż powiedzmy przez 9 miesięcy a' 20 dni roboczych.

 

bo czas to pieniądz.

 

plus rehabilitacja i zszarpane nerwy. plus czas spędzony na forum na przekonywaniu, ze koniec końców nie będzie tak źle, a dźwięk ZAGRA i się obroni.

 

wtedy obraz kosztow rysuje sie delikatnie inaczej niż szacowane 10k PLN

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robsonic, nie drąż tematu, widzisz, że HQ150 nie chce odpowiedzieć ile zapłacił, to jego sprawa, ja też myślę, że za całość ok. 10 tys, a więc niedrogo - bo obudowy są super, a głośniki i elektronika - nie wiem, ale jakby to nie grało, to za 7 tys nie da się kupić elektroniki do systemu aktywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robsonic, nie drąż tematu, widzisz, że HQ150 nie chce odpowiedzieć ile zapłacił, to jego sprawa, ja też myślę, że za całość ok. 10 tys, a więc niedrogo - bo obudowy są super, a głośniki i elektronika - nie wiem, ale jakby to nie grało, to za 7 tys nie da się kupić elektroniki do systemu aktywnego.

 

Napisal mi w innym watku , ze jest ''laikiem'' wiec nalezy mu wybaczyc pewne rzeczy. Ale mysle, ze ''laik'' powinien wszystkie uwagi notowac i wyciagac poprawne wnioski i uczyc sie na bledach.

Oczywiscie, ze elektronika w dobie XXI wieku to bulka z maslem. Sam zamawiam wszystko bezposrednio z Hong Kongu czy Shenzhen i przebitka cenowa jest ogromna (zwlaszcza przy zamawianiu duzych ilosci komponentow). Malo tego, nawet zlecenie wykonania komus ''tam'' wzmacniacza sie moze oplacic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gddzie ja Ci napisałem że jestem laikiem więc należy mi wybaczyć pewne rzeczy?!

 

Napisalem, ze napisales ze jestes laikiem... Druga czesc zdania jest ode mnie, zupelnie delikatnie i bez uszczypywania. Cholera jasna zamienilem 3 zdania z Toba a juz widze jakies dziwactwa i zmiane znaczenia wypowiedzi...Ciezko sie z Toba dyskutuje. To napiszesz mi w koncu ile dales za calosc czy mam sie domyslac?

Edytowane przez robsonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

No fajnie że sprostowałeś.

Nie wydaje mi się żeby ze mną się źle gadało ale oczywiście masz prawo do własnej na ten temat opinii.

Nie lubię natomiast przekręcania i wmawiania innym że powiedzieli coś czego na pewno nie powiedzieli. Lubię konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię natomiast przekręcania i wmawiania innym że powiedzieli coś czego na pewno nie powiedzieli. Lubię konkrety.

 

Ja tez lubie konkrety, a Ty mi zagadki z cena zapodajesz i nadal nie odpowiedziales na pytanie. Jesli to tajemnica to napisz wprost a nie chowasz sie z odpowiedzia miedzy wierszami. Co Ty obcokrajowcem jestes i nie rozumiesz czasami? Trzeba byc konsekwentnym do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 4tzł.

Już masz jasność?

 

Za sztuke czy komplet? :P - zarcik oczywiscie..

 

PS. Kazdy ma inna cene. Zupelnie jak z samochodami.. No to 6 tys to cena OK, lecz czas wyczekiwania nieakceptowalny.

Edytowane przez robsonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kosztował ten system tyle ile dostałem za kappy 8.2i plus dwa tysiące złotych i dziewięć miesięcy oczekiwania. Dodatkowo zwracam sustem dzielony który miałem poprzednio ale dostanę jeszcze końcówke do kina domowego siedmiokanałową.

 

Czyli do tych sześciu dodać trzeba jeszcze parę(nascie) które zapłaciłeś wcześniej za swój dzielony. Dopiero wtedy zrobi się jasność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, bo o tym wspomniałeś ty, ale nie wspomniałeś ile zapłaciłeś za zagrę.

Nie wiem czy parę, czy paręnaście, dlatego naście napisałem w nawiasie.

Rozumiem, że zagrę oddajesz dopiero jak będziesz miał KD?

 

A tak z innej beczki, z ciekawości, nie przeszkadza ci w sypialni wzmacniacz bez pilota? Wiem, że muzyke można wyłączyć czy przyciszyć w odtwarzaczu, ale świadomość, że wzmacniacz ciągnie prąd przez całą noc, czy wstawanie zaspanym, żeby wyłączyć dla mnie byłoby dyskomfortem. No a za jednak łączne paręnaście trochę komfortu się należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
<br />To prawda, bo o tym wspomniałeś ty<br />

Jesteś pewien?

 

<br />Mnie kosztował ten system tyle ile dostałem za kappy 8.2i plus dwa tysiące złotych i dziewięć miesięcy oczekiwania. Dodatkowo zwracam sustem dzielony który miałem poprzednio ale dostanę jeszcze końcówke do kina domowego siedmiokanałową. <br />

 

<br />A tak z innej beczki, z ciekawości, nie przeszkadza ci w sypialni wzmacniacz bez pilota? Wiem, że muzyke można wyłączyć czy przyciszyć w odtwarzaczu, ale świadomość, że wzmacniacz ciągnie prąd przez całą noc, czy wstawanie zaspanym, żeby wyłączyć dla mnie byłoby dyskomfortem.<br />

Nie zostawiam go pod napięciem na noc. Też by mnie to drażniło.

Jakoś dyskomfortu z użytkowania nie odczuwam. Może już się przyzwyczaiłem:-)

A miałem tam już wzmak z pilotem HK990. I jakoś nie tęsknię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tośmy się dogadali. Ja pisze, że pisałeś o tym że oddajesz zagre i dostajesz KD, tylko nie napisałeś ile ta zagra kosztowała, a ty wklejasz swój post gdzie właśnie o tym pisałeś :)

 

Nie zostawiam go pod napięciem na noc. Też by mnie to drażniło.

Jakoś dyskomfortu z użytkowania nie odczuwam.

A kto wyłącza, ty czy żona? Bo jak żona, to też bym specjalnie nie odczuwał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

To prawda tylko trzeba jeszcze odjąć końcówkę siedmiokanałową którą dostanę.

 

z tego co ja pamiętam, to końcówkę siedmiokanałową, miałeś dostać w ramach rekompensaty za, masakryczne wręcz, przekraczanie przez darkula umawianych terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja pamiętam, to końcówkę siedmiokanałową, miałeś dostać w ramach rekompensaty za, masakryczne wręcz, przekraczanie przez darkula umawianych terminów.

ale jazda, też pamiętam, że końcówka miała być gratis za zwłokę i zszargane nerwy, ale nie mój biznes...

z drugiej strony, skoro po zapłacie za sprzęt trzeba czekać niemiłosiernie, to jak Pan Darek zrobi komuś coś gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jazda, też pamiętam, że końcówka miała być gratis za zwłokę i zszargane nerwy, ale nie mój biznes...

z drugiej strony, skoro po zapłacie za sprzęt trzeba czekać niemiłosiernie, to jak Pan Darek zrobi komuś coś gratis?

gratis to chyba loda..

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

kuźwa, przecież darkul, to normalnie jak Kalibabka - co prawda, branża inna - ale motyw ten sam: wyrwać kasę i kopnąć w dupę.

 

PS. http://natropie.onet.pl/inne/oszustwa/pieniadze-i-seks-uwodzicielski-tulipan,1,4996240,artykul.html - przypomnienie dla młodzieży.

 

Liczyły się tylko pieniądze i seks. Najczęściej uwodził naiwne dziewczyny w wieku 15-17 lat pochodzące z zamożnych domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błysnąłeś stary, myślałem, że tu nie będzie więcej głupoty niż np. na forach Onet, ale postarałeś się...

stary, patrząc na to co megakonstruktorre wyrabia i na to jak częściowo Ty i całkowicie HQ się podkładacie (podkładaliście, bo ty spuściłeś z tonu a HQ więcej nie pisze bo go rozwalcowało) to co innego pozostaje jak chwytać za słówka i dobrze się bawić?

poza tym poziomu w tym wątku nie ma. to równia pochyla...

Edytowane przez teegebaeck

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.