Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny pytam gdzie napisałem, dosłownie że warto ryzykować.

Albo przeprosisz, że to jednak nie były moje słowa.

Czekam.

 

wkleiłem powyżej

 

to inaczej zaproponuję,

 

przeprosze uniżenie drogi kolego jak napiszesz ,że sumując doświadczenia ( z pełną świadomością iż Ci się dźwięk podoba ) nie warto zamawiać u Darkula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtDeco, jakie Ty prochy bierzesz? wyluzuj, te Twoje teorie są rodem z PIS-u.

Oczywiście HQ150 wykosztował się nieco, ale to są jego koszty, które nie trafiły do darkula - przecież kolumny sam sobie sprawił, a darkul zrobił elektronikę - jeśli dobrze liczę ta elektronika ile kosztowała? 2 czy 3 tys.? za tyle nie da się NIC kupić. Inna sprawa, ze w sumie koszty pozostają po stronie HQ150 - i trzymać kciuki, żeby to wszystko dobrze zagrało. Masz problemy z logicznym myśleniem, nikogo w żadne bagienko nie wciągam - wystarczy przeczytać ze zrozumieniem moje posty. Twoje lamenty i paru innych są nieco przesadzone - zauważ w KOŃCU - że HQ150 sam sobie kupił kolumny, jeśli zagra nie zagra:) to będzie musiał być może poszukać jakiejś elektroniki, nie wiem jak jaśniej Tobie wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtDeco, jakie Ty prochy bierzesz? wyluzuj, te Twoje teorie są rodem z PIS-u.

 

nie napisałem, że robicie to celowo. ale to odnosi taki skutek . możesz się z tym niezgadzać, możesz mnie obrażać ale tak jest.

 

 

Czy wydaje ci się ,że bez ingerencji darkula HQ poszedłby do stolarza po obudowę do głośników car audio ?

 

 

2-3 tys + kappy + obudowy + plus głosniki to są wszystko koszta interesu z darkulem bo gdyby nie ten interes to by ich nie poniósł na to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem, Pan Darek pisał gdzieś w lutym, że buduje kilkanaście kolumn (!!!) klientom, pisał też gdzieś, że mają być ciężkie i mają kosztować sporo - tu nie podał chyba ceny, ciekawy jestem tej historii, nikt nic nie pisze... a historia wydaje się naprawdę fantastyczna...

 

No i gdzie są te wzmacniacze, których seryjną produkcją miała się zająć jakaś poważna firma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Artdeco.

Ostatni raz proszę. Pokaż mi wpis gdzie napisłem, że warto ryzykować i kupować u Darkula.

Dosłownie a nie Twoją interpretację.

Albo przeproś za wkładanie mi w usta słów których nie powiedziałem.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to popatrz jak zmieniasz oczekiwania

 

To klonie pokaż mi taki mój tekst.

Czekam.

 

więc jak przytoczyłem tekst to wtedy oczekiwanie się zmieniło

 

Po raz kolejny pytam gdzie napisałem, dosłownie że warto ryzykować

 

teraz już jest dosłownie

 

 

Komunikacja polega na tym ,że ktoś interpretuje twoje słowa.

Jeśli je źle zinterpretowałem to napisz ,że nie zaryzykowałbyś więcej interesów z darkulem a wtedy przeproszę.

 

 

jeśli tego nie napiszesz to oznacza, że zinterpretowałem prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

To idź sobie klonie wmawiać swoje interpretacje jako słowa przez kogoś innego wypowiedziane, gdzie indziej.

Ja uważam takie chamskie zagrywki jako dalece nie w porządku.

Co do interesów z Darkulem to ja już swoje powiedziałem.

Jeśli ten obecny system mi wreszcie zagra prawidłowo, to nie wykluczam zakupu u niego czegoś jeszcze w przyszłości. Ale tylko pod warunkiem otrzymania tego na próbę a później zapłata.

Już to zresztą też sam pisałem.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie są te wzmacniacze, których seryjną produkcją miała się zająć jakaś poważna firma ?

to właśnie jest taki pic na wodę - mi robił kolumny 3 miesiące, drugich po pół roku w ogóle nie dostałem, HQ150 ze swoich zrezygnował po paru miesiącach...a teraz Pan Darek robi kilkanaście na raz?, czy on wie w co się pakuje? bajeczki

 

Jeśli ten obecny system mi wreszcie zagra prawidłowo, to nie wykluczam zakupu u niego czegoś jeszcze w przyszłości. Ale tylko pod warunkiem otrzymania tego na próbę a później zapłata.

Już to zresztą też sam pisałem.

raczej nie licz na to, mi nigdy nic nie wysłał do odsłuchu, choć wiele razy sam pierwszy o tym wspominał, lecz nigdy nie zrealizował, Pan Darek działa dopiero jak ma pieniądze na koncie. Ale kto wie..może masz u niego lepsze ścieżki wydeptane. Myślę, że może wysłać coś co ma aktualnie "na stanie", ale nic rzeźbić nie będzie bez wpłaty...zresztą nie ma teraz czasu - przecież robi Tobie tą końcówkę do kina domowego, lepiej go teraz nie rozpraszać i nie zawracać głowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
<br />raczej nie licz na to, mi nigdy nic nie wysłał do odsłuchu, choć wiele razy sam pierwszy o tym wspominał, lecz nigdy nie zrealizował, Pan Darek działa dopiero jak ma pieniądze na koncie<br />

Nie do końca prawda.

ja już dostałem pierwszy wzmak do odsłuchu bez zobowiązań.

A był wykonany pod moje potzreby i według moich wymagań.

Ten który go kupił po mnie tak samo miał dwa tygodnie na odsłuch i decyzję.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca prawda.

ja już dostałem pierwszy wzmak do odsłuchu bez zobowiązań.

A był wykonany pod moje potzreby i według moich wymagań.

Ten który go kupił po mnie tak samo miał dwa tygodnie na odsłuch i decyzję.

HQ150 nie mam powodu Tobie nie wierzyć, ale jesteś pewny, że Pan Darek rzeczywiście budował Tobie wzmacniacz? bo na jego słowach to ja bym nie polegał, a nawet na zdjęciach, bo to jest gigant w ściemnianiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Tak jestem pewien.

Na 100%. Miałem wtedy ASR -a w stereo i chciałem go razem z Zagrą spiąć do kupy do bi-ampingu.

I Zagra była pod to budowana, chociaż w ogóle się to potem nie przydało.

 

Nadal jesteś zafascynowany facetem, który zaszedł cię od pleców i sprawił sobie rozkosz twoim kosztem, HQ150?

O następny bezczelny wpis.

Pokaż mi gdzie napisałem że jestem nim zafascynowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w przeciwieństwie do początków wolisz odpisywać na pyskówki jak na konkretne pytania. Czy może to niewygodne pytanie było?

 

HQ wspominal ze zajrzal przez szparki i na oko wszystko ladnie i ok,na ucho tez gra :)

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten obecny system mi wreszcie zagra prawidłowo, to nie wykluczam zakupu u niego czegoś jeszcze w przyszłości. Ale tylko pod warunkiem otrzymania tego na próbę a później zapłata.

 

Tego nie zrozumiem, ja drugi raz nie robię interesów z cwaniakami i nierzetelnymi fachowcami, na których się przejechałem, no cóż pewnie mamy inne podejście do pewnych spraw.

 

Tylko mi odpowiedz, jak już coś kupisz według Ciebie w "bezpieczny" sposób od Darkula, a po miesiącu Ci się zepsuje i nie będziesz mógł doprosić się naprawy to ponownie założysz na forum wątek dyscyplinujący ?

Edytowane przez omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pouczajacy,przestrzegajacy,otwierajacy oczy no i przede wszystkim WALCUJACY a takze i instruktazowo i ksiazkowo banujacy za wszech obecny,razacy brak kultury :)

 

Dyscyplinujący Darkula, przecież po to został założony, aby pod presją wielu osób z forum Darkul wywiązał się ze zobowiązania i nie wykręcił HQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie? "Pana Darka", czy twoim? Bo pytanie w pierwszej konfiguracji brzmi: czy mogę wziąć kasę, robić sprzęt wiele miesięcy i przysłać zepsuty w którąś środę? A w drugiej: Czy mógłbyś mnie zrobić w bambuko, bo ja to lubię?

A mówiąc poważnie, to po całym tym cyrku, którym raczyłeś użytkowników forum, mógłbyć w końcu opowiedzieć, jak to, do cholery, gra. Jaka to jest jakość? Czy warto było? HQ, nie udawaj, że nie wiesz, o co pytam.

Edytowane przez SzuB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.