Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest marketingowo-sprzedażowe mistrzostwo świata p. Kuleszy - zamienić poziom walcowania najlepszych na rynku integr do cieszenia się z otrzymania czegokolwiek. I to w taki sposób, że zainteresowany nawet nie zdaje sobie sprawy z faktu przejścia takiej wstecznej ścieżki swoich oczekiwań. Naprawdę, mistrzostwo planety!!!

 

Czy ten pan nie wykłada na którymś z uniwersytetów lub nie prowadzi szkoleń, kursów, bo bym się chętnie zapisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak powstrzymajmy się od gloryfikowania zjawiska "pan darek". To co zaprezentował, to zwykłe cwaniactwo, krętactwo i niesłowność. Dodając chamskie samochwalstwo i bzdety o ilości zamówień zachwyconych pt/klientów.

Przypadek Pana HQ150 powinien pozostać kanonem, jak nie powinien zachowywać się nabywca w obliczu zjawiska "pan darek".

A już deklarowanie dalszej współpracy z Drakulem świadczy wyłącznie o Panu HQ150.

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtDeco, jakie Ty prochy bierzesz? wyluzuj, te Twoje teorie są rodem z PIS-u.

Oczywiście HQ150 wykosztował się nieco, ale to są jego koszty, które nie trafiły do darkula - przecież kolumny sam sobie sprawił, a darkul zrobił elektronikę - jeśli dobrze liczę ta elektronika ile kosztowała? 2 czy 3 tys.? za tyle nie da się NIC kupić.

Z tego co pamiętam, HQ napisał że w rozliczeniu jeszcze Kappy (za ok. 4 tys.). Więc to zmienia postać rzeczy. Za 7 tys. możan coś z fajnych używek znaleść. Inna rzecz, czy coś takiego. Tu mamy do czynienia z unikalną robotą rzemieślnicą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, HQ napisał że w rozliczeniu jeszcze Kappy (za ok. 4 tys.). Więc to zmienia postać rzeczy. Za 7 tys. możan coś z fajnych używek znaleść. Inna rzecz, czy coś takiego. Tu mamy do czynienia z unikalną robotą rzemieślnicą :)

racja, nie wiedziałem, że Kappy trafiły do darkula ! coś chyba nie tak, po co darkulowi te kolumny?

jeśli kolumny HQ150 sprzedał Kappy a nie oddał w rozliczeniu, to chyba interesu nie zrobił złego, ale trzeba by podliczyć.

2500 za obudowy masywne + 1000 za głośniki + 3-4 tys. (nie wiem ile) za elektronikę = 6500-7500 za kolumny ze wzmacniaczem to nie jest duży pieniądz. Pomijam tu zszargane nerwy przez ponad pół roku. Przypominam, że HQ dostanie (?) jeszcze końcówkę do kina domowego, to w sumie nie wyjdzie na tym źle, ale pod warunkiem, że system zagra poprawnie - tzn. na miarę tych wydanych 7 tys.

Ale nie wiem czy dobrze liczę, to musiałby sam HQ150 potwierdzić, coś mi się zdaje, że chyba w ich "umowie" był warunek, że HQ zwraca darkulowi swoją darkulową integrę (nie wiem ile wydał na nią) - to wtedy sytuacja się zmienia - nie 7 tys, lecz ?

Edytowane przez damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne pytania.

A czy ty musisz pić od rana? Nie możesz wreszcie się opanować i zadać chociaż jednego pytania na poziomie?

 

HQ przecież na normalne pytania też nie odpowiadasz.

Pomijam głupawe, które tutaj też się pojawiły, ale były pytania o zdjęcia środka sprzętu, które sam obiecywałeś przez kilka miesięcy - i co ?

 

Były pytania dokładnie jakie regulacje posiada ten aktywny wzmacniacz, napisałeś tylko lakonicznie o jakichś pokrętłach.

 

Były pytania o dokładne koszty, cenę tego interesu też jakieś lakoniczne wypowiedzi, kilka razy odpisywałeś, że już pisałeś i nie będziesz się powtarzał, a tak naprawdę nigdy dokładnie tego nie rozpisałeś.

 

Było więcej konkretnych pytań, na które nie odpisałeś, jakbyś ich nie widział. Już wcześniej zauważyłem, że nie ma co pytać bo tak samo odpowiadasz jak Twój konstruktor.

 

Damjan ile to wszystko wyszło to kto wie, HQ nie ma ochoty o tym mówić, zresztą jaką masz pewność, że dowiedziałbyś się prawdy ?

Sprawa druga czy to drogo czy tanio, to tak naprawdę nie ważne, że ma za to wielkie kolumny i 100 kanałowy aktywny wzmacniacz i jakieś suweniry, ważne do jakiego dźwięku można to porównać, za jakie pieniądze "normalnie" można uzyskać taki poziom.

Można sobie zbudować kolumny wielkości ściany w salonie tylko, że niekoniecznie to musi dobrze zagrać.

Edytowane przez omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damjan i Ty o kurkach za 15zl prawisz:)

racja, nie wiedziałem, że Kappy trafiły do darkula ! coś chyba nie tak, po co darkulowi te kolumny?

jeśli kolumny HQ150 sprzedał Kappy a nie oddał w rozliczeniu, to chyba interesu nie zrobił złego, ale trzeba by podliczyć.

2500 za obudowy masywne + 1000 za głośniki + 3-4 tys. (nie wiem ile) za elektronikę = 6500-7500 za kolumny ze wzmacniaczem to nie jest duży pieniądz. Pomijam tu zszargane nerwy przez ponad pół roku. Przypominam, że HQ dostanie (?) jeszcze końcówkę do kina domowego, to w sumie nie wyjdzie na tym źle, ale pod warunkiem, że system zagra poprawnie - tzn. na miarę tych wydanych 7 tys.

Ale nie wiem czy dobrze liczę, to musiałby sam HQ150 potwierdzić, coś mi się zdaje, że chyba w ich "umowie" był warunek, że HQ zwraca darkulowi swoją darkulową integrę (nie wiem ile wydał na nią) - to wtedy sytuacja się zmienia - nie 7 tys, lecz ?

 

jakie "umowy"?

jakie faktury?

jakie gwarancje?

Edytowane przez Wieprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieprz, o co Ci chodzi? komu potrzebna jakaś faktura? jakieś umowy? ja tego nie potrzebuję, od Majkela kupiłem kiedyś wzmacniacz i parę kabelków - też bez faktury, a wszystko było OK, wiele ludzi tak zrobiło i byli zadowoleni. Co Ciebie boli? tragedia HQ150 czy uszczerbek Skarbu Państwa z powodu nieodprowadzonych podatków przez darkula?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konfident,

dalem cynk skarbowce o calym audiostereo.

 

numery ip,niki,wpisy z podanymi cenami,kontekst,konkrety,itd.

 

dobra baza danych dla skarbowki.

Zastanawia mnie Twoja miłość do tego urzędu. Nie wystarczy ich naturalna skłonność do opodatkowania wszystkiego? Gdy np. zostaniesz zaproszony na firmowy bankiet ze szwedzkim stołem, chcieliby byś odprowadził podatek od zjedzonych (pardon, „pozyskanych”) „korzyści”. A Ty chcesz im pomagać? Mało utrącili nawet poważnych firm, bo wymagają podatku od wystawionych faktur a termin spłacenia guzik ich obchodzi? Czy raczej chodzi o zaszkodzenie HQ i Darkulowi w imię zupełnie bezinteresownej, jakże polskiej złośliwości?

A tak BTW. Wstaw proszę skany faktur, które wystawileś, gdy sprzedałeś komuś kabelki lub wzmacniaczek. No i (aby inaocznić najwyższe standarty moralne) Pit z ujętymi „korzyściami”. Prowadziłeś przecież dzialalność handlową.

Prawdziwy z Ciebie „Wieprz” :) Lubisz sobie „poryć”, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były całe hordy ORMO (ochotnicza rezerwa milicji obywatelskiej dla niezorientowanych). Dzisiaj ORMO nie istnieje ale mentalność pozostała i gdzieś musi znaleźć ujście, więc niektórzy chętnie przyjmują rolę wolontariuszy, tym razem urzędu skarbowego.

"A little knowledge inclineth men's minds toward atheism, but greatness of knowledge bringeth men's minds back again to God" Lord Bacon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że dyskusja utknęła... lecz biorąc pod uwagę liczbę dzisiejszych bananów to nie ma kto zabierać głosu... już niedługo zostanie tylko autor wątku i oczywiście Megakonstruktor i jego super dzieło w tle... zresztą Pan K. jest pewnie teraz zajęty wydłubywaniem paproszka z przekaźniczka :-) rozumiem jutro wysyłka (środa!!!) - może mała rada: wywal chłopie to g... idź do sklepu i kup sobie coś co przede wszystkim działa... a nie gonisz króliczka (lemurka) prawie rok a w Twojej sypialni nadal cisza... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Cisza w mojej sypialni jest chyba trzy miesiące, jak Kappy mnie opuściły.

W sklepie to niestety mnie nie stać. Mam ASR-a, który już sporo kosztuje, a niestety nie spełnia do końca moich wymagań. Niestety a Twojej małej rady na razie nie skorzystam.

Skąd masz wieści że jutro wysyłka?

Ja mam numer paczki z którego wynika że towar wysłany. Przekaźnik więc jak widzisz wymieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieprz, o co Ci chodzi? komu potrzebna jakaś faktura? jakieś umowy? ja tego nie potrzebuję, od Majkela kupiłem kiedyś wzmacniacz i parę kabelków - też bez faktury, a wszystko było OK, wiele ludzi tak zrobiło i byli zadowoleni. Co Ciebie boli? tragedia HQ150 czy uszczerbek Skarbu Państwa z powodu nieodprowadzonych podatków przez darkula?

 

po co faktura?

 

a po to ze jak masz problem gwarancyjny to masz dokument zakupu, na ktorym mozesz oprzec swoje roszczenia i w razie oststecznosci masz cos co mozesz jeko dowod w sadzie przedstawic.

 

po co umowa?

 

bo dzentelmenow juz nie ma na tym swiecie i nikt nie wierzy w umowy slowne "przyklepane" usciskiem dloni.

 

zawsze jest tak ze jak cos dziala i klient zadowolony to nic nie trzeba i jest OK.

Schody zaczynaja sie wtedy gdy cos nie dziala, gdy sprzet rozni sie od zamowionego albo dostawa opoznia sie o pierdyliard miesiecy.

 

 

a juz jutro sroda.

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.