Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teegeback

Masz rację poziom wypowiedzi tu jest kiepski.Postaram się go trochę podnieść.

Zacznę od Ciebie. Idź chwytać za słówka gdzie indziej.

Zanim wyrzucisz mi kolejnego posta, powiedz co ze zdjęciami lepszej jakości TWOJEGO zestawu? Jest parę osób ciekawych bez złośliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Zapraszam w skromne progi wszystkich tych ,,bez złośliwości''.

Niestety nie mam tutaj takiej władzy, żeby jakieś posty wyrzucać.

Będą mogli sobie pooglądać i posłuchać. Nawet dam pomacać.

Moderacja w osobie cira zdecydowała że Klub wyrobów Darka Kuleszy nie ma racji bytu na tym forum. No to nie ma i gdzie zdjęć zapodać.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w skromne progi wszystkich tych ,,bez złośliwości''.

Niestety nie mam tutaj takiej władzy, żeby jakieś posty wyrzucać.

Będą mogli sobie pooglądać i posłuchać. Nawet dam pomacać.

Moderacja w osobie cira zdecydowała że Klub wyrobów Darka Kuleszy nie ma racji bytu na tym forum. No to nie ma i gdzie zdjęć zapodać.

 

A co stoi na przeszkodzie , zebys je zamiescil wlasnie tu ? Mieszkasz na poludniu naszej ojczyzny , ja jestem z polnocy , nie ma szans na osobiste stawiennictwo :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co stoi na przeszkodzie , zebys je zamiescil wlasnie tu ? Mieszkasz na poludniu naszej ojczyzny , ja jestem z polnocy , nie ma szans na osobiste stawiennictwo :-(

Dokładnie. Co szkodzi zamieścić fotki tutaj? Wiadomo, będzie paru takich, co będą wydziwiać, większość grzebacze. Natomiast paru jest zwyczajnie ciekawych, bo czytaliśmy o Twoich przebojach, zachwytach kolegów. Nie rozumiem, dlaczego fotki mają być takie tajne? Chcemy tylko zobaczyć szczegóły bo lubimy „rozebrane” zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż publiczne oskarżanie kogoś o kłamstwo bez jakiegokolwiek pokrycia.

Ja wiem, że to się zdarza, ale wypadało by chyba potem przeprosić?

Czy znowu Ty też strzelisz foszek i znikniesz?

 

daj spokoj panie kulturalny,ja nie chce dyskutowac z toba,przepraszac czy wyjasniac cokolwiek. dla mnie jestes po prostu bardzo zabawny facet i nie moge sie powstrzymac od kilku linijek sarkazmu w twojastrone ale to nic osobistego,po prostu poprawiasz mi humor swoimi wpisami :) peace.

Edytowane przez hydrogen

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

No rozumiem. Oskarżyć kogoś publicznie o kłamstwo a potem pisać, przecież nic się nie stało peace.

Jak dla mnie się stało. Nie lubię jak ktoś bezpodstawnie oskarża mnie o kłamstwo.

Więc na razie q...o daleko od peace. Panie niekulturalny.

ja zamknąłem twój watek klubowy ? klamstwo

Nie napisałem nigdzie że zamknąłeś ten wątek. Napisałem że Twoim zdaniem ten klub nie ma racji bytu na forum. Staraj się czytać to co zostało napisane. I tak faktycznie jest, bo inne kluby mają swoje miejsce a ten wywaliłeś do śmietnika. Gdzie tu jest nieprawda? A zamknąłem go ja, bo nie uważam za zasadne prowadzenie klubu w takim miejscu!

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj lepiej te zdjecia o ktore ludzie prosza.

 

Zdjęć nie będzie. Przecież zaraz powstawałyby klony tego cuda i spadła sprzedaz Panu Kuleszy hehe wiadomo

 

jesli dalej bedziesz pisal nieprawdę wtedy ten w który aktualnie piszemy / juz chyba ostatni watek bo może masz jeszcze jakiś kolejny w temacie sprzety Kuleszy /rzeczywiście ja zamkne

 

to dopiero tragedia będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
<br />HQ - odpisujesz , prostujesz , korygujesz , pouczasz , zawsze wszystko dookola tematu , natomiast omijasz szerokim lukiem wpisy i prosby osob o zdjecia .....<br />

Zdjęcia już zamieściłem.

Nie łapeię nikogo za słówka tylko prostuję pisanie nieprawdy. To mnie drażni, podobnie jak chamstwo i śmiecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Wystarczy poszukać. Ale O.K.zrobię to za Ciebie.

W poście 2019 są zdjęcia elektroniki systemu dzielonego, w 2142 masz nawet zdjęcia bebechów mojego poprzedniego dzielonego, a w klubie zdjęcia grajacego systemu razem z pakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam zdjęcia. jestem przekonany w graniczności z pewnością, że system PA Monacora za circa 2 tysie rozwalcuje na miazgę Wyroby Pana Kuleszy!

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień-dwa stanie w szranki ze wzmacniaczem w klasie D, zobaczymy, jak zagra polegnie, to się pożegnamy...

 

Rozumiem, ze wzmacniacz ''cyfrowy'' bedzie zasilac subwoofery?

 

Wystarczy poszukać. Ale O.K.zrobię to za Ciebie.

W poście 2019 są zdjęcia elektroniki systemu dzielonego, w 2142 masz nawet zdjęcia bebechów mojego poprzedniego dzielonego, a w klubie zdjęcia grajacego systemu razem z pakami.

 

Twoj sprzet wyglada bardzo ladnie. Mysle, ze przy odrobinie checi, pokombinowaniu z ustawieniami glosnikow i zabawie z galkami frajda ze sluchania muzyki gwarantowana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

 

 

 

 

 

 

Twoj sprzet wyglada bardzo ladnie. Mysle, ze przy odrobinie checi, pokombinowaniu z ustawieniami glosnikow i zabawie z galkami frajda ze sluchania muzyki gwarantowana :P

Dziękuję.

Zabawa trwa. Jest moim zdaniem bardzo dobrze. W połowie miesiącą chyba będę miał przyjemność gościć u siebie Darkula, to mi jeszcze ustawi to po swojemu.

Jutro chyba znowu będę miał u siebie kolegę z forum to się ze mną podzieli swoimi odczuciami.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa trwa. Jest moim zdaniem bardzo dobrze. W połowie miesiącą chyba będę miał przyjemność gościć u siebie Darkula, to mi jeszcze ustawi to po swojemu.

Jutro chyba znowu będę miał u siebie kolegę z forum to się ze mną podzieli swoimi odczuciami.

 

OK, Ale pamietaj ze najwaszniejszy jest rozstaw glosnikow, tak jak wysokosc anteny w nadajniku radiowym. Zycze powodzenia w uzyskaniu porzadanego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

gra nieźle, współpracuje z ATC SCM 40 i daje radę bez żadnego problemu.

Za tydzień-dwa stanie w szranki ze wzmacniaczem w klasie D, zobaczymy, jak zagra polegnie, to się pożegnamy...

 

Witam Kolegę,

mam pytanie czy zapowiadane jakiś czas temu porównanie dwóch wzmacniaczy odbyło się ?

Jaki zawodnik z klasy D brał w nim udział?

Można kilka słów jak wypadła IV w pająku w porównaniu do tego urządzenia?

pozdr.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.