Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Może ja coś pomieszałem.

No niestety tak jest.

U mnie był Bobonerek i jego kolega.

Zagrę na sprzedaż wystawił Bobonerek bo chciał chyba wyższy model kupić.

A paki od Azusa kupił ten kolega od Bobonerka.

Więc nie wiesz dokładnie a starasz się coś udowodnić.

 

ktos tu kulturalnie klamie :)

Myślisz że omen celowo wprowadza w błąd?

Nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQ,w klubie wzuciles zdjecia systemu,z tego co widac(pisze tutaj bo tam nikt nie ma prawa glosu) to jest on naprzeciwko lozka na ktorym zakladam ze lezysz w czasie odsluchow...? patrzac na wysokosc gwizdka i reszty glosnikow wydaje mi sie ze porownujac inne systemy do twojego trzeba by sie na podlodze klasc...

Edytowane przez hydrogen

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

HQ,w klubie wzuciles zdjecia systemu,z tego co widac(pisze tutaj bo tam nikt nie ma prawa glosu) to jest on naprzeciwko lozka na ktorym zakladam ze lezysz w czasie odsluchow...? patrzac na wysokosc gwizdka i reszty glosnikow wydaje mi sie ze porownujac inne systemy do twojego trzeba by sie na podlodze klasc...

 

gdzie na podłodze, coś się zmieniło?

ze zdjęć, które pamiętam, to raczej powyżej pozycji horyzontalnej.

no bo kolumny odchylone do tyłu były, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie wszystko dobrze się skończyło. Sprzęt jest, gra (wstępnie) super. Czekamy zatem na więcej szczegółów, opisów, porównań szczęśliwego właściciela.

 

Jedyny zgrzyt, to żeby czegokolwiek się dowiedzieć, trzeba było wyszukać wpisów HQ150 w wyszukiwarce, po kilkunastu minutach przekopywania kolejnych stron tego zaspamowanego wątku, człowiek mówi - dość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pre to HQ, Panerai , Spitfire , i kilku ludków w II'ce mieli/ją identyczne pre.

Jakoś było okay.

Mój preamp naprawdę brumiał, to nie mój wymysł, został naprawiony do tego stanu, że nie brumi, pozostało tylko brumienie w sytuacji gdy przykłada się rękę do obudowy pre lub końcówki. Został wymieniony element, który został błędnie zastosowany w tym sprzęcie, wbrew parametrom podanym przez producenta, chodzi o jakieś napięcia prądowe, ale dokładnie nie powiem,bo już nie pamiętam dobrze. Daje to podstawy do wątpliwości, że preampy są robione seryjnie w tym znaczeniu, że są powtarzalne...

Teraz się okazuje że i cudne ATC scm 40 ( które lubię ) też nie są dobre mimo że znacznie droższe od moich wypocin oraz że miały jeb...gwizdek. oczywiście tez pechowo , bo taki pechowiec jesteś.

Fakt, mam pecha, w ATC brzęczał jednak średniotonowy - przyjechał sprzedawca, wymienił głośnik na nowy, przy okazji zrobiliśmy odsłuch z dzielonym NAIM, integrą COPLAND, wszystko fachowo, bez żadnych formalności !

Ale zobaczysz ..... wrócisz.... , ale zrozumiem jak przez podstawionego kolegę.

o co chodzi z tym "podstawionym " kolegą? Mój kolega miał kupić ode mnie mój dzielony, ale brumiącego nie chciał, więc ustaliliśmy, że zrobisz mi nową integrę a ja odsyłam dzielony z powrotem. Jednak nowa integra jest znacznie gorsza od zagra II, odebrałem to jako kolejną nieuczciwość z Twojej strony, więc postanowiłem nic nie zwracać, biorąc pod uwagę cenę jaką zapłaciłem za dzielony oraz moje koszty naprawy preampa i ponad pół roku użerania się o swoje, do tego nowe kolumny, które miałem dostać i też nie dostałem. Na moich starych też zrobiłeś dobry interes i nie powinieneś mieć do mnie ŻADNYCH pretensji, tylko cieszyć się, że taki klient się trafił. Nikt tu nie był "podstawiany", przecież mówiłem, że nowa integra jest dla mojego kolegi.

Widzisz ....brak wiedzy powoduje że nie umiesz zdefiniować problemu .... bo to nie jest wina transformatora.

Przyślij ampa albo przyjedz. Nawet komisyjnie mogę udowodnić że to nie wina transformatora :) bo on jest sprawny.

nie obchodzi mnie czyja to jest wina, sprzęt ma działać, a burczy, to nie moja sprawa, żeby usunąć usterkę tylko konstruktora. Znowu mam pecha - u innych wszystko OK, tylko u mnie nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nowa integra jest znacznie gorsza od zagra II

 

Bzdura totalna ! To tak jakby IV była słabsza od II ki..dokładnie , bzdura.

 

Gwoli ścisłości czyjego autorstwa ta bzdura ? Bo naprawdę nie wiem na jakiej padace trzeba tego słuchać aby II okazała się lepsza.

 

Dalej nie wnikam. dzielonego mam w plecy, umiem z tym żyć... serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkul , napisałeś:

 

Chcesz looknąć w środek ? To sobie kup :)

 

 

 

 

Az tak ci wstyd pokazać wnętrze twoich cudów?

 

 

 

 

 

Chociaż nie , źle postawione pytanie ..

Ty nie masz wstydu - inaczej nie maiłbyś czelności dalej ujadać .

 

Możesz jakoś precyzyjniej zadać to pytanie?

 

 

 

Na Twoich zdjęciach NIE WIDAĆ żadnego kabelka - a powinno ich tam być zdaje się po cztery do każdej kolumny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoich zdjęciach NIE WIDAĆ żadnego kabelka - a powinno ich tam być zdaje się po cztery do każdej kolumny..

 

+

1

 

 

Raczej dwa razy osiem, toż to pasmowo amplifikowane, a przecież to purysta:-))

HQ150, arogancją i kpieniem z ludzi to ja ci nigdy nie dorównam.

Edytowane przez vlado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżą pod wykładziną , widać wybrzuszenie i wyjście z wykładziny , kable jakieś takie " z wyglądu zwykłe " post-35801-0-30698900-1371412912_thumb.jpg

 

Edytuję : a nie to jakaś taśma ?

Edytuję : albo w jakimś kanale w podłodze .

Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Na Twoich zdjęciach NIE WIDAĆ żadnego kabelka - a powinno ich tam być zdaje się po cztery do każdej kolumny..

Widać. Tylko krótkie elementy. Kable idą do prawej kolumny pod wykładziną i gąbką. Wychodzą i to widać i wchodzą do kolumny pomiędzy tą przednią dechą do skrzyni.

Nawet mogę Wam podać jakie:

na basy jakiś monster kable jakiś spłaszczony, i pleciona płaska Jantzena, oba 2,5mm, na średni i wysoki płaska taśma o szer 4cm.

Widać ją na zdjęciach przy obu kolumnach. Zresztą jak się przyjrzysz zdjęciom to widać lekkie załamanie, wykładziny pomiędzy kolumnami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia, które zamieściłeś w klubie to taki żart był?

To całą noc słuchaliście cudownego dźwięku z niepodłączonych kolumn???

Od dawna podejrzewałem, że razem z Drakulem jaja sobie z nas robicie.

Jesteście siebie warci.

Nie banuj, sam żegnam, ja nie lubię być dymany.

Wuluzuj lekko. Pytasz i sam odpowiadasz. Co Cię aż tak wkurza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuluzuj lekko. Pytasz i sam odpowiadasz. Co Cię aż tak wkurza?

Co? Krętactwo.

Sam HQ150 deklarował, że po odsłuchach opisze swoje wrażenia i zamieści zdjęcia o które prosimy. I co zamieścił? Zdjęcia sypialni? Nie umie biedactwo załączyć zdjęć podpiętego zestawu w przyzwoitej rozdzielczości? Zdjęć odpowiadających naszym prośbom? Zdjęcia wnętrza mnie osobiście nie są niezbędne, bo oceniać jakości wykonania nie mam zamiaru i za co zapłacił HQ150 również mnie mało obchodzi.

Dla tego uważam, że te zdjęcia to kpina z nas, szczególnie z tych którzy dokładnie napisali o jakie zdjęcia proszą.

Pozdrawiam W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Wrażeń nie bedę opisywał bo przecież już dawno temu napisaliście że doskonale wiecie co usłyszycie. Więc po co? Opis wrażeń zamieścił kolega który był u mnie i słyszał.

Każdego zainteresowanego zapraszam na odsłuch.

vlado parę postów wyżej już się z nami pożegnałeś. Więc bądź uprzejmy i wyjdź, zanim Cię wyrzucę.

 

 

<br />@HQ150 Czy mozna wiedziec ile Cie kosztowal sprzet w calosci (kolumny, wzmak, kable, itp). Robiles szczegolowy bilans kosztow? <br />

Już pisałem.

Mnie kosztował ten system tyle ile dostałem za kappy 8.2i plus dwa tysiące złotych i dziewięć miesięcy oczekiwania. Dodatkowo zwracam sustem dzielony który miałem poprzednio ale dostanę jeszcze końcówke do kina domowego siedmiokanałową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem.

Mnie kosztował ten system tyle ile dostałem za kappy 8.2i plus dwa tysiące złotych i dziewięć miesięcy oczekiwania. Dodatkowo zwracam sustem dzielony który miałem poprzednio ale dostanę jeszcze końcówke do kina domowego siedmiokanałową.

 

Czyli okolo 10 tys zl. No to drogo jak za samorobke.Mam nadzieje, ze jestes zadowolony, bo to chyba najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.