Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz do 15.000zł


Buber

Rekomendowane odpowiedzi

O ile użytkowników Harleya i Apple rozumiem, to Maca nie za bardzo. Harley to ikona, tradycja, niezawodność i klasa sama dla siebie. Apple - no ok, co kto lubi - fajny design, menu dla głąbów (w pozytywnym znaczeniu :) tzn. proste, intuicyjne) z jakością już jest gorzej, Iphone 5 się sypie po miesiącu. A Macintosh - cóż - typowo amerykańska marka - dużo, ciężko, fajnie się świeci, tandetne przyciski, a w brzmieniu muł. Typowy produkt dla początkującego audiofila, który myśli, że jak jest drożej od Denona, Yamahy itp, do tego ma te wskażniki to już jest super :) Sam się nabrałem na 6900 i - o Matko Boska! - jak się cieszyłem... przez kilka miesięcy, aż usłyszałem coś lepszego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Wystarczy pooglądać amerykańskie filmy i seriale, a często dojrzy się że bohater ma właśnie McIntosha i niemal zawsze jest to osoba bardzo inteligentna, nietuzinkowa...

 

Jeśli się ogląda hamerykańskie filmy i ulega reklamie.

Ale jak ma się swoje zdanie, to można kupić zawsze coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

O ile użytkowników Harleya i Apple rozumiem, to Maca nie za bardzo. Harley to ikona, tradycja, niezawodność i klasa sama dla siebie. Apple - no ok, co kto lubi - fajny design, menu dla głąbów (w pozytywnym znaczeniu :) tzn. proste, intuicyjne) z jakością już jest gorzej, Iphone 5 się sypie po miesiącu. A Macintosh - cóż - typowo amerykańska marka - dużo, ciężko, fajnie się świeci, tandetne przyciski, a w brzmieniu muł. Typowy produkt dla początkującego audiofila, który myśli, że jak jest drożej od Denona, Yamahy itp, do tego ma te wskażniki to już jest super :) Sam się nabrałem na 6900 i - o Matko Boska! - jak się cieszyłem... przez kilka miesięcy, aż usłyszałem coś lepszego :)

 

O tym właśnie mówimy,bez jadu.Rochu choć czasem doprowadzasz mnie do stanu wrzenia z wzajemnością pewnie:)tak teraz zupełnie szczerze namawiam Cię abyś nie wchodził do rzeki która nazywa się 2275,fakt,że integra imo wygląda najładniej z całej grupy inegr ale na tym jej powab się kończy.MCD 500 ma potencjometr jak to ma być Mak to kup samą 275,pominiesz kiepski pre w integrze a może w przyszłości dokupisz drugą i wtedy to już jest interesujące granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na audiomarkt pojawił się Sugden. Prawie w budżecie.

A w Anglii zupełna okazja roczny za 2200 £. Ale trzeba kupić na miejscu:)

 

Na audiomarkt ten Sugden leży i leży - cena dość wysoka i jestem pewien, że Wojtek zaproponuje ciekawsza cenę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Mam takie odczucie, iż kolejny raz dyskusja pozorując merytoryczną wymianę poglądów zeszła na pole zwykłego ścierania się gustów i guścików.

 

W swojej audiofilskiej przygodzie przerobiłem parę Maków: 6500,6900 o zgrozo 2275.Posłuchałem paru pre-chyba najsłabasza strona Maka,275 oraz monosów 501-świetne.Nie wiem czy Twoim zdaniem uprawnia mnie to do merytorycznej rozmowy z Tobą,ale staram się jak mogę.Podobno MCD 500 to dobre źródło,nie wiem nie słuchałem ale wiem,że 2275 to lipa z marnym pre choć producen marketingowo twierdzi,że to świetne połączenie 2200 z legendarną końcówką 275.Spróbuj wysterować 500-ką 275 i będziesz w domu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac 7000 jest bardzo fajna inegra, z duzym, nasyconym dzwiekiem. Zdecydowanie lepsza od 6900.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za chude brzmienie dla kogos kto lubi lampe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka lampa:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka lampa:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a co sadzisz o tym?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej, zgadnij!

 

Podpowiem tylko ze potrafi oddać 40kW w impulsie a wystarczy zwykła domowa sieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może Stary Audiofil się wypowie, napisał tylko tyle:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zn21, mysle, ze franz mial na mysli gladkosc lavardina, bo tak faktycznie gra, plynnie, (prawie jak lampa) cos ala niektore hegle. Ale nasycenia lampy SE tam za grosz. Zreszta i wzmacniacze na tych samych lampach moga zagrac zupelnie inaczej. Zeby uproscic, jezeli podoba Ci sie dzwiek taki jak SA, to laverdine raczej nie dla ciebie. Chyba, ze otoczysz go dookola nasyconymi komponentami to moze....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka lampa:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Cena 14200,a prima-aprilis dopiero jutro.

Nie chce mi się szukać,ale ten wzmak był u mnie jeszcze przed oficjalną premierą-tam opisałem jak to gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Żaden.

 

Na marginesie.

Wydaje mi się, iż należy raczej podchodzić z ostrożnością do firm młodych w segmencie domowego audio, które już na samym początku (albo krótko po tym fakcie) startują z dość wysoko wycenionymi produktami. Kilka lat to mało aby taka firma zdobyła sobie pozycję w tak trudnym rynku co mogłoby się przełożyć na późniejsze pozycjonowanie na rynku SH.

Te wszystkie Moon-y, Lavardiny, Zu Audio, Gold Note, Flying Mole to z reguły gwiazdy jednego sezonu, których potem trudno się pozbyć gdy ludzie pozapominają o entuzjastycznych recenzjach i szale na forach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Żaden.

 

Na marginesie.

Wydaje mi się, iż należy raczej podchodzić z ostrożnością do firm młodych w segmencie domowego audio, które już na samym początku (albo krótko po tym fakcie) startują z dość wysoko wycenionymi produktami. Kilka lat to mało aby taka firma zdobyła sobie pozycję w tak trudnym rynku co mogłoby się przełożyć na późniejsze pozycjonowanie na rynku SH.

Te wszystkie Moon-y, Lavardiny, Zu Audio, Gold Note, Flying Mole to z reguły gwiazdy jednego sezonu, których potem trudno się pozbyć gdy ludzie pozapominają o entuzjastycznych recenzjach i szale na forach internetowych.

 

Soulution start 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie Moon-y, Lavardiny, Zu Audio, Gold Note, Flying Mole to z reguły gwiazdy jednego sezonu, których potem trudno się pozbyć gdy ludzie pozapominają o entuzjastycznych recenzjach i szale na forach internetowych.

 

Moon (simaudio) od 1980.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak Wam się widzi mającej już trochę lat kariera kuchenki indukcyjnej której zdjęcie elektroniki umieściłem powyżej? Może nawet będzie lepsza do Magnepanów ?;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.