Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie o audio.


piano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rydz

(Konto usunięte)

I sam już nie wiem - czy rumieniec wstydu i zażenowania ma ogarnąć mą paskudną gębę, czy może duma ma mnie rozeprzeć... Ale byłem pierwszym zbanowanym w tym idiotycznym temacie o mudowych nadach i zalewaniu ich asfaltem (coby lepiej grało).

 

Oj Jacku , nie jesteś osamotniony bo większość userów jest tam zbanowanych . :)

Po takiej kompromitacji założyciela wątku , powinien dołączyć do guru na Facebooku . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... o mudowych nadach i zalewaniu ich asfaltem (coby lepiej grało).

... zalanych czernidłem i posypanych pierzem jest pocałunkiem śmierci.

 

A co konkretnie oni tam asfaltem zalewają?

Bo ostatnio dziurę w chodniku przed moją posesją nim zalali.

W życiu nie wsadziłbym tam nawet myszki komputerowej…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z niej wynika?

 

To Ci wyjaśnię co z niej wynika, bo składanie liter w całość nastręcza niebywałe problemy niektórym:

 

 

Ze składania liter w całość bezsprzecznie wynika, ze założony przez ciebie watek klubowy, jest umowa reklamy pomiędzy tobą a wykonawca modyfikacji.

Watek zamykamy, a ty otrzymujesz kare za prowadzenie reklamy szeptanej na lamach Forum AS!

Otwarcie wątku możliwe będzie wyłącznie po przekształceniu go w watek sponsorowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skladania liter w calosc bezsprzecznie wynika, ze zalozony przez ciebie watek klubowy, jest umowa reklamy pomiedzy toba a wykonawca modyfikacji.

Watek zamykamy, a ty otrzymujesz kare za prowadzenie reklamy szeptanej na lamach Forum AS!

Otwarcie watku mozliwe bedzie wylacznie po przeksztalceniu go w watek sponsorowany.

 

W wątku, już w pierwszym poście wyraźnie napisałem:

Temat ten nie ma nic wspólnego z promowaniem/reklamowaniem działań kolegi muda44, dlatego zapraszam tylko osoby, które są już po takiej modyfikacji.

Więc nie znosi on znamion reklamy, bo kierowany jest tylko do osób, które w inny sposób dowiedziały się o modyfikacji i po nią zgłosiły zanim napisały w temacie...

Ostrzegłem również z góry, że osoby nigdy nie będące w posiadaniu NAD-a i próbujące rozwalić wątek zostaną zbanowane. Niech nikt nie uważa się za zaskoczonego tylko, po prostu czyta zanim podejmie pisanie na oślep...

 

Oskarżyłeś mnie o umowę z muda44, chociaż powyżej udowodniłem że nic takiego nie miało miejsca... Super.

 

Ale zrobisz jak uważasz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi zawarte w Twojej korespondencji z przedsiebiorca calkowicie przecza temu co teraz mowisz i bezsprzecznie wskazuja na ukad pomiedzy Wami.

Zatem tak jak powyej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to są normalnie jaja !

 

Po napisaniu mojego posta, zgłosiły się do mnie dwie kolejne firmy, którym Szymon złożył analogiczne propozycje ! A ponieważ jak to mówią - zdjęcie jest warte 1000 słów, zobaczcie sami:

 

dSxjuB.jpg

 

Panowie, to są normalnie jaja !

 

Po napisaniu mojego posta, zgłosiły się do mnie dwie kolejne firmy, którym Elberoth złożył analogiczne propozycje ! A ponieważ jak to mówią - zdjęcie jest warte 1000 słów, zobaczcie sami:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi zawarte w Twojej korespondencji z przedsiebiorca calkowicie przecza temu co teraz mowisz i bezsprzecznie wskazuja na ukad pomiedzy Wami.

Zatem tak jak powyej.

Czyli według Ciebie powiedzenie "nie" nadal prowadzi do umowy pomiędzy stronami? Przecież ze screenów nic innego nie wynika. Poza oczywiście tym, że napisałem że dopilnuję, aby osoba Marcina była rozpoznawalna (zdecydowanie nie ma tam mowy ani o pozytywnym, ani o negatywnym wychwalaniu działalności) - co nijak nie ma związku ze sprawą. Przecież jeśli jakaś marka sprzętu jest rozpoznawalna nie oznacza jeszcze, że wszyscy ją odbierają pozytywnie, bądź negatywnie?

 

Wybacz że drążę, ale za to właśnie od Ciebie oberwałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że drążę, ale za to właśnie od Ciebie oberwałem...

 

Otwierając ten wątek klubowy, uczyniłeś tak jak zapowiedziałeś w korespondencji z Mudą.

Koniec tego tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___

 

W poście Muda proponuje ban dla jednego z userów od razu po powstaniu wątku.

Już samo umawianie się na coś takiego jest draństwem i powinniście za to mieć wylot z tego forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierając ten wątek klubowy, uczyniłeś tak jak zapowiedziałeś w korespondencji z Mudą.

Co do tego wątpliwości nie mam. Wszak jestem poczytalny - wiem co czynię. Nadal nie robi to ze mnie "reklamiarza"...

 

Czyli każdy, kto wspomni markę, osobę bądź modyfikację i uda mu się porozmawiać z kimś powiązanym musi się od tej pory bać bo rozpowszechnia reklamę na Forum Audio...

Na National Audio Show w UK odbyłem długą rozmowę z Teddy Pardo - było poważnie. Dodam także, że pojawiły się małe szanse iż nawiążę współpracę z debiutującą firmą produkującą transmisje - Kerr & Smith. Również mam z nimi kontakt...

 

Rozumiesz teraz?

Dlaczego ma być "koniec tematu, jeśli ktoś próbuje zszargać moje dobre imię i moje dobre intencje próbuje obrócić przeciwko mnie?

 

 

W poście Muda proponuje ban dla jednego z userów od razu po powstaniu wątku.

Już samo umawianie się na coś takiego jest draństwem i powinniście za to mieć wylot z tego forum.

 

A Ty byś chętnie wziął współudział za to, że coś co było Ci powiedziane?

Czy jeśli przeczytałbyś coś takiego od innej osoby poczułbyś się do opuszczenia Forum?

Wysłać Ci PW?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty byś chętnie wziął współudział za to, że coś co było Ci powiedziane?

 

A wyobraź sobie że nie.

Od lat zwalczam, takie jak ten z wątku o mudzie, przejawy reklamy i kryptoreklamy na forum.

Nie mam lepkich rączek.

 

 

I co wydaje ci się to dziwne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poście Muda proponuje ban dla jednego z userów od razu po powstaniu wątku.

Już samo umawianie się na coś takiego jest draństwem i powinniście za to mieć wylot z tego forum.

Rydza?

Lubię Rydza, usera forumowego choć i rydzem nie pogardzę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobraź sobie że nie.

Od lat zwalczam, takie jak ten z wątku o mudzie, przejawy reklamy i kryptoreklamy na forum.

 

Jaka to krypto reklama? To jawna reklama z buractwem na dzień dobry. Prostacka i nachalna przede wszystkim. W każdym wątku wzmaka za 1000-2000zl musiałem czytać o cudach modyfikowanych NADa.

 

 

Lubię Rydza, usera forumowego choć i rydzem nie pogardzę...

Łe, teść tyle tych grzybów ostatnio znosi że jeść się tego nie chce. Chyba że do gożoły, ale i z tym ostatnio słabo. Wszyscy wymiękają, co się z tymi ludźmi dzieje. Żeby nie chcieć kielicha pod grzybka i domową wędzonke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Konkrety zapewne będą Ci dane.

I to na www.audio-markt.de

; )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie, że ktoś słyszy różnice pomiędzy zegarem typu 1000fs, 500fs czy 30fs jest absurdem. Przypomnę, że to są części BILIARDOWE sekundy czyli 10 do -15.

Sam stosuję od lat zegar taktujący do transportu i przetwornika DCSa i Esoterica, zmiany są ale subtelne. Miałem też wzorzec rubidowy SRSa i zmiana jest na granicy percepcji. Wrzucenie w pętlę PLL zegara master sygnału z zegara wzorcującego nawet z dokładnością 1fs i tak nic nie da. To są zbyt małe wartości żeby ktokolwiek usłyszał różnicę. Nie wspomnę już o rzetelności przedstawionych pomiarów przez producenta. To są w stanie zweryfikować wyłącznie niezależne centra badawcze (najlepiej uczelnie).

Osobną kwestią jest czy w ogóle tak doskonałe technicznie rozwiązania są w audio potrzebne. Stary topowy transport Audiomeca mephisto II ma zegar z czasu kamienia łupanego a jej poziom muzykalności i analogowości zabija najnowsze cuda techniki. To samo z transportem CECa, pomiar sygnału SPDIF przypomina trzęsienie ziemi a gra jak marzenie. Odwrotnie jest z amplitunerami i monitorami studyjnymi, pomiary jak z bajki a dźwięk jak z horroru :)

 

Sprawdzonej recepty nie ma ale jedno jest pewne jak handlarz Elb coś poleca to trzeba się mieć na baczności. Za kilka maksymalnie kilkanaście miesięcy jego Graal zawsze trafia na giełdę lub aukcję. Pamiętacie chociażby cud świata Dartzell, który okazał się wzmacniaczem bumerangiem. Podobnie z MSB czy "nieśmiertelnym" trinity. Pamiętna akcja ze sprzedażą starego egzemplarza jako nowego lub

oszustwo z popalonym DCSem i jego danymi na fakturze po naprawie (patrz tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). Obecnie na tapecie laptak, gluciak lampizator i magiczne wydmuszki. Czyli system typu co wystawca da za wynajem pokoju te wezmę jak swoje. Tu nie ma żadnej świętości liczy się wyłącznie KASA!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie, że ktoś słyszy różnice pomiędzy zegarem typu 1000fs, 500fs czy 30fs jest absurdem. Przypomnę, że to są części BILIARDOWE sekundy czyli 10 do -15.

Sam stosuję od lat zegar taktujący do transportu i przetwornika DCSa i Esoterica, zmiany są ale subtelne. Miałem też wzorzec rubidowy SRSa i zmiana jest na granicy percepcji. Wrzucenie w pętlę PLL zegara master sygnału z zegara wzorcującego nawet z dokładnością 1fs i tak nic nie da. To są zbyt małe wartości żeby ktokolwiek usłyszał różnicę. Nie wspomnę już o rzetelności przedstawionych pomiarów przez producenta. To są w stanie zweryfikować wyłącznie niezależne centra badawcze (najlepiej uczelnie).

Osobną kwestią jest czy w ogóle tak doskonałe technicznie rozwiązania są w audio potrzebne. Stary topowy transport Audiomeca mephisto II ma zegar z czasu kamienia łupanego a jej poziom muzykalności i analogowości zabija najnowsze cuda techniki. To samo z transportem CECa, pomiar sygnału SPDIF przypomina trzęsienie ziemi a gra jak marzenie. Odwrotnie jest z amplitunerami i monitorami studyjnymi, pomiary jak z bajki a dźwięk jak z horroru :)

 

Sprawdzonej recepty nie ma ale jedno jest pewne jak handlarz Elb coś poleca to trzeba się mieć na baczności. Za kilka maksymalnie kilkanaście miesięcy jego Graal zawsze trafia na giełdę lub aukcję. Pamiętacie chociażby cud świata Dartzell, który okazał się wzmacniaczem bumerangiem. Podobnie z MSB czy "nieśmiertelnym" trinity. Pamiętna akcja ze sprzedażą starego egzemplarza jako nowego lub

oszustwo z popalonym DCSem i jego danymi na fakturze po naprawie (patrz tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). Obecnie na tapecie laptak, gluciak lampizator i magiczne wydmuszki. Czyli system typu co wystawca da za wynajem pokoju te wezmę jak swoje. Tu nie ma żadnej świętości liczy się wyłącznie KASA!

 

Twój awatar świniaka nie jest przypadkowy - jak nikt inny na tym forum, lubisz się po porostu babrać w łajnie. Oszczerstwo i insynuacja to twoja główna broń, skutecznie stosowana przeciwko twojej konkurencji, co zostało doskonale opisane w tym wątku:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wszystkim, którzy nie czytali, proponuję aby najpierw przeczytać, aby nie było wątpliwości z jakiego typu osobnikiem mamy do czynienia. Tak, nasz Szymonek to niezły gagatek.

 

Muszę przyznać, że długo zajęło ci przemyślenie, jak tu się odgryźć. Szkoda, że zamiast próbować się bronić, zdecydowałeś się na zasadę, że jedyną obroną jest atak (choć z drugiej strony, historie tam przytoczone są nie do obrony).

 

To co tu wypisujesz pod moim adresem to zwykłe oszczerstwa.

 

Oszczerstwo #1 - 'sprzedaż starego egzemplarza jako nowego'.

 

Sprawa dotyczy Passa X-350 wystawionego kilka lat temu na Allegro. Urządzenie miało naklejkę 'refurbished' na tylnej ściance, co oznacza tylko tyle, że przeszło inspekcję w fabryce Passa. Pass jest jedyną hi-endową firmą na świecie, która świadczy tego typu serwis. W skrócie - używane urządzenie trafia do Passa, gdzie jest mierzone i kalibrowane, po czym dostaje fabryczny 'certyfikat zdrowia'. Czyli używany, ale z certyfikatem.

 

Cały proces opisany jest na stronie Reno HiFi - największego dealera Passa w US - i nie jest dla nikogo tajemnicą:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ludzie bardzo chętnie kupują takie urządzenia, bo zawsze lepiej jest kupić kilkuletni egzemplarz sprawdzony przez fabrykę, niż taki sam, ale bez swoistego 'certyfikatu zdrowia'.

 

Najzabawniejsze jest to, że był to stary, od dawna nieprodukowany już wtedy model, a w ogłoszeniu nie było ani słowa o tym, że urządzenie jest nowe ! Nic, zero, nada. To był czysty wytwór imaginacji Szymona, którego jedynym celem było - jak zwykle - dokopanie mojej osobie. Po prostu zobaczył naklejkę Refurbished i od razu zapaliła mu się naklejka NOWE ! Szaleństwo przesłoniło oczy. I rozum. W swoim zaślepieniu nie zauważył nawet, że nie tylko w ogłoszeniu nie było słowa o tym, ze urządzenie jest nowe, ale w odpowiedniej zakładce pt. 'stan', zaznaczona została opcja 'używany'...

 

No normalnie ręce opadają.

 

Oszczerstwo #2 - 'oszustwo z popalonym DCSem'.

 

I kolejna dęta afera.

 

Stary dCS Elgar. Przełom 2012/2013. Ogłoszenie na hifi.pl. Zmieściłem je cały jeden raz na prośbę zaprzyjaźnionego sklepu, który tego Elgara dostał w rozliczeniu. Ogłoszenie było lakoniczne, bo sam niewiele wiedziałem o tym egzemplarzu. Zawierało tylko informację o modelu i o fakcie, że wrócił z serwisu w dCSie - czyli tyle, ile sam wiedziałem. Oni słowa o historii, wieku, miejscu zakupu, o tym że było nienaprawiane itd. Gdyby ktoś był zainteresowany, mógł napisać maila i się o wszystko dopytać.

 

Jak się okazało kilka miesięcy później, Elgar ten był wcześniej naprawiany - wymieniany był w nim jakiś układ scalony. Działało dalej doskonale (dopiero co przeszło wszystkie testy w serwisie dCSa), ale dla Szymona była to doskonała okazja do rzucenia podejrzeń na moją osobę.

 

Bo jak to, bo naprawiany, bo nie powiedział, bo zataił !

 

Jakie zataił ? Jakie oszukał ? Jakie nie powiedział ?

 

Czy to było moje urządzenie ? Nie. Czy ja je komuś sprzedałem ? Nie. Czy komukolwiek udzieliłem fałszywej informacji na temat jego historii ? Nie.

 

Jedyną moją winą było to, że zamieściłem krótkie, jednozdaniowe ogłoszenie: dCS Elgar, świeżo po serwisie w dCS i adres email. Koniec kropka. Tylko tyle.

 

Cały hejt dlatego, że ogłoszenie było wg Szymona ‘za krótkie’ i ktoś mógł na jego podstawie wyciągnąć mylne wnioski. Tylko co mi z jakiś hipotetycznych wniosków, hipotetycznego kupującego, które ktoś mógł wyciągnąć na podstawie nie wiem czego – chyba fazy księżyca, skoro nikt w jego sprawie do mnie nie napisał, nie mówiąc już o jego kupnie ! Jak w ogóle można kogoś wprowadzić w błąd, skoro nikt do ciebie w tej sprawie nie pisze ?

 

To wszystko są jakieś abstrakcyjne, hipotetyczne spekulacje od których chce mi się rzygać.

 

Sklep ostatecznie sam sprzedał to urządzenie. I to razem z dołączoną fakturą z serwisu dCSa (pewnie dla ukrycia jego historii - ironia).

 

Szymon rzuca łajnem w odwecie, z nadzieją, że coś się do człowieka przyklei.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko winni się tłumaczą. A handelk nadal kwitnie. Poziom wiedzy jest jaki jest i raczej się nie poprawi.

 

Za dużo przypadków, próśb, znajomych, sprzętu zalegającego magazyny ......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie już spokój,

Szymon się przyznał tylko zapomniał przeprosić i obiecać poprawy,

 

(cyt. z Szymona; Po napisaniu mojego posta, zgłosiły się do mnie dwie kolejne firmy, którym Elberoth złożył analogiczne propozycje !)

 

jak tak dalej pójdzie to większość użytkowników zakładki Hi-End złoży rezygnację z uczestnictwa w tym forum,

chyba nie o to tu chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dotyczy Passa X-350 wystawionego kilka lat temu na Allegro. Urządzenie miało naklejkę 'refurbished' na tylnej ściance, co oznacza tylko tyle, że przeszło inspekcję w fabryce Passa. Pass jest jedyną hi-endową firmą na świecie, która świadczy tego typu serwis. W skrócie - używane urządzenie trafia do Passa, gdzie jest mierzone i kalibrowane, po czym dostaje fabryczny 'certyfikat zdrowia'. Czyli używany, ale z certyfikatem.

Miałem na myśli przetwornik MSB ale widać przekrętów było tak wiele, że sam Adaś stracił nad nimi kontrolę. Sam się przyznał do kolejnej machlojki nieźle, nieźle.

 

Aż dziw bierze, że masz jeszcze czelność pisać o tym elgarze nr 144. Na fakturze z naprawy były TWOJE DANE osobowe! Czyli o wszystkim wiedziałeś. Szedłeś w zaparte, dopiero jak padły konkretne dowody to mordka Ci zmiękła.

 

Opisz jeszcze aferkę z handlem pokojami na Audio Show, podmianą pokoików na nowalijki sprzętowe i ich dalsze upłynnianie. Wszystko oczywiście zgodnie z prawem :)

 

dajcie już spokój,

Szymon się przyznał tylko zapomniał przeprosić i obiecać poprawy,

 

(cyt. z Szymona; Po napisaniu mojego posta, zgłosiły się do mnie dwie kolejne firmy, którym Elberoth złożył analogiczne propozycje !)

 

jak tak dalej pójdzie to większość użytkowników zakładki Hi-End złoży rezygnację z uczestnictwa w tym forum,

chyba nie o to tu chodzi?

Radzę jeszcze raz przeczytać ten post i zapoznać się z terminem ironia. To był wpis dotyczący idiotycznego i sfabrykowanego "dowodu" Adasia. Wszyscy pojęli tylko kolega został w tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używając sformułowania "analogiczne propozycje" przyznałeś, że opisane przez Elba zdarzenia miały miejsce ...

nie wiem kim są Ci wszyscy ale Ci którzy znają podstawy języka polskiego nie mają wątpliwości,

zamiast wziąć to po męsku "na klatę" to postępujesz jak dziecko w przedszkolu,

 

w każdym temacie atakujesz Elba i doprowadzasz do kłótni,

już kilkanaście osób zrezygnowało z uczestnictwa w tym forum przez Twoje złośliwości, może najwyższy czas odpuścić?

zauważ, że są osoby które w przeciwieństwie do Ciebie chcą czytać opinie Elba a skoro Ty nie chcesz nie psuj zabawy innym ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wtedy skończą się te kłótnie, interesiki i bajkopisarstwo techniczne.

Bajkopisarstwo?

Pitolenie, że ktoś słyszy różnice pomiędzy zegarem typu 1000fs, 500fs czy 30fs jest absurdem. Przypomnę, że to są części BILIARDOWE sekundy czyli 10 do -15.

Sam stosuję od lat zegar taktujący do transportu i przetwornika DCSa i Esoterica, zmiany są ale subtelne. Miałem też wzorzec rubidowy SRSa i zmiana jest na granicy percepcji. Wrzucenie w pętlę PLL zegara master sygnału z zegara wzorcującego nawet z dokładnością 1fs i tak nic nie da. To są zbyt małe wartości żeby ktokolwiek usłyszał różnicę. Nie wspomnę już o rzetelności przedstawionych pomiarów przez producenta. To są w stanie zweryfikować wyłącznie niezależne centra badawcze (najlepiej uczelnie).

...

"Pitolenie, że ktoś słyszy różnice pomiędzy zegarem... jest absurdem"... a dalej:

"Zmiany są subtelne" - czyli jednak są... ;-)

Ale rzeczywiście uznajmy, że to pitolenie...

 

Pętla PLL zasadniczo odtwarza jakąś tam nośną czy wzorzec z sygnału. Posiada detektor fazy, który aby dał sygnał do sterowania we właściwą stronę zegara, potrzebuje sygnału błędu... wielokrotnie większego w przeliczeniu na wartości względne niż błąd zegarów, które podano.

Totalnie bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kilkanaście osób zrezygnowało z uczestnictwa w tym forum przez Twoje złośliwości, może najwyższy czas odpuścić?

zauważ, że są osoby które w przeciwieństwie do Ciebie chcą czytać opinie Elba a skoro Ty nie chcesz nie psuj zabawy innym ...

 

 

Ha, ha, ha.

A ile osób zrezygnowało na skutek działalności pewnego eks-moderatora albo na skutek aktywności grupy wspierającej pewnego paproka, któremu sznurek do montażu transformatora nie obcy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, ha.

A ile osób zrezygnowało na skutek działalności pewnego eks-moderatora albo na skutek aktywności grupy wspierającej pewnego paproka, któremu sznurek do montażu transformatora nie obcy?

To trochę dziwne, bo ci, co teraz odchodzą właśnie w dużej części przyczynili się do usunięcia tego "pewnego" moderatora - Salonik to spowodował.

Ta nienawiść do salonika i jego uzytkownków musi więc chyba wynikać z miłości do exmoderatora :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, przecież salonik to przecież było dziecko eks-moderatora, tak samo zresztą jak pomysł przypinania wybrańcom etykietki VIP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.