Skocz do zawartości
IGNORED

Sprawdź jaki masz dług - zobacz jaki dług ma POLSKA !


BoDeX

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tylko teraz w tych zarządach siedzi PO, ciekawe jakby głosowanie wyglądało jakby przy władzy był PiS, no ale nich im będzie na plus. Nie wiążę z tą partią nadziei, a wręcz przeciwnie. Ciekawe ile praw i majątku za ich rządów dostałby znowu kościół i w szczególności ojciec dyrektor.

 

Bardzo smutne i trochę przerażające jest to, że nie ma na kogo glosować, nie ma alternatywy. Wiele osób w Polsce czuje podobnie, że nie ma partii, siły politycznej, z którą mogli by się identyfikować.

PO i PiS są dla mnie spalone

Palikot to populista, który coś chce ugrać, nie do końca wiadomo co

PSL myśli tylko o sobie i swoich ludziach, nepotyzm powinien być ich programem przewodnim

SLD z Millerem na czele - ile można ?

 

Jak oglądam te same twarze w sejmie od 20 lat typu Niesiołowski i wielu podobnych to słabo mi się robi, ludzi którzy na dodatek nie są fachowcami w żadnej przydatnej dziedzinie, nie mogących w żaden sposób popychać naszego kraju do rozwoju, do pozytywnych zmian.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

Ja nie w tym kontekście, chodzi mi o sam pomysł co chciało zrobić PO. W dobie kryzysu i oszczędności. Walcowa też że w urzędzie głowowe pensje to wyciągnęli (znowu PiS) pensja zastępcy dyrektora 22500 miesięcznie... ciekawe ile dyrektor..

 

 

hmm jak wnioskuje do wyborów się nie wybierasz ? bo na kogo głosować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi podchodami PO masz rację.

Kiedyś o Waltz miałem lepsze zdanie, ale teraz co rusz wychodzą jakieś dziwne sprawy. Mam wrażenie, że to jest kobieta, która co innego mówi i co innego robi, bo jak jej posłuchać to wydaje się w miarę ogarnięta, a co jakiś czas wychodzą jej nieciekawe sprawki.

 

Jeśli chodzi o wybory to nie wiem, zawsze staram się głosować na zasadzie mniejszego zła, ale teraz to naprawdę już nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na Węgrzech... Rząd już zlikwidował swoje zadłużenie względem MFW a teraz chce... pomóc oddłużyć się obywatelom!!!

Powiedzcie teraz: KTÓRY rząd działa na korzyść swojego kraju: węgierski czy polski?

 

Węgierski rząd chce pomóc w spłatach kredytów

 

Znów straszą Orbanem, którzy rzuca wyzwanie europejskim bankom. Węgierski rząd chce pomóc w spłatach kredytów, na czym ucierpią największe firmy

Kampania wymierzona w Viktora Orbana trwa w najlepsze. Najpierw zajęcia odbywały się nieco zaocznie, na łamach niemieckiego “Der Spiegel”, gdzie redaktor naczelny dziennika z Czerskiej porównywał węgierskiego premiera do Hitlera i nawoływał europejskich polityków do nałożenia sankcji na naszych sąsiadów.

 

Tym razem dziennikarze “GW” – ale i wielu innych instytucji – wzięli na celownik ekonomiczną politykę gabinetu Orbana. Przypominamy, przewodniczący Fideszu próbuje za wszelką cenę uniezależnić się od europejskich instytucji i banków. Węgry spłacają przed czasem pożyczkę od MFW, a teraz Orban wypowiada wojnę bankom, co wielu środowiskom skrajnie się nie podoba.

 

Ludzie zostali oszukani. Banki wprowadziły ludzi w błąd i zwabiły ich. Dlatego musimy pozbyć się źródła tego problemu

 

- przekonuje węgierski premier.

 

W czym rzecz? Chodzi o problemy Węgrów z zaciągniętymi w obcej walucie kredytami hipotecznymi. Szacuje się, że problem dotyczy nawet 1,3 mln rodzin. Orban chce, by kredyty w obcej walucie zostały po prostu zlikwidowane. Przekonuje jednak, że reformy będą wprowadzone w odpowiednim tempie:

 

Kiedy chcesz przeprowadzić ważne reformy, trzeba działać szybko. Ale tym razem nastawiamy się na spokojne, pokojowe rozmowy. Nie chcemy uszkodzić systemu bankowego, ale pomóc ludziom

 

- deklaruje szef Fideszu.

 

Według dziennikarzy “GW” bankowcy są “przerażeni”. Rząd Orbana chce pomóc Węgrom w spłatach ich kredytów. Zresztą nie pierwszy raz:

 

Poprzednia taka pomoc w 2011 r. kosztowała węgierskie banki ponad miliard dolarów – parlament uchwalił wówczas prawo, które pozwalało każdemu spłacić jednorazowo kredyt walutowy po kursie o jedną trzecią niższą od rynkowego.- czytamy na stronach Gazety.

 

To kiepskie informacje dla banków, które będą musiały liczyć się ze stratami. Mówi się o tym, że decyzje Orbana zniechęcą zagraniczne firmy do inwestycji nad Balatonem. Jak na razie jednak kolejne placówki są otwierane, węgierska gospodarka ma się całkiem nieźle, a koncerny (także te niemieckie) inwestują niezrażone krytyką węgierskich władz. Dla przykładu – na początku lipca Audi otwarło na Węgrzech pierwszą fabrykę poza granicami Niemiec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem w jakichś wiadomościach chcą aby kredyty wzięte np. we frankach były spłacane po kursie z dnia zawarcia umowy.

 

Co do tych kredytów we frankach branych w Polsce to średnio mi jest żal tych ludzi. Pamiętam moje rozmowy z kilkoma osobami wówczas jak był bum na te kredyty. Tłumaczyłem, że to jest niebezpieczna zabawa długoterminowy kredyt w obcej walucie, ludzie sobie nie dali powiedzieć, śmiali się ze mnie, że g....o się znam, a ludzi biorących kredyty w złotówkach nazywali kretynami.

Przypomnijcie sobie jak ludzie zareagowali na wiadomość, że rząd zamierza ograniczyć dostęp do kredytów we frankach, zrobił się taki szum, że to zamach na ich wolnoć gospodarczą, byli gotowi iść na barykady za te kredyty.

 

Natomiast co do postawy władz Węgierskich to widać, że komuś tam zależy na własnym kraju, postawa godna naśladowania.

Niech sobie zachodni politycy i media krzyczą, a my robimy swoje co dla nas dobre i tak powinno być. Wiadomo, że będą krzyczeć bo to jest biznes i wszędzie są mocne lobby, wywierające naciski. Jednak jeśli będą dobre warunki do gospodarowania to i tak przyjdą, co zresztą pokazuje przykład Węgierski.

Nasi politycy natomiast jeżdżą po europie, tam ich klepią po plecach jak to dobrze działają, a potem golą jak baranów.

 

Wydaje mi się też, że u nas jest za dużo powiązań polityki z biznesem i pewne osoby, grupy zamiast bronić interesów Polski, bronią interesów różnych firm, lobby itp.

 

Smutne jest to, że polska jako pionier przemian ustrojowych zostaje w ogonie gospodarczym krajów postkomunistycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że polscy politycy to zwyczajne sprzedajne łajzy. I dotyczy to każdej opcji.

Ot taki pakiet klimatyczny, który będzie kosztował Polskę miliardy euro.

Takich strzałów we własne państwo, naród jest znacznie więcej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

Ot taki pakiet klimatyczny, który będzie kosztował Polskę miliardy euro.

jak dla mnie Tusk takie rzeczy robi z premedytacją, teraz skup zboża.. do końca wykańczają naszych rolników, potem Niemcy wykupią ziemie.

 

A mi się wydaje, że polscy politycy to zwyczajne sprzedajne łajzy

zacznijmy od tego że parę lat już nie mamy ani prezydenta ani premiera tylko komisarzy obcych mocarstw. Byłem na mazurach i do kibla nie mogłem pójść bo było wszystko po niemiecku, w księgarni działy książek to samo, przewodniki po niemiecku ! co to q**** ma być ?

 

no ale jeśli od kilku lat się polaków skutecznie germanizuje to o czym tu gadać. Wkup ziem też jest ciekawy, jeśli niemiec kupi tu tzw siedlisko to od swojego rządu dostaje zwrot kosztów, fajnie co ?

 

Węgry bardzo dobrze robią, i to ile 2-3 lata ? bo się nie orientuję, też były bardzo duże kwoty i co ... dali radę ?

 

Co do opcji politycznej Po / PiS to ja widzę jedną zasadniczą różnicę:

PO - zlikwidowano wszystkie święta narodowe, niszczy się własna tożsamość chociażby przez filmy. Z premedytacja (bo to nie jest nieudolność) niszczy się wszystko co polskie czyli przemysł, gospodarkę, rolnictwo. Kraj jest uzależniony od rosji i niemiec, największy zastrzyk kasy (euro) skończył się potężnymi długami. Jesteśmy pomiotem w europie i tańczymy jak nam każą.

 

PiS - (tylko ten okres co byli) totalnie na odwrót... nawet putin się z nami liczył. Był plan o niezależności energetycznej, o każde euro była walka, każda norma była dobrze wynegocjowana (np wspomniany pakiet klimatyczny). itd.

 

No ale wtedy tusk wygrał drogą marchewką ;]

 

Wydaje mi się też, że u nas jest za dużo powiązań polityki z biznesem i pewne osoby, grupy zamiast bronić interesów Polski, bronią interesów różnych firm, lobby itp.

to nie jest żadną tajemnicą, niby kto miał robić miliardowe przewały na euro ?

 

Kiedyś był program na TVP kilka lat temu jak jest w rosji, firma się rozwija potem rząd ja niszczy i koledzy kupują za grosze. U nas jest identycznie to samo, np firmy które ucierpiały na euro są nękane przez każdą instytucje jaką się da a w efekcie nie są w stanie walczyć o kasę.

 

2 lata temu budowali drogę, do tygodnia jest nieprzejezdna bo sie rozpadła i spłynęła. A stara trzymała tyledziesiąt lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wywoływać burzy tym co napiszę ale podzielę się pewną refleksją jaka mnie naszła, mianowicie roli kościoła podczas walki z poprzednim systemem.

Wydaje mi się, że jego rola była zupełnie inna niż się do tej pory wydawało, a w każdym razie mi się wydawało i bardziej mi tu chodzi o motywy niż role.

Kiedyś myślałem, jak i pewnie wielu ludzi, że dzielna postawa kościoła wynikała z walki o to, aby ludziom było lepiej, dzisiaj myślę, że motywem było odzyskanie majątków i pozycji kościoła nic więcej.

 

Wnioskuje to po obecnym postępowaniu kościoła, który odzyskał nieprawdopodobne majątki i ciągle chce więcej. Ludziom żyje się często gorzej i biedniej niż za komuny, jednak kościół wcale się o nich nie upomina, co najwyżej ksiądz poklepie po plecach i zachęci wiernych o większej ofiary na tace.

 

Niedawno poczytałem trochę na temat przekazania kościołowi od 89 roku ziem i majątków.

Człowiek czyta i przeciera oczy o jakie kwoty chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To przecież tylko cząstka.

 

 

I teraz pytanie:

Czy naprawdę nas na to stać ? Nasze niby biedne państwo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

Kościół to trudny temat i niestety nie jednolity, od stron XYZ anty bym stronił bo bajek tam nie brakuje, uważać trzeba też na propagandę której bardzo dużo w mediach. Nie zmienia to jednak faktu że w dupach im się poprzewracało.

 

Nie jest to jedna linia i należy pamiętać że w kościele było bardzo wielu zarejestrowanych, a warszawska elita była nastawiona tylko na kapustę i władzę. Nic w tym dziwnego skoro byli anty lustracją a czasem klepali 3 po 3 byle się przypodobać władzy. Nie brakuje duchownych medialnych którzy są zwykłymi karierowiczami i w 80% działają negatywnie. Nie brakuje też księży którzy co roku zmieniają samochód itd.. Dlatego ja uważam że trzeba małego przewrotu, ortodoksja musi być.

 

Należy też pamiętać o historii, jak fałszowano komunikaty z polski które otrzymywał JP2, tutaj motyw z ze znajomą która go uświadomiła co tak naprawdę się dzieje (polskie media uczyniły wtedy z niej kochankę), oraz czerpanie wiedzy biskupów np z wyborczej, miał być nadzieją na zniszczenie TV Trwam, gdy znalazł się w Polsce przejrzał na oczy i nagle ... znowu media zaczęły krucjatę.

 

Ale to nie wszystko są też dobre strony jak np skuteczny caritas czy doraźna pomoc samych parafii. Znam wielu księży i raczej mam o nich dobre zdanie (z wyjątkami). Warto też przestudiować wątek Toruński czyli co takiego fajnego zrobił Rydzyk że go nienawidzą (bo to nie o sympatie z PiS chodzi).

 

Sumując, księży buców nie brakuje ale nie są to Ci głośni od mercedesów (to są akurat medialne ofiary które zagrażały innym), deklarujemy się jako kraj rzymsko katolicki i ja osobiście nie zgadzam się na usuwanie krzyży a już wogle wbrew woli innym. Wolność religijna niby jest a tak na prawdę g... prawda, powinien panować islam od razu byłby porządek.. z resztą i tak jest ważniejszy niż krzyż...

 

Czy nas stać... chyba nie ale trzeba pamiętać że komuna zabrała ogromne majątki praktycznie zbierając możliwość samodzielnego istnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak widzę mam inne spojrzenie na sprawy kościoła, krzyży, nauki religii itp. Jednak nie chcę rozwijać tych spraw bo są na bocznicy odpowiednie wątki do tego.

 

Skupiłem się jedynie pieniądzach bo o tym jest wątek. Z jednej strony ich brakuje i to dramatycznie, ciągle zaciskamy pasa, a majątek trudny nawet do wyobrażenia dla przeciętnego człowieka jest przekazywany kościołowi. To albo oszczędzamy wszyscy, liczymy każdą złotówkę, albo jedni mają szukać po śmietnikach, a inni pławią się w dobrobycie.

 

Czy nas stać... chyba nie ale trzeba pamiętać że komuna zabrała ogromne majątki praktycznie zbierając możliwość samodzielnego istnienia.

Żartujesz teraz ? Jak sam napisałeś po co kościołowi te ogromne majątki, do prowadzenia swojej podstawowej działalności związanej z wiarą ?

Zawsze się zastanawiałem jak te trudne do policzenia majątki pomagają kościołowi w jego misji.

 

Przepraszam za trochę off topic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

Ponieważ zostały ukradzione, temu walczą o odzyskanie.

 

Powiedzmy tak ja nie mam nic do Kościoła i dzielnie do niego drałuje, ale za to bardzo dużo do samych person więc nie będę się z Tobą kłócił w pewnych aspektach też powiedziałbym NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zostały ukradzione, temu walczą o odzyskanie.

mysle ze okradzenie zlodzieja daje radoche a powinno uczyć go tez pokory.A tu nic z tego.....

 

kosciol walczyl z komuna bo tylko prawica zaprasza go na salony i DAJE.I nie ma to nic wspolnego z czlowiekiem ani bogiem.Siła pieniadza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem, jak i pewnie wielu ludzi, że dzielna postawa kościoła wynikała z walki o to, aby ludziom było lepiej,

dzisiaj myślę, że motywem było odzyskanie majątków i pozycji kościoła nic więcej.

 

Amen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na Węgrzech... Rząd już zlikwidował swoje zadłużenie względem MFW a teraz chce... pomóc oddłużyć się obywatelom!!!

Powiedzcie teraz: KTÓRY rząd działa na korzyść swojego kraju: węgierski czy polski?

 

Węgierski rząd chce pomóc w spłatach kredytów

 

Znów straszą Orbanem, którzy rzuca wyzwanie europejskim bankom. Węgierski rząd chce pomóc w spłatach kredytów, na czym ucierpią największe firmy

Kampania wymierzona w Viktora Orbana trwa w najlepsze. Najpierw zajęcia odbywały się nieco zaocznie, na łamach niemieckiego “Der Spiegel”, gdzie redaktor naczelny dziennika z Czerskiej porównywał węgierskiego premiera do Hitlera i nawoływał europejskich polityków do nałożenia sankcji na naszych sąsiadów.

 

Tym razem dziennikarze “GW” – ale i wielu innych instytucji – wzięli na celownik ekonomiczną politykę gabinetu Orbana. Przypominamy, przewodniczący Fideszu próbuje za wszelką cenę uniezależnić się od europejskich instytucji i banków. Węgry spłacają przed czasem pożyczkę od MFW, a teraz Orban wypowiada wojnę bankom, co wielu środowiskom skrajnie się nie podoba.

 

Ludzie zostali oszukani. Banki wprowadziły ludzi w błąd i zwabiły ich. Dlatego musimy pozbyć się źródła tego problemu

 

- przekonuje węgierski premier.

 

W czym rzecz? Chodzi o problemy Węgrów z zaciągniętymi w obcej walucie kredytami hipotecznymi. Szacuje się, że problem dotyczy nawet 1,3 mln rodzin. Orban chce, by kredyty w obcej walucie zostały po prostu zlikwidowane. Przekonuje jednak, że reformy będą wprowadzone w odpowiednim tempie:

 

Kiedy chcesz przeprowadzić ważne reformy, trzeba działać szybko. Ale tym razem nastawiamy się na spokojne, pokojowe rozmowy. Nie chcemy uszkodzić systemu bankowego, ale pomóc ludziom

 

- deklaruje szef Fideszu.

 

Według dziennikarzy “GW” bankowcy są “przerażeni”. Rząd Orbana chce pomóc Węgrom w spłatach ich kredytów. Zresztą nie pierwszy raz:

 

Poprzednia taka pomoc w 2011 r. kosztowała węgierskie banki ponad miliard dolarów – parlament uchwalił wówczas prawo, które pozwalało każdemu spłacić jednorazowo kredyt walutowy po kursie o jedną trzecią niższą od rynkowego.- czytamy na stronach Gazety.

 

To kiepskie informacje dla banków, które będą musiały liczyć się ze stratami. Mówi się o tym, że decyzje Orbana zniechęcą zagraniczne firmy do inwestycji nad Balatonem. Jak na razie jednak kolejne placówki są otwierane, węgierska gospodarka ma się całkiem nieźle, a koncerny (także te niemieckie) inwestują niezrażone krytyką węgierskich władz. Dla przykładu – na początku lipca Audi otwarło na Węgrzech pierwszą fabrykę poza granicami Niemiec.

w Polsce jest to niemożliwe gdyż nasi politycy się sprzedają, być może niska samoocena jako Polakow ich pcha do tego być może kolesiarstwo w polityce powoduje ze coraz niższej jakości osoby dostają się do polityki itd. itd. ale dopóki będą się sprzedawac doputy będą dzialac tak jak dzialaja - działania PO sa wręcz wzorcowym przykładem dzialan dla dobra tego kto da więcej... także jesteśmy teraz w bardzo złych rekach i zostajemy stopniowo degradowani i wyniszczani ... zastanawiam się co może to zmienić i dosłownie jak na razie nie ma nadziei na poprawe... młodych niezależnych nie ma w polityce jest tylko złodziejstwo pod roznymi nazwami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stanowiska państwowe trzeba ludzi państwowców, społeczników, oczywiście nikt nie mówi, że mają pracować za darmo, jednak musza mieć poczucie takiego patriotyzmu, chęci zrobienia czegoś dla swojego kraju i rodaków.

Tacy ludzie pewnie się pojawiają, wydaje mi się jednak, że system partyjny jest tak zbudowany, że zanim taki człowiek się przebije, aby coś znaczył to zostanie już odpowiednio ustawiony, straci wszelkie ideały, na zasadzie - jak trafisz między wrony musisz krakać tak jak one.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stanowiska państwowe trzeba ludzi państwowców, społeczników, oczywiście nikt nie mówi, że mają pracować za darmo, jednak musza mieć poczucie takiego patriotyzmu, chęci zrobienia czegoś dla swojego kraju i rodaków.

Tacy ludzie pewnie się pojawiają, wydaje mi się jednak, że system partyjny jest tak zbudowany, że zanim taki człowiek się przebije, aby coś znaczył to zostanie już odpowiednio ustawiony, straci wszelkie ideały, na zasadzie - jak trafisz między wrony musisz krakać tak jak one.

Tez uwazam podobnie jak trafisz do mafii to musisz wspolpracowac bo cie wyeliminuja....

Jedyne wyjscie zalozyc inna silna organizacje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

no teraz zmiana prawa, NBP będzie kredytował państwo poprzez bezpośredni wykup obligacji (co obecnie jest zakazane prawnie) a i rada polityki pieniężnej musi się podlizać polityką bo to oni będą ją wybierać.

 

Fajnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche off ale nadaje sie do tematu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Heh..nie wiem czy smiac sie czy plakac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Piekielnie ważny link!!!

KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link piekielnie ważny - bo macie tam wszystko!

I wyznania ekonomicznego hitmana i przede wszystkim opinię wyrzuconego z MFW laureata Nagrody Nobla który miał odwagę powiedzieć wszystko o mechanizmach jakich używa MFW do zniewalania słabszych gospodarek.

Szczególnie smakowita jest informacja, że 10% dochodów z prywatyzacji CZEGOKOLWIEK wędruje na konta sprzedajnych polityków.

Przypominam że 96% państwowych zakładów w Polsce już sprywatyzowano. 10% ktoś dostał! Mówimy o setkach miliardów.

No i najsmakowitsza informacja: o tempie rozwoju Turcji i gospodarek afrykańskich... te kraje które nie mają nic wspólnego z MFW rozwijają się najszybciej!

Decyzja Orbana o wywaleniu MFW z Węgier to RATUNEK dla tego kraju.

No i ważne wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego który zapowiada wykopanie lichwiarzy z Polski.

Nie tylko on chce brać przykład z Węgier. Posłuchajmy Bogdana Pęka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Obecnie ten wątek jest najważniejszym wątkiem na Bocznicy. Macie już wszystkie elementy układanki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to sa stare dzieje

tu sie nie ma czym podniecac - to co zostalo rozkradzione w latach 90tych nie zostanie oddane

o machlojach MFW i o tym jak dzialaja procedury zwiazane z gospodarka monetarna podniecali sie ludzie 10lat temu. teraz troche wiecej powyciekalo do mediow

i co?

i jak zwykle nic

myslisz ze komus wlos z glowy z tego powodu spadnie?

halo! TU ZIEMIA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli politycy głównego nurtu tacy jak Orban czy Kaczyński już zaczynają o tym mówić głośno to znaczy że sytuacja zaczyna się zmieniać i światełko w tunelu jest widoczne.

Dawniej te sprawy były albo głęboko ukryte albo ignorowane przez mainstreamowe media i polityków.

Prawdziwym rarytasem (i zapewne kolejnym etapem) będzie wyciek tajnej umowy między Polską a MFW... bardzo byłbym ciekaw jak też ona brzmi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Repolonizacja sektora bankowego jest koniecznością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.