Jump to content
IGNORED

Sprawdź jaki masz dług - zobacz jaki dług ma POLSKA !

BoDeX

Recommended Posts

Dzisiejsze "Wiadomości" przypomniały mi o stronie

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Warto tam wejść i uświadomić sobie dokąd zmierzamy .

Odsetki od długu w tym roku przekroczą 55 000 000 000 pln. !!!!!!!!!!!!!!!!

Już za chwilę wszyscy będziemy pracować tylko na spłatę corocznych odsetek, a może

i zaciągać nowe "pożyczki" po to, by obsłużyć coroczną ich spłatę.

Przerażająca perspektywa !

Słyszeliście o najnowszym manewrze Tuska i Vincenta? Chcą usunąć "kotwicę budżetową" tak, by dług mógł rosnąć jeszcze wyżej. Przecież to szaleństwo!

Kto ma spłacać ten dług skoro pracuje coraz mniej ludzi, firmy padają, nawet na przyszłe pokolenia nie ma co liczyć, bo dzieci rodzi się coraz mniej...?

Wierzcie mi - choć nie mieszkam w Polsce to wcale nie mam schadenfreude... ktoś musi zatrzymać tych szaleńców.

Obudźcie się.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

To oczywiste.

Pamiętajmy, że mamy teraz w Polsce potrójną a nie podwójną księgowość.

Vincent (posiadacz paszportów m. in. UK i Izraela - jak to możliwe???) tak nachachmęcił, że już nikt nie zna prawdziwej wartości długu publicznego.

Faktycznie - szacuje się, że w rzeczywistości jest od 2 do 5 razy większy od oficjalnego.

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

A jakby ten dług miał wartość 1 biliona zł to co by się zmieniło w naszym życiu?

Bo nie mogę doczekać się odpowiedzi...

Z tym długiem "państwowym" jest trochę jak w przypadku małżeństwa. Żona pożycza mężowi. Mąż jest zadłużony. Jak się dogadają, to długu może nie być. Żle jest wtedy, kiedy mąż zapożyczał się jednocześnie u kochanki.

Od banksterów.

Już dawno bowiem zadbano, wprowadzając odpowiedni zapis w konstytucji by NBP nie mógł finansować długu publicznego.

Zatem pieniądze na bieżące potrzeby państwa (rozbuchana armia urzędników, którzy niczego nie produkują i druga armia: beneficjentów systemu opieki społecznej i zasiłkowego oraz trzecia armia - wciąż rozbudowujący się aparat przemocy i inwigilacji społeczeństwa) trzeba brać z banków komercyjnych.

A kto posiada banki komercyjne?

Ano: Rockefellerowie, Rothschildowie - u tych ludzi, bezpośrednio w ich kieszeni, zadłużają nas Vincent i Donaldinho.

Dlatego nie zdziwcie się, gdy ubój rytualny przywróci się w Polsce wkrótce kuchennymi drzwiami. Sejm i jego fanaberie? Bzdura! Jakoś to zawsze można obejść.

Sejm nie ma władzy w Polsce. Rzeczywistą władze ma ten, kto trzyma kasę.

Zadbano o to, by nie byli to Polacy.

Na długów odpuszczenie bym nie liczył, wprowadzenie zaś uboju rytualnego "na lewo" jest IMO tylko kwestią czasu.

Boni, Rostowski, Bielecki - to tacy ekonomiczni hitmeni. Wygooglujce sobie kim jest economic hitmen i co robi...

To nie jest śmieszne wy jełopy! To dotknie każdego z was. Zadłużenie jest zaciągane w waszym imieniu przez waszych wybranków. Chcieliśta się pośmiać ha ha ha? To na kij tak pracujecie od świtu!? Formalnie ujmując nie pracujecie już dla siebie, ani ja. Żeby sprawiedliwie to określić, nasza praca jest w tej chwili goowno warta. To taka umowa, sami się pod nią podpisaliście.

A Ty Panie Il Doktorze przyznałeś się już do niebycia Polakiem. I co? Będziesz się teraz cieszył?

A Ty Panie Il Doktorze przyznałeś się już do niebycia Polakiem. I co? Będziesz się teraz cieszył?

Z jednej strony się cieszę, że w porę dałem w długą a z drugiej strony przykro mi na to patrzeć, nawet z daleka.

Dobrze że traktujesz sprawę poważnie, w przeciwieństwie do autorów paru postów powyżej... to wcale nie jest pusty śmiech.

To jest bardzo poważna sprawa, bo o ile Grecja jest malutka i jest tam ciepło, o tyle z Polską problem będzie miał epicką skalę, jak już w końcu jebnie.

A jebnąć musi. Kwestia czasu.

I wcale mnie to nie cieszy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.