Skocz do zawartości
IGNORED

Ojciec Inkasent, kolos na moherowych nogach


thrak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cadam

(Konto usunięte)

Wnuk tego pana też dba o nasze dobro, tylko co raz mniej tego naszego dobra mamy.

 

 

tusk.dziadek.jpg

 

No to taki Persching też dbał o nasze wspólne dobro bo Polak?

 

Nie, o dobro takich jak Pershing dba obecny rząd.

 

Polacy powinni zadbać aby polscy (i nie tylko polscy) bandyci nigdy nie wyleźli z pierdla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ale jaki to ma związek z imperium Rydzyka?

 

Nie, o dobro takich jak Pershing dba obecny rząd.

No trochę tak, ale jednak, jak czytam, delikatnie mu tam obcięli czy wręcz wstrzymali te dotacje na odwierty.

Czasami więc reagują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego prywatnym być może. Ale na pewno paru innych chętnych do koryta by się znalazło.

A my i tak klepali byśmy biedę. Zapewne większą, niż teraz. Bo sukienkowi chciwcy mają zazwyczaj mniej skrupułów, niż ci "cywilni". Całe wieki doświadczeń z tą świętojebliwą korporacją stanowią twardy dowód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec inkasent jest obywatelem Watykanu a nie Polski i robi wszystko w interesie tego państwa i swoich firemek a nie w interesie Polaków. Jest takim samym przestępcą i oszustem jak kryminały z pierwszych stron gazet z tą różnicą że chodzi w sukience i mogą mu skoczyć sądy i prokuratury, bo prz...doli krzyżykiem i poszczuje moherami.

 

512424957940e8fa0rydzyk.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy mieli takiego ministra finansów to Polska byłaby najbogatszym krajem w Europie.

Myślisz, że dbałby o nasze wspólne bogactwo ?

 

Kolega widzę mocno niedoinformowany.....dlaczego piszesz "dbałby" ON OD DAWNA TO ROBI!!!

Teraz na przykład zamieszał w szykach tym którzy na naszych lasach interes chcą zrobić.... ;)

 

Te kary i nagonka na niego w konkurencyjnych i dbających o obce interesy mediach to pewnie przypadek?? :)))

 

Te media to jego własność więc o nie dba drenując kieszenie wiernych.

.....imperium Rydzyka

 

KŁAMSTWO!!!

 

Sprawdź sobie kto jest właścicielem tych mediów nie pisz bzdur....a może celowo to robisz.....dary na media są dobrowolne tego też nie wiesz? ;)

 

Cadam dnia 29.04.2014 - 15:27 napisał

"Czyja jest Polska jeśli nie nasza, Polaków?"

 

 

Nas Polaków, ale nie Rydzyka.

 

A on to kto ruski, niemiec?

 

 

No właśnie nie rozumiem....to o.Tadeusza nie uważasz za Polaka?

 

 

No to taki Persching też dbał o nasze wspólne dobro bo Polak?

 

Noooo, takim "argumentom" nie podołam! :))))

 

 

 

 

 

 

Jego prywatnym być może. Ale na pewno paru innych chętnych do koryta by się znalazło.

A my i tak klepali byśmy biedę. Zapewne większą, niż teraz. Bo sukienkowi chciwcy mają zazwyczaj mniej skrupułów, niż ci "cywilni". Całe wieki doświadczeń z tą świętojebliwą korporacją stanowią twardy dowód.

 

"Doświadczony" bez skrupułów jak zwykle sieje nam tu kolejne nieprawdy....wykaż gdzie widnieje o. T Rydzyk jako właściciel.....twardego dowodu mi trzeba? :)))

 

Cadam dnia 29.04.2014 - 18:02 napisał

"Taki że gdyby Polską rządzili tacy ludzie jak Rydzyk to Polska byłaby imperium"

 

Korea północna brała by z nas przykład

 

Rambo54 z Ciebie już bierze....to wcale nie jest żart.....ten sam antykościelny bełkot tam znajdziesz! :)))))

 

 

 

 

 

 

...jest takim samym przestępcą i oszustem jak kryminały z pierwszych stron gazet...

 

ojciec inkasent jest obywatelem Watykanu a nie Polski i robi wszystko w interesie tego państwa....

....mogą mu skoczyć sądy i prokuratury, bo prz...doli krzyżykiem i poszczuje moherami....

 

 

Na początek zapytam jak jest u Ciebie z tolerancją na odmienne poglądy?

Banujesz gdy coś ci nie pasuje...jak niektórzy tu piszący?

Pytam bo nie wiem na ile mogę sobie pozwolić komentując Twój kłamliwy wpis....że kłamliwy chyba się zgodzisz czy mam Twoje oszczerstwa jeszcze raz wykazać i przedstawić jakie są fakty???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kar nakładanych przez KRRiT ta wydaje się bardziej "skuteczna"! ;)

 

"Przez błędne decyzje KRRiT i UKE o przyznaniu Fundacji Lux Veritatis koncesji bez częstotliwości, które pozostawały zajęte, Fundacja straciła 1 mln 750 tys. zł – poinformowała Lidia Kochanowicz-Mańk, dyrektor finansowy Fundacji Lux Veritatis, na posiedzeniu sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii.....Jak zaznaczyła, straty byłyby jeszcze wyższe, gdyby nie prezes TVP Juliusz Braun, który zgodził się ustąpić Telewizji Trwam miejsca na multipleksie przed upływem terminu rezerwacji częstotliwości dla TVP."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co was bolą te mohery ? Nikt was nie zmusza do słuchania,oglądania czy płacenia chyba że "babci nie umiecie się postawić" ...

Pomyślcie ile i gdzie idzie kasy z państwowego haraczu od którego nie łatwo się wymigać

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Wracając do kar nakładanych przez KRRiT ta wydaje się bardziej "skuteczna"! ;)

 

"Przez błędne decyzje KRRiT i UKE o przyznaniu Fundacji Lux Veritatis koncesji bez częstotliwości, które pozostawały zajęte, Fundacja straciła 1 mln 750 tys. zł – poinformowała Lidia Kochanowicz-Mańk, dyrektor finansowy Fundacji Lux Veritatis, na posiedzeniu sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii.....Jak zaznaczyła, straty byłyby jeszcze wyższe, gdyby nie prezes TVP Juliusz Braun, który zgodził się ustąpić Telewizji Trwam miejsca na multipleksie przed upływem terminu rezerwacji częstotliwości dla TVP."

,,poinformowała Lidia Kochanowicz-Mańk, dyrektor finansowy Fundacji Lux Veritatis,''

I to powinno wystarczyć za komentarz w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie go ludzi będzie stygmatyzował....kim ty do diabła jesteś?!!?

"Powinno wystarczyć"....komu, tym co bezrozumnie Twój wpis odczytają? :)))

 

I co sugerujesz? Że to nieprawda, że kłamie....o to Ciebie nie posądzam....dlaczego w takim razie to insynuujesz?

Masz w tym jakiś interes?

 

A jak inaczej to nazwiesz....ciekaw jestem?

 

"....przewodniczący Jan Dworak w 2011 r. uzgodnił z byłą prezes UKE Anną Streżyńską inny termin rezerwacji częstotliwości MUX-1 dla TVP, niż wynikało z ustawy. – Dlaczego zatem nie uwzględnił tego faktu w decyzji z sierpnia 2013 r. o przyznaniu koncesji Fundacji Lux Veritatis? Dlaczego – wiedząc, że MUX-1 będzie zajęty do 27 kwietnia 2014 r. – w koncesji wpisał inną datę początkową, tę wynikającą z ustawy? – dopytywał się Golba."

 

Tego też odpowiednio określisz broniąc KRRiT czy Dworaka? :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Jakie stygmatyzujesz?!

Po prostu widzę, że o spowodowanie strat w jej spółce oskarża KRRiT i UKE Pani Dyrektor Fundacji i ich decyzje nazywa błędnymi!

Masz jakiś wyrok, orzeczenie sądowe z którego wynika, że faktycznie te decyzje były błędne?

 

kim ty do diabła jesteś?!!?

Mnie nie interesuje kim Ty jesteś. Jest mi to całkowicie obojętne. Odnoszę się tylko do Twoich wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne....coraz dziwniejsze te Twoje odpowiedzi! ;)

 

W tak zwanym międzyczasie wkleiłem pewien tekst....zapoznaj się może z całością!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Widzę również że nie do końca rozumiesz o czym piszę...błędy KRRiT popełniła a ty co tu wymyślasz....jakie straty w spółce by powstały gdyby nie błędna decyzja Dworaka?

Czytasz ze zrozumieniem czy masz z tym problem? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie potrafisz się powstrzymać od personalnych ataków?!

Na razie nie ma żadnego potwierdzenia w postach które zamieściłeś, że KRRiT podjęła błędne decyzje. Są tylko oświadczenia Fundacji w tej sprawie. A to za mało.

Zobaczymy czy sąd potwierdzi ich zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na początek zapytam jak jest u Ciebie z tolerancją na odmienne poglądy?

Banujesz gdy coś ci nie pasuje...jak niektórzy tu piszący?

Pytam bo nie wiem na ile mogę sobie pozwolić komentując Twój kłamliwy wpis....że kłamliwy chyba się zgodzisz czy mam Twoje oszczerstwa jeszcze raz wykazać i przedstawić jakie są fakty???

Nie rozumiem dlaczego jak ktoś napisze o padalcu rydzyku to pojawiasz się ty jako obrońca :-) wszyscy wiemy że jesteś jego przydupasem ślepo zapatrzonym i fanatycznie atakującym wszystkich mających inne zdanie niż mafia katolska.Potwierdzasz to każdym wpisem. Jeśli nie jesteś tego świadomy to nie dotrze do ciebie ze nie żyjemy w sredniowieczu i czarni czarnoksiężnicy nie mają żadnej władzy, im więcej ludzi wykształconych tym mniej katoli. Aaaaamen.

tumblr_m70on0k9g51qzbl7f.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz że jak ktoś ordynarnie ubliża innej osobie podając dalej nie zweryfikowane kłamstwa to ktoś inny staje w jego obronie? No to ja nie rozumiem z kim mam w takim razie do czynienia!

 

Wskaż mi gdzie widzisz mój ślepy atak... jak na razie jasno wskazałem na Wasze kłamstwa i żadnego odzewu z tamtej strony w tej sprawie....to jak to jest nie potraficie uzasadnić swojego stanowiska a mnie będziesz tu od fanatycznych katoli wyzywał?!!!

Nie wiesz co na to co piszesz o mnie (nie ważne czy w swoim czy innym wątku) powiedziałaby moderacja?

Może sprawdzimy i zapytamy czy ja czy ty mnie zaatakowałeś??? ;)

 

Zacznij pisać prawdę.....to że założyłeś sobie temat o kłamliwym i tendencyjnie zredagowanym tytule nie upoważnia Ciebie (innych również) do pisania kolejnych kłamstw!!!

 

CZY TU ZAGLĄDA MODERACJA???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie potrafisz się powstrzymać od personalnych ataków?!

 

Jakie ataki personalne, wiesz co to określenie znaczy?

Nadwrażliwy jesteś. :))

Zobacz jakie bzdury napisałeś wcześniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )a co piszesz teraz (cytat niżej) to może pojmiesz że miałem prawo napisać że nie rozumiesz co czytasz....zgodzisz się ze mną ? ;)

 

Na razie nie ma żadnego potwierdzenia w postach które zamieściłeś, że KRRiT podjęła błędne decyzje. Są tylko oświadczenia Fundacji w tej sprawie. A to za mało.

 

Znowu interpretujesz nie do końca logicznie!

Nie ważne kto zawinił, fakt jest faktem, kazano zapłacić za coś z czego kupujący nie mógł skorzystać...jeszcze raz napiszę ci by dotarło, to tak jakbyś w sklepie zapłacił za coś a nie dostał towaru!

Wiedzieli że od tej daty od której podali nie będzie nowych częstotliwości (nie wiedzieli nawet kiedy będą) a z premedytacją taką datę rozpoczęcia koncesji (w konsekwencji zobligowali do zapłaty za nią) podali!

 

Zobaczymy czy sąd potwierdzi ich zdanie.

 

A jest tu coś do wyjaśniania? Tu chodzi tylko o stwierdzenie kto zawinił i kto zwróci pieniądze!

 

Żartujesz, czy nadal nie do końca rozumiesz tą sytuację? ;)

 

Boję się że bo (teoretycznie) może potwierdzić się w tej sprawie powiedzenie "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być PO naszej stronie"!![/b] ;)

 

Ps. Czy nie podobnie jest tu z "działającą" moderacją.... :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Twoje wypowiedzi przypominają dokładnie coś takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=slS8DMgHBqY

Byle głośno, byle dużo, byle nie zejść do poziomu merytorycznej dyskusji, najlepiej zaatakować personalnie rozmówcę.

Podkreśl sobie jeszcze dwoma kreskami Swoje wypowiedzi, jeszcze bardziej pogrub i powiększ czcionkę.

I zapytaj każdego z kim się nie zgadzasz:

-Kim Ty w ogóle jesteś- masz w tym jakiś interes itd.

Dokładnie taka sama mowa jak tego dziadka z filmiku.

Myślisz, że jak zakrzyczysz, obrazisz rozmówcę, to będziesz miał rację, dokładnie jak ten zaślepiony starszy Pan. Ale efekt jest żenujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje wypowiedzi przypominają dokładnie coś takiego:

Byle głośno, byle dużo, byle nie zejść do poziomu merytorycznej dyskusji, najlepiej zaatakować personalnie rozmówcę.

Podkreśl sobie jeszcze dwoma kreskami Swoje wypowiedzi, jeszcze bardziej pogrub i powiększ czcionkę.

I zapytaj każdego z kim się nie zgadzasz:

 

Widzę że kolego w merytorycznej dyskusji nie potrafi się odnaleźć i odwracasz kota ogonem!

 

-Kim Ty w ogóle jesteś- masz w tym jakiś interes itd.

 

Możesz uznać że tego nie napisałem....

 

Myślisz, że jak zakrzyczysz, obrazisz rozmówcę, to będziesz miał rację, dokładnie jak ten zaślepiony starszy Pan. Ale efekt jest żenujący.

 

Kto krzyczy?

Co Ciebie znów obraża? To co cytowałem wyżej....dobra przepraszam jeszcze raz!

Co jeszcze Ciebie obraża....prawda?

No tutaj nie będzie kompromisów, zawsze ci ją przedstawie!

Chcesz merytorycznie to skończ z porównaniami do ludzi z filmików których "pieszczotliwie" nazywasz zaślepionymi a przy tym deprecjonowania mnie! ;)

 

Chcesz merytorycznie to dlaczego nie odpowiedziałeś na zarzut kłamstw z posta!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ???

Pytam!

 

Ps. O merytoryczności tyle powiedziałeś, ale jej w Twoich (poczytałem wpisy z tej strony) wpisach jak na lekarstwo....ciągle Ciebie poprawiam, bo czegoś nie zrozumiałeś bądź nie doczytałeś i nie odpowiadasz na żadne pytanie....tak wygląda merytoryczna dyskusja w Twoim mniemaniu?

A może ćwiczysz erystykę na mnie? :)))

 

Tylko proszę znów mi się nie obraź....zakładam że masz choć troszeczkę poczucia humoru? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Możesz uznać że tego nie napisałem

Rewelacja łaskawco.

Napisałeś i nawet Ci do głowy nie przyszło, że należałoby przeprosić a nie wspaniałomyślnie pozwolić rozmówcy uznać, że tego nie napisałeś.

Zbytek łaski.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujesz kolejne pomówienia mnie, tym razem że nie przeprosiłem....przeprosiłem, ale aż boję się do tego przyznać, bo po edycji i jeszcze mi zarzucisz że zmanipulowałem wpisy.

Kolejny raz Ciebie uroczyście przeproszę bo widzę że mam do czynienia z osobą baaardzo wrażliwą....mam nadzieję że doczekam się przeprosin za porównanie mnie choć mnie to akurat nie obraża(przywykłem), ale jako test Twojej dobrej woli to traktuję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Szykujesz kolejne pomówienia mnie, tym razem że nie przeprosiłem....przeprosiłem, ale aż boję się do tego przyznać, bo po edycji i jeszcze mi zarzucisz że zmanipulowałem wpisy.

 

Sam to przyznajesz, więc ja już nie muszę nic dodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przyznałem?

Wiem do czego się przyznałem, ale nie rozumiem czy przyznajesz mi rację że przeprosiłem czy insynuujesz mi że oszukuję, że wiedząc o Twoim pytaniu o przeprosiny edytowałem tego posta przepraszając?

Jeżeli tak to podaj czy masz na to dowód lub odpowiedz czy w taki sposób deprecjonujesz ludzi?

Kolejne pytania które pozostawisz bez odpowiedzi?

 

Jakoś po przeprosinach (moich!) nie zauważyłem byś przystąpił do merytorycznej dyskusji?

Nie widzisz ile pytań ci postawiłem a ty nic......wybierasz te na które odpowiadając nic nie tracisz? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jak sie żongluje danymi finansowymi w fundacji Lux SKOK Veritas i w TV SKOK Trwam :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie w ten wątek,jak w tytule "Ojciec inkasent kolos..."wydaje sie być bezzasadne,więc o co ten cały zgiełk?Jest coś na rzeczy?jednak te "moherowe nogi się bronią",jak widać założycielowi nie chodziło o tezę wątku,tylko raczej conajmniej poniżenie bohatera wątku.

A jednak o. Dyrektor ma sie dobrze i to zgórą 20 lat.Konkludując po co to kontynuawać?Skoro wątek i tak nie trafiony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jak sie żongluje danymi finansowymi w fundacji Lux SKOK Veritas i w TV SKOK Trwam :-)

 

Włodku są lepsi w żonglerce i nie o takie pieniądze tam chodzi, zaręczam ci.....chcesz przykładu?

Może zauważysz jak nasi miłościwie panujący i co robią tym razem już z NASZĄ kasą.....ale do rzeczy dziwi Ciebie że znaleziono sposób by dług fundacji (założona przez redemptorystów) u redemptorystów nie widniał jako obciążenie fundacji??

Dziwi Ciebie to że się zorientowali że KRRiT jedynie ten "argument" miała by im nie udzielić koncesji na nadawanie na multipleksie i musieli dokonać pewnych przesunięć na papierze (przekonali się że pełna uczciwość nie popłaca :)) ) by nie mieli znowu "podstaw" by nie dać?

Mam ci przypomnieć jakim golcom (słupom gigantów medialnych) dano koncesję choć groszem nie śmierdzieli?

Naprawdę nie rozumiesz o co szła ta gra?? ;)

 

Pozdrawiam A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie odpowiedziałeś pewnie na pytanie kim jesteś.....zweryfikuję tą Twoją wiedzę....najpierw odpowiedz na pytanie.

Myślisz że działasz w dobrej wierze czy celowo rzucasz oszczerstwa?

I dodatkowo.

Co wiesz na zadany temat i o tym o czym piszesz że tak stanowcze sądy głosisz?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty możesz obrażać i kłamać za darmo, tak?

Twoja wyobraźnia nie sięga tak daleko byś zrozumiał że coś przeciwnego można robić również darmo! :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.