Skocz do zawartości
IGNORED

Ojciec Inkasent, kolos na moherowych nogach


thrak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie darmo! Mi płaci Szatanek!

 

W takim, razie nie sądź innych według siebie! :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że rydzykowe są pełnowartościowe...

 

Czas najlepiej zweryfikował działalnośc o.Rydzyka.Mało ludzi było tak prześladowanych i nie ma wątpliwości że jakakolwiek wpadka zmiotła by Go z działalności publicznej,czy kościelnej.A jednak wychodził obronną rękę i zaufania wśród słuchaczy,chociażby R.M.nadal jest,bo i pieniądze na rozwój jak On to nazywa "dzieł w okół R.M."nadal są ofiarowane.Nie trudno się domysleć gdyby uznano że jest coś na rzeczy jaki byłby finał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas najlepiej zweryfikował działalnośc o.Rydzyka.Mało ludzi było tak prześladowanych i nie ma wątpliwości że jakakolwiek wpadka zmiotła by Go z działalności publicznej,czy kościelnej.A jednak wychodził obronną rękę i zaufania wśród słuchaczy,chociażby R.M.nadal jest,bo i pieniądze na rozwój jak On to nazywa "dzieł w okół R.M."nadal są ofiarowane.Nie trudno się domysleć gdyby uznano że jest coś na rzeczy jaki byłby finał...

Moc szatana jest wielka.Kto mu wiernie służy nagroda go nie minie.Stąd to powodzenie łojca dyrektora.Następny wilk w owczej skórze.Nie on jest sprawiedliwym tylko miga się sprawiedliwości.O błogosławiono Mamono! Jednemu Panu służyć będziesz- nieprawdaż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawdaż....bo kłamstwo i to bezczelne kłamstwo!

Tak jak wszedłeś w ten temat kłamstwem i pomawianiem mnie, tak teraz kontynuujesz bez podania żadnych faktów oszczerczą kampanię!

Moc szatana jest wielka to jedyny fakt z Twojego wpisu, bo sam swoimi wpisami to udowadniasz! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawdaż....bo kłamstwo i to bezczelne kłamstwo!

Tak jak wszedłeś w ten temat kłamstwem i pomawianiem mnie, tak teraz kontynuujesz bez podania żadnych faktów oszczerczą kampanię!

Moc szatana jest wielka to jedyny fakt z Twojego wpisu, bo sam swoimi wpisami to udowadniasz! ;)

Ty nawet chłopaczku bibliji nie znasz, a chcesz wszystkich zakrzyczeć.Niech prawda Cię wyzwoli!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul

 

No to na szatana to macie kropidło ze świeconą wodą,no i post by się przydał z modlitwami egzorcysty.jak potrafisz tak celnie rozpoznać wilka w oczej skórze,trzeba kolego specjalista przetestować,a dopiero póżniej głosić świadectwo że tak jest jak piszesz,jakoby wiesz kto jest kto.Inaczej sam jesteś w rękach,wiesz czyich?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul

 

No to na szatana to macie kropidło ze świeconą wodą,no i post by się przydał z modlitwami egzorcysty.jak potrafisz tak celnie rozpoznać wilka w oczej skórze,trzeba kolego specjalista przetestować,a dopiero póżniej głosić świadectwo że tak jest jak piszesz,jakoby wiesz kto jest kto.Inaczej sam jesteś w rękach,wiesz czyich?.

W moim przypadku nie pisz "macie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paul

 

Jako expert "macie" kolego,czy nie macie,na rozpoznanie,narzędzia,tak chętnie piszesz to chyba kompetenjce nie są Ci obce?Skoro tak szafujesz kto jet kto?To macie je czy nie macie,jak nie to leżycie na macie,he

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zwykle, nie może w merytorycznej rozmowie to ubliży.... :(

 

Maju dnia 03.05.2014 - 13:28 napisał

"Nieprawdaż....bo kłamstwo i to bezczelne kłamstwo!

Tak jak wszedłeś w ten temat kłamstwem i pomawianiem mnie, tak teraz kontynuujesz bez podania żadnych faktów oszczerczą kampanię!Moc szatana jest wielka to jedyny fakt z Twojego wpisu, bo sam swoimi wpisami to udowadniasz! ";)

 

Ty nawet chłopaczku bibliji nie znasz, a chcesz wszystkich zakrzyczeć.Niech prawda Cię wyzwoli!

 

Tyle masz do powiedzenia, wykaż się i potwierdź choć jedno oszczerstwo jakimś dowodem....wykaż też że to co napisałem to nieprawda, Twoje oświadczenie nic nie znaczy, zwłaszcza że wygląda na to że do końca nie zrozumiałeś tego co napisałem, po co więc strzępisz po próżnicy swój oszczerczy dzióbek! :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam i czekam a "znawca Biblii" też już w innym temacie zdążył zarzucić katolikom braki w wiedzy o niej, ale jak zwykle nic merytorycznie.....odpowiesz mi czy udowadniasz milczeniem że nie masz nic do powiedzenia,a jedynie pomawiasz!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Rydzyk: "Mnie, jako katolika, prawo nie obowiązuje." W końcu prawda miedzy zionięciem miłosierdziem a pracami budowlanymi kompleksu modlitewno-rekreacyjno-dojarskiego :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydzyk: "Mnie, jako katolika, prawo nie obowiązuje." W końcu prawda miedzy zionięciem miłosierdziem a pracami budowlanymi kompleksu modlitewno-rekreacyjno-dojarskiego :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Za czasów Naczelnika Kościuszki wiedziano, co robić z takimi zdrajcami Polski:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów Naczelnika Kościuszki wiedziano, co robić z takimi zdrajcami Polski:

 

Tamtych powieszono słusznie, gdyż byli zdrajcami Polski i to samo powinno się zrobić z każdym kto krytykuje Ojca Rydzyka, gdyż jest on wielkim polskim patriotą a jego media to ostoja polskości w zalewie polskojęzycznych kłamstw Gazety Wiadomej i WSI24.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamtych powieszono słusznie, gdyż byli zdrajcami Polski i to samo powinno się zrobić z każdym kto krytykuje Ojca Rydzyka, gdyż jest on wielkim polskim patriotą a jego media to ostoja polskości w zalewie polskojęzycznych kłamstw Gazety Wiadomej i WSI24.

 

Powiedz głośno i w miejscu publicznym, że cię tamtejsze lokalne prawo nie obowiązuje, i czyń stosownie do tego. W praworządnej Irlandii do pierdla trafisz expresem (jeśli nie deportują).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamtych powieszono słusznie, gdyż byli zdrajcami Polski i to samo powinno się zrobić z każdym kto krytykuje Ojca Rydzyka, gdyż jest on wielkim polskim patriotą a jego media to ostoja polskości w zalewie polskojęzycznych kłamstw Gazety Wiadomej i WSI24.

Doktorek, daj spokój :-) to jest oszust i szalbierz. Okrada babuleńki naiwne, oszukuje skarb państwa nie płacąc podatków i rozliczając się gotówką która przepływa przez jego firmę jak rzeka rwąca :-) Kolega elektronik dostał na samym początku budowania imperium zła ojca inkasenta żeby wyposażył mu to studio radiowe w najdroższe klamoty, mikrofony, konsolety, cały hardware radiowy, był jak w niebie :-) a jeździli kupować to do Niemiec z siatami siana w bagażniku żeby tylko nie było śladu po tym :-))) to jest tylko malusi przykład.

Jak można coś takiego powiedzieć -- w sumie on tak myśli od zawsze i co gorsza tak robi - "Mnie, jako katolika, prawo nie obowiązuje."

Pod pręgierz z nim :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób zastanawia się nad fenomenem Żirinowskiego i jego skrajnych wypowiedzi. Nie ma się nad czym zastanawiać. Jest on wygodnym narzędziem Kremla, mówiąc to czego Putinowi i innym z najwyższych kręgów władzy powiedzieć nie wypada.

 

U nas Rydzyk pełni dokładnie identyczną rolę dla polskiego episkopatu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

U nas Rydzyk pełni dokładnie identyczną rolę dla polskiego episkopatu.

 

Przypuszczam (ze sporym prawdopodobieństwem), że dla Putina tez conieco robi. Nieprzypadkowo bez żadnych problemów załatwił sobie dostęp do nadajników na terenie Rosji (a komu jest łatwo, każdy wie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prześcigają się w idiotyzmach, może też audycje RM to zakamuflowane przekazy szpiegowskie? :))))

 

Nie zauważyliście biedni że nadaje z Kanady i USA....pewnie jest i ich agentem.

Do pełni głupoty brakuje przypomnienia wiadomości o rzekomym celowym zakłócaniu komunikacji niemieckim samolotom. ;)

 

wczoraj, 19:51Rydzyk: "Mnie, jako katolika, prawo nie obowiązuje." W końcu prawda miedzy zionięciem miłosierdziem a pracami budowlanymi kompleksu modlitewno-rekreacyjno-dojarskiego :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Słuchając wczoraj relacji na żywo wiedziałem jaki będzie ciąg dalszy.

Jedynie słuszne manipulacja faktami "jaśnie oświeconych"! Żadnej refleksji w sprawie "wyroku" KRRiT i kneblowania katolickich mediów? ;)

 

Widzę że ci do których to się kieruje łykają takie nowinki bez refleksji...no cóż lata indoktrynacji robią swoje. :)))

 

Nasze państwo spolegliwe przed unią zapewne wprowadzi u nas niedługo takie prawo o którym i ja powiem te słowa "Mnie, jako katolika, prawo nie obowiązuje". Takie prawo!

A tak na marginesie, cytowanie wyrwanych z kontekstu zdań należałoby przynajmniej opatrzyć sensownym komentarzem. Ale czego się spodziewać od ziejącymi nienawiścią do tej osoby! ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w USA i Kanadzie czas na nadajnikach można sobie kupić na zasadach rynkowych, a w Rosji należą one do służb specjalnych. Wyczuwasz różnicę?

 

Pan Rydzyk uważa że stoi ponad prawem? Nawoływanie do anarchii i bezhołowia powinno być karane. I w większości krajów jest.

 

Wyrok? Kneblowanie? Co Ty bredzisz? Skoro się korzysta z ulg dla nadwawcy społecznego - trzeba spełnić stosowne wymogi. Albo niech płaci normalną opłatę za koncesję i wtedy będzie mógł nadawać reklamy do woli.

 

I zmień już tą zdartą płytę o "wyrwaniu z kontekstu".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty piszesz że do służb specjalnych, skąd ta wiedza? Ja słyszałem że nadajniki należą do spółki RTRS (Rosyjska Sieć Telewizyjna i Radiowa), w całości należąca do resortu łączności.

 

O. T Rydzyk uważa że jest ponad złym prawem....czytaj całość nie jak zwykle wyrwane z kontekstu zdanie.

 

Masz problem z logiczna oceną wydarzeń, po Twoim insynuowaniu że Gądecki nawoływał do przemocy nie podejmę się tym razem tłumaczenia jak daleko jesteś od prawdy tym razem...kto nawoływał do anarchii? :(

 

Zarzucasz mi że bredzę a sam co robisz?

O jakiej normalnej koncesji piszesz której rzekomo nie opłaca (ciekawostką jest że musiał zapłacić nawet za ten czas kiedy jeszcze TRWAM nie było na MUX)?

Pisałem o karze 50 tyś. za nawoływanie do przemocy....a może Ty pokażesz paluszkiem gdzie to nastąpiło, bo pan Dworak nie potrafił, tak jak nie potrafił ukarać innych mediów za te słowa „Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie”

;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty piszesz że do służb specjalnych, skąd ta wiedza?

 

Musi Ci wystarczyć to, co napisałem.

 

Rydzyk uważa że jest ponad złym prawem....czytaj całość nie jak zwykle wyrwane z kontekstu zdanie.

 

Jeśli chcesz, aby Cię poważnie traktowano to przestań się wreszcie ośmieszać z tym "wyrywaniem z kontekstu".

 

Jednoosobowo decyduje które prawo jest dobre (tego będzie przestrzegał), a które złe (od przestrzegania tego sam się zwolnił). Znasz powiedzenie "dura lex sed lex"? Wydawało mi się, że jest kapłanem religii katolickiej? Teraz się okazuje, że hinduistycznej, w której jest świętą krową.

 

To może ja sobie wybiorę wg własnego widzimisię kilkanaście paragrafów Kodeksu Drogowego, których zamierzam przestrzegać, a resztę będę olewał (bo uznałem je za "złe prawo")?

 

po Twoim insynuowaniu że Gądecki nawoływał do przemocy

 

Bo nawoływał. Link podałem.

 

kto nawoływał do anarchii?

 

Znowu rżniemy głupa w celach polemicznych? Czymże innym jest stwierdzenie "mnie jako katolika prawo nie obowiązuje"? Typowe nawoływanie do nieposłuszeństwa obowiązującemt prawu, czyli do anarchii. W każdym innym kraju już dawno pokazano by mu miejsce w szyku.

 

O jakiej normalnej koncesji piszesz

 

Koncesje są jako nadawca regularny (płatna) i społeczny (zwolniona z opłat). Zapoznaj się z Ustawą o Radiofonii i Telewizji zanim znowu zaczniesz bronić tego hochsztaplera w sutannie.

 

Pisałem o karze 50 tyś. za nawoływanie do przemocy

 

Znowu rżniemy głupa? Kara 50 tys. zł. jest nie za nawoływanie do przemocy, ale za nadawanie reklam, czego radiu korzystającemu ze statusu nadawcy społecznego robić nie wolno.

 

Masz odruch Pawłowa. Ksiądz? Na barykady! Bronić go! Tak jak kiedyś broniłeś "dobrego imienia" Wesołowskiego i Gila (czego obecnie próbujesz się nieudolnie i nieprzekonująco wypierać). Może najpierw zapoznaj się z faktami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.