Skocz do zawartości
IGNORED

Ojciec Inkasent, kolos na moherowych nogach


thrak

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie ja atakuje KK? Ja jestem krytyczny wobec zarządcy RM, nawet samego RM nie przekreślam. bo jestem w stanie zrozumieć że w kraju katolickim są osoby którym radio katolickie jest zwyczajnie potrzebne. Dziwne zawsze jest to że niektórych osób nawet patologie w Kościele są rozgrzeszone, a jak nie, to co najwyżej tzw. krytykanci posługują się pomówieniami. Nie dociera do Was ze od kleru oczekuje się więcej powściągliwości niż od statystycznego człowieka? I nie dociera do Was że to własnie patologie w Kościele odbierają członków.

Możesz też przy mnie sobie robić jaja z pedałów, mam ich gdzieś , niech żyją swoi życiem o ile nie wtrącają się w moje. Nie rozumiem dlaczego natomiast żydów stawiasz obok "innych dziwolągów" . Choć tych których znam , jakoś nie darzę sympatią /pewnie z innych powodów niż Twoje/. Na pewno nie dlatego że Ojciec Rydzyk nienawidzi żydów. W końcu biznesowo są równymi konkurentami, trzeba tępić konkurencje.

I to jest raczej paradoks że tzw. obrońcy KK /aczkolwiek nie jestem za takim podziałem/ plują jadem w większości postów, atakują , obrażają lub są zwyczajnie niewychowani /to akurat bez związku z tematem/ i dokładnie to zarzucają innym.

Dodatkowo ta arogancja , skąd wiesz ile wiem o historii Kościoła .Jesteś w stanie ogarnąć w swoim ograniczonym światopoglądzie /sądząc po wpisie/ że mogę mieć większą wiedzę od Ciebie? A jeśli Ci powiem że mam w najbliższej rodzinie księdza, konkretnie zakonnika Franciszkanina, z którym od lat rozmawiam jak się tylko nadarza okazja właśnie o Kościele, Chrześcijaństwie, wierze, Bogu etc?

Rozmawiam bo to do czegoś prowadzi, nie jest skrzywiony, to co mówi ma sens , i nie wyciąga kałasznikowa jak przedstawiciele tego forum żeby wpakować kulę we mnie kiedy godzinami się "wykłócamy".

Jeśli tak zaciekle chcesz bronic wszystkiego tylko dlatego że nazywa się KK to zrozum że lepiej byłoby się nie wypowiadać . Utwierdzasz stereotypy.

Mentalne dzieci urbana.....

Jakie to prostactwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Maju chciał mi znowu zarzucić takie wnioski na podstawie TVN i GW , to nie czytam GW, TVN tez prawie w ogóle nie oglądam....

 

Znowu...a kiedyż ci to zarzuciłem?

 

RM słuchałem kiedyś często, zwłaszcza "Rozmowy Niedokończone" autorstwa Ojca Ryzyka.

....tam często uczy się pospolitej nienawiści.

 

Ciekawe tak się składa że również niegdyś (teraz sporadycznie) b. dużo słuchałem tego radia i wiem co mówię!

Kłamiesz jak najęty!

Pamiętasz marsze w obronie TV TRWAM "kipiało od nienawiści" prawda? :))

 

O.T. Rydzyk znany jest z tego że nie owija w bawełnę i nieraz coś palnie, nie przeczę nawet sam bywam zażenowany, ale to nie są bezpodstawne słowa.

Ostatnio też nazwał złodziejstwem konieczność płacenia za nadawanie na multipleksie choć faktycznie nie może TV TRWAM tego robić i fundacja straci ok 700 tyś zł w ten sposób nie licząc zysku jaki mogła by mieć nadając.

Ale jak to nazwać - masz propozycję?

 

Nie rozumiem dlaczego natomiast żydów stawiasz obok "innych dziwolągów" . Choć tych których znam , jakoś nie darzę sympatią /pewnie z innych powodów niż Twoje/. Na pewno nie dlatego że Ojciec Rydzyk nienawidzi żydów. W końcu biznesowo są równymi konkurentami, trzeba tępić konkurencje.

 

Kolejny dowód na nieznajomość tematu i kłamstwo jakobyś RM znał z "własnych doświadczeń" słuchając go. Sądzisz że już nadszedł ten moment że "kłamstwo powtarzane po wielokroć stało się prawdą". Jeszcze nie mój drogi dopóki są ci którzy pamiętają i znają prawdę!!

 

Zapewne niedługo zasypiecie mnie cytatami wyrwanymi z kontekstu "potwierdzającymi Waszą rację". Tyle że to będą właśnie te wyrwane z kontekstu zdania przeważnie ludzi dzwoniących do RM pozbawione komentarzy ojców prowadzących audycje! Tak stworzono mit, teraz na każde słowo Żyd RM reagować musi (i reaguje!!) jak na potencjalny przejaw antysemityzmu! ;)

 

I to jest raczej paradoks że tzw. obrońcy KK /aczkolwiek nie jestem za takim podziałem/ plują jadem w większości postów, atakują , obrażają lub są zwyczajnie niewychowani /to akurat bez związku z tematem/ i dokładnie to zarzucają innym.

Dodatkowo ta arogancja...

Jakie to prostactwo.

...nie wyciąga kałasznikowa jak przedstawiciele tego forum żeby wpakować kulę we mnie kiedy godzinami się "wykłócamy".

 

Masz kogoś na myśli, czy mnie w związku z tym raczyłeś wcześniej przypomnieć?

Może jakieś fakty świadczące o tym co piszesz podasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że na temat KK najczęściej wypowiadają sie osoby które nie mają żadnej wiedzy w temacie ... Znajomość historii KK - śladowa , ale udają że coś wiedzą ...

 

Ciekawy paradoks ..

Nie ma tu żadnego paradoksu. Ciekawe skąd u ciebie taka wiedza? Kolejny wszechwiedzący? Kościół wbrew pozorom nie ma za wiele wspólnego z wolnością. Wystarczy przytoczyć jedno z pierwszych przykazań : Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną - klasyczny program lojalnościowy, brak możliwości wyboru? Niestety zmartwię cię, wiedza jest, i to duża. Wiedza może dotycząca mniej arkanów wiary, zapisów i cytatów, a raczej ta dotycząca zwykłego życia samych rycerzy Kościoła, biskupów, arcybiskupów - Panów Życia i Śmierci. To oni zniszczyli wiarę i ludzi w nich wierzących.

 

@Maju, pan Rydzyk bezkompromisowo trzepie kasę, jest biznesmenem ubranym w sutannę, która jest tylko narzędziem i w ogromnych dochodach bardzo mu pomaga. Gdyby tak naprawdę troszczył się o ludzi, a mniej o ich pieniądze, zarobione miliony przeznaczałby na ich potrzeby, tych potrzebujących. Ale Kościół nie ludzi dzielić się swoimi dobrami, woli brać niż dawać. A pan Rydzyk jest tego ekstremalnym przykładem. Świetnie funkcjonuje, ponieważ obraca się w świecie polityków. On z kolei jest ich narzędziem. Nie okłamujmy się. To jest wielki biznes, i polityka, i zwykły człowiek w tym wszystkim najmniej się liczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak naprawdę troszczył się o ludzi, a mniej o ich pieniądze, zarobione miliony przeznaczałby na ich potrzeby, tych potrzebujących. Ale Kościół nie ludzi dzielić się swoimi dobrami, woli brać niż dawać.A pan Rydzyk jest tego ekstremalnym przykładem.

To jest wielki biznes, i polityka, i zwykły człowiek w tym wszystkim najmniej się liczy.

 

Biznes powiadasz, niech ci będzie biznes, tyle tylko że ci którzy dają nie są jak się tu sugeruje idiotami i widzą jak spożytkowane są te pieniądze.

Sugerujesz by rozdać biednym...można i tak, ale są inne sposoby i można biednych podnieść na duchu dając takie dobra o których dyskusja z Tobą będzie trudna a może nawet niemożliwa. Ludzie widzą czego dokonał i nie dla siebie, nic z tych rzeczy nie jest jego własnością.

 

Świetnie funkcjonuje, ponieważ obraca się w świecie polityków. On z kolei jest ich narzędziem.

 

Polityka i kościół....prędzej czy później przeciwnicy Kk to poruszą.

Czy Rydzyk jest narzędziem w rękach polityków czy odwrotnie tak samo będzie przez to krytykowany. Nie wykluczam pewnych sytuacji gdzie takie zarzuty można formułować....ale naprawdę nie widzisz możliwości istnienia innej opcji?

Myślisz aż tak schematycznie czy nie dopuszczasz takich myśli do siebie? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Rydzyk jest narzędziem w rękach polityków czy odwrotnie tak samo będzie przez to krytykowany.

 

Oczywiście i słusznie! Kościół i wiara nie może mieć nic wspólnego z polityką! Jezus założyciel KK jak twierdzicie, niezbyt dokładnie o tym mówił, czy zapomniało się niechcący? :-)))

 

Nie wykluczam pewnych sytuacji gdzie takie zarzuty można formułować....ale naprawdę nie widzisz możliwości istnienia innej opcji?

 

Ależ oczywiście, że inne opcje istnieją. Tylko są one bezużyteczne dla KK. Kościół Katolicki jako monarchia żądna władzy musi być czynny w polityce Wszystkich rządów na jakie ma wpływ, ponieważ nie ma władzy bez wpływu na politykę. Władza bez polityki istnieć nie może!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznes powiadasz, niech ci będzie biznes, tyle tylko że ci którzy dają nie są jak się tu sugeruje idiotami i widzą jak spożytkowane są te pieniądze.

Naprawdę te rozmodlone i zapatrzone w Ojca Dyrektora babcie i dziadkowie wiedzą jak spożytkowane są ich pieniądze, skoro nawet rząd o tym nie wie? Maju nie uprawiaj populizmu, bo zaraz się porzygam.

 

Kościół jest cały czas jak nie obok polityki to w polityce. Cały czas chce na niego wpływać i najlepiej kontrolować. I dopóki będzie miał za sobą miliony wiernych to będzie niezbędny politykom. To się nazywa komensalizm. I nie chodzi tu o moje myślenie, to wynika tylko z obserwacji i opisu rzeczy istniejących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka to z Greckiego - dobro wspólne...a więc dbanie o to nie sprzeciwia się temu co głosi Kościół,wrecz przeciwnie,to skromne stweirdzenie.Kościół ma nawet obowiązek tej zasady się trzymać!

 

Maju to tu nieliczny który nie uległ propagandzie i trafnie ocenia rzeczywistość,koledzy uczcie się myślenia,bo błądzicie tak nisko oceniając o co wtym wszystkim chodzi o.Dyrektorowi.co ujawniacie zresztą sami...

 

p.Maju szacunek!!!Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ted125 ale z ta polityką pojechałeś demagogią. Zgłoś się do komitetów wyborczych, wybory już niedaleko, oni takich oszołomów potrzebują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju dnia 22.12.2013 - 13:57 napisał

Czy Rydzyk jest narzędziem w rękach polityków czy odwrotnie tak samo będzie przez to krytykowany.'

 

Oczywiście i słusznie! Kościół i wiara nie może mieć nic wspólnego z polityką! Jezus założyciel KK jak twierdzicie, niezbyt dokładnie o tym mówił, czy zapomniało się niechcący? :-)))

 

Tyle tylko ze polityka weszła nam wszędzie nawet tam gdzie nie powinna i o głupią koncesję na nadawanie trzeba niestety poparcia polityków lub przynajmniej ich obojętności!

 

Ależ oczywiście, że inne opcje istnieją...

 

Nie to miałem na myśli czyżbyś nie zauważył?

 

Naprawdę te rozmodlone i zapatrzone w Ojca Dyrektora babcie i dziadkowie wiedzą jak spożytkowane są ich pieniądze, skoro nawet rząd o tym nie wie? Maju nie uprawiaj populizmu, bo zaraz się porzygam

 

Sittek, Toruń wprawdzie adresu nie znam, jedź zobaczysz....a co do reszty w internecie aż huczy o "imperium", z nieba nie spadło. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę do Torunia no i co? Ucałuję klamkę jego rezydencji? Może oprę się o limuzynę? Przecież ten gość trzepie kasę kosztem naiwnych ludzi, wyciąga ją z pustego budżetu państwa i inwestuje jak nie w jakieś dziwne wody to w media. Gdyby był uczciwy zrzuciłby sukienkę i zająłby się pieniądzem jak prawdziwy biznesmen. Ale wtedy nie miałby za sobą naiwnych łosi. Czar by prysł, bo gdy bierze się kasę w imieniu Kościoła czy Boga, idzie to dużo łatwiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka to z Greckiego - dobro wspólne...a więc dbanie o to nie sprzeciwia się temu co głosi Kościół,wrecz przeciwnie,to skromne stweirdzenie.Kościół ma nawet obowiązek tej zasady się trzymać!

 

A jak chce pan pogodzić udział polskich wojsk w Afganistanie z naukami kościoła , tj. interes polityczny z wiarą ?

 

Często mijam ten kościół. Mnie zastanawia , po co ? Przecież niedaleko jest kościół Redemptorystów z klasztorem, z którego wywodzi się Rydzyk. Kościoły też nie są teraz przepełnione. Wydaje się że miejsca dla wiernych wystarczyłoby. Chyba że głoszone tam będzie "autorskie" słowo Boże. A może jakiś samozwańczy Kościół na koniec? Z tego też klasztoru Redemptorystów znam kilku zakonników, spoko goście i na pewno są na właściwym miejscu, robią dobrą robotę kościołowi, interesują się ludźmi faktycznie. Może Rydzyk obawiał się że tam nie będzie pasował?

Nie neguję RM samego w sobie jako radia katolickiego, jest wielu ludzi którzy są religijni , jest to im potrzebne. Tyle że tam często uczy się pospolitej nienawiści. Gdyby Maju chciał mi znowu zarzucić takie wnioski na podstawie TVN i GW , to nie czytam GW, TVN tez prawie w ogóle nie oglądam a RM słuchałem kiedyś często, zwłaszcza "Rozmowy Niedokończone" autorstwa Ojca Ryzyka.

A propos TVN , myślę że w tym filmie oszczędzili Ojca Rydzyka, był swego czasu cykl kilkuodcinkowy gdzie głównie historię Rydzyka opowiadał Redemptorysta, tam dopiero było ciekawie.

 

Życie pokazuje , że nie da się dwóm panom służyć , na co 2000 lat temu zwrócił uwagę Jezus Chrystus .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chce pan pogodzić udział polskich wojsk w Afganistanie z naukami kościoła , tj. interes polityczny z wiarą ?

A jakie to wojska polskie KK wysyła do Afganistanu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że na temat KK najczęściej wypowiadają sie osoby które nie mają żadnej wiedzy w temacie ... Znajomość historii KK - śladowa , ale udają że coś wiedzą ...

 

Mentalne dzieci urbana - najgłosniej pyskują o Kościele , Bogu ...

 

Ludzie atakujący KK - to w dużej mierze ci którzy bardzo dużo pierdzielą farmazonów o wolności ...

Bez pardonu robią sobie jaja z KK - a jakby ktoś zrobił sobie w ich towarzystwie jaja z pedałów , żydów czy inszych dziwolągów - zaciukali by takiego ktosia migiem ...

Ciekawy paradoks ..

 

laska@.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to wojska polskie KK wysyła do Afganistanu?

 

wojny_religia.jpg

 

 

blog.jpg

 

 

Błogosławienie żołnierzy bombowca, przed misją, mającą na celu zamordowanie jak najwięcej ludzi, przy pomocy wielotonowych bomb

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz kłamiesz jehowito przebrzydły, bo za pierwszym razem mogla to być niewiedza, ale teraz to zwykle jehowickie codzienne kłamstwo!

 

Kapłan zołnierzy na wojne nie wysyla tylko robią to politycy!

Kapłan "kropi" udziela błogosławieństwa wiernym, którzy na ta wojnę musza jechac i wspólnie sie z nimi modli.

Nie wiem czy zauwazyłeś ale to ludzie, ktorzy mają domy i rodziny !!!

 

Jestes obrzydliwy z tymi jehowickimi kłamstwami i insynuacjami.

 

Manipulacja i zaklamanie to wasz bóg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz kłamiesz jehowito przebrzydły, bo za pierwszym razem mogla to być niewiedza, ale teraz to zwykle jehowickie codzienne kłamstwo!

 

Kapłan zołnierzy na wojne nie wysyla tylko robią to politycy!

Kapłan "kropi" udziela błogosławieństwa wiernym, którzy na ta wojnę musza jechac i wspólnie sie z nimi modli.

Nie wiem czy zauwazyłeś ale to ludzie, ktorzy mają domy i rodziny !!!

 

Jestes obrzydliwy z tymi jehowickimi kłamstwami i insynuacjami.

 

Manipulacja i zaklamanie to wasz bóg.

 

 

 

Wpływ nauk Chrystusa

 

Będąc na ziemi, Jezus pokazał, jak nienawiść zastąpić niesamolubną miłością. Polecił: ‘Miłujcie się wzajemnie, tak jak ja was umiłowałem’ (Jana 15:12). Oznajmił też:„Szczęśliwi pokojowo usposobieni” (Mateusza 5:9). Greckie słowo przetłumaczone tu na „pokojowo usposobieni” oznacza coś więcej niż tylko zachowywanie spokoju. Obejmujezabieganie o pokój, aktywne działanie na jego rzecz.

Apostoł Piotr, chcąc ochronić Jezusa przed aresztowaniem, użył śmiercionośnej broni. Ale Syn Boży go skarcił, mówiąc: „Włóż swój miecz z powrotem na jego miejsce, bo wszyscy, którzy chwytają za miecz, od miecza zginą” (Mateusza 26:52). Jak chrześcijanie w I wieku stosowali się do tych słów? Zwróćmy uwagę na poniższe cytaty:

„Ze starannego przeglądu wszystkich dostępnych informacji wynika, że do czasów Marka Aureliusza
[121-180 n.e.]
żaden chrześcijanin nie został żołnierzem; żaden też żołnierz, gdy stał się chrześcijaninem, nie pozostawał w służbie wojskowej”
(The Rise of Christianity).

[Pierwsi]
chrześcijanie zachowywali się zupełnie inaczej niż Rzymianie. (…) Ponieważ Chrystus głosił pokój, nie zgadzali się na służbę wojskową”
(Our World Through the Ages).

Uczniowie Jezusa odmawiali służby w legionach cesarza, dlatego wielu z nich poniosło śmierć z rąk Rzymian. Czemu obstawali przy tak niepopularnym stanowisku? Ponieważ Syn Boży nauczył ich, by krzewili pokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłan zołnierzy na wojne nie wysyla tylko robią to politycy!

Kapłan "kropi" udziela błogosławieństwa wiernym, którzy na ta wojnę musza jechac i wspólnie sie z nimi modli.

 

Mylisz się Jacku. Dzisiaj gdy wojsko to służba zawodowa, żołnierze nie musza jechać na wojny bo nie jest to wojna obronna własnego kraju. Kapelani również nie musza jechać na wojnę i kropić żołnierzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłan "kropi" udziela błogosławieństwa wiernym, którzy na ta wojnę musza jechac i wspólnie sie z nimi modli.

 

 

Nie zabijaj !

 

Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi - odpowiedział Piotr i Apostołowie.

 

Nikt nie może dwom panom służyć, gdyż albo jednego nienawidzić będzie, a drugiego miłować, albo jednego trzymać się będzie, a drugim pogardzi. Nie możecie Bogu służyć i mamonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kogoś na myśli, czy mnie w związku z tym raczyłeś wcześniej przypomnieć?

Może jakieś fakty świadczące o tym co piszesz podasz?

Akurat w tym przypadku nie miałem Ciebie na myśli.

Ciekawe tak się składa że również niegdyś (teraz sporadycznie) b. dużo słuchałem tego radia i wiem co mówię!

Kłamiesz jak najęty!

Ciekawe tak się składa że również niegdyś (teraz sporadycznie) b. dużo słuchałem tego radia i wiem co mówię!

Kłamiesz jak najęty!

 

Oczywiście, już mi raz napisałeś że kłamię jak najęty.

Maju, na brak argumentów czasem napisałbyś że nie masz nic do powiedzenia albo że się nie zgadzasz , pewnie by to uszanowano, z pewnością bardziej niż ten mechanizm obronny /"kłamiesz jak najęty" / który jak zauważyłem dość często stosujesz. On nic nie daje , poza pejoratywnym wydźwiękiem rozmowy, a niestety uzyskujesz tylko efekt że robi z Ciebie rozmówcę z którym dyskusja to zwykła strata czasu.

 

Zapewne niedługo zasypiecie mnie cytatami wyrwanymi z kontekstu "potwierdzającymi Waszą rację". Tyle że to będą właśnie te wyrwane z kontekstu zdania przeważnie ludzi dzwoniących do RM pozbawione komentarzy ojców prowadzących audycje! Tak stworzono mit, teraz na każde słowo Żyd RM reagować musi (i reaguje!!) jak na potencjalny przejaw antysemityzmu! ;)

 

Maju, czy naprawdę uważasz każdego oponenta w rozmowie za tępaka który nie umie wyciągać wniosków tylko dlatego że one nie są identyczne z Twoimi.Czy uważasz może że trzeba prowadzić jakąś krucjatę przeciwko klerowi która prowadzi do przeinaczania, złego rozumienia ? Czy uważasz że są aż tak dla mnie ważni? Może po prostu trzeba słuchać i wyciągać proste wnioski. Powiem więcej trzeba być zaślepionym co już Ci pisałem żeby wypowiedzi w wypowiedziach Rydzyka doszukiwać się gaf jak twierdzisz.

Ostatnia rzecz , jeśli 10 osób odbiera słowo głoszone przez Rydzyka inaczej niż Ty, nie przyszło Ci do głowy że to Ty się właśnie mylisz?

 

Biznes powiadasz, niech ci będzie biznes, tyle tylko że ci którzy dają nie są jak się tu sugeruje idiotami i widzą jak spożytkowane są te pieniądze.

A tutaj używając Twoich słów kłamiesz jak najęty. Nie przeinaczaj faktów proszę , od lat nie ma sprawozdań finansowych, głośna była też sprawa że Urząd skarbowy nie mógł sobie poradzić , do dziś nierozliczona zbiórka na stocznię. Dla jasności , bo Trzeba Ci jasno żebyś nie zarzucił kłamstwa, nie wiem gdzie kasa , co , kto i ile, Jak ktoś daje , jego sprawa, ale bez jaj nie rób wody z mózgu ludziom tylko dlatego że powstają budowle, nie wiesz jaki procent jest na to przeznaczany, tak jak 40 mln Polaków którzy od lat nie widzieli żadnego sprawozdania finansowego.

Proste pytanie , dlaczego ktoś transparentnie prowadzący biznes nie ujawnia bilansu , sprawozdania , czy jakiegokolwiek dokumentu zależnie od prowadzonej formy działalności ? Ma coś do ukrycia?

I tutaj odpowiem tyle , jeśli uważasz że ktoś widzi jak zostały spożytkowane /całe/ bo tak Ciebie zrozumiałem , jest faktycznie idiotą. Bez urazy. Nie ma do takiego twierdzenia nawet odrobiny podstaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to wojska polskie KK wysyła do Afganistanu?

Kapelani będący na etatach armii uczestniczą w codziennym życiu Wojska Polskiego, w tym uczestniczą w misjach wojskowych. W związku z tym KK akceptuje te działania oraz aktywnie uczestniczy w działaniach wojennych.

 

Kapłan zołnierzy na wojne nie wysyla tylko robią to politycy!

Kapłan "kropi" udziela błogosławieństwa wiernym, którzy na ta wojnę musza jechac i wspólnie sie z nimi modli.

Nie wiem czy zauwazyłeś ale to ludzie, ktorzy mają domy i rodziny !!!

 

Jestes obrzydliwy z tymi jehowickimi kłamstwami i insynuacjami.

 

Manipulacja i zaklamanie to wasz bóg.

Ty naprawdę jesteś ograniczony brakiem podstawowej wiedzy. Kropienie wodą porównujesz z misjami wojskowymi, gdzie masowo giną żołnierze? Czyż to nie arcybiskupstwo KK dzielnie uczestniczące w życiu politycznym nie akceptuje tych misji ?

 

Manipulacje, zakłamanie, insynuacje ....-sami od wieków to robicie i uwżacie że inni robią to samo? Hehehe, szkoda słów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę do Torunia no i co? Ucałuję klamkę jego rezydencji? Może oprę się o limuzynę?

No jak chcesz się oprzeć o limuzynę , jak nie zostaniesz wpuszczony za bramę radia. Posłuchasz głosu w domofonie i do domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

634550635916005668.jpg

 

"Idąc za ciosem powstały m.in. okolicznościowe klapy dla uhonorowania Łodzi czterech kultur. Ale dopiero św. Faustyna rozbudziła apetyt na utrwalanie historii na kanalizacyjnych włazach do tego stopnia, że z Łodzi wyeksportowano ją do Płocka i na Jasną Górę, gdzie trafiły okolicznościowe włazy.

Pomysł montażu takich klap co najmniej dziwi. Z jednej strony wzbogaca miasto i powoduje, że nawet patrząc pod nogi można nagle zetknąć się z historią. Z drugiej fakt wydawania po 4 tysiące złotych za jedną klapę po to, żeby imieniem św. Faustyny przykryć właz do kanału ściekowego to — delikatnie mówiąc — niestosowne."

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Od siebie tylko dodam , że równie obraźliwym i absurdalnym w kontekście wiary i szacunku tak do Boga oraz bliźnich ( w powyższym przykładzie pani Faustyny ) jest błogosławienie czołgów , karabinów , czy wspomnianych klap ściekowych , cóż każdy człowiek ma prawo być głupi , ale jak widać niektórzy ludzie nadużywają tego przywileju , jeszcze chwila i będziemy święcić deski klozetowe oraz papier toaletowy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę do Torunia no i co?

 

Naprawdę nie zrozumiałeś aluzji czy tylko udajesz?

 

Oczywiście, już mi raz napisałeś że kłamię jak najęty.

 

Tak?

A powtórzyłeś ten sam post by to udowodnić? ;)

 

Maju, na brak argumentów czasem napisałbyś że nie masz nic do powiedzenia albo że się nie zgadzasz , pewnie by to uszanowano, z pewnością bardziej niż ten mechanizm obronny /"kłamiesz jak najęty" / który jak zauważyłem dość często stosujesz. On nic nie daje , poza pejoratywnym wydźwiękiem rozmowy, a niestety uzyskujesz tylko efekt że robi z Ciebie rozmówcę z którym dyskusja to zwykła strata czasu.

 

Nie zauważyłem byś podawał jakieś dowody na to co ty mówisz jakim prawem mnie oceniasz?

Mam prawo tak mówić bo pamiętam i znam sprawy, ty możesz się tym nie zgadzać lecz żadnych argumentów (dowodów) nie przedstawiasz.

 

Ostatnia rzecz , jeśli 10 osób odbiera słowo głoszone przez Rydzyka inaczej niż Ty, nie przyszło Ci do głowy że to Ty się właśnie mylisz?

 

Widzisz ja w przeciwieństwie do Was (tych dziesięciu) nie oceniam człowieka tylko po słowach, a jak już oceniam słowa to nie jedno zdanie a całą wypowiedź!

 

Również w przeciwieństwie do Ciebie nie mówię bezpodstawnie że "znam Rydzyka bo słuchałem RM" skoro każdym zdaniem świadczysz że nie. A jeżeli nawet to prawda to niewiele z tego zrozumiałeś! ;)

 

A tutaj używając Twoich słów kłamiesz jak najęty. Nie przeinaczaj faktów proszę , od lat nie ma sprawozdań finansowych, głośna była też sprawa że Urząd skarbowy nie mógł sobie poradzić , do dziś nierozliczona zbiórka na stocznię.

....tak jak 40 mln Polaków którzy od lat nie widzieli żadnego sprawozdania finansowego.

 

Mam znowu powtarzać i tłumaczyć jak wyglądała sprawa stoczni?

Mam znowu wkleić link w którym masz informację o kolejnym odrzuconym wnioskiem do sądu w tej sprawie i o dwóch wyrokach?

 

Mam podać link do sprawozdań finansowych np. fundacji a o że RM składa już od 2001 to pewnie zapomniałeś?

 

A może sam to sprawdź zanim będziesz mnie oskarżał o kłamstwa?

 

 

...kłamiesz jak najęty

...robi z Ciebie rozmówcę z którym dyskusja to zwykła strata czasu.

...trzeba być zaślepionym co już Ci pisałem...

....nie rób wody z mózgu ludziom...

jest faktycznie idiotą. Bez urazy.

 

Po co te inwektywy?

Mnie nie urazisz a sam udowadniasz że brak argumentów personalnymi wycieczkami zastępujesz!

 

Jeszcze zdanie do Numerka który tu przyszedł wylewać swoją "milość" do braci chrzescjan, nie pomyliłes tematu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju chamstwo i dotyczy twojego przełożonego

 

" A to, co dzisiaj się stało, to jest skandal. Nie nazywajmy tego inaczej. To są osoby publiczne. Nie nazywajmy nigdy, że szambo jest perfumerią.

  • Opis: komentarz dotyczący spotkania odbytego z inicjatywy Marii Kaczyńskiej z ponad 50 dziennikarkami w sprawie zmiany konstytucyjnych odnoszących się do ochrony życia od momentu poczęcia."

 

a jako to wytłumaczysz .

 

" A warto tu przypomnieć, co zrobił Hitler po dojściu do władzy: rozwinął media, propagandę, zakładał nowe stacje, udostępniał wszystkim odbiorniki nastawione na jego programy. Bo wiedział, że to pozwala mu panować nad ludźmi. Kto chce mieć władzę, chce mieć media. I nie chce pluralizmu, dąży do monopolu. Czy nie do tego dąży się dziś w Polsce?

  • Źródło: Bez mediów nie obronimy naszych wartości, „Uważam Rze”, 5 lutego 2012 "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jako to wytłumaczysz .

 

....zasypiecie mnie cytatami wyrwanymi z kontekstu "potwierdzającymi Waszą rację".

 

Opis: komentarz dotyczący spotkania odbytego z inicjatywy Marii Kaczyńskiej z ponad 50 dziennikarkami w sprawie zmiany konstytucyjnych odnoszących się do ochrony życia od momentu poczęcia."

 

Dobre sobie....napisz konkretnie do jakich słów (jakiego stanowiska) M. Kaczyńskiej....ten komentarz jest delikatnie mówiąc mylący!

 

...a jako to wytłumaczysz .

 

Najpierw podziel się swoimi sugestiami....będzie śmieszniej. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wyrwane z kontekstu tylko całość wypowiedzi . Znowu natura krętacza .

 

nie masz wstydu tak jawnie zaprzeczać faktom , może już zatraciłeś poczucie przyzwoitości ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiasz mnie....

 

Wladz widać że nie znasz o. T. Rydzyka jego wypowiedzi w RM rzadko są krótsze niż 10 minut....jak się dorwie do mikrofonu nawet ramówka mu nie przeszkadza. :)))

 

Ps. Wywiadów mediom nie udziela....wnioskuję że cytaty pochodzą z RM!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.