Skocz do zawartości
IGNORED

Ojciec Inkasent, kolos na moherowych nogach


thrak

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego te filmiki mi sie nie wklejaja...

w przypadku tego filmiku to mała strata

 

Filmik i reszta świadczy o tym co go wkleił! ;(

 

hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moher sie odeazwal...

 

I po co to napisałeś...mnie nie jesteś w stanie obrazić, a siebie pogrążasz! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2011.02.11. Toruń.

 

Tadeusz Rydzyk został skazany przez toruński sąd na karę 3500zł grzywny za nielegalną zbiórkę pieniędzy.

 

Sprawa dotyczy wzywania przez Rydzyka w Radiu Maryja do zbiórki na rzecz odwiertów geotermalnych, uczelni dyrektora i na Telewizję Trwam. Wyrok sądu jest nieprawomocny.

O nieprawidłowościach w zbieraniu pieniędzy poinformował policję Rafał Maszkowski, informatyk i badacz RM, który monitoruje program stacji.

Zbiórki publiczne na terenie całego kraju można prowadzić tylko za zgodą MSWiA.

Komentarz Rydzyka po wyroku: - Oczywiście, my się odwołujemy. To jest niesprawiedliwość, to jest bezprawie. Prawo, które jest wbrew prawu naturalnemu, wbrew prawu naturalnemu jest bezprawiem (...) Alleluja i do przodu, a za tych ludzi módlmy się.

Źródło: TVN 24

 

Wysokość kary nie powala z nóg, jednak sam fakt ukarania nietykalnego dotąd klechy - cieszy. Najpiękniejszy jest jednak komentarz Rydzyka: wg świątobliwego męża prawo państwowe jest bezprawiem, zaś możliwość klechy robienia przekrętów to "prawo naturalne" Nareszcie dowiedzieliśmy się, co znaczy to ich "prawo naturalne" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Cadam

(Konto usunięte)

Ale jaki ton wieszcza przyjął :)

 

Niestety wszystkie jego przepowiednie dotyczące "naszego nieszczęśliwego kraju" sprawdzają się.

Jeden przykład.

Gdy "umiłowani przywódcy" odgrażali się obcięciem emerytur ubekom, to pan Michalkiewicz już wtedy zauważył, że jest to tylko testowanie opinii publicznej czy da się w przyszłości poobcinać emerytury każdemu. Nie trzeba było długo czekać żeby przekonać się, że pan Michalkiewicz nie mylił się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wały ojca inkasenta :-) będzie lux :-D drugi dokument o wałku ze zbiórką na ratowania Stoczni Gdańskiej, kasiorka zniknęła i nigdy nie dotarła do Stoczni. Alleluja i po trupach do przodu, chyba tak powinno brzmieć motto ojca Tadeo :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokość kary nie powala z nóg, jednak sam fakt ukarania nietykalnego dotąd klechy - cieszy. Najpiękniejszy jest jednak komentarz Rydzyka: wg świątobliwego męża prawo państwowe jest bezprawiem, zaś możliwość klechy robienia przekrętów to "prawo naturalne" Nareszcie dowiedzieliśmy się, co znaczy to ich "prawo naturalne" :)

 

 

Gdybyś znał historię tej geotermii nie pisałbyś tego skoro odwierty zakończyły się sukcesem, a wcześniej tak to wyglądało;

 

- po przejęciu władzy przez PO Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wycofał się z obietnicy dofinansowania inwestycji ze względu na "braki formalne w umowie". Jak zwykle sugerowano że fundacja nie ma zabezpieczenia finansowego, skąd my to znamy? O ironio na stronach ministerstwa zobaczyć można stronę jak to się geotermię promuje ;)

 

- potem MSWiA wielokrotnie odmawiało fundacji zgody na zbiórkę, dlaczego Numerek domyśl się!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wały ojca inkasenta...

...drugi dokument o wałku ze zbiórką na ratowania Stoczni Gdańskiej, kasiorka zniknęła i nigdy nie dotarła do Stoczni

 

A wiesz na czym miało polegać ratowanie Stoczni Gdańskiej?

Rozumiesz co zaszło czy jak papuga powtarzasz za TVN-ami bzdury?

 

'Prokuratura dwukrotnie umarzała postępowanie w sprawie pieniędzy przekazanych

na ratowanie Stoczni Gdańskiej. Raz było to za rządów AWS, drugi – za rządów

Millera, a trudno przecież go posądzać o jakąkolwiek życzliwość w stosunku

do Ojca Dyrektora i Radia Maryja. Gdyby tylko była jakaś podstawa, żeby wszcząć

postępowanie jeszcze raz, to by zostało ono na pewno przeprowadzone. Takie

zażalenie o popełnieniu przestępstwa złożył do prokuratury cytowany przez "Gazetę

Wyborczą" Bronisław Jachym. Otrzymał odpowiedź, że sprawa została rozpatrzona

i nie ma absolutnie żadnych podstaw prawnych, żeby wszcząć proces. Sprawa

została umorzona."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, jakie "niebo sobie wymodlisz" takie dostajesz :)

"Nieba" się chyba nie wymodla (to by było za proste) tylko na nie zasługuje czynami na tym padole. Tak mi się wydaje. Teoretycznie oczywiście ;-). Na "niebo" na moje oko zasługuje wprost najwyżej 10% (procent szacunkowy) katolików, a co z resztą nie katolików pójdą gdzie indziej ? ;-). Ojciec biznesmen raczej do nich się nie zalicza (tych co zasługują na niebo) ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś znał historię tej geotermii nie pisałbyś tego skoro odwierty zakończyły się sukcesem, a wcześniej tak to wyglądało;

 

- po przejęciu władzy przez PO Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wycofał się z obietnicy dofinansowania inwestycji ze względu na "braki formalne w umowie". Jak zwykle sugerowano że fundacja nie ma zabezpieczenia finansowego, skąd my to znamy? O ironio na stronach ministerstwa zobaczyć można stronę jak to się geotermię promuje ;)

 

- potem MSWiA wielokrotnie odmawiało fundacji zgody na zbiórkę, dlaczego Numerek domyśl się!

 

Cel uświęca środki ?

 

"Nieba" się chyba nie wymodla (to by było za proste) tylko na nie zasługuje czynami na tym padole. Tak mi się wydaje. Teoretycznie oczywiście ;-). Na "niebo" na moje oko zasługuje wprost najwyżej 10% (procent szacunkowy) katolików, a co z resztą nie katolików pójdą gdzie indziej ? ;-). Ojciec biznesmen raczej do nich się nie zalicza (tych co zasługują na niebo) ;-).

 

 

1333181181_by_puchuskubatek_600.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel uświęca środki ?

 

Co masz na myśli to że geotermii Rydzyka podkładano kłody na różne sposoby o czym wcześniej pisałem.

Czy o te pieniądze, co niezgodnie z prawem zebrał ? Wiesz jakie to pieniądze? Sądząc po grzywnie pewnie nic wielkiego....

Patrząc na efekty (sukces geotermii) właściwie je ulokował, czego nie można powiedzieć o działaniu władz państwowych rzekomo promujących odnawialne źródła energii, ale jak widać nie dla wszystkich! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obrazki działają na wyobraźnię...zwłaszcza tych bezkrytycznie patrzących.

 

Cel uświęca środki ?

 

A może to miałeś na myśli?

 

 

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji żąda of nadawcy Telewizji Trwam zapłaty prawie 1,3 miliona złotych za koncesję na MUX-1.

 

"Nie mamy jednak możliwości, by nadawać od 8 października. Za co więc płacimy? Jeżeli otrzymalibyśmy miejsce po 28 kwietnia przyszłego roku, to znaczy, że zapłacimy za 7 miesięcy nie nadając"

.http://www.bankier.pl/wiadomosc/Telewizja-Trwam-bez-koncesji-a-z-oplata-2916273.html

 

Pieniążki już są na koncie KRRiT a o nadawaniu wcześniej jak w kwietniu TV Trwam nie ma szans!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obrazki działają na wyobraźnię...zwłaszcza tych bezkrytycznie patrzących.

 

Mniejsza o obrazki , powiedz mi Maju , co Rydzyk zrobił z pieniędzmi , które zebrał na ratowanie Stoczni ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pan mówił że oddali wszystkim, którzy chcieli :-) a że tylko jedna pani chciała swoje kilka tysięcy to reszta poszła na ofiarę na tacę ojca inkasenta :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerek nieraz to w temacie o Kk było poruszane naprawdę nie wiesz czy tylko udajesz?

 

Jakiś pan mówił że oddali wszystkim, którzy chcieli....

 

Czasem coś dociera tam gdzie bym się nawet nie spodziewał....tyle tylko że że ze zrozumieniem są problemy. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę tak Was to boli? Przecież Owsiak tez ileś lat temu był zwykłym biedakiem, też ma problemy z liczeniem i rozliczeniem. Gdzie drwa rabia tam wiory lecą. Imperium torunskie jednak masę kasy kosztowało, tego do grobu nie zabierze. Ciekawe czy biedacy kilkaset lat temu też tak krzywo patrzeli na budowle krolewskich pałaców, kościołów a dzis stanowi to nasza historię. Rydzyk kiedyś odejdzie a to co wybudował pozostanie. Tak jak szpital św ojca Pio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerek nieraz to w temacie o Kk było poruszane naprawdę nie wiesz czy tylko udajesz?

 

 

 

Czasem coś dociera tam gdzie bym się nawet nie spodziewał....tyle tylko że że ze zrozumieniem są problemy. ;)

hehe nie zauważyłeś że w mojej wypowiedzi był cynizm :-) ch... dostali ci którzy wysłali kapustę to ojca inkasenta, to jest jak czarna dziura na pieniąchy, jak wpadną to już ich nie odzyskasz :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu Bóg chciał sobie zobaczyć, jak żyją ludzie na Ziemi, kazał więc sprowadzić telewizor, włączył, akurat kobieta rodziła.

- Męczy się okrutnie, krzyczy, więc Bóg się pyta:

- Co to jest? Dlaczego tak kobieta się tak męczy?

- No bo powiedziałeś: "I będziesz rodziła w bólu" - odpowiada któryś anioł .

- Tak? No... Tego... Ja tak żartowałem... - powiedział zawstydzony lekko Bóg

Przełącza - górnicy. Zharowani, spoceni, walą kilofami. Bóg się pyta:

- A to co to jest? Oni muszą się tak męczyć?

- Ale sam powiedziałeś: "I w trudzie będziesz pracował..."

- Oj, "powiedziałeś, powiedziałeś" - mówi Bóg, drapiąc się w głowę

- to takie żarty były, ja żartowałem...

Przełącza, a tam piękna, wielka świątynia, bogato zdobiona, od zewnątrz i wewnątrz, przed nią luksusowe lśniące samochody, w środku gromada biskupów - dobrze odżywieni, pięknie ubrani, złote łańcuchy, itp, itd. Bóg się uśmiecha promieniście:

- O, to mi się podoba! A co to jest?

- A to są właśnie ci, którzy wiedzą, że żartowałeś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Naoglądał się plotkarskiego TVN-u i mądrego zgrywa....

Zaraz z nożem w ręku rzucisz się na gazetę wyborczą i zaczniesz obrażać wszystkich tych którzy mają czelność ją czytać. Ja rozumiem, że w zakresie swoich obowiązków masz obowiązek deprecjonowania każdej innej prasy poza swoją, jedynie słuszną, ale daj sobie spokój. Ludzie czytają wiele wydawnictw i na podstawie tego wyciągają własne wnioski. Ja wiem, że ta czynność jest ci obca, ponieważ musisz pisać co ci każą.

 

Nawet upadłeś tak nisko, że musisz bronić Rydzyka i jego ruchy skierowane wyłącznie za osiąganie korzyści, zarabianie jak największej ilości pieniędzy i otaczaniu się ludźmi, powiedzmy to sobie szczerze prostymi i bezbronnymi.

 

Widzom nieobytym z technikami manipulacyjnymi

Kolejny temat ale widzę, że masz cały czas z tym problem, to się w najprostszej fazie nazywa natręctwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę tak Was to boli? Przecież Owsiak tez ileś lat temu był zwykłym biedakiem, też ma problemy z liczeniem i rozliczeniem. Gdzie drwa rabia tam wiory lecą. Imperium torunskie jednak masę kasy kosztowało, tego do grobu nie zabierze. Ciekawe czy biedacy kilkaset lat temu też tak krzywo patrzeli na budowle krolewskich pałaców, kościołów a dzis stanowi to nasza historię. Rydzyk kiedyś odejdzie a to co wybudował pozostanie. Tak jak szpital św ojca Pio.

 

Fakt , w przyrodzie nic nie ginie , co najwyżej zmienia właściciela , zresztą żaden złodziej niczego do grobu nie weźmie !

 

Nawet upadłeś tak nisko, że musisz bronić Rydzyka i jego ruchy skierowane wyłącznie za osiąganie korzyści, zarabianie jak największej ilości pieniędzy i otaczaniu się ludźmi, powiedzmy to sobie szczerze prostymi i bezbronnymi.

 

...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-19955-0-92597400-1387138011_thumb.jpg

post-19955-0-66520900-1387138028_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po arogancji Rydzyka, wydaje mi się, że jemu zdaje się , że jest nieśmiertelny i uważa, że władać tępą pasą będzie wiecznie. Wielka kasa jaką posiada powinna mu w tym pomóc.

 

I tak gowno zdzialasz za malutki awanturnik forumowy jestes....

Ciekawe, niby cię ta tematyka nie obchodzi, masz Rydzyka w dupie, ale gdy inni chcą wypowiedzieć się na jego temat, to sam awanturujesz się, obrażasz innych na potęgę i niezdrowo podniecasz się jak szczur na otwarcie kanału. Sprzedaż kabli ci spadła, że musisz tak gwałtownie wyrażać swoje frustracje? Przecież wiesz, że ostatecznie i tak będziesz musiał się z tego wyspowiadać, po co ci to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po arogancji Rydzyka, wydaje mi się, że jemu zdaje się , że jest nieśmiertelny i uważa, że władać tępą pasą będzie wiecznie. Wielka kasa jaką posiada powinna mu w tym pomóc.

 

Ciekawe, niby cię ta tematyka nie obchodzi, masz Rydzyka w dupie, ale gdy inni chcą wypowiedzieć się na jego temat, to sam awanturujesz się, obrażasz innych na potęgę i niezdrowo podniecasz się jak szczur na otwarcie kanału. Sprzedaż kabli ci spadła, że musisz tak gwałtownie wyrażać swoje frustracje? Przecież wiesz, że ostatecznie i tak będziesz musiał się z tego wyspowiadać, po co ci to?

 

 

Wszystko bowiem, co jest na świecie, a więc: pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pycha tego życia nie pochodzi od Ojca, lecz od świata. Świat zaś przemija, a z nim jego pożądliwość; kto zaś wypełnia wolę Bożą, ten trwa na wieki.

--- (1 Jana 2:16-17) ---

 

Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę?

--- (Mateusza 16:26) ---

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferblat (nie zlosliwie) Uwazasz że zostaliśmy stworzeni tylko i wylacznie po to by bic poklony stworcy i wychwalac Jego imię? Czy to nie pachnie pycha Boska?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.