Skocz do zawartości
IGNORED

Starcie Tytanów….najlepsza lampa SE w bi-ampingu z tranzystorami


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Podlaczanie SET po xlr raczej ma maly sens

 

do tomkly- jak wypadly, wg Ciebie, MPW, jesli chodzi o scene w porownaniu do ampli?

 

wracajac do xlr, niestety kazdy SET, wlacznie z ampli 42, bedzie mial problemy z AR- jezeli gra on jedynie na zlaczu symetrycznym

 

chyba, ze sie myle, w takim wypadku poprosze o sprostowanie

 

No wlasnie dziwna sprawa z tym laczem rca bo u Tomka rca nie zagralo ani z GM70 ani z jego koncowka ARC Ref.

Natomiast u Macieja(piano) zagralo bardzo dobrze z tego samego odtwarzacza....

Tomkowi nie dziwie sie, ze bardzie przypadl Amplifon bo ma On inne preferencje dzwiekjowe ode mnie. Idziemy w dwoch przeciwnych kierunkach pod tym wzgledem. Pozatym to fajny gosc, w tym miejscu naleza mu sie podziekowania za goscine (nawet podwojne:))

U Artura zagralo fajnie z duzym nasyceniem, tak duzym, ze sytuacje musialy ratowac srebrne Audioquesty K2. Wnioskuje, ze jego kolumny tonalnie sa zblizone do moich, chociaz maja jeszcze lepsza glebie. W sumie glebie maja wspaniala:)

Fajnie bylo tez spotkac na zywo kolege Squad05 obecnego na odsluchu, niestety Gmki nie mialy czasu sie dobrze wygrzac bo ciagle stroilismy system a jak juz zagralo to trzeba bylo konczyc bo robilo sie poznawo:)

W tym tez miejscu odnoscnie Lamm to chcialbym napisac, ze to pre nie gra konturowo, ono gra tak jak trzeba zaleznie od sytuacji, to wiekszosc innych lampowych pre ma poprostu za bardzo rozmyte krawedzie i nie ma takiej dynamiki jak Lamm. Reszta sie zgadza, jest troche przyciemnione.

Co do systemu piano to w zasadzie wszystko napisal, GMki trzymaly w ryzach spore przeciez kolumny AP Cardeas. Swietna, dynamika i wybrzmienia, przestrzen, podkreslily jedynie ogolnie znane zalety Audio Physickow.. Mackowi trudno bylo zaakceptowac;) fakt, ze 32W tak sobie poczynaja z jego kolumnami w niemalym przeciez pokoju, ale po wielu probach meczenia ich nawet ciezkim rockiem zaakceptowal ten fakt:)

P.S. Macku to chyba Ty pierwszy powiedziales zdanie..."prawie jak na zywo" w utworze gdy gral saksofon, a ja nie moglem sie z Toba nie zgodzic.

Na sam koniec odwiedzilem Kamila (kivlov). Tutaj na dzien dobry szokowala przestrzen, Kamli ma Xaviany na Revelatorach takich jak moje i tonacja byla w zasadzie identyczna, wiec nawet nie trzeba bylo nic kombinowac z konfiguracja:) Na poczatku zaszokowala przestrzen, rozmach, wspaniala gora. Fajnie bylo ponownie sie zobaczyc:)

To tyle z mojej strony ide odpoczywac po tym audiofilskim maratonie:) Ponad 2 tys km zrobione:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wytrwalosc Wojtek, cieszy mnie twoj ost. akapit

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze Gmki graly dopiero jakies 130h a lampy u Piano doslownie kilka godzin...

Lucky jakies rosyjska odmiana 6sn7, Haltrony prostownicze, GM70 grafitowa. i 300b Sophia Electric Princess Carbon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki wpływ może mieć lampka 6sn7 w tej konfiguracji ale jeśli tak, to jest duże pole do popisu. Oj coś czuję, że wirus GM70 i mnie zaatakował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macku to chyba Ty pierwszy powiedziales zdanie..."prawie jak na zywo" w utworze gdy gral saksofon, a ja nie moglem sie z Toba nie zgodzic.

 

Nie ma się co licytować, który z nas pierwszy to powiedział:)

Tak czy inaczej, saksofon Archie Shepp na GM70 był zniewalający.

Brzmienie bardzo realistyczne ze wszystkim mikro detalami, dobrze osadzone w przestrzeni.

Nawiasem, płyta, to jedna z moich obowiązkowych wieczornych, muzycznych przystawek.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ciekawostką było też to, że system nie wyłożył się na żadnym materiale, począwszy od Barokowych klimatów Locatelliego, poprzez późniejsze - Chopina, Rollo, Paganini...

Jazz w różnorakiej formie i składach nawet tych rozbudowanych, wypadał wyśmienicie.Nawet ostrzejsze klimaty w rodzaju Steve Vai The Ultra Zone wypadły b.dobrze.

Przy okazji, Wojtek prosił o linka tej płyty; (pozostałe prześlę na priva)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mnie czeka jeszcze poprawka akustyki, bo nowe ustawienie systemu, wymusza pewne poprawki w 62Hz, 250 Hz i paru wyższych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki wpływ może mieć lampka 6sn7 w tej konfiguracji ale jeśli tak, to jest duże pole do popisu. Oj coś czuję, że wirus GM70 i mnie zaatakował.

Sa zmiany i to spore, niestety jazda po naszym cudownych drogach ze sporymi predkosciami nie przedluza zywotnosci lamp...:( i w ten sposob umarla mi Sylvania 6sn7w metal base ktora byla oczywiscie znaczaco lepsza od rosyjskiej, zdecydowanie bardziej wyrafinowana, ale nawet na rosyjskiej bylo grubo, pan Waldek zna sie na rzeczy i nawet niedrogie rosyjskie lampy dal bardzo dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Zdecydowanie jest wśród nas jeden Audio Tytan ... jest nim Wojtek. Zrobił w ostatnim tygodniu niezłe "Tour de Audio GM Pologne". Dzięki Wojtek za możliwość odsłuchania Twoich GM i Lamm'a. Fajna zabawa i dużo przyjemności ze słuchania Twojego zestawu.

 

MPW GM70 w połączeniu z Lamm'em, kablami głośnikowymi AQ K2 plus interkonekty MIT Magnum MA dały przepiękny dźwięk, z piękną średnicą, masywnym basem, dźwięczną górą. Z moimi MIT'ami głośnikowymi MH770 zrobiła się "buła" nie dało się tego słuchać, dobrze że był K2. Widać że gra cały set i niekiedy jeden element systemu, może położyć całą przyjemność. Choć ten sam MIT z Amplifonem zagrał fantastycznie.

 

Nie mieliśmy dużo czasu aby posłuchać optymalnej konfiguracji (uzyskaliśmy ją na końcu odsłuchu gdzie trzeba było kończyć spotkanie), podobnie z Amplifonem był to odsłuch z poszukiwaniem najbardziej optymalnego zestawienia (zmieniając kable, itp), ale tak subiektywnie mogę stwierdzić, że obie konstrukcje są znakomite. Dla mnie z lekkim wskazaniem na Amplifona po stronie sonicznej, a jeżeli chodzi o wykonanie to zdecydowanie Amplifon.

 

No i teraz bądź tu mądry i co tu robić ... zapewne GM'ka ale która, oto jest pytanie?

 

 

pozdrawiam

Artur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie konfiguracja to podstawa, u Macka dla omiany K2 sie nie sprawdzily bo bylo za chudo, a bardzo dobrze zagralo z jego Shunyata Anaconda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, K2 się nie wpasowały.Oboje mieliśmy b.podobne obserwacje po wpięciu.Było szczupło, uleciał właściwy ciężar nagrania, instrumenty jakby straciły na masie.

Nawet scena uległa spłyceniu.Konfigurację uratowała Anakonda Z-Tron.Ona już samym wyglądem budzi respekt:) Po wpięciu natychmiast wrócił ciężar, właściwa masa instrumentów. Co ciekawe.., nie w jakiś trudno uchwytnych niuansach, a wyraźnie poprawiła brzmienie.

Idealnie wpasowała się w system!

Wielka szkoda, ze nie miałem możliwości wpięcia braciszka Anakondy - Pythona.Gdyby jeszcze był po RCA,...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku czy możesz napisać jakie lampy oprócz GMki siedzą w monoblokach. Szkoda, że sieciowe to zwykłe sznurówki. Dobry kabel sieciowy ma wpływ na zdyscyplinowanie lampy szczególnie w dolnym zakresie, ale i tak super że fajnie zagrały. Pan Waldek robi świetną robotę i przy okazji, to bardzo sympatyczny człowiek.

 

Taki jest sympatyczny jak i ja-zapewniam was,.bo to mój dobry kolega jest-po prostu człowiek dusza i nie lubi przynudzania tylko same konkrety.

Sympatyczny to wręcz mało powiedziane-to jest elektronik i jeszcze bardzo mądry-zrobił nie jedno urządzenie wysokiej klasy i ma do swoich

konstrukcji wielką rezerwę i nie swiruję pawiana jak niektórzy co zrobili kulki i w głowie im się poprzewracało.

 

pozdrawiam

 

Piano i Sly

Proszę nie piszcie o dwóch mężczyznach nieustająco oboje-bo to jest nie po polsku............pisze się obaj,albo obydwaj.

 

Podlaczanie SET po xlr raczej ma maly sens...............

 

A GDZIE TO WIDZIALEŚ?.......................JEST TO NIEMOŻLIWE............drogi lamnpiarzu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że GMki wyprodukowane w PL zyskują coraz większą popularność i się podobają. Miałem przyjemność obcować z monosami MPW dzięki uprzejmości przedmówcy. Z Amplifonem to mam styczność dość często.

O dźwięku nie będę pisał bo jak wiadomo sam się obroni :)

Napomknę tylko, że Amplifon daje odczuwalnie większy wykop i lepiej rozbudowaną górą pasma, czuje się wyższą moc i idealnie dopasowane, własnoręcznie wykonane trafo wyjściowe. MPW bardziej skupia się na barwie i plastyczności, z wiadomych przyczyn konstruktor musiał korzystać z gotowych transformatorów. W sumie to są bardziej podobne do moich WM300. Oczywiście w konfrontacji z 300W zawsze braknie swobody i rozmachu ale ja mam dość duży pokoik i trudne kolumienki. Nowych testerów na 6 SS revelator wklejam poniżej. Waga ponad 100kg/sztuka wymiar 170cm x 70cm x 30cm.

 

Od trony wizualnej i wykonania Amplifon to istny cukierek, wspominali o tym przedmówcy. Projekt kompletny i spójny, mogący nawiązać walkę z najlepszymi produktami z zagranicy. W MPW patrząc od strony praktyka brakuje osłon dla bezpieczeństwa. Jak się ma małe dzieciaki lub zwierzaka i ponad 1KV na lampce to się włos dęba jeży:)

Ważną kwestią, biorąc pod uwagę cenę urządzeń jest koszt kompletu lamp. W Amplifonie ponizej 2kzł mamy najlepsze co istnieje czyli 6n30p-dr NOS i miedziaki, wejściowe są za grosze. W MPW konfiguracja najdroższa jest nawet trudna do przeliczenia bo najlepsze 300B NOS to cena nawet 6-10kzł! Jakby policzyć koszt wszystkich najlepszych lampek jakie można tam użyć to przewyższą cenę wzmacniacza. Dochodzą nam jeszcze dodatkowe 2 kable sieciowe do monobloku i pre oraz IC. I wtedy robi się już nieciekawie.

 

Tak czy inaczej gratuluję wszystkim nowym i starym właścicielom świetnego wyboru i zachęcam innych do wypróbowania wzmacniaczy na GM70 bo to świetna i niedoceniana lampa.

 

Później nadejdzie czas na potworka 833...

 

P.S.

Wojtek, Ty chyba jesteś kawalerem bo żadna kobitka by faceta w takie wojaże nie wypuściła :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-874-0-89894200-1398535455_thumb.jpg

post-874-0-88668500-1398535465_thumb.jpg

post-874-0-48734600-1398535472_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano i Sly

Proszę nie piszcie o dwóch mężczyznach nieustająco oboje-bo to jest nie po polsku............pisze się obaj,albo obydwaj.

 

Widzisz, bo My oboje bardzo lubimy skrzypce i oboje i stąd się to wzięęęło,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że GMki wyprodukowane w PL

 

Jeszcze jest Delta Studio ze swoimi GM70, oddzielne zasilanie, wbudowana regulacja głośności, 2x30wat...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest Delta Studio ze swoimi GM70, oddzielne zasilanie, wbudowana regulacja głośności, 2x30wat...

Nigdy nie słuchałem tej konstrukcji ale niepokój budzi 6N1P na wejściu, kolejny brak osłon lamp i sposób przesyłu ponad 1kV z zasilacza. Jakie są zabezpieczenia przed odkręceniem wtyczek? Przy próbie odłączenia zasilacz powinien się wyłączyć. Dlaczego na obudowie nie ma żadnych oznaczeń?

Moim zdaniem to MPW wyglądają dużo ładniej i staranniej wykonane. Delta przypomina bardziej DIY niż produkt komercyjny. Ten wzmacniacz jest dość długo na rynku a nic o nim nie słyszałem. Musi być jakiś powód...

 

Jakość wykonania tych wzmacniaczy to hmmm:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że GMki wyprodukowane w PL zyskują coraz większą popularność i się podobają. Miałem przyjemność obcować z monosami MPW dzięki uprzejmości przedmówcy. Z Amplifonem to mam styczność dość często.

O dźwięku nie będę pisał bo jak wiadomo sam się obroni :)

Napomknę tylko, że Amplifon daje odczuwalnie większy wykop i lepiej rozbudowaną górą pasma, czuje się wyższą moc i idealnie dopasowane, własnoręcznie wykonane trafo wyjściowe. MPW bardziej skupia się na barwie i plastyczności, z wiadomych przyczyn konstruktor musiał korzystać z gotowych transformatorów. W sumie to są bardziej podobne do moich WM300. Oczywiście w konfrontacji z 300W zawsze braknie swobody i rozmachu ale ja mam dość duży pokoik i trudne kolumienki. Nowych testerów na 6 SS revelator wklejam poniżej. Waga ponad 100kg/sztuka wymiar 170cm x 70cm x 30cm.

 

Od trony wizualnej i wykonania Amplifon to istny cukierek, wspominali o tym przedmówcy. Projekt kompletny i spójny, mogący nawiązać walkę z najlepszymi produktami z zagranicy. W MPW patrząc od strony praktyka brakuje osłon dla bezpieczeństwa. Jak się ma małe dzieciaki lub zwierzaka i ponad 1KV na lampce to się włos dęba jeży:)

Ważną kwestią, biorąc pod uwagę cenę urządzeń jest koszt kompletu lamp. W Amplifonie ponizej 2kzł mamy najlepsze co istnieje czyli 6n30p-dr NOS i miedziaki, wejściowe są za grosze. W MPW konfiguracja najdroższa jest nawet trudna do przeliczenia bo najlepsze 300B NOS to cena nawet 6-10kzł! Jakby policzyć koszt wszystkich najlepszych lampek jakie można tam użyć to przewyższą cenę wzmacniacza. Dochodzą nam jeszcze dodatkowe 2 kable sieciowe do monobloku i pre oraz IC. I wtedy robi się już nieciekawie.

 

Tak czy inaczej gratuluję wszystkim nowym i starym właścicielom świetnego wyboru i zachęcam innych do wypróbowania wzmacniaczy na GM70 bo to świetna i niedoceniana lampa.

 

Później nadejdzie czas na potworka 833...

 

P.S.

Wojtek, Ty chyba jesteś kawalerem bo żadna kobitka by faceta w takie wojaże nie wypuściła :)

 

Fakt, ze dwa kable zasilajace i pre to jest dodatkowy koszt, ale dwa osobne trafa zasilajace to jest napewno plus. Dorobienie nakladanej oslony na lampy to jest drobiazg.

Ja bym jednak troche sie bal integry na GM70 bo nie wiadomo jak to bedzie za rok czy dwa z jej bezawaryjnoscia. To jhednak wyskokie prady i temperatury. MPW z tego co p[isza poprzednicy ma wiecej barwy a Amplifon wiecej gory...z drugiej strony na ilosc gory z MPW nie mozna narzekac, jest jej naprawde duzo i jest zlocista nasycona, ale to kwestia spasowania z reszta systemu.

Nie sluchales dokladnie moich GM a tych Piotra i sa to inaczej skonfigurowane wzmacniacze. Na miescie chodza ploty., ze Piotr bedzie mial niedlugo porzadny upgraid

Tak czy inaczej kazdy kto sluchal potwierdza, ze lampa ma olbrzymi potencjal. Mi od dawna marzyl sie Lamm ML3 wlasnie na GM70, nawet Sylwka namawialem na odsluchy tego cudenka, ale dotarla do Niego inna GMka i ciesze sie, ze granie tej lampy przypadlo mu do gustu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek najważniejsze, że GMki się popularyzują. Ja i tak z nich nie skorzystam bo u mnie 30W-40W to stanowczo za mało. System mam praktycznie zamknięty ale dla sportu ciągle coś testuję i pomagam kolegom jak mogę.

Czekam jedynie na 833 ale to już zupełnie inna liga cenowa sporo powyżej 100kzł.

Musisz wziąć pod uwagę koszt lamp przy wieloletnim użytkowaniu, niektórzy słuchają sporo i nie chcą wydawać co 2-3 lata góry forsy na nowe żarówki.

Dla mnie urządzenie jest kompletne jak gra, wygląda i jest w pełni bezpieczne. O serwisie, gwarancji i łatwości odsprzedaży nie wspomnę. Mam wzmaki Amplifona od kilkunastu lat i żaden nie uległ awarii z winy producenta!

Raz zrobiłem zwarcie i naprawa kosztowała mnie 0zł. To jest serwis i podejście do klienta, dlatego każdemu polecam to co sam sprawdziłem. Znajdź mi drugiego producenta wzmaków lampowych, który sprzedał ponad kilkaset sztuk. Popytaj ludzi o opinie i jakość serwisu w Staszowie. Tobie gratuluję i cieszę się Twoją radością. Zawsze dopinguję jak ktoś kupuje świetny polski wzmacniacz, zwłaszcza lampowy, bo jak wiadomo bez dobrej lampki hi-endu nie będzie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o bezpieczenstwo to latwo mozna zrobic tego typu oslony

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Pan Waldek robi Gmki od 95 roku i to sprawdzone konstrukcje nie psujace sie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o bezpieczenstwo to latwo mozna zrobic tego typu oslony

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Pan Waldek robi Gmki od 95 roku i to sprawdzone konstrukcje nie psujace sie.

Jak myślisz, że to co podałeś powstrzyma dzieciaka to chyba nie masz dzieci. Szkło i brak zabezpieczenia góry + dziecko = RIP

Przed moimi diabłami to trzeba kraty i pastucha ustawić :)

 

Jak kupuję nowy wzmacniacz to nie bardzo mam chęć cokolwiek dorabiać. Pamiętam jak w latach 90 do Fiata Uno dopłacało się za wycieraczki ale te czasy chyba minęły :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic dorabiac, wystarczy zamowic extra przykrywe, to sa przyklady a przykrycie gory to pestka, nie robmy z tego jakiegos wielkiego problemu;)

Co do kobiety i dzieciakow to trzeba sobie wszystko poustawiac i problemu nie ma:) Z czym z pewnoscia latwiej ustawic kobiete i jechac sobie w tournee niz zabronic dzieciom dotykac lampek:)

 

Np Moja w nagrode pojedzie ze mna za jakis czas do Sopotu, dostalismy nawet zaproszenie od Macieja:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic dorabiac, wystarczy zamowic extra przykrywe, to sa przyklady a przykrycie gory to pestka, nie robmy z tego jakiegos wielkiego problemu;)

Co do kobiety i dzieciakow to trzeba sobie wszystko poustawiac i problemu nie ma:) Z czym z pewnoscia latwiej ustawic kobiete i jechac sobie w tournee niz zabronic dzieciom dotykac lampek:)

Łatwiej ustawić kobietę he, he dobre :)

Powiedz to 95% facetów, którzy mają kolumny w salonie wciśnięte pod ścianę i pytają o pozwolenie na wypalenie fajki :)

Jak byłem u jednego takiego gieroja i zaproponowałem wysunięcie kolumn o pół metra to babsztyl fuknął na niego jak byk na Korridzie i "pipek" siedział dalej jak myszka. Rozmyta scena i rezonanse już mu nie przeszkadzały :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, jak rozumiem w nagrodę będzie mogła podawać wam zimne piwo, gdy wy będziecie rozprawiać o muzyce i sprzętach? Grzeczna kobitka.....i miła.... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest grzeczna i mila, ale potrafi pokazac pazur:)

Maciej ma zone wiec da sie to jakos zorganizowac by faceci mogli spokojnie posluchac muzyki:)

 

Ja mam pokoj odsluchowy u siebie w domu:) Nie mieszkamy razem, wiec problemu nie ma, ale tak czy inaczej pokoj odsluchowy bede mial:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym z pewnoscia latwiej ustawic kobiete i jechac sobie w tournee niz zabronic dzieciom dotykac lampek:)

 

Dziecko można też "wychować", aby od systemu trzymało się z daleka.

Moja córa, to ogień, wulkan - nie usiedzi!

Wojtek,

Widziałeś, poznałeś, ale.., żeby cokolwiek dotknęła - NIGDY(!)

Nauczyłem do tego stopnia, że nawet, gdy przychodzi kto po raz pierwszy, to ostrzega, że to są taty kolumny i nie wolno dotykać.

"Ot, wychował Ty córkę...":))

Tylko dziecku trzeba pokazać, nauczyć...

 

SA,

Nie jezdem ciekawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pokoj odsluchowy u siebie w domu:) Nie mieszkamy razem, wiec problemu nie ma, ale tak czy inaczej pokoj odsluchowy bede mial:)

Optymista, po ślubie się zobaczy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko można też "wychować", aby od systemu trzymało się z daleka.

Moja córa, to ogień, wulkan - nie usiedzi!

Wojtek,

Widziałeś, poznałeś, ale.., żeby cokolwiek dotknęła - NIGDY(!)

Nauczyłem do tego stopnia, że nawet, gdy przychodzi kto po raz pierwszy, to ostrzega, że to są taty kolumny i nie wolno dotykać.

"Ot, wychował Ty córkę...":))

Tylko dziecku trzeba pokazać, nauczyć...

 

SA,

Nie jezdem ciekawy.

A ponoć kobiet się nie bije.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon nie ma problemu mamy domy 150 metrow od siebie:) Wiec jezeli zamieszkam u Niej to bede chodzil sluchac do siebie. Moim zdaniem sytuacja wrecz idealna:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.