Skocz do zawartości
IGNORED

Lampizator DSD DAC


marslo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fakt , mnie też to wkurza ale można tak dobrać kable i resztę toru aby wyeliminować te kłujące sybilanty.

Oczywiście nie zawsze się to udaje.

Jak realizacja CD jest już tak wykonana to nic nie pomoże .

Można ew. założyć z powrotem kartony na kolumny. Może pomóc ale nie musi ;)

SACD nie oszukujmy się ma swoje zalety , o których napisałeś ale ma również wady a tych jest więcej : gorsza dynamika, matowy dżwięk, gorszy (płaski) bas a co najważniejsze wycięcie wielu informacji (nazwijmy go planktonem).

Ja osobiście nie słucham klasyki i dlatego te wady , o których napisałem są dla mnie nie do przyjęcia . Sybilanty jakoś przeżyję ;)

 

Dla mnie w dźwięku zestawu najważniejsze są: makro i mikro dynamika , szybkość, przestrzeń i barwa. Dalej idą szczegółowość precyzja i selektywnosc.

Pierwsze 3 elementy załatwiają kolumny, najlepsza przestrzeń to pliki dsd( duzo lepsze od tych samych płyt sacd) , barwa to lampy i dobór kabli. Te ostatnie to domena źródeł imo.

Tak to widzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent Pan Łukasz Fikus ma obowiązek udostępnić stosowne dokumenty dopuszczające urządzenie do obrotu na terenie UE i spełniające wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. Znaczek CE może nadrukować każdy, gorzej gdy przyjdzie udowodnić na jakiej podstawie umieścił go producent.

Szymonku znak CE nakleja nikt inny tylko sam producent i to on odpowiada za bezpieczenstwo uzytkowania jak i kompatybilnosc elektromagnetyczna. To producent powinien przeprowadzic stosowane badania porazeniowe oraz zabezpieczyc konstrukcje dopowiednimi znakami. To samo dotyczy kompatybilnosci elektromagnetycznej do ktorego pomiaru wystarczy miec szerokomasmowy analizator widma ( ktory producenci moga posiadac ). Producent nie jest zmuszony do certyfikowania czegokolwiek u firm trzecich i posiadac stosowne certyfikaty. Wystarczy ze sam zmierzy zakres zaklocen elektroamgnetycznych oraz zapewni bezpieczna prace urzadzenia. Wtedy nakleja sobie znak CE.

Jesli producent nie przeprowadzil stosownych certyfikacji u siebie i nie posiada stosownych pomiarow w.g. norm to jak gdyby sam kreci sobie bat na siebie. Kary w przypadku nie trzymania sie urzadzenia w normach sa drakonskie. Tak to wlasnie dziala a nie inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Mówimy tu o topowym odtwarzaczu Marantza za ponad 10k zł.

Ważne co ma w środku a nie jaką ma cenę.

Chociaż generalnie jak jest coś w środku to cena jest adekwatna (ogólnie rzecz ujmując).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz o Esotericu warto przypomnieć, że Esoteric sam wydaje płyty SACD. Proponuję porównać na płycie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) warstwę DSD i PCM na wspomnianym odtwarzaczu Esoterica....

 

Wiem, mam nawet kilkanaście takich, potwornie drogie i tylko z klasyką. Jako ciekawostka fajne, świetna realizacja. Mam też inne, równie świetne realizacje na japońskich płytach CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt , mnie też to wkurza ale można tak dobrać kable i resztę toru aby wyeliminować te kłujące sybilanty.

Oczywiście nie zawsze się to udaje.

Jak realizacja CD jest już tak wykonana to nic nie pomoże .

Nie ma takich realizacji, sa tylko tory ktore zle przetwarzaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Dla mnie w dźwięku zestawu najważniejsze są: makro i mikro dynamika , szybkość, przestrzeń i barwa.

To nie pojmuję po co katujesz się SACD? Tam przecież tego nie ma ! ;)

 

Nie ma takich realizacji, sa tylko tory ktore zle przetwarzaja.

Stanisław , bo poskarżę się na ciebie Twojej mamie jak będziesz dalej takie pierdoły na tablicy wypisywał !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,ze chcesz to w żart obrócić. No dobra, jak juz wreszcie kiedyś mnie odwiedzisz, posłuchamy razem, myśle ,ze sie ze mną zgodzisz bo są to bardzo wyraźnie słyszalne aspekty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanisław , bo poskarżę się na ciebie Twojej mamie jak będziesz dalej takie pierdoły na tablicy wypisywał !!!

Moge Cie zapewnic ze udowodnie Ci kiedys to co pisze! Metronome to nie jest szczyt szczytow. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Widzę ,ze chcesz to w żart obrócić. No dobra, jak juz wreszcie kiedyś mnie odwiedzisz, posłuchamy razem, myśle ,ze sie ze mną zgodzisz bo są to bardzo wyraźnie słyszalne aspekty.

 

Mariusz , ale to ma się przecież Tobie a nie mnie podobać.

I nie groź mi bo się Ciebie wcale nie boję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzież bym śmiał, Was jest dwóch ( dwoje?) : Jarek i jeszcze Ania, nie dałbym rady :)

Na marginesie , co na to moderacja, żeby dwóch userow miało jednego nicka?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Moge Cie zapewnic ze udowodnie Ci kiedys to co pisze! Metronome to nie jest szczyt szczytow. ;)

Wiem , wiem .... przecież nie słyszałem jeszcze Twojego ;)

Nawet nie próbuję porównywać jakiejś mało znanej popierdółki Metronome do Twojego "skalpela".

Ale czekam i czekam kiedy w końcu zawstydzisz wszystkich producentów a dotychczasowe podstawy audio legną w gruzach ... i jakoś za cholerę doczekać się nie mogę ;)

 

I pamiętaj : "Groźba wielokrotnie powtarzana staje się śmieszna ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zadna grozba. Jesli chodzi o tory ktore nie wchodza w ostrosci jest to caly stack Vivaldiego ktorego miales wiec dziwi mnie ze mowisz ze sa takie plyty. Na calym stacku nie ma takich plyt na ten przyklad. I wcale nie chodzi tutaj o moj DAC

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

haha.. problemem sa znaczki z europejskimi derektywami?!

 

Jest dobry mlody polski produkt to najlepiej sola rzucic i rozdmuchac cos nieistotnego.

 

Ja bardziej ufam dobremu elektrykowi bez znaczka unijnego niz produktom z glupimi naklejkami.

Przyklad? prosze bardzo, niemiecka technologia spelniajaca wszelkie normy i majaca wszystkie znaczki. Bylem zmuszony odeslac do producenta z obawy o zycie. Tak tak bo glosnik czy DAC moze zabic xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=9guWABXp4nk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Ja bardziej ufam dobremu elektrykowi bez znaczka unijnego niz produktom z glupimi naklejkami.

Proponuję napisać to we wniosku na polisę OC (od ognia i zdarzeń losowych).

A jak będziesz jechał na operację to nie warto do certyfikowanego szpitala , jedź prosto do znachora albo egzorcysty.

Podziwiam i zazdroszczę możliwości beztroskiej egzystencji na tej planecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Podziwiam i zazdroszczę możliwości bezstresowej egzystencji na tej planecie.

 

Dziekuje, tak staram sie podchodzic do zycia.

Lubie tez rozsadek, logike i zdrowe podejscie do problemow. Szukanie dziury w calym do tego nie nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję napisać to we wniosku na polisę OC (od ognia i zdarzeń losowych).

A jak będziesz jechał na operację to nie warto do certyfikowanego szpitala , jedź prosto do znachora albo egzorcysty.

Podziwiam i zazdroszczę możliwości beztroskiej egzystencji na tej planecie.

 

Nie trac nadziei, niektorym jaja rosna na starosc..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymonku znak CE nakleja nikt inny tylko sam producent i to on odpowiada za bezpieczenstwo uzytkowania jak i kompatybilnosc elektromagnetyczna. To producent powinien przeprowadzic stosowane badania porazeniowe oraz zabezpieczyc konstrukcje dopowiednimi znakami. To samo dotyczy kompatybilnosci elektromagnetycznej do ktorego pomiaru wystarczy miec szerokomasmowy analizator widma ( ktory producenci moga posiadac ). Producent nie jest zmuszony do certyfikowania czegokolwiek u firm trzecich i posiadac stosowne certyfikaty. Wystarczy ze sam zmierzy zakres zaklocen elektroamgnetycznych oraz zapewni bezpieczna prace urzadzenia. Wtedy nakleja sobie znak CE.

Jesli producent nie przeprowadzil stosownych certyfikacji u siebie i nie posiada stosownych pomiarow w.g. norm to jak gdyby sam kreci sobie bat na siebie. Kary w przypadku nie trzymania sie urzadzenia w normach sa drakonskie. Tak to wlasnie dziala a nie inaczej.

Stasieńku Ty nakleiłeś znaczek na swój daczek sromotniaczek? Z tego co wiem to właśnie Twoje "wyroby" raziły prądem w pokoju DIY więc wybacz ale masz zerowe pojęcie w tej kwestii. Wolę jednak polegać na profesjonalnych laboratoriach mierzących coś więcej niż maszyny do szycia.

 

Wiem , wiem .... przecież nie słyszałem jeszcze Twojego ;)

Nawet nie próbuję porównywać jakiejś mało znanej popierdółki Metronome do Twojego "skalpela".

Ale czekam i czekam kiedy w końcu zawstydzisz wszystkich producentów a dotychczasowe podstawy audio legną w gruzach ... i jakoś za cholerę doczekać się nie mogę ;)

 

I pamiętaj : "Groźba wielokrotnie powtarzana staje się śmieszna ..."

:)))))))))))))))))))))

 

To nie jest zadna grozba. Jesli chodzi o tory...

Jedyne tory, które znasz organoleptycznie to kolejowe. Żadnego urządzenia hi-end u Siebie nie miałeś i mieć nie będziesz, chyba ze Singera :))))

 

 

 

__________________________

Edit moderator

Proszę powstrzymać się od zastępowania dyskusji merytorycznej personalnymi docinkami i nie eskalowanie wzajemnej kłótni o charakterze offtopu.

A już szczególnie jeśli dotyczy to użytkowników o statusie branża, to zdecydowanie źle to wygląda.

Właściciel forum sobie tego nie życzy, aby z jego forum urządzać sobie platformę do kłótni pomiędzy różnymi podmiotami branżowymi. I wszelkie tego zachowania uznaje za działanie na szkodę społeczności forum.

 

Obaj uczestnicy kłótni otrzymują ostrzeżenie + 3 punkty na konto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymonku wybacz...czy ty potrafisz jeszcze mowic z sensem?

Bo tworzenie bajek o sluchaniu roznych klockow jak w przypadku Trinity - to niestety klamstwo, ktoro wyszlo, niestety zostales zdemaskowany ze jestes wielkim forumowym bajkopisarzem.

 

 

 

 

 

 

 

_______

Edit moderator

Proszę powstrzymać się od zastępowania dyskusji merytorycznej personalnymi docinkami i nie eskalowanie wzajemnej kłótni o charakterze offtopu.

A już szczególnie jeśli dotyczy to użytkowników o statusie branża, to zdecydowanie źle to wygląda.

Właściciel forum sobie tego nie życzy, aby z jego forum urządzać sobie platformę do kłótni pomiędzy różnymi podmiotami branżowymi. I wszelkie tego zachowania uznaje za działanie na szkodę społeczności forum.

 

Obaj uczestnicy kłótni otrzymują ostrzeżenie + 3 punkty na konto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakież było moje zdziwienie,

 

Tak się dzieje, kiedy w torze są układy scalone..one formatują dźwięk na swoją modłę, stąd przekłamania w sygnale.

 

Widziałem układy scalone w uważanych tu za absolutnie referencyjne źródłach, nazw nie wymienię.

 

Polecam pozbyć się...układów scalonych..., wtedy zagrają optymalnie, te źródła, oczywiście kiedy zostanie im podane zasilanie z magazynu elektronów, nie jonów, dotyczy to zarówno układów zbudowanych w oparciu o lampy jak i tranzystory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Synthax

(Konto usunięte)

Rodacy ! Nie popadajcie w pesymizm. Nie możemy mieć dwóch cenników - jednego na Polskę i jednego na zagranicę. Ale możemy dawać rabaty. Skoro DAC DSD ONLY spodobał się w Polsce i został doceniony, możemy zaproponować 35% upustu dla pierwszych trzech kolegów na hasło Audiostereo. To powinno zmniejszyć odczuwalny ból. Niestety, musimy też płacić rachunki za budynek, za prąd, za wodę, za ścieki, za gaz, za parking, za księgowość, za banki, za paypale, za przelewy, za dostawy, za naprawy, za cło i za vat, za ZUS i za PIT. Do tego za benzynę i za internet, za komórki, za pensje, za targi, za wyjazdy, za wystawy, za poligrafię i utylizację odpadów elektronicznych. Za hosting domeny, za mail server, za OC biznesowe i za agencję celną. Za PZU budynku i za ciągle drożejące miedż, stal, aluminium i srebro. Nasze produkty są - wierzcie mi - niemal za pół-darmo.

 

Zwróćcie uwagę, że brak pozycji 'musimy płacić za reklamę' , gdyby doszło jeszcze to to dopiero byłoby na co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez zaczepki kolegi Stasia trochę odeszliśmy od tematu. Panie Łukaszu zapytuję oficjalnie czy sprzedawane przez Pana urządzenia posiadają jakiekolwiek badania dopuszczające je do obrotu na terenie UE? Przyszli użytkownicy chcieliby wiedzieć czy są w pełni bezpiecznie i profesjonalnie wykonane czy jest to chałupnicza robota podszywająca się pod profesjonalną firmę audio. Trzeba być uczciwym w stosunku nie tylko do kupujących ale i do innych producentów, którzy zapłacili i dostosowali swoje urządzenia do panujących standardów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Łukaszu zapytuję oficjalnie czy sprzedawane przez Pana urządzenia posiadają jakiekolwiek badania dopuszczające je do obrotu na terenie UE?

Nie ma badan dopuszczajacych do obrotu, to producent sam dopuszcza i stwierdza ze jest w.g. norm ;) Niech kolega nie wymysla czegos czego nie ma w EU.

Chociaz kolega pyta o dopuszczenie w UE wiec nie wiem czy ma na mysli Urugwaj europejski? moze? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma na celu taka uwaga? Niektorzy chca sie czegos tutaj dowiedziec.

To jest właśnie merytoryka kolegi Stasiopa. Wyśmiewanie i szydzenie z poważnych tematów. Kiedy żartujemy to żartujemy teraz proszę o powagę. Czy kolega Stasio uważa, że to urządzenie spełnia normy bezpieczeństwa? Znaczek jest tylko teorią, każdy szanujący się producent wykonuje takie badania aby mieć pewność, że urządzenie jest bezpieczne. Przecież nadając Sobie takie oznaczenie deklarujesz, że dane urządzenie spełnia wszystkie dyrektywy i normy panujące w Unii. Nie każdy musi znać się na wszystkich przepisach i łatwo jest coś przeoczyć dlatego korzysta się z certyfikacji przez akredytowane jednostki badawcze.

 

ZNACZEK CE NADANY BEZ FAKTYCZNEGO SPEŁNIENIA WSZYSTKICH NORM JEST NIEWAŻNY!

 

Myślisz, że jak zostaniesz porażony (bynajmniej nie brzmieniem) to w sądzie uznają, że sprzęt badał Stasio w kuchni i jest bezpieczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, o co Ci chodzi, masz strone lampizatora, sam sobie zadzown i zapytaj jak Cie to interesuje.

Natarczywe powtarzanie tego pytania jest proba wywolania negatywnego wrazenia wokol konstruktora i sprzetu , proba jego dyskredytacji.

Nie spotkalem sie dotad na zadnym forum z takim negatywneym podejsciem.

Prosze zostawmy juz sprawe tego znaku zgodnosci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, o co Ci chodzi, masz strone lampizatora, sam sobie zadzown i zapytaj jak Cie to interesuje.

Natarczywe powtarzanie tego pytania jest proba wywolania negatywnego wrazenia wokol konstruktora i sprzetu , proba jego dyskredytacji.

Nie spotkalem sie dotad na zadnym forum z takim negatywneym podejsciem.

Prosze zostawmy juz sprawe tego znaku zgodnosci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marslo to, że Ciebie bezpieczeństwo nie obchodzi nie zwalnia producenta z podania takich informacji. Wiem, kupiłeś i musisz się teraz cieszyć. Wierz mi cieszę się razem z Tobą ale daj się dowiedzieć innym potencjalnym użytkownikom bardzo ważnej rzeczy. Obiektywne spojrzenie wymaga również drugiej strony. Jeżeli Cię to nie interesuje to uciekam z tego wątku i możecie dalej klepać ochy i achy. Czy Twoim zdaniem wnętrze tego urządzenia wygląda profesjonalnie? Mam wrażenie, że napalasz się jak dzieciak na młodą laskę a tu trzeba wziąć zimny prysznic i sprawdzić czy to nie jest farbowana maszkara. Ochłoń, posłuchaj kilka miesięcy i napisz wrażenia. Jesteś po prostu w gorącej wodzie kompany i zbyt szybko ferujesz wyroki. Zdążyłem to już zauważyć dawno temu. Plusem jest dziecięca (w pozytywnym znaczeniu) radość z zakupu, niestety czasem prowadząca na manowce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej stosujesz strategie ad personam , co juz sie na naszym forum wielkrotnie zle konczylo.

Teraz probujesz dyskredytowac moje opinie ,ze jestem w goracej wodzie kapany ( a nie kompany ).

Rozumiem, ze Ty jestes osoba bez wad, milo taka poznac.

Jak posluchasz Lampi dsd dac, chetnie wroce do merytorycznej rozmowy. Poki tego nie zrobisz, zaoczna dyskusja to strata czasu.

 

 

Z wiki :

 

Argumentum ad personam (łac. argument skierowany do osoby) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe. Dodatkowo, obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na przedstawiane postulaty.

 

Artur Schopenhauer w swoim dziele Die eristische Dialektik (Erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów) wymienia Argumentum ad personam jako ostatni sposób nieuczciwej argumentacji stosowany, gdy wszystkie inne sposoby zawodzą i nie ma szans na wygranie sporu argumentacją merytoryczną.

 

 

Brzmi znajomo ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to jest sprawa juz sadu i wtedy zaczna sie badania, koszty i problemy. Znaczek CE ma byc na kazdym urzadzeniu podlaczonym do sieci energetycznej, ale to producent zaswiadcza ze jest CE. Moze do tego wynajac firme ktora przeprowadzi takie badania i wyda certyfikaty. Ale jesli nawet firma trzecia wyda taki certyfikat a jest i tak cos jest nie tak ze sprzetem i tak za wszystko odpowiada producent. Bardzo czesto jest tez tak ze np transformatory izolatory maja swoje CE wiec producent musi sie ograniczyc do odpowiedniego zaizolowania elektrycznego jak i zadbac o poziomy zaklocen elektrtomagnetycznych wg norm. Ale i tak w kazdym wypadku nawet za zle nawiniety transformator (ktory ma przebicie) ze znakiem CE odpowiada producent calego sprzetu. Sprowadza sie to do jednego jesli urzadzenie Fikusa nie ma CE to jest to tylko jego problem nikogo innego. Co innego jak jest jakies przebicie ale nie sadze aby taka rzecz miala miejsca. Bo tak samo jak opowiadasz bzdury na temat kopania w moim DAC-u tak samo pewnie tutaj tworzysz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze Ty jestes osoba bez wad, milo taka poznac.

Jak posluchasz Lampi dsd dac, chetnie wroce do merytorycznej rozmowy. Poki tego nie zrobisz, zaoczna dyskusja to strata czasu.

 

Marslo ja mam same wady ale jedno mocne postanowienie (oparte o doświadczenie). Nie podpinam sprzętu niewiadomego pochodzenia, wyglądającego podejrzanie lub noszącego znamiona uszkodzonego. Miałem kilka nieprzyjemnych sytuacji i uszkodzeń drogich sprzętów przez takie "wynalazki" i podziękuję. Teraz już się zmywam bo zakłóciłem Twoje bezkrytyczne spojrzenie na nowy nabytek. Jest najlepszy i nic nie gra tak wspaniale, może to cię pocieszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.