Skocz do zawartości
IGNORED

Lampizator DSD DAC


marslo

Rekomendowane odpowiedzi

a privaten w kółko swoje

 

człowieku - nawet jakby rynek był zalany płytami SACD :)

to żeby odniosły jakikolwiek zauważalny sukces - musiałyby być o połowę tańsze niż CD

 

jakoś nie zauważyłem takiej tendencji, nie potykam się też o paśniki z SACD w mediamarktach :)

 

 

 

więc mówisz, że z analogowej taśmy matki z lat 70-tych - 16 bit to za mało?

no no.... gratuluję słuchu.... :)

 

 

Stasiop powyżej ci wytłumaczył.... :)

ale.... chyba i tak nie trafi

 

z 16 bit można zrobić taki dźwięk, którego nie słyszałeś NIGDY z SACD

tylko trzeba wiedzieć: jak nagrać i jak odtworzyć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-resy czy tez pliki 16/44.1khz to nie ma wlasciwie znaczenia. Wazne jest jak DAC poradzi sobie z filtracja tego materialu, dla tego koledzy jasno Ci mowia ktorzy maja dobre sprzety ze 16/44.1 w zupelnosci wystarcza. A ze na tanich sprzetach Hi-resy beda graly duzo lepiej nie wynika z ich ilosci bitowej tylko z tego ze nedzne filtrowanie w tych sprzetach w DAC-u poprzez bardziej gesty plik i wieksze czestotliwosci jest latwiej filtrowany w takim DAC-u co przeklada sie na lepszy dzwiek.

Wiec lepiej zainwestuj w dobrego DAC-a zamiast uganiac sie za Hi-resami ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paśniki z SACD w mediamarktach :)

 

Podoba mi się to określenie :)

 

W tym wątku wszystko zapisuję i mam świadków, więc żaden leniwy moderator mnie nie wywali

 

Także panowie lepiej uważajcie co piszecie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Panowie czy ktoś przy zdrowych zmysłach myśli że interesuje mnie zdanie takich aroganckich ludzi jak Sly30 czy aniakania

 

Arogancki powiadasz? A jak nazwać Twoje wypowiedzi (w tym prześmiewcze przeinaczanie nicków) i bredzenie od rzeczy na temat nośników , odtwarzaczy i podawania do sądu wszystkich dookoła na miliony $ ?

Jesteś zwykłym forumowym trollem i do tego jeszcze farbowanym.

Ukrywasz się pod nowym nickiem Panie Konsman dlatego ,że pod starym nickiem nikt już Ciebie poważnie na tym forum nie traktował.

Po napisaniu takich bzdur o tym, że płyt CD już nikt nie produkuje powinieneś zbanować sam siebie dożywotnio.

Najgorsze jednak jest to ,że Ty chyba sam sobie nawet nie zdajesz z tego sprawy jaki śmieszny jesteś z Twoimi fantasmagoriami.

Zamiast zaśmiecać kolejny wątek "kończ waść lepiej i wstydu oszczędź ..."

 

Kończąc moją dyskusję z Tobą zastosuję się do powiedzenia , które możesz przeczytać poniżej mojego wpisu w "stopce " posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Użytkownik privaten proszony jest o powściągnięcie języka i nie zamieszczanie wpisów o charakterze personalnie prowokacyjnym. Prosimy nie zastępować argumentów merytorycznych wpisami o takim charakterze. W przypadku wątpliwości co do intencji kogoś i jego zachowania na forum, prosimy korzystać z narzędzi regulaminowych, a nie prowadzić personalnej, prowokacyjnej krucjaty.

 

Nazywanie kogoś personalnie trollem i niegrzeczne prowokacyjne uwagi na temat moderacji, są całkowicie zbędne i nie będą tolerowane. Proszę to potraktować jako oficjalne ostrzeżenie ze strony moderacji. Każdy kolejny prowokacyjny wpis, o podobnym charakterze i wydźwięku, spotka się z adekwatną reakcją regulaminową.

 

Powyższe ostrzeżenie kierujemy zresztą do wszystkich uczestników bieżącej dyskusji. Prosimy nie eskalować złych emocji, poprzez zastępowanie merytorycznej dyskusji personalnymi docinkami. W przeciwnym razie schłodzimy atmosferę dyskusji i powstrzymamy kłótliwy personalny offtop, metodami administracyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dowcip ?

Ciężko przeczytać wszystkie wpisy w tym wątku ?

kto mnie wyzwał od trolli jak nie Sly30 wspólnie z jarkiemanią ? Sory jeśli przekręcam nick ale nie mogę spamiętać.

ktoś wymaga ode mnie pokory i kultury ? A ilez można więcej kultury okazać niż ja to zrobiłem na takie ataki personalne ?

Czy w moich wpisach było choć słowo poza merytorycznymi wyjaśnieniami i obroną ?

 

Proszę też o odpowiedź a raczej wyjaśnienie dlaczego zamykacie wszystkie wątki o SACD i gęstych plikach oraz banujecie wszystkich którzy w dyskusji przeciwstawiają się osobnikom: Sly30 i jarekiania ?

te wątpliwości powtarzam za innymi forumowiczami, choć pozytywnej reakcji się nie spodziewam. Wiem że wspomniani forumowicze kazali Wam mnie zbanować więc pewnie tak się stanie, chociaż to naprawdę dziwne w 21 wieku.

Powołam się niniejszym na obronę wolności słowa chociaż niczego to nie zmieni.

Pozdrawiam i cześć.

 

Proszę o wyrejestrowanie mnie z tego forum

Pozdrawiam raz jeszcze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powołam się niniejszym na obronę wolności słowa chociaż niczego to nie zmieni.

Pozdrawiam i cześć.

Proszę o wyrejestrowanie mnie z tego forum

Pozdrawiam raz jeszcze

 

mało heroiczny - ale zawsze rejtanizm :)

no, ale takie mamy czasy... :)

 

również pozdrawiamy stereo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobnikom

Szanowny Kolego

Audiofile, oraz osoby umocowane dookoła techniki hi end, to w zdecydowanej większości jednostki o dużej kulturze i ponadprzeciętnej wrażliwości.

 

Proszę się nie obrażać z byle powodu, gdyż gdyby każdy uczestnik forum, miał pójść Kolegi wzorem, nikt by się nie ostał.

Podobnie gdyby każdy user chciał przeforsować swój kierunek w technice, w danym aspekcie, powstałby niesamowity chaos wprowadzając dysfunkcjonalność i uniemożliwiając wszelkie porozumienie czy wspólne wnioski.

 

Pierwszy czy drugi rok obecności wśród nowego otoczenia, bardzo często schodzi na utarczki, docieranie się relacji oraz poznawanie mentalne, każdy to przechodzi.

 

SACD jest jakie jest, to tylko rozwiązanie techniczne, jedno z ogromnej ilości rozwiązań z jakimi w hi end mamy do czynienia.

Żadna technika nie jest ani dobra, ani zła, jest po prostu zespołem własności, o określonych cechach, można ją użyć lub nie, posługiwać się lub nie, korzystać bądź odrzucić.

 

Jeśli ktoś rozbudza swoje emocje z powodu jednej takiej czy innej techniki, to jest to moim zdaniem sygnał uzależnienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w kwestii tematu wątku to właśnie odpaliłem mojego dsd dac od Lampiego z duelundami i NOS ecc 40 od Mullarda.

Jako, ze Was lubię życzę wszystkim takiego dźwięku.

No i duelundy jeszcze dojrzeja:)

 

GRATULACJE ! :)

 

Jest więc świetna okazja aby stoczyć bój pomiędzy płytą SACD graną z dobrego playera vs. plik z toru DSD.

Pokusisz się o to i obiektywnie podzielisz wnioskami. ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co pisac . Juz wczesniej dawalem znac w tym watku, ze roznica miedzy plyta sacd grana z napedu a jej ripem czy to z Vegi, czy tym bardziej Lampiego jest bardzo wyraznie na korzysc plikow.

Naped gra w sposob duzo mniej angazujacy, szary, bez wybitnej trojwymiarwowosci dzwieku.

O ile dobre plyty cd ( np xrcd ) brzmia z napedu calkiem niezle na tle ich ripow, to w sacd roznica jest znacznie wyrazniejsza.

Prawde powiedziawszy nie rozumiem dlaczego tak jest, ale mnie aspekty techniczne mniej interesuja. Liczy sie jakosc dzwieku i przyjemnosc z odsluchu.

Jak ktos ma dobry transport plikow, niech na poczatek wezmie Vege na odsluch , do napedu sacd nie bedzie powrotu.

No chyba ze mu nie zal kasy na dac tylko do dsd , wtedy polecam lampiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE ! :)

 

Jest więc świetna okazja aby stoczyć bój pomiędzy płytą SACD graną z dobrego playera vs. plik z toru DSD.

Pokusisz się o to i obiektywnie podzielisz wnioskami. ? :)

Tutaj jest tylko subiektywna ocena, której często nadaje się wymiar absolutny zwrotami w stylu: gra lepiej, bije na głowę, nie ma powrotu itd itp. Jak chcesz uzyskać obiektywną ocenę jeśli jest jeden oceniający, który patrzy zawsze przez pryzmat swojej funkcji użyteczności? Nie ma szans.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ma swój ulubiony odtwarzacz CD i DAC Audio Aero i pewnie nie chce go sprzedawać tym bardziej, że nie byłoby to dziś łatwe bez dużej straty.

Dla niego taki układ, że nie musi tego robić, a ma dodatkowo DSD do np muzy poważnej, którą lubi i sporo ma, to jest niezła opcja. Nie jest to jednak tania opcja wbrew pozorom bo 3000 euro plus dodatkowy kabel AC, plus interkonekt, plus kabel USB i jeszcze podkładki antywibracyjne i robi się kwota. Ale można i tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Audio Aero to Sly ma racje, zaden ze sluchanych dakow nie przekonal mnie do jego zmiany . Kazdy z innego powodu . Najblizej decyzji o zmianie bylem przy DCS Vivaldi, bo on najbardziej wywoluje efekt "wow". Najbardziej wyrownany byl Gryphon Kalliope, ale po pierwsze musialbym sie pozbyc calkowicie napedu i drugie nie moglem go miec oddajac La Fontaine w rozliczeniu , co najbardziej lubie. A przede wszystkim i najwazniejsze w moim pieczolowicie strojonym torze zaden inny dac nie zagral mi calosciowo lepiej od Audio Aero.

Nawet Gryphon zagral jakos tak dziwnie wolniej , jakby rytm muzyki zwolnil. W kazdym razie lampi dsd dac jest uzupelnieniem, teraz w torze moge odtworzyc kazdy nosnik i format.

A co do ceny Lampiego, to przypominam, ze mozna go miec z rabatem 35 % na haslo audiostereo czyli za ok 8 k pln. To okazja.

 

MSP,

 

Jasne , ze moja ocena jest subiektywna i ja jestem z tej grupy, ktora uwaza pliki za najlepszy sposob zapisywania danych z muzyka, tak to slysze w moim torze i uwazam odtwarzanie dobrze nagranych plikow za nablizsze temu , co chcemy uslyszec w hiendzie. Jest grupa zadeklarowanych zwolennikow cd , szczegolnie na naszym forum no i wyznawcy winylowej religii, z ktorymi sie nie pogada:) Dla nich tylko winyl.

Dla mnie pliki sa lepsze od srebrnych krazkow a winyl lubie od czasu do czasu. Jestem wrazliwy na urok analogu, ale nie jestem wyznawca tej religii. Ot taki winylowiec agnostyk :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duelundy grzeją sie juz jakieś 100 h .dzis ściągnąłem native dsd Acoustic Trio.

Sposób prezentacji muzyki w moim torze jest dzięki Lampi dsd dac na całkiem innym poziomie.

Nie wiem ile trzeba by wydać pieniędzy, żeby na pcm zbliżyć sie choćby do naturalności dzwieku dsd. Można Trinity dac tak potrafi zagrać, ale jestem sceptyczny. Natywne dsd to brak masteringu, dwa mikrofony , muzycy blisko siebie i zero ingerencji.

Żadnej ostrości co skutkuje tym , ze nawet głośne słuchanie nie daje hałasu i wynikającej z niego irytacji.

Jak sie daje głośniej to prostu wzrasta intensywność ułudy , ze oto mamy muzyków u siebie w pokoju.

W przypadku muzy symfonicznej jest to raczej wrażenie przeniesienia tam , na sale koncertowa.

To dziwne bo dotąd sprzęt robil jedno albo drugie, ale nigdy nie miałem takiego który małe składy przenosi do nas, a w przypadku symfonii scena pogłębia sie tak bardzo, ze to my wchodzimy do sali koncertowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marslo,czy możesz podać link gdzie kupiłes dsd Acoustic Trio?

Pozdrawiam

Najpierw opis jak to jest nagrane :

 

Recorded live studio with minimal micing, no effects, no edits and no overdubs.

 

Musicians were arranged in a tight circle facing each other at roughly arms lengths.

 

Songs are presented in the original order as recorded to Sonoma using less than 8 tracks in less than 4 hours.

 

Room was captured to 2 tracks and used as the natural reverb in the mix.

 

Slinka cieknie ?:)

No to link go :)

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Jak ktos sciagnie, niech poslucha 3 numeru od konca. Jak nie wyrwie z fotela i nie zmusi do plasow , stawiam koljeke, o pardon , zabrali nam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie typowe audiofilskie plumkanie jak ze Stockfisha. Wolę posłuchać np. Chuck'a Mangione "Children of Sanchez" oprócz genialnej muzyki i do tego dobrze nagranej, są emocje i ciary na plecach. I to właśnie posłuchałbym na lampizatorze, ale nie ma w DSD :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mozna puszczać Chucka, którego tez lubię?

Plumkanie? Po dużej symfonice daje relaks, w tej jakości to uczta. Nikt nie każe słuchać bez przerwy przecież.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że nie posłuchałbyś Chucka w DSD zamiast plumkania. Marslo wierzę, że to super gra. Tylko, że oprócz jakości nagrania popraw mnie jeśli się mylę najważniejsze są emocje związane ze słuchaniem muzyki. I w tym przypadku emocje są malutkie. Ot co. Dlatego dałem przykład Stockfisha ponieważ tam wszystkie płyty są do siebie bardzo podobne. Dobre na prezentację audio znajomym ale ogólnie nudne.

 

Sly oczywiście masz rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zawsze jest tak, że pragniesz ze strony muzyki wielkich emocji i wulkanu energii. Czasem, a w miarę lat coraz częściej oczekujesz od muzyki pewnego spokoju, relaksu, inspiracji do namysłu nad wieloma sprawami. I wcale nie chodzi o muzykę w tle. Wiele dróg prowadzi do Rzymu… :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie typowe audiofilskie plumkanie jak ze Stockfisha. Wolę posłuchać np. Chuck'a Mangione "Children of Sanchez" oprócz genialnej muzyki i do tego dobrze nagranej, są emocje i ciary na plecach. I to właśnie posłuchałbym na lampizatorze, ale nie ma w DSD :(

 

Dawno odstawiłem do konta. Jak będzie wydanie w DSD to chętnie posłucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Czak, to też przecież smęcenie i bicie gruszki. Fajna relaksująca muzyka, w dobrej realizacji, której do genialności jest jak stąd do wieczności. Nie rozumiem zachwytów, ale być może dlatego, że przerabiałem Czaka trzydzieści lat temu, a tak z piętnaście do tyłu, kupiłem jego produkcje dla Chesky... smęty i nuda nie porywająca ani przez chwilę. Dobrze, że Lucky przypomniał Dzieci Sanczeza, bo pamiętam, że film ten widziałem dawno temu w kinie i podobał mi się. Będę musiał go sobie przypomnieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Dawno odstawiłem do konta. Jak będzie wydanie w DSD to chętnie posłucham.

Wybacz kolego ale to wygląda na jakieś schorzenie, rezygnujesz ze słuchania czegoś co być może lubisz tylko dlatego,że nie jest DSD???

WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno odstawiłem do konta. Jak będzie wydanie w DSD to chętnie posłucham.

gdzie odstawiłeś ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że nie posłuchałbyś Chucka w DSD zamiast plumkania.

 

Mangione wydał dwie płyty w DSD - obie bardzo fajne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Slinka cieknie ?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak ktos sciagnie, niech poslucha 3 numeru od konca.

 

No, to musiałbyś posłuchać Los Angeles Guitar Quartet, wydali 4 płyty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tutaj pląsom nie byłoby końca... :) Także nagrywają w trybie PURE DSD.

 

Jak podaje strona katalogowa, takich płyt jest już łącznie 1687.

 

Natywne dsd to brak masteringu, dwa mikrofony ...

 

Zapewne masz na myśli technologię DIRECT CUT, bo DSD jak takie, można już

robić w systemie SONOMA na 32 śladach -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się ?

 

Dużą popularnością jak i uznaniem cieszyła się płyta Complete Nocturnes - Gergely Bogányi, nagrana

właśnie w technice "Direct Cut pure DSD" - nagrywana ciurkiem, non-stop, wprost na koder DSD.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.