Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Espectro napisał:

Bardzo prosty przykład. Tematów na bocznicy jest bardzo dużo i wiele jest o motoryzacji lub sporcie. Aby je w jakiś sposób połączyć nie dodając kolejnego podforum można przeglądac tematy po tagach. #sport #hobby #motoryzacja.

 

fajnie by bylo mieć możliwość wyłączenia na swoim koncie tego"uszczęśliwiacza na siłę"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

fajnie by bylo mieć możliwość wyłączenia na swoim koncie tego"uszczęśliwiacza na siłę"

jeżeli się nie przyjmie to zostanie wyłączone.

Nic na siłę. Aktualnie jest 2-2. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Espectro napisał:

Tematów na bocznicy jest bardzo dużo i wiele jest o motoryzacji lub sporcie. Aby je w jakiś sposób połączyć nie dodając kolejnego podforum można przeglądac tematy po tagach. #sport #hobby #motoryzacja

No to sobie każdy kto chce i szuka czegoś konkretnego - wpisze w wyszukiwarkę i znajdzie biegusiem.

A takie podtykanie pod nos uważam, że sensu specjalnego nie ma i (z całym szacunkiem) robi lekki śmietnik.

No, chyba że współczesna młodzież już jest tak do szczętu ogłupiała poprzez "nową edukację", wiedzę opartą na testach i ministrów - tytanów intelektu, że już naprawdę nic samodzielnie znaleźć nie potrafi - wtedy tak. Poprowadzić starych chłopów za rękę, bo jest obawa, że sami nie trafią.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

No to sobie każdy kto chce i szuka czegoś konkretnego - wpisze w wyszukiwarkę i znajdzie biegusiem.

A takie podtykanie pod nos uważam, że sensu specjalnego nie ma i (z całym szacunkiem) robi lekki śmietnik.

No, chyba że współczesna młodzież już jest tak do szczętu ogłupiała poprzez "nową edukację", wiedzę opartą na testach i ministrów - tytanów intelektu, że już naprawdę nic samodzielnie znaleźć nie potrafi - wtedy tak. Poprowadzić starych chłopów za rękę, bo jest obawa, że sami nie trafią.

 

mnie to się kojarzy tylko z reklamą

chcesz znaleźć coś co cię interesuje a tu na początek dziesiątki reklam wyskakujących bo tak zostały otagowane

mnie nie są potrzebne żadne podpowiedzi ani zapewnienia , że jakiś wątek jest ciekawy , sam to oceniam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
6 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

No to sobie każdy kto chce i szuka czegoś konkretnego - wpisze w wyszukiwarkę i znajdzie biegusiem.

A takie podtykanie pod nos uważam, że sensu specjalnego nie ma i (z całym szacunkiem) robi lekki śmietnik.

Eee tam, mnie się podoba. Z tym, że ja korzystam z forum na kompie i może dlatego mnie to nie przeszkadza 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

mnie to się kojarzy tylko z reklamą

chcesz znaleźć coś co cię interesuje a tu na początek dziesiątki reklam wyskakujących bo tak zostały otagowane

mnie nie są potrzebne żadne podpowiedzi ani zapewnienia , że jakiś wątek jest ciekawy , sam to oceniam

Nie wiem, czy z reklamą, ale może się zdarzyć, że ktoś gdzieś w rozmowie w temacie powiedzmy "Alkohole świata, drinki, palmy i dzieweczki", napisze - "mój Boże, ale mam dziś kaca!", a maszyneria - dup!!! - odeśle mnie do tematu o kościołach 😃🙏.

Przecież to nonsens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten wpis jest "ukryty"?

Poprzedni i następny mój wpis w tym samym wątku pokazują się normalnie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej.

Nie pamiętam czy tu o tym pisałem, ale co jakiś czas moje posty się nie ukazują, a czekają na akceptacje moderatora. Ki diabeł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
11 godzin temu, szymon1977 napisał:

Dlaczego ten wpis jest "ukryty"?

Poprzedni i następny mój wpis w tym samym wątku pokazują się normalnie.

 

Nie widzę aby był ukryty ale możliwe że oczekuje na zatwierdzenie. 

image.png

 

11 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Jak wyżej.

Nie pamiętam czy tu o tym pisałem, ale co jakiś czas moje posty się nie ukazują, a czekają na akceptacje moderatora. Ki diabeł?

Z tego co widzę to używane są brzydkie słowa w wpisach.

Moge podesłać które są ukryte i dlaczego na PW.

 

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
56 minut temu, Espectro napisał:

Nie widzę aby był ukryty ale możliwe że oczekuje na zatwierdzenie. 

Ale był i został zatwierdzony (dostałem powiadomienie). Pytam dlaczego, bo pozostałe wpisy wchodzą bez problemu. No a gdyby moderacja zdecydowała, że moje wpisy wymagają nadzoru, to by wszystkie wymagały zatwierdzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Ale był i został zatwierdzony (dostałem powiadomienie). Pytam dlaczego, bo pozostałe wpisy wchodzą bez problemu.

Jakieś słowo nie przeszło przez system pewnie i dlatego. Od kilku tygodni jest nowy system filtrowania spamerów, multikont itd oraz też filtracja słów i postów czasami potrafi się zatrzymać. Generalnie to do złagodzenia jest delikatnego bo nawet administracji potrafi blokowac wpisy. (serio) 

 

Takich zatwierdzeń jest dziennie może z 2-3 max.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Espectro napisał:

Z tego co widzę to używane są brzydkie słowa w wpisach.

Moge podesłać które są ukryte i dlaczego na PW.

Nie używam wulgaryzmów. jakież to więc to są te "brzydkie słowa"? Jest jakaś lista?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, Adalbert95 napisał:

Nie używam wulgaryzmów. jakież to więc to są te "brzydkie słowa"? Jest jakaś lista?

Nazywanie podobnie jak część ciała wyborców PIS oraz tak jak w ostatnim wpisie w temacie Kościoły : "Ty możesz oczekiwać co najwyżej na kopa w tyłek, albo i w mordę, nie intratnej propozycji. Ale śnij ten swój kolejny złoty sen dalej, śnij. Już ten pisowski prześniłeś. I jaki efekt? Tylko ufajdana pościel do prania..."  mowa nienawiści za którą otrzymał Pan ostrzeżenie.

 

Słowa jakie sa w filtrze to głównie obraźliwe sformułowania. Słowa przekleństwa są zwykle podmieniane przez system na zakropkowane. KU***  albo coś podobnego. 

 

Miłego dnia.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
5 minut temu, Espectro napisał:

Słowa przekleństwa są zwykle podmieniane przez system na zakropkowane. KU***

Czy to oznacza, że jeśli bym chciał użyć takiego słowa (dla podkreślenia dramaturgii wypowiedzi), to nie muszę go kropkować, system zrobi to za mnie? 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
4 minuty temu, Marcinus napisał:

Czy to oznacza, że jeśli bym chciał użyć takiego słowa (dla podkreślenia dramaturgii wypowiedzi), to nie muszę go kropkować, system zrobi to za mnie? 🙂 

Nie każde też jest dodane. 

Dla testu można ale lepiej samemu kropkować. A najlepiej to nei używać takich. 🙂 

 

Kawałek mogę pokazać jak to wygląda.

image.png

Ale nie koniecznie każde jest przewidziane.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Espectro napisał:

Nazywanie podobnie jak część ciała wyborców PIS

A konkretnie?

9 minut temu, Espectro napisał:

mowa nienawiści za którą otrzymał Pan ostrzeżenie.

Czyli rozumiem, że gdybym użył nie "tyłek", a pupę i nie "mordę", a buźkę, nie byłaby to mowa nienawiści? Ok. przyjąłem do wiadomości i się zastosuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
10 minut temu, Adalbert95 napisał:

Czyli rozumiem, że gdybym użył nie "tyłek", a pupę i nie "mordę", a buźkę, nie byłaby to mowa nienawiści? Ok. przyjąłem do wiadomości i się zastosuję.

Nie bo wpis nadal oznacza to samo.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
8 minut temu, Adalbert95 napisał:

A co tą listą części ciała wyborców PiS co to są tutaj tabu?

Nie ale nazywanie kogoś za przeproszeniem  kutasem albo PIS iorem albo PO jebem  to już trochę tak. I nie jest to zwykłe nazywanie części ciała a świadome obrażanie za to że ktoś popiera jedną bądz drugą partie polityczną. 

Dobrze Pan o tym wie i wpis miał na celu obrażenie właśnie tej jednej ze stron.

 

 

ps. wpis pisany jako administracja filtr nie ucina takich ale każdego użytkownika forum już tak. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, jar1 napisał:

A pis drak też?

Może opublikować gdzieś listę słów, jakie z automatu blokują posty ?

A może warto nie używać takich w celu tylko obrażenie innego użytkownika.

 

ps. generalnie przepuściłem te wpisy aby inni także mogli przeczytać. Ale prosze nie używać takich określeń. Bezwarunkowo moderacja może banować w temacie za przeginanie z tym. 

Jeżeli rozmawiacie w temacie na tematy polityczne to nie obrażajcie się na wzajem.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Espectro napisał:

A może warto nie używać takich w celu tylko obrażenie innego użytkownika.

Sorry, jeśli indywidualne wyzwanie się sobie użytkownków od głąbów, idiotów, debili jest dopuszczalne to nieco nie rozumiem tej "polityki" partyjnej 🙂

Na dodatek słowa wulgarne typu na na k.. czy na ch... przechodzą (z kropkami, co prawda ) to wygląda to jeszcze dziwniej. 

Interpretacja nie powinna zastępować reguł. Te powinny być jasne i podane.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziliście indeks słów zakazanych - ok. skoro uważacie, że trzeba to to uszanuję i się zastosuje. Ale niech zasady będą jasne i klarowne. To wolno, tego nie i koniec. Apele o nie obrażanie się są całkowicie acelowe i nieskuteczne. Od kiedy istnieją wątki polityczne uczestnicy, w sposób mniej lub bardziej wyrafinowany obrażali się, obrażają i obrażać się będą. Taki już urok polityki i to w każdym wydaniu, w tym forumowym. Nie chcecie obrażania - jest tylko jedno wyjście: całkowicie tematów politycznych, religijnych, światopoglądowych, itp, zakazać. Nie ma innych, pośrednich możliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
36 minut temu, Adalbert95 napisał:

Wprowadziliście indeks słów zakazanych - ok. skoro uważacie, że trzeba to to uszanuję i się zastosuje. Ale niech zasady będą jasne i klarowne. To wolno, tego nie i koniec. Apele o nie obrażanie się są całkowicie acelowe i nieskuteczne. Od kiedy istnieją wątki polityczne uczestnicy, w sposób mniej lub bardziej wyrafinowany obrażali się, obrażają i obrażać się będą. Taki już urok polityki i to w każdym wydaniu, w tym forumowym. Nie chcecie obrażania - jest tylko jedno wyjście: całkowicie tematów politycznych, religijnych, światopoglądowych, itp, zakazać. Nie ma innych, pośrednich możliwości.

 

36 minut temu, jar1 napisał:

Sorry, jeśli indywidualne wyzwanie się sobie użytkownków od głąbów, idiotów, debili jest dopuszczalne to nieco nie rozumiem tej "polityki" partyjnej 🙂

Na dodatek słowa wulgarne typu na na k.. czy na ch... przechodzą (z kropkami, co prawda ) to wygląda to jeszcze dziwniej. 

Interpretacja nie powinna zastępować reguł. Te powinny być jasne i podane.

 

To nie jest nowość i działa to od bardzo dawna (kilka lat od którejś z wersji systemu).

Nazywanie w ten sposób innych w temacie to nie rozmowa i nie wymiana zdań a publiczne obrażanie innego użytkownika.

Za wulgaryzmy też się otrzymuje ostrzeżenia gdy ktoś przegina. Jak już się musi coś takiego napisać to trzeba brać za to odpowiedzialność. System ma na celu tylko zamaskowanie brzydkich słów oraz niektóre pozostawić do oceny moderacji czy post ma przejść czy też nie.

Panowie takich akcji dziennie może max 2-3 w wszystkich tematach. Łatwiej przeciwdziałać niż potem czyścić temat z takich wpisów i przy okazji karać za te wpisy. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Espectro napisał:

Nazywanie w ten sposób innych w temacie to nie rozmowa i nie wymiana zdań a publiczne obrażanie innego użytkownika.

A pytanie "czy jesteś Polakiem" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.