Skocz do zawartości
IGNORED

Ekrany Magic Screen


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak już jest że nie można mieć wszystkiego tzn.zawsze są plusy i minusy... ja osobiście b.często używam patentu z ledami...zwłaszcza gdy oglądam w dzień. ...

 

Dla każdego coś miłego... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaba pomyliłeś tematy. Załóż sobie temat o czarnym ekranie i tam pytaj. Ciekawe czy ktoś w naszym kraju posiadają coś takiego??? Znalazłeś jakiś ekran z kosmosu i pytasz o niego... Kup i testuj a nie pytaj...

 

 

Ok, tak zrobię. Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co pokazał ten Sony 4k to było mistrzostwo.

 

Kolego SI 100" kosztuje 20tyś zł, a Ty to porównujesz to do ekranu za 4,6tyś zł... O czym rozmawiamy... Jak Cię stać na SI to Twoja sprawa... kogo w naszym kraju stać na ekran za 20tyś zł. Ja widziałem ten ekran na AS z Epsonem LS1000 i jeśli mam być obiektywny do obrazu to nie dał bym nawet 1tyś zł do mojego zestawienia HW40 + MS Future 110" Black... Uważam, że mam lepiej niż ten super zestaw... za ponad 60 tyś zł...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że teraz za "parę groszy" ;) mamy mega efekt....

 

Gdyby nie MS to dalej bym oglàdał na 65 calach bo nie stać mnie na ekran za 20tyś... a zwykłego bym nie powiesił (w moich warunkach) bo plazma wypaczyła, pozytywnie, moje oczekiwania względem jakości obrazu..

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem na audiostereo, no to się włączę trochę do dyskusji :) Na początek zapraszam do tematu gdzie dałem więcej spostrzeżeń odnośnie systemu MS + BenQ W2000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dziwi mnie czemu piszecie, że "wreszcie się przekonałem do ekranu". Ja od początku, od pierwszego odglądu na audioshow 2014 zachwalałem ten produkt, jedynie gasiłem całą magiczną otoczkę, zwracając uwagę, że istnieją podobne produkty. Proszę czytać moje posty ze zrozumieniem :)

 

P.S. Poniższy komentarz trochę mnie bawi:

 

Kolego SI 100" kosztuje 20tyś zł, a Ty to porównujesz to do ekranu za 4,6tyś zł... O czym rozmawiamy... Jak Cię stać na SI to Twoja sprawa... kogo w naszym kraju stać na ekran za 20tyś zł. Ja widziałem ten ekran na AS z Epsonem LS1000 i jeśli mam być obiektywny do obrazu to nie dał bym nawet 1tyś zł do mojego zestawienia HW40 + MS Future 110" Black... Uważam, że mam lepiej niż ten super zestaw... za ponad 60 tyś zł...

 

Kolego, jeśli to co zobaczyłeś na Epsonie to dla Ciebie był efekt nie wart tysiąca złotych to chyba na co dzień żyjesz w 2020 roku w którym zamiast ekranu do projektora rozwija się wielki OLED :) Co jak co, ale na stanowisku Epsona prezentacja należała do jednej z najlepszych. Raz, że ekran SI, który w moim mniemaniu nieznacznie przewyższa MS (niestety także ceną i w tym przypadku już znacznie), a dwa świetna adaptacja pomieszczenia i projektor o wysokim kontraście (również przetestowany na portalu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). Na moje skromne oko, które ocenia obraz zawodowo przez ostatnie pięć lat, efekt na tamtym stoisku stawiał poprzeczkę niezwykle wysoko i jak czytam taki tekst jak powyżej to autor staje się dla mnie całkowicie niewiarygodny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje skromne oko, które ocenia obraz zawodowo przez ostatnie pięć lat, efekt na tamtym stoisku stawiał poprzeczkę niezwykle wysoko i jak czytam taki tekst jak powyżej to autor staje się dla mnie całkowicie niewiarygodny.

Przecież wiadomo że producent nigdy nie będzie wiarygodny w stosunku do swojego wyrobu :)

 

Troche off - Sony 520es jak i 65es, oba mają 1800 ansi lumenów. Czy taka ilość by wystarczyła aby naświetlić czarny ekran 100 cali w niezaadaptowanym pomieszczeniu ale przy braku zewnętrznego światła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego SI 100" kosztuje 20tyś zł, a Ty to porównujesz to do ekranu za 4,6tyś zł... O czym rozmawiamy... Jak Cię stać na SI to Twoja sprawa... kogo w naszym kraju stać na ekran za 20tyś zł. Ja widziałem ten ekran na AS z Epsonem LS1000 i jeśli mam być obiektywny do obrazu to nie dał bym nawet 1tyś zł do mojego zestawienia HW40 + MS Future 110" Black... Uważam, że mam lepiej niż ten super zestaw... za ponad 60 tyś zł...

Masz rację, czy mnie stać czy nie stać to moja sprawa i nic Ci do tego :)

Co do samego porównania to wiedz, że porównując Ferrari do Skody Fabii (swoją drogą bardzo fajny samochód) też się znajdą tacy co wolą ten drugi, bo mało pali ;)

Zdania z Epsonem i SI nie skomentuje, bo nie widziałem tego na żywo, ale tak jak pisałem wcześniej oglądałem Sony VW520ES + SI, który ma porównywalny kontrast do tego Epsona i mając w domu HW55 + MS Future z całą pewnością stwierdzam, że pierwszy zestaw miażdży ten mój.

Nie zrozumcie mnie źle, bo naprawdę jestem zadowolony ze swojego projektora i ekranu, ale nie mogę patrzeć na głupoty, że dużo lepszy projektor od HW40 i IMO lepszy ekran SI, da gorszy obraz od MS i nie jest wart 1000 zł :D Wnioskując z Twoich słów, to gdyby ktoś Ci zaoferował darmową wymianę swojego HW40 + MS to nie wymieniłbyś go na tego Epsona + SI? ;) Ja mając lepszy projektor od Ciebie i taki sam ekran zrobiłbym to bez chwili namysłu.

 

P.s.

Cytując to:

" Ja widziałem ten ekran na AS z Epsonem LS1000 i jeśli mam być obiektywny do obrazu to nie dał bym nawet 1tyś zł do mojego zestawienia HW40 + MS Future 110" Black..."

 

Jeżeli naprawdę jesteś producentem MS to jak możesz być obiektywny porównując go do innych ekranów, KOLEGO?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lycone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie na pisałem, że nie jest watr 1tyś zł tylko, że nie dodał bym tysiaka do tego co mam. Wystarcza mi to co mam i nie widzę sensu dopłacania i brania kredytów. Może mam inne wymagania. Słyszałem też opinie ludzi wychodzących z tej prezentacji i nie były one jakimiś wielkimi wow, a wręcz przeciwnie.

 

Jak łatwo przekształcić zdanie aby obrócić je przeciwko komuś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek-stereo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 19.12.2015 o 07:37, jgx napisał:

Przecież wiadomo że producent nigdy nie będzie wiarygodny w stosunku do swojego wyrobu ?

 

Marek-stereo.

Pojawiły się jak widzisz uwagi skierowane w kierunku Twojej osoby co do tożsamości.

Proszę, zajmij stanowisko w tej sprawie. Czy faktycznie jesteś ,, po przykryciem'' producentem tego ekranu?

Jak zaprzeczysz, to z tą dyskusją pożegna się osoba kierujące te uwagi, jak potwierdzisz to poproszę Cię o takie właśnie tytułowanie się w tym temacie.

 

Lubię jasność sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co te pomówienia i nerwy....wyluzujcie....chociaż ja pamiętam , że @jgx także kilka razy podniósł mi ciśnienie... ;)))

 

...wszyscy wiemy czego dotyczy temat....

 

...więc wracając do powyższego ... z mojego pkt.widzenia należy brać pod uwagę zależność cena/jakość (oferowanego obrazu).... więc przytaczanie ekranów o 400% droższych mija się z celem (chyba jako ciekawostkę) chyba, że te ekrany są chociaż o 100% lepsze... oczywiście są osoby dla których cena nie gra roli, pozostaje mi tylko Im pozazdrościć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem na audiostereo, no to się włączę trochę do dyskusji :) Na początek zapraszam do tematu gdzie dałem więcej spostrzeżeń odnośnie systemu MS + BenQ W2000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dziwi mnie czemu piszecie, że "wreszcie się przekonałem do ekranu". Ja od początku, od pierwszego odglądu na audioshow 2014 zachwalałem ten produkt, jedynie gasiłem całą magiczną otoczkę, zwracając uwagę, że istnieją podobne produkty. Proszę czytać moje posty ze zrozumieniem :)

 

P.S. Poniższy komentarz trochę mnie bawi:

 

 

 

Kolego, jeśli to co zobaczyłeś na Epsonie to dla Ciebie był efekt nie wart tysiąca złotych to chyba na co dzień żyjesz w 2020 roku w którym zamiast ekranu do projektora rozwija się wielki OLED :) Co jak co, ale na stanowisku Epsona prezentacja należała do jednej z najlepszych. Raz, że ekran SI, który w moim mniemaniu nieznacznie przewyższa MS (niestety także ceną i w tym przypadku już znacznie), a dwa świetna adaptacja pomieszczenia i projektor o wysokim kontraście (również przetestowany na portalu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). Na moje skromne oko, które ocenia obraz zawodowo przez ostatnie pięć lat, efekt na tamtym stoisku stawiał poprzeczkę niezwykle wysoko i jak czytam taki tekst jak powyżej to autor staje się dla mnie całkowicie niewiarygodny.

Miło, że powróciłeś czynnie... chociaż jestem pewien ,że śledziłeś ten wątek... ;)

 

Ponawiam pytanko z początku tego tematu... piszesz o zawężonym kącie widzenia na ekranie MS.... Ja stając mocno z boku ekranu widzę taki sam obraz jak bym oglądał na wprost ( fotki wrzucałem)....nie zauważam jakiejś degradacji jakości ani jasności obrazu....więc o co chodzi z tym zawężonym kątem....? Piszesz także ,że ekran się mieni (skrzenie powierzchni), ale czy to chodzi o ekran w "spoczynku" czy podczas pracy?....900h na tym ekranie przelatałem i nie zauważyłem tego ,że ekran skrzy, jeśli to zauważyłeś podczas pracy to może to wina technologi dlp , z którą MS wtedy pracował?...

...dla mnie on jest całkowicie matowy.... faktem jest ,że masz na pewno oko bardziej wytrenowane patrząc z perspektywy Twojego doświadczenia.... jedyną rzeczą którą zauważyłem jest ten podążający za widzem hotspot....ale jest on widoczny tylko przy b.jasnych tłach...

 

A kolega Yodas nie był kiedyś przedstawicielem i handlowcem?

Jak to byłem ? ;) ..... w oczach niektórych forumowiczów ( zwłaszcza tych Którzy ekranu na oczy nie widzieli) nadal pewnie jestem..... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sadzenie i zbieranie kwiatków można nazwać produkcją to jestem producentem owych wyrobów.

No cóż - zaszło nieporozumienie. Ja faktycznie byłem przekonany (nie wiem skąd to się wzięło ale tak było) że Marek-stereo jest powiązany z produkcją tego ekranu. Ale skoro Marek zaprzecza to przyznaje się do pomyłki, przepraszam Marka i zapewniam że nie było to spowodowane podejrzliwością (jak w przypadku innych tu osób :):):) a tym razem naprawdę się pomyliłem

 

 

Jak to byłem ? ;) ..... w oczach niektórych forumowiczów ( zwłaszcza tych Którzy ekranu na oczy nie widzieli) nadal pewnie jestem..... :)

Yodas ale jedno jest pewne - dobrze wywiązywałbyś się z tego zadania gdybyś był :) i nie ma w tym złośliwości z mojej strony :)

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Tylko po co takie dziwne zagrania. Ja wypowiedziałem się o tym co widziałem. Widać moje percepcje obrazu są inne tak jak tych co napisali na innym forum o rozczarowaniu co do prezetacji tego Epsona. Dla jednych było super dla innych nie. Ja jestem z tego co mam bardzo zadowolony i tak jak napisałem nie widzę sensu dpłacać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek-stereo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Yodas ale jedno jest pewne - dobrze wywiązywałbyś się z tego zadania gdybyś był :) i nie ma w tym złośliwości z mojej strony :)

pozdrawiam

 

 

Właśnie źle bym się wywiązywał bo wiele osób nie może wciąż uwierzyć w mega zalety tego patentu i ciągle uważają b.pozytywne wpisy za ukryty marketing....ale wszystko się diametralnie zmienia kiedy zobaczą ekran na własne oczęta.... :)

 

Poza tym ten produkt nie potrzebuje marketingu .... sam znajduje nabywców.... jeśli ktoś planuje projektor w normalnym pokoju i zobaczy ten ekran na żywo to innym ekranom podziękuje...

 

A najciekawsze jest to że osoby które kompletnie nie miały doczynienia z projekcją szybciej się przekonują niż Starzy Projektorowi Wyjadacze ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sadzenie i zbieranie kwiatków można nazwać produkcją to jestem producentem owych wyrobów.

A sprzedawcą tych ekranów też nie jesteś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie źle bym się wywiązywał bo wiele osób nie może wciąż uwierzyć w mega zalety tego patentu i ciągle uważają b.pozytywne wpisy za ukryty marketing....ale wszystko się diametralnie zmienia kiedy zobaczą ekran na własne oczęta.... :)

 

Poza tym ten produkt nie potrzebuje marketingu .... sam znajduje nabywców.... jeśli ktoś planuje projektor w normalnym pokoju i zobaczy ten ekran na żywo to innym ekranom podziękuje...

 

A najciekawsze jest to że osoby które kompletnie nie miały doczynienia z projekcją szybciej się przekonują niż Starzy Projektorowi Wyjadacze ;)

A nie mówiłem :):):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem. Mam do Ciebie pytanie. Czy Ty używasz takiego samego ekranu jaki był prezentowany na tegorocznym AS? Bo z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że rozmawiamy o innych ekranach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek-stereo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Też nie jestem. Mam do Ciebie pytanie. Czy Ty używasz takiego samego ekranu jaki był prezentowany na tegorocznym AS? Bo z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że rozmawiamy o innych ekranach.

Dziwne, ale nie chce mi się czegoś udowadniać.

Poza diodami jakie zmiany zostały wprowadzone?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onawiam pytanko z początku tego tematu... piszesz o zawężonym kącie widzenia na ekranie MS.... Ja stając mocno z boku ekranu widzę taki sam obraz jak bym oglądał na wprost ( fotki wrzucałem)....nie zauważam jakiejś degradacji jakości ani jasności obrazu....więc o co chodzi z tym zawężonym kątem....? Piszesz także ,że ekran się mieni (skrzenie powierzchni), ale czy to chodzi o ekran w "spoczynku" czy podczas pracy?....900h na tym ekranie przelatałem i nie zauważyłem tego ,że ekran skrzy, jeśli to zauważyłeś podczas pracy to może to wina technologi dlp , z którą MS wtedy pracował?...

...dla mnie on jest całkowicie matowy.... faktem jest ,że masz na pewno oko bardziej wytrenowane patrząc z perspektywy Twojego doświadczenia.... jedyną rzeczą którą zauważyłem jest ten podążający za widzem hotspot....ale jest on widoczny tylko przy b.jasnych tłach...

 

Yodas co do kątów widzenia zgadzam się w 100%. Dla mnie obraz podczas oglądania filmów i Tv z każdej strony jest taki sam. Co do śnieżenia to widoczne jest w określonych sytuacjach, gdzie wyświetlany jest obraz w jasnych barwach, kolorach jasno żółtych. Na AS widziałem urywki meczu i u mnie podczas oglądania piłki nożnej też tego efektu nie widzę. Może z innym projektorem byłby mniej widoczny, ale jak się dowiedziałem podczas kalibracji, efekt śnieżenia jest cechą tego typu ekranów. No chyba że ja otrzymałem inny ekran niż ten co był na AS i w którego jesteś posiadaniu?

Do śnieżenia powoli się już przyzwyczajam, bardziej mnie denerwuje brak upłynniacza obrazu w Benqu ( po przesiadce z Motionflow w Sony TV). Za to kolory mam super, lepsze niż mój Sony HX850. Czasami nie mogę uwierzyć jak niektóre sceny wyglądają, jaką mają głębie obrazu, prawie 3D. Tylko brak tego upłynniacza nieraz psuje efekt:-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

No cóż - zaszło nieporozumienie. Ja faktycznie byłem przekonany (nie wiem skąd to się wzięło ale tak było) że Marek-stereo jest powiązany z produkcją tego ekranu. Ale skoro Marek zaprzecza to przyznaje się do pomyłki, przepraszam Marka i zapewniam że nie było to spowodowane podejrzliwością (jak w przypadku innych tu osób :):):) a tym razem naprawdę się pomyliłem

Cieszę się, że udało się to wyjaśnić.

Na przyszłość bardziej się pilnuj, bo równie dobrze ktoś może Ciebie wytykać że reprezentujesz konkurencję.

Milej się nam będzie rozmawiało bez takich przytyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek pisał o efekcie skrzenia a nie śnieżenia. To tak gwoli ścisłości.

Oczywiście miałem na myśli efekt skrzenia. Nie wiem skąd i dlaczego napisało mi się ''śnieżenia''.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten efekt "skarzenia" wynika z różnicy katów projektor-ekran-oko ?

 

Pytanie do Piort30x : jaka odległość jest Twojego oka do środka ekranu , jaka wysokość środka ekranu od podłogi , jaka wysokość Twojego oka od podłogi , jaka odległość projektora do środka ekranu , jaka wysokość projektora od sufitu ?

 

W moim przypadku różnica miedzy kątami ( oko-środek ekranu , projektor-środek ekranu ) wyniósł 8.5-8.7 stopnia . Ponoć mało :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten efekt "skarzenia" wynika z różnicy katów projektor-ekran-oko ?

 

Raczej nie. Przed chwilą poświeciłem latarką na ekran w zaciemnionym pokoju i też widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.