Skocz do zawartości
IGNORED

Ekrany Magic Screen


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w świetle powyższych uwag dotyczących "wędrujących" hotspotów - czy taki ekran ma sens przy szerokości ekranu 315 cm ? (21:9)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Maciek pisał o efekcie skrzenia a nie śnieżenia. To tak gwoli ścisłości.

Czy Ty widzisz jakieś skrzenie? Bo ja nie... może po prostu się przyzwyczaiłem...ale nie pamiętam nawet na początku tego zjawiska...

 

Edit..

No dobra zauważyłem delikatne skrzenie ale musiałem zbliżyć się do ekranu na 20cm....

Chyba dlatego wcześniej tego nie widziałem bo oglądam z innej odległości ... :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w świetle powyższych uwag dotyczących "wędrujących" hotspotów - czy taki ekran ma sens przy szerokości ekranu 315 cm ? (21:9)

Jeśli zamierzasz oglądać jednokolorowe plansze i zmieniać co chwilę miejsce oglądania to hotspoty mogą być problemem dla Ciebie. Podczas normalnego oglądania TV, BD czy gier zjawisko jest niewidoczne. 315 cm fajna szerokość ekranu. Gdybym miał miejsce to też bym sobie sprawił taką szerokość. Czy są MS w takiej wielkości? Ile to cali?

 

Czy Ty widzisz jakieś skrzenie? Bo ja nie... może po prostu się przyzwyczaiłem...ale nie pamiętam nawet na początku tego zjawiska...

 

Edit..

No dobra zauważyłem delikatne skrzenie ale musiałem zbliżyć się do ekranu na 20cm....

Chyba dlatego wcześniej tego nie widziałem bo oglądam z innej odległości ... :)))

 

Z bliskiej odległości skrzenie jest bardziej widoczne. Z daleka początkowo objawiało się efektem zabrudzenia ekranu, a teraz po kalibracji projektora skrzenie odbieram jakby delikatne ziarno. Może wyregulowanie kolorów spowodowało że skrzenie jest mniej widoczne? Tak jak pisałem wcześniej skrzenie widoczne jest u mnie tylko w pewnych odcieniach jasnych elementów obrazu. Ja się już przyzwyczaiłem i już mnie to nie drażni.

Właśnie skończyłem seans Star Treka na BD i może z dwa razy zauważyłem to zjawisko i tylko dlatego że go szukałem. Myślę że z czasem nie będę już go szukał. Wrażenia z seansu przednie. Kolory, czerń super:-) Jak ja mogłem wcześniej oglądać filmy na TV? Jeśli ktoś planuje zakup TV >65" to radze poważnie zastanowić się nad projektorem i ekranem MS. Polecam!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) 315 cm fajna szerokość ekranu. Gdybym miał miejsce to też bym sobie sprawił taką szerokość. Czy są MS w takiej wielkości? Ile to cali? (...)

ponoć robią - ograniczeniem jest szerokość, długość do dobrania. Przy proporcjach 21:9 wysokość to "tylko" 135 cm - i przekątna - co ciekawe też 135 tyle, że cali ;-)

Mnie zastanawia jak się sprawdziłby taki ekran w pełni zaciemnionym pomieszczeniu z w miarę ciemnymi ścianami, może jasnym sufitem, ekran wpuszczony w zagłębienie z szeroką czarną ramką ... Czy ma tu sens taki "kierunkowy" ekran.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć robią - ograniczeniem jest szerokość, długość do dobrania. Przy proporcjach 21:9 wysokość to "tylko" 135 cm - i przekątna - co ciekawe też 135 tyle, że cali ;-)

A to ciekawe, może to ktoś zweryfikować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie dorabiać teorii do tego co napisał Pan Maciej. Cytuję "Druga sprawa to skrzenie się powierzchni. Ekran wygląda trochę jak połyskujący minerał, lub (może zabrzmi to śmiesznie) jak parujący asfalt."

 

Przecież to tylko uwaga dotycząca samej powierzchni projekcyjnej a nie tego co widać na ekranie w czasie projekcji.

 

Skrzenie się powierzchni wynika z charakterystyki zastosowanego materiału wierzchniej warstwy projekcyjnej. Zazwyczaj dzięki takiej strukturze uzyskuje się zwiększony Gain , mimo przyciemnienia powierzchni ekranu. Zwiększony Gain + sprytnie zaaplikowany filtr antyrozproszeniowy przyczyniają się do spektakularnego efektu w pomieszczeniach oświetlonych (przede wszystkim oświetlonym światłem spoza osi projekcji). Jednocześnie w pomieszczeniach zaciemnionych ekran mniej rozprasza światło co sprzyja najogólniej mówiąc uzyskaniu lepszego obrazu.

Chwała za to producentowi, że udało się upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Zresztą poczekajmy na końcowe wnioski Pana Maćka po dokładnym teście MS-a. Wtedy można będzie coś więcej powiedzieć. Ja bynajmniej mam ten ekran tylko 3 dni, jednakże wstępna ocena jest zgodna z odczuciami innych posiadaczy ekranu. Jest to naprawdę solidny produkt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, może to ktoś zweryfikować?

@Markus77 pisał że ograniczeniem technologicznym jest szerokość ekranu do 150cm...co daje 120" przy formacie 16:9....

 

Nie lepiej zastosować ekran 2.40:1? Przy formacie 16:9 będzie 120", natomiast przy filmach z pasami 153" pełnego obrazu.

Risto tu powyżej masz odpowiedź....;)

Czyli wychodzi przy formacie 21:9 max 153".... niezły "jamnik"....jak to wnieść ? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie dorabiać teorii do tego co napisał Pan Maciej. Cytuję "Druga sprawa to skrzenie się powierzchni. Ekran wygląda trochę jak połyskujący minerał, lub (może zabrzmi to śmiesznie) jak parujący asfalt."

 

Przecież to tylko uwaga dotycząca samej powierzchni projekcyjnej a nie tego co widać na ekranie w czasie projekcji.

 

Skrzenie się powierzchni wynika z charakterystyki zastosowanego materiału wierzchniej warstwy projekcyjnej. Zazwyczaj dzięki takiej strukturze uzyskuje się zwiększony Gain , mimo przyciemnienia powierzchni ekranu. Zwiększony Gain + sprytnie zaaplikowany filtr antyrozproszeniowy przyczyniają się do spektakularnego efektu w pomieszczeniach oświetlonych (przede wszystkim oświetlonym światłem spoza osi projekcji). Jednocześnie w pomieszczeniach zaciemnionych ekran mniej rozprasza światło co sprzyja najogólniej mówiąc uzyskaniu lepszego obrazu.

Chwała za to producentowi, że udało się upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Zresztą poczekajmy na końcowe wnioski Pana Maćka po dokładnym teście MS-a. Wtedy można będzie coś więcej powiedzieć. Ja bynajmniej mam ten ekran tylko 3 dni, jednakże wstępna ocena jest zgodna z odczuciami innych posiadaczy ekranu. Jest to naprawdę solidny produkt.

 

no właśnie, nigdy już nie dam sie złapać na te gadki o solidnym produkcie, ściema i tyle, kupiłem klipshe,jakie ohy i ahy miały być, miazga w kinie, dynamika w muzyce, a okazał się jazgot bez średnicy, kolumny za "pińset" grają lepiej. Masakra

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy już nie dam sie złapać na te gadki o solidnym produkcie, ściema i tyle

Tyle tylko, że w tym przypadku produkt broni się sam. Jeśli wtopiłeś z Klipshem (wierząc w reklamową "papkę") to nie oznacza, że nie możesz docenić walorów innego produktu.

Zauważyć należy, że MS jest kupowany przez coraz większą liczbę użytkowników tego forum a ich pozytywne opinie są jednak miarodajne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez grisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no właśnie, nigdy już nie dam sie złapać na te gadki o solidnym produkcie, ściema i tyle, kupiłem klipshe,jakie ohy i ahy miały być, miazga w kinie, dynamika w muzyce, a okazał się jazgot bez średnicy, kolumny za "pińset" grają lepiej. Masakra

Bo kokumn trzeba posłuchać. Klipsche się lubi lub nie. Jak kupiłeś na podstawie opinii w internecie to gratuluję.

Z TV czy ekranami (projektorami) jest inaczej, bo po kalibracji dostaniesz taki sam obraz jak w testach. Niestety jak wyżej napisałem w Audio nie jest tak łatwo, bo prócz osobistych preferencji dochodzi chociażby akustyka Twojego pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Z TV czy ekranami (projektorami) jest inaczej, bo po kalibracji dostaniesz taki sam obraz jak w testach. Niestety jak wyżej napisałem w Audio nie jest tak łatwo, bo prócz osobistych preferencji dochodzi chociażby akustyka Twojego pokoju.

I to tłumaczy dlaczego w naszym kraju (chyba ?) nie ma czasopism (papierowych) testujących sprzęt video, a testujących sprzęt audio jest kilka - po prostu brak możliwości jednoznacznej weryfikacji wrażeń odsłuchującego ;-))

 

/a pisze to ktoś kto prenumeruje Audio chyba od jego powstania, obecne Audio-Video podobnie ;-))

edit: sorry za wypowiedź nie na temat ale nie mogłem się powstrzymać ;-)

 

wracając do tematu - ktoś monitoruje ceny Magic screen'a ? Rosną czy spadają w związku z "masową" produkcją ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wracając do tematu - ktoś monitoruje ceny Magic screen'a ? Rosną czy spadają w związku z "masową" produkcją ?

 

...nie znasz zasad rynku?... czym większy popyt, tym wyższa cena.... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie znasz zasad rynku?... czym większy popyt, tym wyższa cena.... ;)

to są "antyzasady", albo "zasady" na krótką metę ... tak się nie zdobywa klienta na dłuższą metę, albo inaczej - tak się nie rozbudowuje bazy klientów - patrz Amazon np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są "antyzasady", albo "zasady" na krótką metę ... tak się nie zdobywa klienta na dłuższą metę, albo inaczej - tak się nie rozbudowuje bazy klientów - patrz Amazon np.

Pisałem o zasadach rynku...

...klienta na dłuższą metę ? to ile chcesz tych ekranów zakupić? lub co ile będziesz wymieniał na nowy? ...poza tym klienta na dłuższą metę nie zdobywa się ceną tylko jakością wykonania i jakością tego co oferuje produkt....

 

....poza tym coś Ci się pomerdało ;) z tym porównaniem do Amazona...tam są miliony różnych produktów, które możesz zakupić u setek innych sprzedawców... tutaj masz dwa ,trzy produkty i możliwość zakupu , powiedzmy tylko w jednym miejscu, bo nie mam pojęcia czy producent ma jakiś dealerów... sprawa następna to, to że MS to produkt niszowy i jedyny w swoim rodzaju , patrząc na cenę i to co za nią oferuje... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien, że cena nie ma wpływu na ilość klientów ? poważnie ?

 

Przyjęcie odpowiedniej ceny produktu biorąc pod uwagę konkurencję, ale też (a powinno być przede wszystkim) koszty produkcji, koszty ogólnie mówiąc "przygotowania" do produkcji; jest jednym z znaczących elementów wpływających na sukces rynkowy danego produktu.

Oczywiście można założyć iż będzie to produkt niszowy - jak robią to niektórzy producenci tzw. Hi-Endu którzy wolą sprzedać kilka egzemplarzy z zyskiem liczonym w "set" procent niż set-ki egzemplarzy z mniejszym zyskiem - ale można tez próbować "zdobyć" czy wręcz "zdominować" rynek - choćby lokalny na początek - dając cenę na tyle niską (a jednocześnie zapewniającą uczciwy zysk) żeby wyprzeć konkurencję ... Mając dobry produkt można to zrobić łatwiej ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywagując o cenie nie należy zapomnieć o aktualnym kursie złotego do EUR / USD - nie wiem jaki procent kosztów wytworzenia MSa stanowi "wsad walutowy". ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam nowe fotki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-23552-0-08278300-1451487293_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechał dzisiaj w końcu Mikołaj :)

Wisi , ale jestem już padnięty , aby uruchomić KD :(

Wersja De-lux :) w ramie Adeo Velvet plus lamki :)

 

Dziękuje Panie Marku , lekko nie było czekać . Ale już wisi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisi , ale jestem już padnięty , aby uruchomić KD :(

Wersja De-lux :) w ramie Adeo Velvet plus lamki :)

 

Gratuluje zakupu, czekamy za zdjęcia z projekcji. Dodatkowa rama to duży koszt w porównaniu do samego MS?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Panowie wróciłem z seansu w IMAX 3D , byłem na STAR WARS bo pomyślałem że warto obejrzeć to na wielkim ekranie i to co zobaczyłem i usłyszałem to jakaś mega porażka i nie mówię tutaj o filmie tylko o jakości tegoż kina... w końcu nie byle jakiego......

...napisałem o tym w innym temacie ( o filmie SW) i tutaj tylko przekleje swoje spostrzezenia bo nie chce mi się dwa razy tego samego klepać na klawiaturze:

 

"Własnie wróciłem z seansu IMAX 3D i efekt głebi obrazu bardzo dobry.... co do tresci to mój Synek jedenastoletni skwitował tak: "tato wszystko takie powtarzalne"...

A teraz napisze coś o jakości kina ( pomijam sam film).... To jest jakaś masakra co zobaczyłem w łódzkim IMAX-sie...pierwsze co mi się rzuciło w oczy to brudny ekran (pionowe pasy) które było widać w każdej jasnej scenie, film nieostry, kolory wyprane, czerni zero... totalna jakościowa porażka... dźwięk podobnie przesterowany i ustawiony aby było głośno...następna porażka... dawno nie byłem w kinie ale ten seans skutecznie wyleczył mnie z nastepnej wizyty... jedyna zaleta tegoż IMAX-a to wielkość ekranu...

Wniosek jest tylko jeden... wolę kupić film na blu-ray ( akurat tyle zapłaciłem za dwa bilety) i obejrzeć go u siebie w domu.... gdzie dźwięk mam ustawiony pod siebie, gdzie obraz to przepaść jakościowa na plus, czyli ostry o nieporównywalnie większym kontraście , soczyste kolory i co najważniejsze czerń to czerń a nie kulawa szarość....no i mam czysty ekran a nie jakieś pionowe brudne pasy...

 

...ogólnie wg mnie ktoś powinien beknąć za ten brudny ekran..."

 

Wierzcie mi , jakość tego kina skutecznie zabiła mi radość z obejrzenia filmu na który oczekiwałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yodas

 

To nie kino tylko jakosc tego filmu. Tez bylem w najlepszym kinie w dublinie i jakosc obrazu star wars byla porazka, lepsza czern i kolory mam w domu.

 

Mam nadzieje ze bluraya nie zwala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yodas

 

To nie kino tylko jakosc tego filmu. Tez bylem w najlepszym kinie w dublinie i jakosc obrazu star wars byla porazka, lepsza czern i kolory mam w domu.

Wydaje mi się że jakość filmu będzie powalająca ale nie w kinie publicznym tylko w domowym zaciszu i z płyty blu-ray... niestety kina publiczne to porażka o czym się znowu przekonałem...i wychodzi na to ,że nie ma różnicy czy w Polsce czy za granicą...

 

A przekonamy się czy winą była jakość samego filmu czy jakość kina publicznego... jak wyjdzie na blu-ray to od razu nabywam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przekonamy się czy winą była jakość samego filmu czy jakość kina publicznego... jak wyjdzie na blu-ray to od razu nabywam...

Koniecznie opisz wrażenia z porównania. Wychodzi na to że kinom się w d,,pie poprzewracało i mają gdzieś klientów. Też się wybierałem do Łodzi ale troszkę ostudziłeś mój zapał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie opisz wrażenia z porównania. Wychodzi na to że kinom się w d,,pie poprzewracało i mają gdzieś klientów. Też się wybierałem do Łodzi ale troszkę ostudziłeś mój zapał...

jgx zapomnij o tym imax-sie... po prostu jak można sprzedawać bilety za tyle kasy na coś takiego i nie mówię tutaj o filmie... o i jeszcze jedno zauwazyłem, pewnie czyszczą ekran co jakiś czas ale bardzo nieudolnie, tak bardzo że podczas czyszczenia (chyba) zarysowali ekran i na stałe jest gruba krecha pionowa prawie na środku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yodas z tym IMAXem to nie jesteś jedyny, ja tak miałem kilka razy i po ostatnim seansie z żoną stwierdziliśmy że długo nas tam nie zobaczą. Nie którzy pewnie napiszą, że tam atmosfera i ogromny ekran. Już wolę w domu gdzie obraz jest dużo ostrzejszy i kolory lepsze a ponadto nikt mi nie ciapie, nie mlaska i co chwile nie przełazi przed oczyma bo chce siku w najlepszym momencie filmu.....;-) A odnośnie wielkości to jak siądę w odpowiedniej odległości to powinienem zachować proporcje w odbiorze podobne jak w IMAXie.Dlatego jak już mam iść do kina na film na który nie mogę się doczekać aż wyjdzie na Blu ray to już idę ale bardziej z sentymentu do filmu niż kina...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po moim ostatnim doświadczeniu cierpliwie poczekam na blu-ray. ...nie zniósł bym drugi raz takiej męczarni.... a w cenie biletów 4 osobowej rodziny mamy wypas premiere blu-ray steelbook 2D +3D.... nie licze popcornu i coli.... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino London "Vue" Westfield sala scene szerokie rozkladane fotele i stoliczek na drinka to jest full wypas choc w tej sali ekran nie jest najwiekszy. Do takiego kina to mozna jeszcze isc, choc niestety mlacikajacy idiota tez moze sie trafic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.