Skocz do zawartości
IGNORED

Ekrany Magic Screen


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie mam zludzen i wiem, ze jezeli zakupie taki ms to i projka trzeba bedzie pogonic i kupic cos lepszego inaczej nie da rady to tak jakby podpiac kolumny do ampli i oczekiwac super stereo. Kilka miesiecy temu ktos mi buchnol z przed nosa uzywke poprzedniej serii jvc chodzilem caly dzien plujac sie w brode:/

...oczywiscie czym lepszy proj tym lepszy efekt i to dotyczy kazdej powierzchni projekcyjnej....

 

...ale dla przykładu w takim antykinowym pokoju taki budzetowy benek 1070 + MS zmiażdży takie sony czy jvc (10 000 pln-ów +) + zwykły ekran.... :) i to jest dobra wiadomość bo nie trzeba inwestować grubej kasy aby był naprawdę dobry efekt.... ale dla efektu spektakularnego niestety trzeba wydać "troszkę" wiecej na proja....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ustaw wszystko na spokojnie, potestuj i sie nie spinaj ze zmianą proja.... pobaw się ustawieniami ale tymi zaawansowanymi...na pewno takie istnieją... projka masz tydzień wiec jeszcze go za dobrze nie poznałes a co za tym idzie jego możliwości ustawień....

 

Pobawiłem się i udało mi się polepszyć ostrość i kolory. Jeszcze może nie jest idealnie ale "szczenę" którą zostawiłem

w pokoju nr 227 hotelu Sobieski po zapuszczeniu BD Obvilona znowu uderzyła o podłogę :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Z lepszym projem jeszcze pewnie było by lepiej. Przez brak w "benku" dynamicznej przesłony i odpowiedniej regulacji jasności niektóre elementy obrazu potrafią trochę przywalić po oczach ale nie jest źle. Przynajmniej jasność tych elementów obrazu teraz nie wpływa na czerń. W planach mam profesjonalną kalibracje ISF więc pewnie obraz się jeszcze poprawi.

 

mam jeszcze pytanko.... a czy na tej szarej ścianie w sypialni czarny był też tak dobry jak teraz na ekranie MS?

 

Było by zbyt pięknie gdyby zwykła ściana ( nieprzygotowana odpowiednio pod projekcje) dawała lepszy obraz niż ekran... ;)

 

Oczywiście że na szarej ścianie czarny był gorszej jakości, szczególnie było to widać na pasach. Obraz pomiędzy pasami był

naprawdę ok. Dopiero teraz , po zastosowaniu kilku poprawek w ustawieniach projektora widzę kolosalną różnice

miedzy MS a ścianą, oczywiście na korzyść MS :-) Czarny jest czarny i dla mnie bez podświetlenia LED jest lepiej.

Mam salon z dosłownie z białymi ścianami a oglądam film z proja bez żadnego wpływu odbić ścian na obraz:-) To jest po prostu niesowite. Gdybym ścianę za ekranem pomalował na czarno to pewnie bym nie odróżnił gdzie się kończy ekran.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak : Ten ekran to zbawienia dla ludzi, którzy nie mają przystosowanego pokoju pod kino, oraz projektora za kilkanaście tys. żeby można było cieszyć się bardzo dobrym obrazem. Obrazem, który jest nieosiągalny w takich w warunkach na ekranach innych marek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez choina

Stereo Cayin A70 MKII, Marantz 67SE, Studio Hertz 16 Minas Anor 2,5III

Kino Yamaha 767, Blu-ray Panasonic, Himedia 600, Dali concept 1, JBL ES 150, Epson TW 3200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr30x....

...aby osiągnąć "oledowy czarny" należy włączyć jakąś czarną planszę i pobawić się kolorami i jasnością. ..wybrać taki kolor i taką jasność led aby ta czarna rzucona plansza miała jak najgłębszą czerń...

Więc troszkę trzeba potestować te ledy aby osiągnąć cel...

 

Ja nie wszystko oglądam z tym patentem...ale filmy gdzie często pojawia się kosmos to obowiązkowo...I jedno jest pewne osoba która przesiadła się z dobrej plazmy ma bardziej wygórowane oczekiwania co do kontrastu i głębi czerni ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdybym ścianę za ekranem pomalował na czarno to pewnie bym nie odróżnił gdzie się kończy ekran.

 

Bez przesady. Mam bardzo ciemną ścianę za ekranem i pasy są jaśniejsze niż ściana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aby osiągnąć "oledowy czarny" należy włączyć jakąś czarną planszę i pobawić się kolorami i jasnością. ..wybrać taki kolor i taką jasność led aby ta czarna rzucona plansza miała jak najgłębszą czerń...

 

Ustawiałem wiele kolorów i jeśli w przypadku czarnej planszy można jako tako ustawić barwę LED aby wzmacniała czerń, to

niestety gdy na ekranie jest wyświetlane coś więcej niż czarna plansza to nie zawsze dana barwa podświetlenia się sprawdza.

Raz granat , raz róż, pomarańcz w zależności co jest i gdzie jest na ekranie. Dla mnie najlepiej ogląda się w pokoju gdzie nie ma innego źródła światła niż projektor.

 

Bez przesady. Mam bardzo ciemną ścianę za ekranem i pasy są jaśniejsze niż ściana

No może trochę przesadziłem, ale pasy w przypadku filmów wydają mi się ciemniejsze niż otoczenie ekranu, czyli biała ściana w zaciemnieniu.

 

Zauważyłem jeszcze jedną nieniepokojącą rzecz, w białych odcieniach obszarach ekranu piksele z bliska się mienią kolorami, co z daleka powoduje że biel sprawia wrażenie zabrudzonej. Na audioshow nie widziałem takiego efektu a tam dokładnie oglądałem ekran. Dzisiaj specjalnie zdemontowałem projektor i wyświetliłem obraz na białej ścianie i na niej nie zauważyłem takiego zjawiska. Czyżby MS ukazywał wady technologi DLP? Proszę o właścicieli DLP i MS o sprawdzenie jak wygląda to u was. W środę będę miał robioną kalibrację ISF przez osobę która napisała recenzję mojego projektora, więc zobaczę co powie na temat tego zjawiska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiałem wiele kolorów i jeśli w przypadku czarnej planszy można jako tako ustawić barwę LED aby wzmacniała czerń, to

niestety gdy na ekranie jest wyświetlane coś więcej niż czarna plansza to nie zawsze dana barwa podświetlenia się sprawdza.

Raz granat , raz róż, pomarańcz w zależności co jest i gdzie jest na ekranie. Dla mnie najlepiej ogląda się w pokoju gdzie nie ma innego źródła światła niż projektor.

 

 

No może trochę przesadziłem, ale pasy w przypadku filmów wydają mi się ciemniejsze niż otoczenie ekranu, czyli biała ściana w zaciemnieniu.

 

Zauważyłem jeszcze jedną nieniepokojącą rzecz, w białych odcieniach obszarach ekranu piksele z bliska się mienią kolorami, co z daleka powoduje że biel sprawia wrażenie zabrudzonej. Na audioshow nie widziałem takiego efektu a tam dokładnie oglądałem ekran. Dzisiaj specjalnie zdemontowałem projektor i wyświetliłem obraz na białej ścianie i na niej nie zauważyłem takiego zjawiska. Czyżby MS ukazywał wady technologi DLP? Proszę o właścicieli DLP i MS o sprawdzenie jak wygląda to u was. W środę będę miał robioną kalibrację ISF przez osobę która napisała recenzję mojego projektora, więc zobaczę co powie na temat tego zjawiska.

 

 

Najlepsza dla mnie barwa ledowo do filmow jest Czerwony lub fiolet wtedy uzyskuje plazmowa czern i to bez wyjatkow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza dla mnie barwa ledowo do filmow jest Czerwony lub fiolet wtedy uzyskuje plazmowa czern i to bez wyjatkow.

U mnie jest to fiolet....i minimalna jasność, ale ledy mam 3cm od krawędzi ekranu....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jedną nieniepokojącą rzecz, w białych odcieniach obszarach ekranu piksele z bliska się mienią kolorami, co z daleka powoduje że biel sprawia wrażenie zabrudzonej.

 

Dlatego też wybrałem technologię SXRD. Aby ustawić dobrze obraz na HW40 zajęło mi to trzy wieczory. Najwięcej do obrazu wniosło perfekcyjne ustawienie paneli. Biała kratownica z daleka wyglądała dobrze, jednak z bliska widać było jak kolor czerwony oraz zielony wystają za białą linię szczególnie w liniach poziomych. 10minut z pilotem przy ekranie i panele ustawione perfekcyjnie na całym ekranie. Obraz po tych ustawieniach stał się jeszcze bardziej trójwymiarowy. Menu dekodera NC+ wygląda teraz jak by było naklejone na ekran a nie wyświetlane z projektora. Wszystkie kolory stały się bardziej kontrastowe wedle siebie.

 

W weekend oglądałem Gladiatora oraz Lucy. Aż nie możliwe jaka jakość jest na tych filmach i to z normalnej telewizji.

 

Na AS obraz leciał z Sony więc nie dziw się kolego, że wyglądał lepiej jak z Twojego Benqa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AS obraz leciał z Sony więc nie dziw się kolego, że wyglądał lepiej jak z Twojego Benqa.

 

Też mi się bardzo podobał obraz na AS. W środę będzie kalibrowany Benq i na kilka miesięcy będzie musiał mi wystarczyć.

Pewnie coś w okolicach wakacji będę polował na jakiegoś Sony lub JVC. Jeśli nie wymyślą jakiegoś Oleda 100" w cenie "projektora+MS" to już nie wrócę do zwykłego TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wymyślą OLED 100" tylko ciekawe jaką cenę do niego wymyślą? I czy ten OLED będzie dawał tak plastyczny obraz jak projektor?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem robioną kalibrację. Wreszcie obraz jest ok:) Panowie mógłbym i miesiąc bawić się "suwaczkami" w menu projektora i tak bym nie ustawił obrazu jak Pan Maciej.

Bez odpowiedniego sprzętu ani rusz a efekt jest super. Może jeszcze nie tak jak zestawienie Sony+MS ale już bliżej tej jakości. Jedno jest pewne że z wymianą projektora na razie poczekam,

może nawet na 4k. Trochę mnie zastanawia czy i jak bardzo zakup Darbee polepszył by mi obraz. Na konkurencyjnym forum czytałem opinie ze efekt Darbee to udawane 4K.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem robioną kalibrację. Wreszcie obraz jest ok:) Panowie mógłbym i miesiąc bawić się "suwaczkami" w menu projektora i tak bym nie ustawił obrazu jak Pan Maciej.

Bez odpowiedniego sprzętu ani rusz a efekt jest super. Może jeszcze nie tak jak zestawienie Sony+MS ale już bliżej tej jakości. Jedno jest pewne że z wymianą projektora na razie poczekam,

może nawet na 4k. Trochę mnie zastanawia czy i jak bardzo zakup Darbee polepszył by mi obraz. Na konkurencyjnym forum czytałem opinie ze efekt Darbee to udawane 4K.

 

Jeśli masz komputer z odpowiednią kartą graficzną , w opcjach karty możesz ustawić 4k, dającą poprawe kilku procent, do tego powerdvd 15, który również posiada sporo ulepszaczy,typu ostrość itd.Efekt jest bardzo dobry!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz komputer z odpowiednią kartą graficzną , w opcjach karty możesz ustawić 4k, dającą poprawe kilku procent, do tego powerdvd 15, który również posiada sporo ulepszaczy,typu ostrość itd.Efekt jest bardzo dobry!!

 

Dobry pomysł, pobawię się w weekend. Szkoda że sygnału z NC+ nie można przepuścić przez takie rozwiązanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli masz komputer z odpowiednią kartą graficzną , w opcjach karty możesz ustawić 4k, dającą poprawe kilku procent, do tego powerdvd 15, który również posiada sporo ulepszaczy,typu ostrość itd.Efekt jest bardzo dobry!!

Jak niby ustawić 4k na projektorze FHD? Coś więcej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może proj przyjmie 4K z kompa

potem downgrajd do FullHD 0 i niejako podobno trochę jest lepiej

- nie wiem - mój proj nie da rady łyknąć 4K -

 

NATOMIAST pomysł z powerDVD 15 jest niezły - przy słabszych DVD

- wyraźnie lepsza ostrość bez przegięcia z kontrastem i Luminancją czy Chrominancją

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobry pomysł, pobawię się w weekend. Szkoda że sygnału z NC+ nie można przepuścić przez takie rozwiązanie.

 

65, czy 75 cali w salonie? A coż to za mikro przekątne? Pakiet dla stanowczych (jak mój dzisiejszy klient) - 110" ekran Magic Screen oraz bardzo jasny BenQ W2000. Po kalibracji osiągnął aż 120cd/m2 w trybie do oglądania w dzień. W połączeniu z tym ekranem daje to całkiem atrakcyjny obraz nawet bez zasłaniania rolet. Choć kalibruję regularnie sale kinowe, na które nakład wynosił 50 - 250 tyś zł, to instalacje jak powyższa są bardzo lubianymi przeze mnie projektami, a to dlatego, że robią bardzo duże wrażenie, a nie są drogie. W tym przypadku obraz (projektor + ekran + okablowanie i transmitery + odtwarzacz) kosztował razem poniżej 10 tyś złotych, a co innego można kupić w tej cenie? 65" wyświetlacz UHD, 75" FullHD... Wiecie, jak zabawnie prezentuje się to przy takim ekranie? Cyt. Skalibruj.tv z Facebooka

 

 

 

Czy to przypadkiem nie u Ciebie takie rewelacje ??? ::))dobrze ze Maciej wkoncu przekonał się do jakości tego ekranu,dobrze to wróży dla mnie w przyszłości.Prawdopodobnie będę miał okazję zobaczyć Ekran future + sony 55 po nowym roku.

 

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to przypadkiem nie u Ciebie takie rewelacje ??? ::))dobrze ze Maciej wkoncu przekonał się do jakości tego ekranu,dobrze to wróży dla mnie w przyszłości.Prawdopodobnie będę miał okazję zobaczyć Ekran future + sony 55 po nowym roku.

 

Tak u mnie:) Tylko pomyłka w opisie nie 110'' tylko 100".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ekran daję radę. Ciekaw jestem jednak porównania do Adeo w przystosowanym pomieszczeniu. Liczę na to, że Adeo da radę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy porównania do czarnego ekranu. Na niebieskim forum w wątku o MS znalazłem coś takiego

 

Ciekawe czy jasność Sonego 65 by wystarczyła aby naświetlić odpowiednio taki czarny ekran do oglądania po ciemku. I ciekawe ile by wyszła przesyłka z Nowej Zelandii bo chyba u nas tego nie sprzedają

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Licząc po obecnym kursie wychodzi ~3300zł za 100 cali.

 

Co o tym myślicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno czerń na czarnym ekranie bedzie lepsza niz na szarym ale pozostaje pytanie co z prawidłowym oddaniem tonacji innych kolorów?

 

Z tego co pamietam to @lycone na poczatku wyswietlał na czarnej scianie to moze niech sie wypowie ;)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naświetlić odpowiednio taki czarny ekran

 

Na AS też był jeden z najlepszych podobno na świecie czarnych ekranów firmy SI za bagatela 20tyś zł 100", na który świecił jeden z najlepszych podobno projektorów, najnowszy laserowy EPSON LS 10000. Efekt był jaki był.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że słabo było?

 

Jak patrzyłem filmiki z tego Black Pearl to wygląda to nieźle. Ale to tylko filmiki i do tego w średniej jakości. Chyba czarne ekrany nie są zbyt popularne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czarnego ekranu to trzeba mieć dużo lumenów w projektorze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Na pewno czerń na czarnym ekranie bedzie lepsza niz na szarym ale pozostaje pytanie co z prawidłowym oddaniem tonacji innych kolorów?

 

Z tego co pamietam to @lycone na poczatku wyswietlał na czarnej scianie to moze niech sie wypowie ;)...

Racja, ale nie wiem czy można porównać ścianę do ekranu. Widziałem jednak Black Diamond w zaadaptowanym pomieszczeniu i było mega. Fakt, że z Sony VW520ES, ale efekt naprawdę masakryczny. Na moim zestawie HW55 + MS Future czerń jest ok, ale to co pokazał ten Sony 4k to było mistrzostwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co pokazał ten Sony 4k to było mistrzostwo.

 

No widzisz. Zamów sobie do Future specjalne podświetlenie i wtedy zobaczysz co potrafi HW55. Nie będziesz chciał dopłacać do 520stki!

 

Do czarnego ekranu to trzeba mieć dużo lumenów w projektorze.

 

Dokładnie. Czarny ekran to dużo Ansi. A większość projektorów z klasy HIG-END to max 1800lumenów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony 520es jak i 65es, oba mają 1800 ansi lumenów. Czy taka ilość by wystarczyła aby naświetlić czarny ekran 100 cali w niezaadaptowanym pomieszczeniu ale przy braku zewnętrznego światła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No widzisz. Zamów sobie do Future specjalne podświetlenie i wtedy zobaczysz co potrafi HW55. Nie będziesz chciał dopłacać do 520stki!

Nieee. Wolę bardziej kinowy klimat. Zresztą Yodas pisał, że gubią się szczegóły czerni z diodami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka ilość by wystarczyła aby naświetlić czarny ekran 100 cali

Chaba pomyliłeś tematy. Załóż sobie temat o czarnym ekranie i tam pytaj. Ciekawe czy ktoś w naszym kraju posiadają coś takiego??? Znalazłeś jakiś ekran z kosmosu i pytasz o niego... Kup i testuj a nie pytaj...

 

Nieee. Wolę bardziej kinowy klimat. Zresztą Yodas pisał, że gubią się szczegóły czerni z diodami.

 

Zapytaj teraz Yodasa... On miał pierwotną wersję bez podświetlenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.