Skocz do zawartości
IGNORED

Ekrany Magic Screen


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...jgx Twoja ściana idealnie wpasowuje się miedzy adeo rw i rg.... tzn. jest idealnie pośrodku pomiędzy tymi dwoma adeo... na pewno zakup adeo w Twoim przypadku to wyrzucenie pieniedzy bo scianę przygotowałeś profesjonalnie i daje ona dobry obraz porównując do kawałków adeo...Jesli nie masz zamiaru zmieniać na technologię typu MS Future czy Black Diamond czy inną o podobnym działaniu to możesz śmiało pozostać przy Swoim DIY...

 

Ja nie potrafię określić jakości obrazu na podstawie skrawka materiału... dla mnie obraz to całość i jak go widzę to albo jestem sceptyczny albo odczuwam efekt "wow"... i tym właśnie się kierowałem wybierając powierzchnię dla siebie... nie szukałem poszczególnych składowych tylko oceniałem całość...

 

P.S.

...odnoszę wrażenie że masz jakąś "fobię" na punkcie MS-a ? ... bo albo ,jak zobaczysz tą nazwę, to węszysz marketing albo ślepe zachwalanie i tu pomijam moje wpisy, bo jak @max miał problem z kompem to już przebierałeś nogami i coś podejrzewałeś, w przypadku @anxiona podobnie... a może "fobia" ta spowodowana jest tym, że zdajesz sobie sprawę z tego że byłby to idealny ekran dla Ciebie, tylko nie możesz się przełamać aby dać za niego tyle ile cennik producenta mówi... :)))))

 

 

Skończmy te nasze potyczki ? bo nie mają one sensu ..... a dlaczego ? ... a dlatego , że ja mam tą przewagę nad Tobą że obcuję na co dzień z tą powierzchnią ( jak inni tutaj Użytkownicy) i widziałem działanie tych innych powierzchni ( jak inni tutaj Użytkownicy)... Ty natomiast widziałeś różne powierzchnie ale nie tą na punkcie której podejrzewam Twoją "fobię".... :)))) ....

 

... i sprawa najlepsza wg.mnie...

...Jesteś taki podejrzliwy i nieufny , a dałeś się naciągnąć na kalibrację na odległość... bo jak inaczej nazwać coś co przyjechało do Ciebie już niby gotowe... u mnie jak był Maciej i czarował moją plazmę to widziałem jego kilkugodzinną pracę, nie tani sprzęt i wiedzę do jego obsługi i efekty.... i jeżeli nie pasował by mi wynik, to nie miałem obowiązku zapłaty, HQ może potwierdzić, bo z tego co pamiętam to jego oko było bliskie referencji ? ... Ty natomiast zapłaciłeś w ciemno , gdzie tamten Pan wystawił Ci tylko papier i może nawet nie ruszył żadnym suwakiem , o posiadaniu sprzętu i kwalifikacji już nie wspomnę, nie wiem nie widziałem... ...i może właśnie po tamtym doświadczeniu ze swoim tv stałeś się taki nieufny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 12.01.2016 o 11:59, Yodas napisał:

HQ może potwierdzić, bo z tego co pamiętam to jego oko było bliskie referencji ?

Mogę?

Muszę! Fachowość i przede wszystkim uczciwość Macieja Kopera to wzór dla innych w tej branży.

Faktycznie u mnie akurat tak wyszło, że nastawy kalibracyjne niezbyt mocno odbiegały od tych moich. Sam Maciej był tym zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2016 o 11:59, Yodas napisał:

Jesli nie masz zamiaru zmieniać na technologię typu MS Future czy Black Diamond czy inną o podobnym działaniu to możesz śmiało pozostać przy Swoim DIY...

Też mam takie wrażenie

W dniu 12.01.2016 o 11:59, Yodas napisał:

...odnoszę wrażenie że masz jakąś "fobię" na punkcie MS-a ?

Fobie nie, zapewniam. Zdrowy dystans do sprawy na pewno.

 

 

W dniu 12.01.2016 o 11:59, Yodas napisał:

..... a dlaczego ? ... a dlatego , że ja mam tą przewagę nad Tobą że obcuję na co dzień z tą powierzchnią ( jak inni tutaj Użytkownicy) i widziałem działanie tych innych powierzchni ( jak inni tutaj Użytkownicy)... Ty natomiast widziałeś różne powierzchnie ale nie tą na punkcie której podejrzewam Twoją "fobię".... :)))) ....

W dniu 12.01.2016 o 11:59, Yodas napisał:

... i sprawa najlepsza wg.mnie...

...Jesteś taki podejrzliwy i nieufny , a dałeś się naciągnąć na kalibrację na odległość... bo jak inaczej nazwać coś co przyjechało do Ciebie już niby gotowe... u mnie jak był Maciej i czarował moją plazmę to widziałem jego kilkugodzinną pracę, nie tani sprzęt i wiedzę do jego obsługi i efekty.... i jeżeli nie pasował by mi wynik, to nie miałem obowiązku zapłaty, HQ może potwierdzić, bo z tego co pamiętam to jego oko było bliskie referencji ? ... Ty natomiast zapłaciłeś w ciemno , gdzie tamten Pan wystawił Ci tylko papier i może nawet nie ruszył żadnym suwakiem , o posiadaniu sprzętu i kwalifikacji już nie wspomnę, nie wiem nie widziałem... ...i może właśnie po tamtym doświadczeniu ze swoim tv stałeś się taki nieufny?

W dniu 12.01.2016 o 11:59, Yodas napisał:

...odnoszę wrażenie że masz jakąś "fobię" na punkcie MS-a ? ... bo albo ,jak zobaczysz tą nazwę, to węszysz marketing albo ślepe zachwalanie i tu pomijam moje wpisy, bo jak @max miał problem z kompem to już przebierałeś nogami i coś podejrzewałeś, w przypadku @anxiona podobnie... a może "fobia" ta spowodowana jest tym, że zdajesz sobie sprawę z tego że byłby to idealny ekran dla Ciebie, tylko nie możesz się przełamać aby dać za niego tyle ile cennik producenta mówi... :)))))

 

 

W dniu 12.01.2016 o 11:59, Yodas napisał:

Skończmy te nasze potyczki ? bo nie mają one sensu .....

Tak pisze człowiek który chce zakonczyc potyczki?:):):) Obłudny troszke jesteś - bez urazy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w niezaadoptowanym pokoju tj. całkowite zaciemnienie, ale jasne ściany, widać różnicę w projektorach. Np np taki sony hw40 vs epson 6600 (lub panas at6000) ?

Pytam bo mógłbym kupić albo proja do 6000 zł i ekran magicscrenn (100", pokój 4,5m x 3m, projekcja z ok 3,5 m). Albo np taki sony hw40 i ekran do max 2000 zł. Mógłbym w obu przypadkach częściowo zaadaptować malując ścianę projekcyjną na czarno i kawałki ścian i sufitu wokół (max 50cm) jakiś czarnym paskiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac roznice, ale pamietaj hw40 nie ma przyslony dynamicznej,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac roznice, ale pamietaj hw40 nie ma przyslony dynamicznej,

 

Wiem. A czy w takich warunkach widać różnicę pomiędzy hw40 a hw55. Czy nie jest potrzebna jaskinia?

Ciekawe czy ta różnica pomiędzy takim budżetowym projem a sony hw40 (tak wiem ze też jest budżetowy....) jest warta dopłacenia 30% ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niezaadaptowanym pokoju i przy zwykłym ekranie różnice między różnej klasy projektorami znacznie się zacierają ale głównie pod względem kontrastu... ale jest jeszcze wiele innych aspektów obrazu które widać np. obróbka obrazu w ruchu i ostrość ,ostrość ogólnie , odwzorowanie kolorów, oraz typowo techniczne różnice jak głośność projka czy bardzo ważny pełny ( poziomy i pionowy) Lens Shift dostępny od jakiejś klasy maszyn...

 

...co do różnic między sony hw40 a innym budżetowym projektorem to jest jedna bardzo wielka...sony to technologia LCoS podobnie jak w JVC.... inne technologie to DLP i LCD... LCoS charakteryzuje się miedzy innymi wysokim współczynnikiem wypełnienia piksela i co za tym idzie niesamowitą ostrością...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co w tym temacie mozna poczytac to jak nie ogladasz filmu przy swietle dziennym czy przy lampie to wystarczy dobry ekran typu np.adeo czy kauber. Rozmiar 108"-110" bedzie idealny do Twojego pokoju. Jesli mozesz zaadaptowac sciane malujac na ciemny kolor to jest to dodatkowy bonus. Ja osobiscie celowalbym w lepszy projektor jakis starszy model jvc czy cus takiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifi nie wiem gdzie to wyczytałeś... :) chyba musisz jeszcze raz poczytać opinie i spostrzeżenia Osób które się przesiadły z adeo na ms... :)

 

... małe sprostowanie: jeżeli masz ciemne ściany ( wszystkie lub przeważającą większość, nie mówimy tu o jakimś czarnym pasku 50cm ) to można zaufać zwykłym ekranom...jeżeli natomiast tych ciemnych ścian nie posiadasz to różnice w obrazie będą duże porównując do MS F...i tutaj nie pomoże nawet najlepszy proj bo kontrast nie będzie za dobry...najważniejsze są ściany (przy zwykłym ekranie)...bo odciąć światło wew.i zew.jest najprościej i jest to do zrobienia w każdym pokoju...

Zresztą różnice opisywali Koledzy mający jasne ściany i wcześniej zwykły ekran...

 

Ciemne ściany przy zwykłym ekranie to nie bonus tylko podstawa jeśli oczekujemy coś więcej niż tylko dużego calarzu... :)

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, ze ekran ms zaprojektowany zostal na salony tam gdzie jest swiatlo i jasne sciany to chyba nie podlega dyskusji ....

i napewno sie sprawdza... zreszta, tylko tak jest najczesciej preztowany. Ale jesli ktos oglada bez swiatla i ledow i ma jakies ciemniejsze sciany niekoniecznie juz czarne jak smola to napewno markowy ekran da rade. Trzeba tez dodac, ze Ty masz wymagania hi endowe co do video :)

Ekranow jest cala masa to nie jest tak, ze nagle wszysto inne jest do kosza, bo jest ms :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście , że inne ekrany nie są do kosza... tylko trudno wymagać od tych innych ekranów dobrej jakości obrazu skoro używane będą w warunkach do których nie zostały zaprojektowane... i tu jest problem... :)

 

Co do tego " da rade" ... dla jednego da rade ,a dla drugiego użytkownika nie da rady... więc powinniśmy pisać o faktycznym stanie a nie gdybać... ;)

 

Nie mam wymagań hi-end co do wideo, tylko wymagam obrazu na pewnym poziomie, bo wiem że początkowe zaślepienie dużym calarzem mija i wtedy zauważamy inne aspekty obrazu...

 

Poza tym jestem podobnego zdanie jak w temacie subów... lepiej poczekać , dozbierać i kupić coś z czego naprawdę będziemy zadowoleni...jestem przeciwny stosowania półśrodków "na teraz" z powodu niecierpliwości... ;) i chwilowego braku danej sumki... wiesz o co mi chodzi.....ale oczywiście znam swoje miejsce (finansowe) w szeregu i wiem na co nigdy nie uzbieram... :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

od czwartku mam okazję korzystać z tego magica kupiłem bo już przyszedł czas

kupić nową zabawkę, ale tak naprawdę to nie mogłem pogodzic się z tym

ze mam jasny pokój i nie mogę nic więcej wycisnąć z mojego soniaka hw 55.

Wrażenia są takie że jestem kolejnym z tych co nie żałują zakupu tego ekranu.

Potwierdza to też mój brat który po zobaczeniu mad maxa na tym ekranie powiedział ja tez chcę go mieć. Co do hot spotu to nie jest to wadą dla którego nie warto kupić ten ekran oczywiście jak dla mnie każdy może mieć inne zdanie ,na pewno dobrym patentem są te ledy robią fajny klimat bez nich czegoś mi brakuje.

Jak będę miał więcej czasu wkleję kilka fotek, na razie to tyle i aż tyle .

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wklej fotki salonu tak zeby bylo widac w jakich warunkach ekran pracuje. Gratuluje udanego zakupu :) Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam na posta od starego forumowca prawdziwego jaskiniowca.... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wklejam kilka zdjęc ,niestety pozostałe mają ponad 2mb może jest jakiś inny sposób żeby dodac większe pliki,czy muszę zmniejszyć rozmiar?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-61794-0-54852500-1453096963_thumb.jpgpost-61794-0-47204100-1453097057_thumb.jpgpost-61794-0-90219300-1453097130_thumb.jpg[]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za material ?? gdzie go trzymales, ze taki pognieciony :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek popraw robote bo szef Cię opieprzy....:) A na poważnie - napisz co to za materiał bo inaczej to bez sensu taki test. Reszte zdjęć wstaw na jakiś upload np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Bo to prześcieradło jest..chyba?

Nie prześcieradło bo widać otwory montażowe - no chyba że zartowałeś? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur , pstryknij w dzień lub przy zapalonym świetle , tak , aby było widać jasne ściany .

 

To jest gość , 2 posty i już fotki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety po zdjęciu materiału zapomniałem go zwinąć przyszła moja córeczka i trochę się

pobawiła tym płótnem niestety żeby go wyprostować trzeba naciągnąc na ramę

jest jak jest temat zamknięty . Zrobię zdjęcia bez tego nędznego materiału Ten materiał to mat grey z optiki .

 

Artek popraw robote bo szef Cię opieprzy....:) A na poważnie - napisz co to za materiał bo inaczej to bez sensu taki test. Reszte zdjęć wstaw na jakiś upload np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie prześcieradło bo widać otwory montażowe - no chyba że zartowałeś? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez artek2508
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jak jest temat zamknięty . Zrobię zdjęcia bez tego nędznego materiału Ten materiał to mat grey z optiki .

Zaraz zaraz spokojnie - przecież cały widz i dobra Twoja robota polega właśnie na porównaniu, pokazaniu obydwu materiałów jednocześnie i i to chodzi!!! Zdjęć samego MS nikt tu raczej nie chce bo już pełno ich bylo tak że dawaj resztę zdjeć na ten serwer co ci linka dałem ew. spróbuj trochę wyprostować ten materiał optiki i zrób więcej fotek! Jak na razie wbrew pozorom ta optika baaardzo dobrze sie broni z tym MS, przynajmniej ja tak to widzę. Dzięki za zdjęcia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam jeszcze ta optike wszysko ok, tylko pod pewnymi katami srebrzy i najbardziej to widac na jasnych scenach typu niebo itp no, ale w tej cenie cudow nie ma co wymagac. Ktos zainteresowany ? czekam na oferty priv

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam jeszcze ta optike wszysko ok, tylko pod pewnymi katami srebrzy i najbardziej to widac na jasnych scenach typu niebo itp no, ale w tej cenie cudow nie ma co wymagac. Ktos zainteresowany ? czekam na oferty priv

i zgadzam się z przedmówcą takie same zuważyliśmy wady optiki czego brak jest magicu i nie rozwietla sufitu jak optika i strasznie smierdzi z miesiąc trzeba ją wietrzyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

 

To mój pierwszy post na tym forum, aczkolwiek temat magicscreen'a śledzę od jakiegoś czasu.

Na ww ekran zdecydowałem się głównie dzięki pozytywnym opiniom (Pan Yodas i Pan Anxion).

Mały tv 55" vs odległość 4,3m męczyły mnie od dawna. Dlatego zaryzykowałem przeniesienie tv do sypialni a projektora do salonu :)

Największa przeszkoda w postaci żony jest już za mną i sama przyznaje, że na tak dużym ekranie filmy ogląda się po prostu lepiej.

Jako, że mam bzika na punkcie czerni (a pokój mam jasny łącznie z podłogą - zał) wybrałem zestaw wg mnie najlepszy: ms + jvc.

Model używany z ebay - już leciwy dla hd350 pomimo 1000lm działa świetnie w takim zestawieniu!

Żeby oddać sprawiedliwość - zestaw nie wygra z odsłoniętym oknem na wprost. Ale boczna lampa, czy boczne okno jest ok - szczególnie dla mało wartościowych programów tv. Przy pełnym zaciemnieniu - super!

Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-61953-0-59276700-1454080682_thumb.jpg

post-61953-0-12034700-1454080704_thumb.jpg

post-61953-0-72559000-1454080726_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tu na forum nie ma żadnych "Pan"... na "Ty" sobie mówimy ;)

 

... cieszę się że jesteś Pan ;) zadowolony...

 

...rzeczywiście... Twój salon to świątynia jasności i królowa odbić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tu na forum nie ma żadnych "Pan"... na "Ty" sobie mówimy ;)

 

... cieszę się że jesteś Pan ;) zadowolony...

 

...rzeczywiście... Twój salon to świątynia jasności i królowa odbić...

 

Oczywiście - Yodas :)

Już byłem o krok od zakupu rozwijanego adeo RG i gdyby nie Ty - to pewnie bym go kupił :)

Nie miałem wcześniej doświadczenia z projektorami i dopiero na tym forum się dowiedziałem, że miałbym rozświetlony pokój i cyt. "mydło na ekranie" (bo zaciemnienie roletami to żadna sztuka)

Tym bardziej dziekuję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim niezdecydowanym!

 

siemka, a powiedz moze jak to JVC sie sprawuje? (ostrosc w ruchu)

Ja sie zdecydowalem na SONY, pozostaje jednak ciekawosc, jak by to bylo z JVC :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.