Skocz do zawartości
IGNORED

Zmiana nazwy na audiotrollero


mikel

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego moderacja nie czyści fajnych wątków z wpisów złośliwych, nie na temat itp. Czy obawa że trol nie wróci i być może nie kliknie w jakiś banner reklamowy jest tak przerażająca? Za to wielokrotnie były usuwane wpisy nie wygodne dla branży. Dokąd to wszystko zmierza, jaka będzie przyszłość tego forum, dlaczego właśnie Duda wygrał oraz jaka jutro będzie pogoda? Czy ktoś zna odpowiedź?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja traktuję , ale jam pewnie wariat .

 

Zaraz tam wariat, za dużo ziół wciągasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już takie mamy cechy narodowe ze każdy chce mieć racje i wie najlepiej a do tego bajkopisarzy dużo co wypowiadają się na temat sprzętu a nawet koło niego nie stoją

Dużo tez ludzi go w każdym wątku zachwalają jeden typowy klocek aby sprzedawał się lepiej a jako ktoś napisze ze nie jest dobry odrazu dostaje taka odpowiedz ze szkoda pisać dalej

Dużo ludzi ma duzo wiedzę ale woli czasem się nie wypowiadać żeby nie być zaraz za trollowany przez innych którzy myślą ze wiedza lepiej

Przeglądam duzo innych forum zazwyczaj za granica i tam panuje dobra atmosfera i nikt nie chce się wywyższać i każdy jest miły dla siebie i ma szacunek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już takie mamy cechy narodowe ze każdy chce mieć racje i wie najlepiej a do tego bajkopisarzy dużo co wypowiadają się na temat sprzętu a nawet koło niego nie stoją

Dużo tez ludzi go w każdym wątku zachwalają jeden typowy klocek aby sprzedawał się lepiej a jako ktoś napisze ze nie jest dobry odrazu dostaje taka odpowiedz ze szkoda pisać dalej

Dużo ludzi ma duzo wiedzę ale woli czasem się nie wypowiadać żeby nie być zaraz za trollowany przez innych którzy myślą ze wiedza lepiej

Przeglądam duzo innych forum zazwyczaj za granica i tam panuje dobra atmosfera i nikt nie chce się wywyższać i każdy jest miły dla siebie i ma szacunek

100 % racji ...

Moderacji nie było kiedy była potrzebna. A teraz działa w sposób skandaliczny, wdając się w przepychanki słowne, obrażając userów i tolerując trolli dla "utrzymania ruchu na forum".

A stało się już tak że forum zdechło i jest ożywiane tylko przez dyskusje z trollami.

A do tego trolli "antysystemowych" (czyli "Kukizów audiostereo") coraz więcej.

 

Może Site powinno się zastanowić czy nie odsprzedać tego forum. Np. lukarowi ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tolerując trolli dla "utrzymania ruchu na forum"

 

 

To jest to.

 

trolli "antysystemowych"

 

 

Powtórzę po raz setny.

 

Audiostereo to jedyne forum na świecie,które toleruje ludzi,zupełnie nie zainteresowanych tematyką forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiostereo to jedyne forum na świecie,które toleruje ludzi,zupełnie nie zainteresowanych tematyką forum.

A w niektórych przypadkach wręcz otwarcie i ostentacyjnie wrogich tej tematyce.

Oczywiście osoby te głownie przyciąga tutaj istnienie tworu zwanego bocznicą, który z niszowego działu offtopowego w ciągu 10 lat wyewoluował do statusu najpopularniejszej zakładki forum. Tego patologicznego zjawiska tez administracja będzie bronic do ostatniego tchu z przyczyn jak wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Business is business and business is good!!! Tak sobie pomyślałem czy to byłby niegłupi pomysł, żeby każdy zakładający nowy wątek miał prawa moderatora w swoim wątku. Mógłby nie tylko banować ale też czyścić z wpisów "śmieci". Takie usunięte wpisy nie byłyby usuwane permanentnie ale na jakiś boczny mały panel, podzakładkę zwiniętą w odpowiednim miejscu tak aby nie była widoczna przed kliknięciem. Opcji jest wiele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była identyfikacja po IP. Bany po IP, mac adres karty sieciowej itp to dobra opcja jednak...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

albo wydzielic nową zakładkę dla trolli, tam będą mogli we własnym towarzystwie w kółko powtarzac że : nie ma róznic między kablami, wzmacniaczami, CDkami, kolumnami itd...bo czytanie na forum po raz milionowy to juz naprawdę się przejadło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana nazwy to dobry pomysł - przecież już nikt nie traktuje tego forum poważnie.

To po co ja się tu poce?

 

Pytanie czy zakładanie takiego tematu i branie w nim udział to nie Trolling? Nie prosciej po prostu nie brać udziału w konwersacji w której coś kogoś razi, albo po prostu nie chce brac w niej udział. To co sie tutaj odbywa to i tak nie tragedia. Drugie forum o podobnej tematyce tam jest gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydzielic nową zakładkę dla trolli,

 

 

Ale po co?

 

Przecież ja nie wchodzę na forum rowerowe i nie pier**lę od 10 lat,że bez sensu jest wydawać kilkadziesiąt tysięcy na wypasiony rower,

skoro mi osobiście wystarczy taki za 2000zł.

 

Nie potrzebuję telewizora 55cali i więcej za kilkanaście tysięcy,mi do szczęścia wystarczy 42" za 3500zł,

ale to nie znaczy,że posiadaczy takowych będę nachodził o każdej porze dnia i nocy,i mówił jaką to głupotę robią,że trzeba było te SWOJE pieniądze wydać na coś innego.

 

 

 

Natomiast sprzęt do odtwarzania muzyki potrzebuję "ciut" lepszy niż ten z marketu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Ale po co?

 

Przecież ja nie wchodzę na forum rowerowe i nie pier**lę od 10 lat,że bez sensu jest wydawać kilkadziesiąt tysięcy na wypasiony rower,

skoro mi osobiście wystarczy taki za 2000zł.

 

Nie potrzebuję telewizora 55cali i więcej za kilkanaście tysięcy,mi do szczęścia wystarczy 42" za 3500zł,

ale to nie znaczy,że posiadaczy takowych będę nachodził o każdej porze dnia i nocy,i mówił jaką to głupotę robią,że trzeba było te SWOJE pieniądze wydać na coś innego.

 

 

 

Natomiast sprzęt do odtwarzania muzyki potrzebuję "ciut" lepszy niż ten z marketu :)

 

Oczywiscie masz rację. Ja juz się nie wdaję w dyskusję z tymi "fachowcami" bo im o dyskusję nie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, m.in, to forum dlatego jeszcze zyje mimo tylu lat, a inne juz dawno zdechły. Bo ilez można piepprzyć w kółko o tym samym? Czyli w skrócie, ale fajną zabawkę sobie kupiłem?

Zyje tylko dlatego, ze są kontrowersje, spory i rózne postawy zyciowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, m.in, to forum dlatego jeszcze zyje mimo tylu lat, a inne juz dawno zdechły. Bo ilez można piepprzyć w kółko o tym samym? Czyli w skrócie, ale fajną zabawkę sobie kupiłem?

Zyje tylko dlatego, ze są kontrowersje, spory i rózne postawy zyciowe.

 

No tak, ale co na forum miłośników wołowiny robią weganie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co na forum miłośników wołowiny robią weganie?

 

No jak to co ???

Taki duży a nie wie ???

 

Agitują za pożeraniem roślinek, a nie pożeraniem zwierzątek....

 

;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze!

(to do tych co dużo krzyczą o trollach)

 

Początkiem takiej dyskusji powinno być zdefiniowanie pojęcia o którym dyskutujemy. No bo kto to jest troll?

- pytanie zasadnicze i ustawiające dyskusję

 

Na tym forum troll to ktoś "kto nie zgadza się z moim zdaniem/poglądem". Jeżeli to ma być powód banowania/usuwania użytkowników - to coś tu brzydko pachnie. Zresztą forum zmieni się w parę kółek wzajemnej adoracji: "Stefku ślicznie", "Jurku zgadzam się", "Marku masz rację" ..............

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Troll np to ktos kto wpada i zakłada temat "jestes idiotą bo kupiłes drogi CDek a tak naprawdę wszystko brzmi jak DVD manta. Jesli brzmi Ci lepiej to nie zastosowałes prawidłowego technicznie testu" :) a tak naprawdę nie słyszał lepszych sprzętów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum troll to ktoś "kto nie zgadza się z moim zdaniem/poglądem"

 

Bzdura.

 

kto to jest troll?

 

 

Jak ulał do tutejszej sytuacji na forum pasuje definicja z wikipedii:

 

 

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

 

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[3], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.

 

 

 

 

Jak ulał do tutejszej sytuacji na forum pasuje definicja z wikipedii:

 

 

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

 

Typowe miejsca działania trolli to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Trollowanie jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety. Jego efektem jest dezorganizacja danego miejsca w Internecie[3], w którym prowadzi się dyskusję i skupienie uwagi na trollującej osobie.

word trolling to zamierzona prowokacja z czego trollujacy sobie doskonale zdaje sprawe

akurat trolli to tu jest mało pewnie czeczen i jeszcze ktos by sie znalazł

reszta to zwykli ignoranci i zadymiarze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

akurat trolli to tu jest mało pewnie czeczen i jeszcze ktos by sie znalazł

 

czeczen sam sie przyznawał po co tu zagląda. Powinien dostac bana na IP dozywotnio. Jak jednak widac chyba dostał bana na swoje drugie konto bo jakos go nie widac :) ale że trzeciego nie załozył???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.