Skocz do zawartości
IGNORED

Za co dalibyście bana w tym temacie?


Michal_56711

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, jesteś człowiekiem inteligentnym i potrafisz nad sobą panować, czy upośledzonym i łatwym do sprowokowania ???

 

Sam sobie odpowiedz.

 

Sam panuję nad sobą a to o czym piszę jest tylko efektem obserwacji, głównie bocznicy.

Są tu przypadki zakładania oszczerczych wątków i szukania pretekstu by pozbyć się dyskutanta który tych oczernianych bronią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale ja znam tu masę wątków poza bocznicą zakładanych wyłącznie do zrobienia zadymy, do sprzedania własnego złomu, czy tam promocji własnych towarów...

Naprawdę masę. I może dlatego straciłem szacunek i zaufanie do tej części audio.......

A na bocznicy się powygłupiam a i mądrych wątków i Kolegów też tu trochę jest - większość - co cieszy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak napisać wątek, pieprzyć jak świnia, bredzić coś o modzie, sr** w gacie na myśl o konfrontacji i banować nie dając się wypowiedzieć innym.

Ale jak się nie ma odpowiednich argumentów, to właśnie zamyka się buzię innym, w wypadku forum banem.

To do Ciebie VIVAro - świnio bez taktu.

Teraz masz powód mnie zbanować chociaż.

 

Nie ma to jak założyć wątek, zmieszać z błotem moderację, potem dowiedzieć się, że to nie ona, ale kolega z forum i udać, że nic się nie stało. Wejście i wyjście jak "dżentelment" z żartu "Pierłem, rzygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesę..."

 

Kulturka prima sort.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Autor wątku, skoro ma prawo do jego założenia, powinien mieć prawo do zamykania go oraz banowania w nim - a być może nawet do usuwania niektórych wpisów. Obiektywizm autora wpływałby niewątpliwie na jego popularność. Do tego autor powinien ponosić szeroko rozumianą odpowiedzialność za swój wątek. Można by dzięki temu pozbyć się budzących kontrowersje moderatorów, a ograniczyć się jedynie do nadzoru administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie po to masz możliwość banowania w swoich tematach. By nikt Ci nie urągał.

 

 

Czyli zbanować handlarzy na forum dyskusyjnym? Mam taką mozliwość, naprawdę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zbanować handlarzy na forum dyskusyjnym? Mam taką mozliwość, naprawdę?

 

Najpierw załóż jakiś wątek, bo może się okazać, ze nie będziesz musiał nikogo banować :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz wątek.

Ale co z resztą pierdzących handełów w towarzystwie? ich też mogę banować?

 

Autor wątku, skoro ma prawo do jego założenia, powinien mieć prawo do zamykania go oraz banowania w nim - a być może nawet do usuwania niektórych wpisów. Obiektywizm autora wpływałby niewątpliwie na jego popularność.

 

 

Zapewne. Mógłby nawet odgrywać monodram przed własną rodziną poklepująca go po plecach.

 

Do tego niech sobie bloga założy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by dzięki temu pozbyć się budzących kontrowersje moderatorów, a ograniczyć się jedynie do nadzoru administratora.

 

Myślę, że nie trzeba tego robić tylnymi drzwiami tylko napisać do Administracji otwartą petycję o rozgonieniu moderatorów jako klasy próżniaczej i szkodliwej oraz postulat o oddanie władzy w ręce forumowiczów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze najbardziej by ci odpowiadało, by założenia każdego wątku rozpoczynało się od podania do moderacji, a ta, po rozważeniu, by go zakładała. Oczywiście zgodnie z nauczaniem i ideologia KK, który miałby decydujący głos, co można a czego nie. :)

Hipokryzja.

 

Pierwszy Twój wpis w tym tonie zignorowałem, drugi dopisałeś do swojego postu już po tym jak na niego odpowiedziałem (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i następny) - nieładnie.

Co mogę odpowiedzieć....odstawmy ideologię, skupmy się na faktach.

Nikomu nie bronię samodzielnie zakładać skrajnie kontrowersyjnych wątków na bocznicy. Jeżeli jednak moderacja dopuszcza do tego to powinna mieć świadomość że mogą się dziać w nich takie sytuacje i że banowanie bez podania przyczyny bądź też bez żadnego upomnienia mogą się zdarzać. "Właściciele" tematów mogą w ten sposób pozbywać się niewygodnych naciągając regulamin.

Powinna być jakaś forma kontroli przynajmniej tych tematów które wzbudzają duże emocje.....bo nikt łącznie z moderacją jak na razie nie odpowiedział mi na pytanie czy w takiej sytuacji gdy ktoś poczuł się niesprawiedliwie zbanowany doczekał się sprawiedliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodarz przyjęcia imieninowego czy choćby weekendowego grilla ma prawo decydować kogo chce widzieć, a kogo nie. Podobnie tutaj. Założyciel tematu jest w pewnym sensie jego gospodarzem. I pewnych osób może sobie po prostu nie życzyć. Z różnych powodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Myślę, że nie trzeba tego robić tylnymi drzwiami tylko napisać do Administracji otwartą petycję o rozgonieniu moderatorów jako klasy próżniaczej i szkodliwej oraz postulat o oddanie władzy w ręce forumowiczów.

 

Myslę że to doskonały pomysł :)) ciekawe ile takie forum by przetrwało :)) no ale Ci wszyscy strasznie niesłusznie pokrzywdzeni chyba do tego dążą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bobcat

 

Głupi przykład....gospodarz tematu nie jest właścicielem forum i nie on decyduje wg. własnego widzi mi się o tym kto może a kto nie pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Twój wpis w tym tonie zignorowałem, drugi dopisałeś do swojego postu już po tym jak na niego odpowiedziałem (#57 i następny) - nieładnie.

Co mogę odpowiedzieć....odstawmy ideologię, skupmy się na faktach.

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Nie da się twoich propozycji i postulatów rozpatrywać bez uwzględnienia roli jaką pełnisz i czego orędowenikiem tu, na forum, jesteś. Więc bez ideologi sie z tobą nie da. ;)

Ja jestem zdania, ze stosunki miedzy ludzkie najlepiej ukąłdają sobie ludzie sami, nawzajem. Trzeba tylko przyjąć do głowy i zrozumieć, ze nie wszyscy muszą się kochać i lubić.

Jak ktoś nie chce ze mną rozmawiać, to nie będę leciał na skargę do Pani, tylko uszanuję jego wolę. Bawię się z tym, kto chce się bawić ze mną. Inaczej cała zabawa nie ma sensu.

Inaczej, to własnie jest ideologia i poszukiwanie siły by zmusić innych do zabawy wg własnego widzimisię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by udało sie w ramach forum zrobić zakładkę dla Maju skoro taki do Audiostereo przywiązany i nie wystarcza opoka ani frondzia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bobcat

Głupi przykład....gospodarz tematu nie jest właścicielem forum i nie on decyduje wg. własnego widzi mi się o tym kto może a kto nie pisać.

 

Głupi argument. Gospodarz przyjęcia nie musi być właścicielem mieszkania. Może je tylko wynajmować.

 

Może by udało sie w ramach forum zrobić zakładkę dla Maju skoro taki do Audiostereo przywiązany i nie wystarcza opoka ani frondzia?

 

Niektórzy muszą być przywiązani. Taka robota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat popisujesz się wśród swoich, do nich ci jeszcze sporo brakuje. ;)

 

 

Porównanie znów niemądre...

Zauważ że gospodarz wynajął to mieszkanie z sublokatorem którego wyrzuca bez powodu i uprzedzenia na zbity pysk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów nie tak.

Zauważ że wynajął to mieszkanie z sublokatorem którego wyrzuca bez powodu i uprzedzenia na zbity pysk.

 

Jak mu sublokator nachalnie i wbrew protestom puszcza głośno 24/24 radyjo z ryjem (lub inną gadzinówkę), to ma prawo stracić cierpliwość i mu wypowiedzieć, nieprawdaż ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu sublokator nachalnie i wbrew protestom puszcza głośno 24/24 radyjo z ryjem (lub inną gadzinówkę), to ma prawo stracić cierpliwość i mu wypowiedzieć, nieprawdaż ?

 

Nie znów pudło....sublokator odważył się powiedzieć prawdę o szkalowanym dyrektorze z tego radia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znów pudło....sublokator odważył się powiedzieć prawdę o szkalowanym dyrektorze z tego radia!

 

Wiadomo, że o swoim pracodawcy źle mówić/pisać nie wolno :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju robi u ojdyra? Raczej w komórce KEP d/s internetu, i to na niskim stanowisku skoro odwiedza takie niszowe fora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znów pudło....sublokator odważył się powiedzieć prawdę o szkalowanym dyrektorze z tego radia!

 

Od kiedy mówienie prawdy nazywa się "szkalowaniem"?

 

Poza tym odpowiedz jest bez sensu. Sublokator nie został wywalony za wypowiedzi na temat hochsztaplera z Torunia, lecz za dokuczanie współlokatorom głośnym słuchaniem radia 24/7.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi argument. Gospodarz przyjęcia nie musi być właścicielem mieszkania. Może je tylko wynajmować.

Ale wątek na forum publicznym to nie jest przyjęcie urodzinowe :) Założyciel tematu jest takim samym użytkownikiem, jak pozostali uczestnicy i nie powinien mieć większych praw niż oni. Posiadając uprawnienia banowania, usuwania postów itd. staje się moderatorem czyli może kierować dyskusją i mieć wpływ na jej przebieg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny ideolog i prześladowany przez tych, co nie chcą z nim gadać :)

 

Tak, ja sam sobie moderuję w życiu, z kim i o czym chcę rozmawaić. To się nazywa dorosłość.

Jak sie komus tęskni za przedszkolem, niech sie tam uda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie prywatne forum zaproś adwersarzy i rozmawiaj, a kto broni? Po co się męczyć na publicznym forum :) Forum takie, jak to z założenia daje prawo do wypowiedzi każdemu, tak samo jak w życiu są miejsca publiczne gdzie ma prawo przyjść każdy. Do domu nikt wchodzić Ci nie będzie, ale możesz ewentualnego natręta zawsze wyprosić, bo to Twoje prywatne miejsce. Zgodnie z Twoją ideą każdy na publicznym forum powinien mieć możliwość wyboru z kim rozmawia, czyli ktoś, kto wypowiada się w wątku, który rozpocząłeś może nie życzyć sobie Twojej osoby i powinien mieć możliwość zbanowania Ciebie. I żeby była jasność, kiedy rozpoczynasz wątek nie jesteś jego właścicielem, zgodnie z regulaminem nawet zrzekasz się praw autorskich swoich treści w zamian za możliwość korzystania z forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.