Skocz do zawartości
IGNORED

POLSKI HI-END - czy istnieje?


neomammut

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dajcie spokój przepychankom personalnym. Sly napisał prosto z mostu to co inni mówią po cichu. Wymyślony na poczekaniu wątek intrygi daje jednoznaczny assumpt do takich a nie innych ocen.

 

Jeden z grupy wrogo nastawionej do audiofilów wpadł jak śliwka w kompot i teraz koledzy z tej samej ekipy będą broinić sprawy, która jest nie do obrony. Ale to jeden z nich więc trzeba go bronić za wszelką cenę. Przecież wróg mojego wroga, musi być moim przyjacielem...i nie ważne o co chodzi w danej sytuacji....prawda Pawle Skurzewski?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miroslav1, żadne "dopier... Szymonowi", spierdol... sprawę i to punktujemy, tak jak on dziesiątki razy punktował innych, którzy dawali doopy, jak się robi akustykę , to pomiary to obowiązek, i nie gadajmy, że jak jest dobrze to po co pomiary, i o co ta awantura ... u Rafała gra bardzo dobrze, ale co najmniej jeden aspekt grania trzeba poprawić, bo wydał masę szmalu, i takie granie w tym aspekcie jest niedopuszczalne. To jest obowiązek Szymona aby to poprawić, i doradzić Rafałowi jak to poprawić ... nikt tu nie jest "świętą krową" nawet Szymon, i jak da doopy to będzie to krytykowane, tyle i aż tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Rafale, poproszę o komentarz. Nie uwierzę, że brał Pan świadomie udział w intrydze mającej na celu zakpienie z zaproszonych do siebie gości. Ponoć jest Pan sympatycznym facetem. Na prawdę chciał Pan ośmieszyć swoich gości?

 

Nie ma to jak wpaść na AS na mały trolling.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Takiego bagna to jeszcze tutaj nie było....i ktoś się ( Józiu:) dziwi się , że trza się od tego trzymać z daleka...

Rafał współczuję Tobie , ja już wyleczyłem się z zapraszania " kolegów audiofili" .

Zawsze tak to się kończy ...najpierw klepanie po pleckach , a za pleckami obgaduchy...:)))

Oczywiście nie dotyczy to wszyskich :)))

 

 

@Miroslav1, żadne "dopier... Szymonowi", spierdol... sprawę i to punktujemy, tak jak on dziesiątki razy punktował innych, którzy dawali doopy, jak się robi akustykę , to pomiary to obowiązek, i nie gadajmy, że jak jest dobrze to po co pomiary, i o co ta awantura ... u Rafała gra bardzo dobrze, ale co najmniej jeden aspekt grania trzeba poprawić, bo wydał masę szmalu, i takie granie w tym aspekcie jest niedopuszczalne. To jest obowiązek Szymona aby to poprawić, i doradzić Rafałowi jak to poprawić ... nikt tu nie jest "świętą krową" nawet Szymon, i jak da doopy to będzie to krytykowane, tyle i aż tyle.

Nie pisz szczerze , bo " ktoś " stwierdzi , że " masz poważny problem ze sobą " :))))

Dzieciaki....ehhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak to się kończy ...najpierw klepanie po pleckach , a za pleckami obgaduchy...:)))

 

Rozmawiałem z dwoma osobami, które gościły u kolegi Rafała i obu bardzo podobało się to, co słyszeli, więc nie jest tak źle :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miroslav1, żadne "dopier... Szymonowi", spierdol... sprawę i to punktujemy, tak jak on dziesiątki razy punktował innych, którzy dawali doopy, jak się robi akustykę , to pomiary to obowiązek, i nie gadajmy, że jak jest dobrze to po co pomiary, i o co ta awantura ... u Rafała gra bardzo dobrze, ale co najmniej jeden aspekt grania trzeba poprawić, bo wydał masę szmalu, i takie granie w tym aspekcie jest niedopuszczalne. To jest obowiązek Szymona aby to poprawić, i doradzić Rafałowi jak to poprawić ... nikt tu nie jest "świętą krową" nawet Szymon, i jak da doopy to będzie to krytykowane, tyle i aż tyle.

 

Artur, możesz napisać w jakim aspekcie trzeba poprawić ?

....będę zgadywał....głębokość sceny ?

i tak już na marginesie.....zapytałbyś o pomiary jakby wszystko grało znakomicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon kreuje się na forum na osobę, które tępi patologie w branży audio, naciąganie mniej zorientowanych audiofilów przez firmy audio i oferowanie dziadostwa przez rynek audio.

 

"Król" jest nagi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Rozmawiałem z dwoma osobami, które gościły u kolegi Rafała i obu bardzo podobało się to, co słyszeli, więc nie jest tak źle :)

Przy takim systemie i pokoju z pewnością jest lepiej niż u niektórych " tuzów hiendu" ...tylko tutaj chodzi o coś innego...o zwykłą ludzką przyzwoitość.

Przecież człowiekowi robicie przykrość pisząc takie głupoty...

 

 

 

 

 

Naprawdę?? Najwyraźniej zbyt długo siedziałeś w beczce;-)

Nawyrażniej :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Jeden z grupy wrogo nastawionej do audiofilów wpadł jak śliwka w kompot i teraz koledzy z tej samej ekipy będą broinić sprawy, która jest nie do obrony. Ale to jeden z nich więc trzeba go bronić za wszelką cenę. Przecież wróg mojego wroga, musi być moim przyjacielem...i nie ważne o co chodzi w danej sytuacji....prawda Pawle Skurzewski?

 

Jak to się mówi?a sprawdzam!

Byłeś u Rafała?słyszałeś te rzekome "patologie"?uczestniczyłeś w procesie strojenia tego pokoju?masz dowody na spartolenie roboty i celowe wprowadzanie gosci w błąd?

Jeśli nie potrafisz na te pytania odpowiedzieć twierdząco,to znaczy że hejtujesz. Może warto poczekać na wiarygodne informacje? Ileż to już było takich historii,że ktoś był u kogoś,cmokał z zachwytu a potem przejechał się po gospodarzu,bo przecież tylko prawda nas wyzwoli. Ty jesteś dorosły a dajesz wiarę plotkom? Ludzie mają różne gusta inaczej wszyscy gromadzilibyśmy sprzęt w oparciu o zasłyszane opinie,gust i preferencje chowając do kieszeni,to jest elementarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież człowiekowi robicie przykrość pisząc takie głupoty...

 

Jakie wy?

Zresztą sam pisze, że dzieckiem już nie jest, a jak chce Szymona promować, to musi być gotowy na trudne pytania jak w polityce :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirek, nie działa mi cytowanie, dlatego tak piszę ... nawet jakby grało najlepiej na świecie, to pomiary są obowiązkowe ... dla mnie to jest oczywistość a próba gadania, że jak jest dobrze, to po co pomiary jest nieporozumieniem. Mówimy o Akustyku, który cały czas prawi o profesjonalizmie i bezkompromisowym podejściu. Rafał wie co imho powinien poprawić ... od razu na odsłuchu dostał info zwrotne, nie było klepania po pleckach, ale było to przekazane delikatnie.

 

@Grzegorz (Diogenes), nie było klepania się i wyrażania tylko ochów i achów (patrz info do Mirka) ... powtórzę jeszcze raz, system Rafała gra bardzo dobrze i dla 90 % z nas ze mną włącznie na dzień dzisiejszy to jest poziom nieosiągalny, ale problem jest w tym, że jak się komuś coś przedaje za tak ogromną kasę i jest się profesjonalistą to należy to zrobić od A do Z profesjonalnie, a nie w niektórych aspektach na tz odpier**l. Dla Ciebie to nie jest dziwne, że pomiarów nie było? Nie musisz odpowiadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Jakie wy?

Zresztą sam pisze, że dzieckiem już nie jest, a jak chce Szymona promować, to musi być gotowy na trudne pytania jak w polityce :)

To było ogólnie:)))

Dlaczego uważasz, że promuje Szymona?

Kupił system , zrobił pokój , jest ( był?;) zadowolony, chciał się tym podzielić i....dupa;) koledzy pomogli...

Bagienko, bagienko;)))

Jak tak czytam , to Szymon sam się promował...ale to w końcu " branża" więc cóż w tym dziwnego ?

 

@Mirek, nie działa mi cytowanie, dlatego tak piszę ... nawet jakby grało najlepiej na świecie, to pomiary są obowiązkowe ... dla mnie to jest oczywistość a próba gadania, że jak jest dobrze, to po co pomiary jest nieporozumieniem. Mówimy o Akustyku, który cały czas prawi o profesjonalizmie i bezkompromisowym podejściu. Rafał wie co imho powinien poprawić ... od razu na odsłuchu dostał info zwrotne, nie było klepania po pleckach, ale było to przekazane delikatnie.

 

@Diogenes, nie było klepania się i wyrażania tylko ochów i achów (patrz info do Mirka) ... powtórzę jeszcze raz, system Rafała gra bardzo dobrze i dla 90 % z nas ze mną włącznie na dzień dzisiejszy to jest poziom nieosiągalny, ale problem jest w tym, że jak się komuś coś przedaje za tak ogromną kasę i jest się profesjonalistą to należy to zrobić od A do Z profesjonalnie, a nie w niektórych aspektach na tz odpier**l. Dla Ciebie to nie jest dziwne, że pomiarów nie było? Nie musisz odpowiadać.

To trza było Rafalowi powiedzieć;) a nie na forum..:(((

 

 

 

 

Artur, możesz napisać w jakim aspekcie trzeba poprawić ?

....będę zgadywał....głębokość sceny ?

i tak już na marginesie.....zapytałbyś o pomiary jakby wszystko grało znakomicie?

Mirek, zawsze może być lepiej:))

Twój pokój jest śliczny:))) Nawet Harbethy jakby ładniejsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że promuje Szymona?

 

Ja nie mówię, że to coś złego. To chyba naturalny sposób okazania wdzięczności aby napisać o kimś dobre słowo w wyrazie swojego zadowolenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

 

 

To trza było Rafalowi powiedzieć;) a nie na forum..:(((

 

 

 

 

 

Ale do tego trzeba mieć jaja,kozaczyć w internetach to już w przedszkolu umieją. Ja bym takich "gości" nawet do drewutni nie wpuścił a co dopiero na odsłuch i na pokoje. Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Ale do tego trzeba mieć jaja,kozaczyć w internetach to już w przedszkolu umieją. Ja bym takich "gości" nawet do drewutni nie wpuścił a co dopiero na odsłuch i na pokoje. Szkoda gadać.

Eee... ja tam Artura i tak znów zaproszę :)) Fajny gość :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy będę mówił, ze Rafał na odsłuchu dostał ode mnie info co mi przeszkadzało i co jest do poprawy ... problemy z czytaniem?

 

Szkoda gadać to jak się ludzi w h...a robi za ciężkie pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak to się mówi?a sprawdzam!

Byłeś u Rafała?słyszałeś te rzekome "patologie"?uczestniczyłeś w procesie strojenia tego pokoju?masz dowody na spartolenie roboty i celowe wprowadzanie gosci w błąd?

Jeśli nie potrafisz na te pytania odpowiedzieć twierdząco,to znaczy że hejtujesz. Może warto poczekać na wiarygodne informacje? Ileż to już było takich historii,że ktoś był u kogoś,cmokał z zachwytu a potem przejechał się po gospodarzu,bo przecież tylko prawda nas wyzwoli. Ty jesteś dorosły a dajesz wiarę plotkom? Ludzie mają różne gusta inaczej wszyscy gromadzilibyśmy sprzęt w oparciu o zasłyszane opinie,gust i preferencje chowając do kieszeni,to jest elementarz.

 

Ups...ręce opadają...

 

- patologia to nie pokój Rafała bo ten jest fajny ale brak pomiarów koniecznych do wykonania adaptacji akustyki.

Cały czas chodzi mi o pomiary. W akustyce to podstawa! Gusta nie mają tu żadnego znaczenia!

 

- o celowym wprowadzeniu gości w błąd pisał sam twórca tej akustyki czyli Szymon. Masz powyżej zacytowany ten fragment. Nadal tego nie widzisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cybantow niet :) ... a zareagowałem tak emocjonalnie bo próbuje się ze mnie i tych którzy byli na odsłuchu robić głupa, a na to jestem za stary i za dużo słyszałem aby łykać jak pelikan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Ups...ręce opadają...

 

- patologia to nie pokój Rafała bo ten jest fajny ale brak pomiarów koniecznych do wykonania adaptacji akustyki.

Cały czas chodzi mi o pomiary. W akustyce to podstawa! Gusta nie mają tu żadnego znaczenia!

 

- o celowym wprowadzeniu gości w błąd pisał sam twórca tej akustyki czyli Szymon. Masz powyżej zacytowany ten fragment. Nadal tego nie widzisz?

Zrobi pomiary , poprawi co trzeba i będzie granie nieosiągalne dla 99% audiofili...

U Ciebie też można coś poprawić?

Dowaliliście Szymonowi..szkoda, że największym odłamkiem dostał Rafał....:(((

 

Chłopcy " radarowcy " :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można coś poprawić, u mnie również. Życzę Rafałowi, by osiagnął super granie i był zadowolony z systemu oraz pokoju. Ale nie życzę nikomu by został delikatnie mówiąc... wprowadzony w wydatki na akustykę bez koniecznych pomiarów! Można nawtykać ustrojów i tak na oko poprawić akustykę w kwestii dyfuzji i będzie lepiej może o 20%. Dobre i to. Ale robiąc poważny pokój audio za poważne pieniądze mamy prawo od specjalisty wymagać wiedzy i fachowości by poprawić akustykę chociaż o te 70%. To chyba uczciwe podejście?

Ale bez profi pomiarów nie można tego zrobić. Nie ma takiej możliwości. I o to mi cały czas chodzi. Może teraz Rafał jest trochę niezadowolony sytuacją ale tak na prawdę to powinien być niezadowolony właśnie z faktu, że zapłacił za super akustykę, a dostał...nie to za co zapłacił. Z czasem to zrozumie i perspektywy czasu może doceni ten zimny prysznic. Sam wiele razy w audio miałem wylany na łeb kubeł zimnej i dziś jestem tym osobom za to wdzięczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Ups...ręce opadają...

 

- patologia to nie pokój Rafała bo ten jest fajny ale brak pomiarów koniecznych do wykonania adaptacji akustyki.

Cały czas chodzi mi o pomiary. W akustyce to podstawa! Gusta nie mają tu żadnego znaczenia!

 

- o celowym wprowadzeniu gości w błąd pisał sam twórca tej akustyki czyli Szymon. Masz powyżej zacytowany ten fragment. Nadal tego nie widzisz?

 

 

Masz rację(a widzisz?)Szymon o tym pisał. Co do pomiarów to wyczytałem,że jednak były. Dlatego trzeba poczekać na rozwój sytuacji. Ja na podstawie funkcjonowania Szymona na tym forum,uważam że to poważny Gość,mam nadzieję że tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Rafale, poproszę o komentarz. Nie uwierzę, że brał Pan świadomie udział w intrydze mającej na celu zakpienie z zaproszonych do siebie gości. Ponoć jest Pan sympatycznym facetem. Na prawdę chciał Pan ośmieszyć swoich gości?

 

Jak jesteś taki życzliwy, to nie używa się takich ukrytych założeń. Lepper robił takie nr. Ale TY? człowiek tworzący na tym forum tradycje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega Rafał tak się cieszył ze swojego ślicznego pokoiku. I z polskiego hi-enda za jedyne 1500 zł za kilogram. I żadne pomiary do niczego mu nie były potrzebne - bo po co - skoro grało tak jak chciał. I co? Okazuje się, że żeby dobrze grało pomiary muszą być bo bez pomiarów dobrze grać nie może. "Szkiełko i oko". Uszy nie potrzebne.

A co do kolegi Szymona - "nosił wilk razy kilka - ponieśli i wilka"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z dwoma osobami, które gościły u kolegi Rafała i obu bardzo podobało się to, co słyszeli, więc nie jest tak źle :)

 

Więc nie jest tak źle z polskim Hi-Endem, skoro dwóm osobom się bardzo podobało.

Zostawmy kłótnie, a Szymon niech przedstawi pomiary, skoro sam nadmuchał event.

Przed, w trakcie i po zamontowaniu adaptacji u Rafała.

Wszyscy powinni wtedy być usatysfakcjonowani, a najbardziej właściciel tego ładnego pokoju i wyjątkowych kolumn.

pzdr

Wu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega Rafał tak się cieszył ze swojego ślicznego pokoiku. I z polskiego hi-enda za jedyne 1500 zł za kilogram. I żadne pomiary do niczego mu nie były potrzebne - bo po co - skoro grało tak jak chciał. I co? Okazuje się, że żeby dobrze grało pomiary muszą być bo bez pomiarów dobrze grać nie może. "Szkiełko i oko". Uszy nie potrzebne.

A co do kolegi Szymona - "nosił wilk razy kilka - ponieśli i wilka"?

 

To nie jest takie proste. Gdy 5 lat temu wjechały do mnie Utopie, to byłem mega szczęśliwy. Sądziłem, że zobaczyłem Audio-Jezusa. Jakież było moje rozczarowanie, gdy po czasie i...pomiarach...okazało się, że mam poważne problemy z akustyką i kolumny grają może na 40% swoich możliwości. Wtedy zaczęła się wieloletnia walka z akustyką okupiona sporymi wydatkami, również tymi chybionymi. Dziś mam świadomość jaki wtedy byłem naiwny i jak zerowe miałem pojęcie o akustyce i jej wpływie na system audio. Ale dziś też...i do końca mych dni będę wdzięczny ludziom, którzy pomogli mi rozwiązać problemy. I to forum powinno pomagać.

 

 

 

Jak jesteś taki życzliwy, to nie używa się takich ukrytych założeń. Lepper robił takie nr. Ale TY? człowiek tworzący na tym forum tradycje?

 

Nie muszę używać nic ukrytego. Szymon jasno i wyraźnie sam opisał ten mechanizm. Mam ponownie zacytować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę używać nic ukrytego.

Piszesz różne rzeczy i jednocześnie twierdzisz, że nie musisz tego robić lub tego nie robisz.

Nie zadaje się pytań w formie w której zakłada się czyjąś winę. Nie będę pisał do Ciebie takich przykładowych pytań, bo zakładam, że przynajmniej nie robisz większości tych rzeczy o które mógłbym w tej formie zapytać i mógłbym Cię niepotrzebnie obrazić i to w dodatku na publicznym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

To nie jest takie proste. Gdy 5 lat temu wjechały do mnie Utopie, to byłem mega szczęśliwy. Sądziłem, że zobaczyłem Audio-Jezusa. Jakież było moje rozczarowanie, gdy po czasie i...pomiarach...okazało się, że mam poważne problemy z akustyką i kolumny grają może na 40% swoich możliwości. Wtedy zaczęła się wieloletnia walka z akustyką okupiona sporymi wydatkami, również tymi chybionymi. Dziś mam świadomość jaki wtedy byłem naiwny i jak zerowe miałem pojęcie o akustyce i jej wpływie na system audio. Ale dziś też...i do końca mych dni będę wdzięczny ludziom, którzy pomogli mi rozwiązać problemy. I to forum powinno pomagać.

 

 

 

Nie muszę używać nic ukrytego. Szymon jasno i wyraźnie sam opisał ten mechanizm. Mam ponownie zacytować?

 

 

Ha, ha ...forum powinno pomagać ....dobre, w czym chyba w leczeniu kompleksów i dowartościowaniu swojego ego lub rozładowaniu frustracji..

Mnie tylko brzuch urósł od picia piwa podczas pisania i czytania forum.

Jedyna zaleta to taka , że przyjechał ktoś i coś podpowiedział ...a czy obgadał ? Bez znaczenia ...

I pośmiać się można , choć po śmierci SA już niespecjalnie....

Traktować poważnie forum , dobre:))))

Sly Ty chyba jednak masz poczucie humoru:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.